Női Kézilabda BL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


És tényleg, nemtudom, miért írtam 6 pontot a Kristiansand mellé....  :wall: :twak_125:

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 08, 2019, 13:30:00
Ha a CSM nyer ma, akkor bejön a Vipers elé. Ha a Vipers nem szerez pontot, akkor nem előzheti meg a CSM-et.
Ezek a tények.
Tehát ha ma a CSM nyer, akkor a Vipersnek minimum egy iksz kell, hogy visszavegye a 2. helyet. Mert ha a CSM ma nyer, aztán a Győr leszopatja a Viperst, akkor a CSM marad a 2. helyen.

Majdnem teljesen korrekt, viszont amennyiben a Fradi nem nyer, és nem alakul ki a hármas pontazonosság, úgy a Vipers újfent nyeregben van, mert egymás ellenivel jobb a CSM-nél is.  ;)
Márpedig abban az esetben, ha a CSM nyer ma, akkor a Fradinak is totál tét nélküli lesz a meccse.

Hát ja, de a Fradi meccs a Vipers meccse után lesz, a norvégok meg gondolom Fradi sikerrel számolnak.

Ma a CSM találkozóján még egy félidei Thüringer vezetésen gondolkodom. Ha a félidőt adják le, abból is lehet profitálni, aztán a meccset behúzzák, mert azért mégis fura lenne, ha ezt is elbuknák. Legutóbbi ffi vb-n tán a szerbek voltak nagymesterei, hogy a félidőket elbukják 'kicsik' ellen, aztán a meccset behúzták.

(*közben ja, megnéztem, Bahrein és Korea ellen is bukták a félidőt, aztán nyerték a meccset)

De amúgy ezek csak találgatások. Nagy pénzt nem nagyon mernék itt már semmire sem tenni.

Lekic ma se játszik, mint multhéten, talán kiszenvednek egy győzelmet hazai pályán :laugh:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum március 08, 2019, 16:27:41
Lekic ma se játszik, mint multhéten, talán kiszenvednek egy győzelmet hazai pályán :laugh:

A talán nekem kevés, konkrétumot kérek!  ;D

#50 március 08, 2019, 18:36:33, csak1tomi
Thüringer HC +6,5   1,50

ez jólehet  :angel:

sima bukó lesz ez ;D :-\

egészen érdekes meccs lett az a végére  ;D

csóri németek simán nyerhették volna a meccset mind1, holnap Fradinak nagyon simán kell nyernie és így sima 3. hely, és elkerüli franciákat Metz, Rosztovot meg simán verhetik

23:23

#51 március 09, 2019, 19:46:35, csak1tomi
Győr win 1.47

33:26

#52 március 11, 2019, 12:33:12, ferinyul
Vajon mit akarhat a Fradi?
A tegnapi ruszkik siman verhetoek, a franciak viszont vilagvero formaban...egyertelmunek tunik, a tegnapi 1.11x mara mar csak 1.09x a Fradira...
Ha a ruszkikat valasztjak, akkor ajandek az a 1.09x...
Mas,
Minaur - U Cluj roman noi bajnoki...
1.16x van a hazaira, nem nagy, de igy is lenyegesen nagyobb, mint amit ez a felallas erdemelne...

Fradi nyerni akar most mondta Elek, nyugalmas nyert meccset akar végre. Pena csak akkor fog játszani ma ha végszügség.
Hogy kivel jár jobban, most mindenképp oroszok ellen mert franciák ledaráltak mindenkit, aztán 1 hónap múlva mi lesz azt meg kitudja

ki mit talált ki mai meccsekre?  :)

A Rostov nem gyozott meg eddig, szerintem mehet a Fradira egy szep osszeg.

Szerintem a Fradi fogadás nélkül is izgalmas lesz, a Győr meg úgyis nyer 3-4 góllal, szerintem én ma nem fogadok.
Fradi-Rosztovra talán egy mindkét csapat elér 25 gólig opciót húznék, de a nagy tét miatt azt sem merem.

#57 április 07, 2019, 20:30:11, csak1tomi
ezt nem tudom néztétek-e
http://www.ehfcl.com/en/women/matches/201912020105003/Odense_HC_vs_Gyoeri_Audi_ETO_KC
tegnap néztem Győr videóját youtubon, ott láttam Mörk rendesen edzett, képeken is rajta van hogy felszáll repülőre, meg mikor megérkeznek Dániába. Nevezettek között is ott van, remélem már játszik is :)
Da Silva Quintino, Jessica szélső 15 gól nem lesz, szül
Mette Tranborg leggólerősebb játékosuk sem lesz 44 gól, sérült
Több, mint 51,5   1,45 ez talán tuti, hogy meg lesz
28:29

Fradinak meg minden féle képpen nyernie kell ha akarnak valamit
FTC   1,82
Hazai csapat 1-5 góllal nyer   2,30
26:29

esti meccsre pedig
KRISTIANSAND 1-5 góllal nyer 2,95
19:24

fradi jó nagy szarba ásta magát
3-al otthon kikapni, én azt mondtam ki is estek 100%
1. Rosztovba sose nyertek
2. idegenbe sose dobnak 29 gólt szóval 4-el kell nyerni minimum ha nem akarnak hosszabbítást

hát ez a 2. félidő egész szégyenletes volt
12percig nem tudtak gólt dobni, Bakkerud meg felugrik gól, TIZENEGY-et vert  ;D
BOHÓCOK  ???