Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Nem jött email, pedig nem kevés pénz forgott meg. Bár nekem forint számlám van nem euró.

Idézetet írta: csatarid Dátum december 06, 2022, 21:44:32Nem jött email, pedig nem kevés pénz forgott meg. Bár nekem forint számlám van nem euró.

A pénznem konverzió volt rossz. Tehát ha valaki mondjuk csak forintban használta akkor nem volt mit rosszul váltani.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 06, 2022, 22:10:09A pénznem konverzió volt rossz. Tehát ha valaki mondjuk csak forintban használta akkor nem volt mit rosszul váltani.

Akkor ezért nem jött nekem e-mail.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 06, 2022, 22:10:09A pénznem konverzió volt rossz. Tehát ha valaki mondjuk csak forintban használta akkor nem volt mit rosszul váltani.

Na 22.34 kor mégis jött email. 1580 Ft. 😄

Sziasztok
Visszavontam a kártya igénylést,azonnal visszatették a 10€-t.Megrendeltem gyorspostaval 32€ összesen,le is vonták.Kérdésem az lenne,hogy így várhatom a megadott időre vagy késés így is lehet?
Köszönöm a válaszokat

A végén rámegy a gatyájuk is..., ha mindenki csak pár ezrest kap vissza (nálam kb. 3500 Ft lesz), akkor is szép summát osztogatnak ki.

Jóváírták a pénzt a számlán.

Nekem is.

Es meg azt a 8%pluszt is jovairtak amit irtak az uzenetben.

Es elvileg 90napig a withdrawal ingyenes.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 07, 2022, 14:12:19Jóváírták a pénzt a számlán.

Külön üzi nem jött ugyan róla, de nálam is jóváírták. Sőt. 3.956 ft-ot írtak előzetesen (3500 rémlett tegnap), de 5131 lett belőle. (kb. plusz 29 %, biztos áfát is tettek rá nekem :) )

Sziasztok
Érdeklődöm,hogy a kártyával valo pénzfelvétel,fizetés után mennyi idő amíg függöbe lévőbe marad a tranzakció?
Tegnap tankoltam automata kúton és a 15000ft-os tankolásnál 40545 ft-ot vontak le,ami jelenleg függőben van jelöléssel van jelezve.De a tegnapi bankautomatás pénzfelvétel is igy van jelölve .
Van valakinek esetleg tapasztalata?
Köszönöm

2 3 nap.

De hogy vont le 3szor annyit? Az erdekes.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 19, 2022, 14:47:562 3 nap.

De hogy vont le 3szor annyit? Az erdekes.
Kíváncsi vagyok,ha megszűnik a függőben lévő státusz visszateszik-e??..

A skrill annyit zarol amennyit a terminal informacio utjan megerosit(elkuld). Tehat ha pl boltban vasarolsz  8000ert es beutiaz elado a 8000et akkor annyit zarolnak. Esetleg elofordulhat duplikacio es ketszer zaroljak az osdzeget es egy kesobb feloldasra kerul, de olyat meg nem hallottam hogy random 3szor akkora osszeget zaroljanak.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 19, 2022, 17:42:17A skrill annyit zarol amennyit a terminal informacio utjan megerosit(elkuld). Tehat ha pl boltban vasarolsz  8000ert es beutiaz elado a 8000et akkor annyit zarolnak. Esetleg elofordulhat duplikacio es ketszer zaroljak az osdzeget es egy kesobb feloldasra kerul, de olyat meg nem hallottam hogy random 3szor akkora osszeget zaroljanak.
Visszakerült a számlámra hiánytalanul 😁
Már nem függőben lévőként szerepel,a tankolás árán kívül az összes visszakerült,mintha semmi sem történt volna...
Nem értem,de hallottam olyasmit is,hogy az automata benzinkút rendszerében van a hiba.....

#3884 január 04, 2023, 12:23:59, vmlinuz
Sziasztok! Egy kérdés....a SKRILL számlám e-mail-je itt a Sportfogadás.org-on régóta a [xxx]. Na most kb. olyan 3 hónapja megszüntették ezt a mail címem. Az új cím: [xxx]. Ezt szeretném bejelenteni, mert az egyik játékban elég jól állok és nem akarom, hogy a régi SKKRILL mail-re menjen, ahol, nem is tudok vele mit kezdeni, ha egyáltalán, eljut oda. Ebben kérek szépen segítséget. Nagy köszönettel, boldog karácsonyt kívánva mindenkinek az oldalon: drassy