OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


HOT!

Ezt találtam most:

http://www.hatharom.com/2013/06/02/remek-kis-tippre-bukkantuk-lengyelorszagban?eb=2

Ja, aki ezek után a guruba mer írni elemzést a meccsről, kb 3 hónapra el lesz tiltva  ;D

Nem tudom, mennyire jók az infok, de bet365-n 1.61 a hazai...

Mindenki döntsön saját belátása szerint, mihez kezd az infoval

#2281 június 02, 2013, 15:47:52, georgeboyd
Idézetet írta: oakland23 Dátum június 02, 2013, 10:45:27
Na ja, kapásból lehetne mondani 20-30 játékost mindkét oldalról, akiket szívesen megnéznénk. Én például a Fenoménra lettem volna kíváncsi...  ;D

Egyébként az első hsz-ben 3.20-at írtam az iksz-hez, de most nézem, 4.40 az iksz odds. Na, most vagy figyelmetlen voltam, vagy azóta emeltek rajta, nem tudom, de inkább figyelmetlen voltam.  :redchug:
Kezdés előtt a Live panelen 4,75 az iksz. Azért ennyi szerintem, mert olyan, mint oda-visszavágós lenne. Hátha kihozzák tizikre:-)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 02, 2013, 15:38:41
Kezdés előtt a Live panelen 4,75 az iksz. Azért ennyi szerintem, mert olyan, mint oda-visszavágós lenne. Hátha kihozzák tizikre:-)

Ez egy nagy rakás szar volt, ne szépítsük  :D

#2283 június 06, 2013, 11:22:43, oakland23
Spanyolország U21- Oroszország U21

Tipp: Spanyol győzelem, spanyolok 1.5 over, spanyolok 2.5 over...

Tegnap írtam a guruba:

Huhhhúúúúúúúúúúúúúúú, apukám, itt az ideje, hopgy tollasodjon a parasztja, le kell csapni a csacsit. (Bocsi csacsi  :D )

Spanyolország ugye megégett az Olimpián, de nem kicsit, hanem úgy nagyon. Szoptak, mint Michelle Wild, de ennek most vége. Eljött az ideje, amikor szopatni akarnak. Először az oroszokat.

Meg is kell oboáztatni derék ruszki ifiket, mert a csoportban még Németország van és Hollandia... Kemény diók

Na, és akkor nézzük a spanyol csapatot:

Montoya-Inigo Martinez-Nacho-Bartra-Canales-Thiago-Isco-Koke-Tello-Morata

Így nz majd ki mezőnyben a spanyol csapat. WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, hát ez a felnőtt VB-n is nyolcaddöntő... Mocskosul kemény kis csapat, micsoda korosztály. Ezek a srácok egytől egyig klaszisok! Aki nézi a Primera Divisuion meccseit, erekcióközeli állapotba kerül e nevek hallatán. Az Olimpiához képest a Silva-Mata féle homo duó kikerült a csapatból, aminek én személy szerint örülök, mocskos kis kemény csapat ez. Barca és Real nevelések, de itt van még a SEvilla bekkje, Moreno, Carvahal, akit most vett vissza a Real a Leverkusentől, nem mellesleg Bundesliga all star a srác. A padon is olyan emberek, hogy az már-már botrányos. Olyan erős a spanyol csapat egy oroszhoz képest, nagyon nagy alázás lesz...

Oroszoknál két nevet említenék. Dzagoev, aki befér még ide, bár fizimiskája alapján akár 30 is lehetne, és Cherysev, aki a castillában veri a gólokat. Morata viszont jól ismeri, hisz csapattársa a fiatal orosz. Én többször láttam, és ember nem hiszi, hogy fehér ember ilyen gyors lehet. Tényleg nem semmi sebessége van, gyors, ügyes srác, de hát ennyi.

Az orosz védelem be lesz szorítva, amíg nem lesz vagy 2-0. Aztán lehet visszábbvesznek IScoék, de tényleg nézzül már meg ezt a csapatot... Elképesztően erős a spanyol csapat, nem létezik, hogy ne szórják meg az oroszokat.

Ha az Olimpia után nem akarnak ismét égni, oda kell tenniük magukat, mert a másik két meccs a németek és a hollandok ellen nehezebb lehet. Két stílus csap tehát össze, de aligha kell mondani, melyik kerül majd ki győztesen.

spanyol over 2.5 3.00-ért is beleférhet, de most tutira megyek vagy 100 kilóval

Azóta kiderítettem, hogy a ruszkiknál nem lesz Dzagoev és Kokorin az első meccsen (azaz a spanyolok elleni meccsen) mert a felnőtt csapattal készülnek Portugália ellen...

Dzagoev nélkül egy szarkupac ez az orosz csapat. Cherysev, a fiatal Castilla játékos azért rendben van, de a spanyol keret azért nem piskóta


Mocskos nagy tuti srácok, mehet rá a ház

Ausztrália-Kína kosárlabda live mindjákezdik

tipp: Kína over 67.5 @ 1.83

Ajándék

Kína győzelmét is játszanám 4.20-on, de azt kihagyom

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 07, 2013, 12:29:43
Ausztrália-Kína kosárlabda live mindjákezdik

tipp: Kína over 67.5 @ 1.83

Ajándék

Kína győzelmét is játszanám 4.20-on, de azt kihagyom

Pff. a 2. negyedet aligha nevezném kosárlabdának... Ez kapufa  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 07, 2013, 12:29:43
Ausztrália-Kína kosárlabda live mindjákezdik

tipp: Kína over 67.5 @ 1.83

Ajándék

Kína győzelmét is játszanám 4.20-on, de azt kihagyom

Szégyen ez a meccs, még a nőknél is kínos ilyen kevés pontot dobálni. Kína győzelemre kellett volna inkább tenni (már rég ki lehetett volna szállni szép profittal), de utólag mindig okos az ember. :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 07, 2013, 12:29:43
Ausztrália-Kína kosárlabda live mindjákezdik

tipp: Kína over 67.5 @ 1.83

Ajándék

Kína győzelmét is játszanám 4.20-on, de azt kihagyom

Kína nyer 3-6 ponttal ment 8.00 szorzón. Kösz a tippet!  ;)

unibet megdobott 15K-s bónusszal (50%), énpedig long term-be fektettem.
blokkolás úgysem lesz, mert az árvízzel vannak elfoglalva...

Na szóval NBA
LeBron dobja a legtöbb pontot az NBA döntőjében @ 1.57
-ennek illene jönni akkor is, ha a spurs lesz a bajnok
Tour de France-Froome dobogóra áll összetettben @ 1.20
-gondoltam, hogy 1. helyre teszem, de nem tudom, Contador mit színészkedik itt össze a Liberén, így inkább csak top3-be rakom
Női foci eb júliusban:
Németország csoportelső lesz @ 1.35
-elég nagy tuti
Svédország csoportelső lesz @ 1.80
-házigazdák a svédek, de ha nem lennének, akkor is jó tippnek tartanám. Délután néztem a sorsolást, megéri csoportelsőnek lenni az A csoportban!

10K-val raktam, nagy csalódás lenne, ha bármelyik tipp is elmenne. Egy amolyan nyári long term, ha bejön, veszek majd fagyit  ;D Banán ízűt

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 02, 2013, 11:01:54
HOT!

Ezt találtam most:

http://www.hatharom.com/2013/06/02/remek-kis-tippre-bukkantuk-lengyelorszagban?eb=2

Ja, aki ezek után a guruba mer írni elemzést a meccsről, kb 3 hónapra el lesz tiltva  ;D

Nem tudom, mennyire jók az infok, de bet365-n 1.61 a hazai...

Mindenki döntsön saját belátása szerint, mihez kezd az infoval

A hathárom is "átemelte" az infót, mint oly sok egyéb oldal: "fpicks00" tipster tippje volt egy angol ingyenes tippadó portálon, és rányomult a fél világ. Én még azelőtt írtam róla, hogy a hathárom és Bet hunters magyarította volna az infókat.

Idézetet írta: Szigo Dátum június 08, 2013, 22:21:36
A hathárom is "átemelte" az infót, mint oly sok egyéb oldal: "fpicks00" tipster tippje volt egy angol ingyenes tippadó portálon, és rányomult a fél világ. Én még azelőtt írtam róla, hogy a hathárom és Bet hunters magyarította volna az infókat.

fpicks00 alias CheGuevara küldte nekem e-mailbe az infót, mielőtt bárhova is kikerült volna, amiért cserében én, illetve mi magyar infókkal szolgálunk neki, hogy például olyan hülyeségek ne kerüljenek ki a netre, mint a Győr-MTK X2, amire anno te is reagáltál. :)

Idézetet írta: Szigo Dátum június 08, 2013, 22:21:36
A hathárom is "átemelte" az infót, mint oly sok egyéb oldal: "fpicks00" tipster tippje volt egy angol ingyenes tippadó portálon, és rányomult a fél világ. Én még azelőtt írtam róla, hogy a hathárom és Bet hunters magyarította volna az infókat.

Szerintem teljesen mindegy honnan van az infó, a lényeg, hogy egy igényes, magyar nyelvű cikk született belőle ami bárki számára elérhető volt a hathármon. Cseszhetjük fpicks00-t, a magyar fogadók 99,99%-a azt se tudja, hogy létezik.

Nem értem mi értelme van az ilyen keménykedős hozzászólásoknak...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 06, 2013, 10:54:50

Huhhhúúúúúúúúúúúúúúú, apukám, itt az ideje, hopgy tollasodjon a parasztja, le kell csapni a csacsit. (Bocsi csacsi  :D )

Megbocsátok, ha ez az ára, hogy tollasodjon a parasztja... :)

Hiányzoni fogsz patyi! Eddig is hiányoztál!!! Tényleg sajnálom, hogy így döntöttél, de valahol megértem. Én is sok sikert kívánok, bármibe is vágsz. Légy boldog, remek srác vagy, karakán ember. Olyan, akit személyesen is szívesen megismertem volna.

Azon kevés fórumtagok eggyike vagy, aki tényleg hiányozni fog !


Légy jó patyi, aztán ha egyszer mégis visszatérsz, én nagyon fogok örülni!

Üdv.: oak


#2294 június 10, 2013, 13:08:31, oakland23
mára összelopkodtam két szelóra valót:

Kudravtseva - KDKrumm
Kagawa kolléga tippje
--------------------------------------------------------
Aztán nyomtam egy olyan kombit hogy
Youzhny 2-0-ra nyer DGT ellen @ 1.30
Kohlshcreiber nyer @ 1.07
Pironkova vs L. Davis @ 1.36

Youzhny-t Tittitől loptam, Kohli otthon nyer, Pironkova meg szereti a füves borítást, úgyhogy fogalmam sincs ki az a Davis, de el kell vernie. Egyébként 1.40 volt, csak mire összeállítottam a kombit, 1.36-ra csökkent az odds, de ez is csak azt jelenti, hogy mások is úgy gondolják, a gyönyörű bolgár lány nyeri a meccset  :)

Ha netán mind jönne, picike apró menne horvát-portugál 1X-re 1.70-ért. Ennyi mára, több nincs ebben a napban sportfogadást tekintve.

*Közben elolvasva e ( http://www.sportfogadas.org/elozetes-ATP_Halle___1Kor-3611.html )cikket, rá kellett jönnöm, hogy benéztem Kohli meccsét, hisz ő csak holnap lép pályára ...