Kagawa tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#810 június 29, 2013, 13:02:26, Kagawa
Lehet kicsit elfogult vagyok , de én azt mondom hogy Dustin Brown igenis megfoghatja a veterán Hewittot. Egy játékos akinek pillanatnyilag nagyon megy a játék, kiválóan adogat és kellőképpen hülye ahhoz hogy egy kimagasló eredményt érjen el. Hewitt jó volt Wawrinka ellen, de kérdés tud-e hasonlót produkálni ma is? Mert egyszer se biztos. Mindent összegezve szerintem nagyot hibáznak az irodák azzal hogy ennyire leirják a rasztást.

Tipp1 : Brown +2,5szett  - 1,95 x 100 egység  :ok:  :ok:
Tipp2 : Brown +6,5game  -  1,80 x 100 egység  :ok:  :ok:
Tipp3 : Brown győzelem  - 6,50 x 100 egység  :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Összesitett : +1954 egység  :beerchug: :great:

#811 június 29, 2013, 13:03:06, Kagawa
Még két tipp mára, egyik sem egy világmegváltó odds, de szerintem gond nélkül jönni fognak

Troicki - Kuznetsov  1  1,36 x 200 egység  :ok: :ok: :ok:
Puig - Soler Espinosa  1  1,36 × 200 egység  :ok: :ok: :ok:

Összesitett : +2098 egység  :great:  :beerchug:

#812 június 29, 2013, 13:03:51, Kagawa
Mivel eddig jól alakult ez a nap köszönve Brownnak, és nem utolsó sorban az irodák eszméletlen nagy hibájának, bevállalok még egy tippet mára.

Cirstea - Giorgi

1.tipp Cirstea nyer 1,60 x 100 egység  :noway: :noway: :noway:
2.tipp Cirstea 2:0ra nyer 2,30 x 100 egység  :noway: :noway: :noway:

Összesitett : +1898 egység

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 26, 2013, 08:43:47
Lehet kicsit elfogult vagyok , de én azt mondom hogy Dustin Brown igenis megfoghatja a veterán Hewittot. Egy játékos akinek pillanatnyilag nagyon megy a játék, kiválóan adogat és kellőképpen hülye ahhoz hogy egy kimagasló eredményt érjen el. Hewitt jó volt Wawrinka ellen, de kérdés tud-e hasonlót produkálni ma is? Mert egyszer se biztos. Mindent összegezve szerintem nagyot hibáznak az irodák azzal hogy ennyire leirják a rasztást.

Tipp1 : Brown +2,5szett  - 1,95
Tipp2 : Brown +6,5game  -  1,80
Tipp3 : Brown győzelem  - 6,50
Köszi a tippet.Gondolkodtam a meccs előtt megfogadom Brownt majd benéztem a naplódba és láttam, hogy te is bízol benne   :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 26, 2013, 15:55:24
Köszi a tippet.Gondolkodtam a meccs előtt megfogadom Brownt majd benéztem a naplódba és láttam, hogy te is bízol benne   :ok:

Addig üsd a vasat amíg meleg - tartja egy nagyon okos mondás. Ez a jamaicai vas pedig most piszkosul meleg

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 26, 2013, 08:43:47
Lehet kicsit elfogult vagyok , de én azt mondom hogy Dustin Brown igenis megfoghatja a veterán Hewittot. Egy játékos akinek pillanatnyilag nagyon megy a játék, kiválóan adogat és kellőképpen hülye ahhoz hogy egy kimagasló eredményt érjen el. Hewitt jó volt Wawrinka ellen, de kérdés tud-e hasonlót produkálni ma is? Mert egyszer se biztos. Mindent összegezve szerintem nagyot hibáznak az irodák azzal hogy ennyire leirják a rasztást.

Tipp1 : Brown +2,5szett  - 1,95
Tipp2 : Brown +6,5game  -  1,80
Tipp3 : Brown győzelem  - 6,50

"I cried like a little girl," said Brown, who has played mainly on the lower-tier challenger circuit in 2013 and had never won a match at Wimbledon until this year.  :)

Nagyon szép tippek! :great: Hasítasz a "Fekete" vonattal. :)

#816 június 29, 2013, 13:04:34, Kagawa
A mai napon is van egy meccs aminek az oddsaival nagyon nem értek egyet. A Jankovic/Lucic - Chan/Medina női páros meccsről van szó. A szerb-horvát duó egy összeszokott, jó párosnak számít akik együtt már több szép győzelmet arattak.Mindketten kiestek egyesben ami miatt nincs mire tartogatnijuk, nyomatni kell a párost ami a csövön kifér. Medináék egy új páros, gyakorlatilag ők még egy nagy kérdőjel de én nem látok bennük különösebben nagy potenciált. Én olyan 1,40re adnám Jankovicék győzelmét, az irodák viszont 1,85ért kínálják. Nekem megér egy imát annak ellenére hogy JJ-nek nem a kedvenc szine a zöld

Tipp : Jankovic/Lucic nyer  - 1,85 x 100 egység

Összesitett : +1983 egység  :great:  :beerchug:

#817 június 30, 2013, 16:01:26, Kagawa
Tenisz - Wimbledon

Igor Sijsling - Ivan Dodig  1  :noway: :noway: :noway: - állítólag az Unibet ígz könyveli  :noway:

Unibet : 2,05 x 100 egység

A meglepetések Grand Slam tornáján egy igen érdekes párosítás a harmadik körben Igor Sijsling vs Ivan Dodig, mondanom sem kell egyikőjük sem kiemelt.

Ivan Dodigról mit is kell tudni? Egy alacsony horvát játékos aki ahhoz képest hogy alig 180centi magas egy igen szolíd kis adogatással rendelkezik. Előszeretettel szerva röptézik amivel több könnyű pontot is szerez a hálónál, viszont ez a taktika kétélű, ugyanis ha az ellenfél ráérez a megoldásra akkor bajba kerül a horvát. Mindjárt az első körben a kiesés szélére került ugyanis Kohlschreiber már 2:0ra is vezetett ellene azonban a német betegsége miatt elfogyott fizikálisan és feladta a meccset. Kudlát különösebb gond nélkül levette a pályáról a második körben és ezzel a győzelemmel legjobb eredményét érte el a Wimbledonon.

Mai ellenfele Igor Sijsling aki pillanatnyilag 15 hellyel rosszabbul rangsorolt mint Dodig viszont a formája figyelemre méltó. Mióta megkezdődött a füves szezon a holland srác szárnyal és egymás után játsza a jobbnál jobb meccseket. Londonban Itot és Istomint verte gond nélkül és Tsonga is csak a tű fokán tudott túljutni Sijslingen. A Wimbledonon még javítani tudott a játékán, Kuznetsovnak és Raonicnak sem volt esélye ellene és azt a bravúrt vitte véghez hogy az első két fordulóban egyszer sem vesztette el az adogatását ami egy nem kiemelt játékostól mindenképpen nagy haditettnek számít. Egy nagyon fakezű játékos volt még pár éve, viszont azóta komolyan sikerült javítania a tehnikáján és mostmár nem csak egy nagy adogatása van hanem a labdamenetekben is partiban tud lenni szinte mindenkivel.

Mindent összegezve mindkét srác jó teljesítményt nyujtott eddig, viszont nekem Sijsling teljesítménye a meggyőzőbb. A holland nagyon stabil, kiválóan adogat, szerva játékait gond nélkül uralja és fogadóként is meglepően veszélyesen játszik míg a horvát egy fáradt Kudlán és beteg Kohlschreiberen keresztül jutott el idáig. Egy kiegyensúlyozott meccset várok, de a végén mindenképpen a kiváló formában levő Sijsling győzelmét. Az irodák többségénél esik a holland oddsa, az Unibet viszont megemelte 2,05re amit ki kell használni.

Összesitett : +1883 egység

#818 június 30, 2013, 18:44:29, Kagawa
!!! Erős Tipp !!!

Kosárlabda Női EB - Bronzmeccs

Szerbia (+10,5) - Törökország  1  :noway: :noway: :noway: - második félidő NO COMMENT

Bet365 : 1,66 x 200 egység

Egy újabb meccs ahol nem egyezek az oddsokkal. A szerbek piszkosul beragadtak az EB rajtján, a Brittek ellen egy meglepő vereség + a franciák ellen egy hatalmas zakó. Azóta viszont Marina Maljkovic lányai kifejezetten jól játszanak, sorra szálították a jobbnál jobb eredményeket, a sokkal esélyesebb fehéroroszokat levédekezték, a cseheket kiütötték, az olaszok ellen pedig hatalmasat küzdöttek és fordították meg a meccset. A spanyolok elleni meccs nem mérvadó, az már a meccs előtt tudnivaló volt hogy ott a szerbeknek nincs keresnivalójuk ennek megfelelően nem is búslakodik senki hanem készülnek a bronzmeccsre. A csapat erős és összeszokott ugyanis a válogatott jó része együtt játszik a Partizanban. Milica Dabovic és Radocaj személyében két gyorslábú játékosuk van, Milovanovic, Cado és Ana Dabovic egytől egyik kiváló dobók és ami a legfontosabb hatalmas küzdők. A törökök hasonlóan a szerbekhez verték a fehéroroszokat, olaszokat, de a franciák és a spanyolok ellen ők is alulmaradtak. Meglep hogy ennyire leirják a szerbeket, ekkora hendiből egy török válogatott ellen nem szabad kicsúszni.

Összesitett: +1683 egység

Idézetet írta: Kagawa Dátum június 29, 2013, 14:19:21
Tenisz - Wimbledon

Igor Sijsling - Ivan Dodig  1  PUSH - (Még szerencse hogy feladta ez a szerencsétlen)

Unibet : 2,05 x 100 egység

Visszaadták a tétet? Azt hittem az unibet 1 szettes iroda.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 30, 2013, 15:39:41
Visszaadták a tétet? Azt hittem az unibet 1 szettes iroda.

Az Unibet nem adja vissza a tétet ilyenkor? Nem tudom, én nem náluk játszok, ide a naplóba mindig a tippemre legjobb oddsot kínáló irodát írom be.

A bet365 visszaadja azt tudom

#821 július 01, 2013, 11:27:20, butyi
szia, unibeten első játszma befejezése után érvényes a fogadás...azaz dodig nyert


llodra is ott fogadott  :laugh:

#822 július 02, 2013, 20:06:20, Kagawa
Wimbledon

Sloane Stephens - Marion Bartoli  2  :ok: :ok: :ok: - easy

Pinnacle : 1,88 x 100 egység

Gyönyörűen alakul eddig ez a Wimbledon, Serena Williams kiesésével szinte nyolc esélyes lett ez a torna, nincs igazi favorit, bárki nyerhet. A tábla harmadik negyedéből, azaz Sharapova, Errani és Wozniacki ágáról a 15. kiemelt Bartoli és a 17. Stephens mérkőznek meg az elődöntőbe jutásért.

Marion Bartolinak nem volt nehéz dolga eddig, amúgy is könnyű sorsolása volt és előle szépen el is takarították a kiemelteket. Svitolina, McHale, Giorgi és Knapp legyőzése sem okozott neki gondot, simán szettveszteség nélkül jutott el idáig. Nem egy szimpatikus játékos, sokszor az az érzése az embernek hogy idegbetegről van szó aki beszabadult a pályára, viszont ez nem feltétlen jelent neki hátrányt sőt... Egy-egy jó ütés után képes úgy felspanolni magát hogy jajj annak aki a pálya másik oldalán van. Agresszív teniszt játszik, keményen üt és a nyerők halmozásával sem szokott gondja lenni. Sportszerűnek sem mondhatjuk ugyanis még az ellenfél hibáinál is ökölrázással és ordibálással ünnepli a pontot, viszont ez a pszihikai hadjárat sokszor komolyan össze tudja zavarni és mégjobban ki tudja zökkenteni az ellenfeleket. Nem sportszerű, de kifizetődő taktika.

Mai ellenfele Sloane Stephens az idei év első Grand Slamjén az ausztrál openen egészen az elődöntőig menetelt, legyőzve többek között a női mezőny egyeduralkodóját Serena Williamset. Azután azonban megtorpant, salakon volt egy négy meccses nyeretlenségi sorozata is ami azért nem mindennapi egy 17. helyezett játékostól. Ezen a tornán kiválóan indított Hamptont verte sima két szettben, meggyőző játékkal azután azonban három rossz meccs következett az amerikai csokilánytól, Petkovic, Cetkovska és Puig ellen is csak a tű fokán jutott tovább. Az eredmények tehát jöttek neki eddig, de játéka több mint hullámzó, adogatóként pedig hajlamos úgy szétesni ahogy nagyon kevesen még a női mezőnyben is. Cetkovska ötször brékelte zsinórban, de Petkovicnak is volt egy sorozata ellene amikor 7 Stephens adogató játékból ötöt el tudott venni. Nagy problémája a sok ki nem kényszerített hiba amivel többször megveri saját magát vagy legalább visszahozza ellenfelét a meccsbe. Tegnapi győzelmét nagyban köszönheti ellenfelének is akinek sikerült 12 adogató pontot vesztenie zsinórban ami még női mezőnyben is bravúrnak számít.

Mindent összegezve engem az amcsi csokilány nem győzött meg ezen a tornán nyujtott teljesítményével. Köszönve a szerencsének és az ellenfeleknek bejutott a negyeddöntőbe, viszont egy jó formában levő és extra motivált Bartoli ma a végállomást fogja jelenteni a számára.

Összesitett: +1771 egység  :beerchug: :great:

#823 július 05, 2013, 10:37:06, Kagawa
!!!! Erős Tipp !!!!

Foci - Európa Liga selejtező

FC Astana - Botev Plovdiv  DNB1  :noway: :noway: :noway:

Sportingbet : 1,91 x 200 egység

Az Európa liga selejtezőjének első fordulójában csap össze kazahsztánban a hazai Astana és a bulgár Botev csapata. Első ránézésre talán sokaknak a vendégen tűnnek esélyesebbnek, de elárulom ez nem így van, itt hazai győzelemnek kell-kellene születnije.

Hogy miért is? Első és legfontosabb dolog az hogy a Botev játékosai csak pár napja tudták meg hogy indulhatnak a nemzetközi kupában ugyanis a CSKA Sofia bankrottált és emiatt nem indul el a nemzetközi porondon. Helyettük ugrik be a Botev mint a bulgár bajnokság negyedik helyezett csapata. Na most ugye tudjuk mit jelent az ha egy csapat a július végén rajtoló bajnokságra készül, egyik percről a másikra pedig megtudják hogy már július elején tétmeccset kell játszaniuk. Egyenesen az edzőtáborból utaznak kazahsztánba, fáradtan , fizikailag félkészen és még nem teljesen összeszokva. Nincsennek igazán nagy nevek a csapatban, a húzóemberek a cseh egykori utánpótlás válogatott Tomas Jirsak aki a Wisla Krakkótól érkezett illetve a két holland csatár Luis Pedro és Romario Kortzorg.

Az Astanánál teljesen más a helyzet, náluk javában tart a bajnokság tehát versenyformában vannak, igaz hogy az előző három meccsükön mindössze egy döntetlenre futotta tőlük, de az igazsághoz hozzátartozik hogy kazahsztán három legerősebb csapatával játszottak az Aktobeval, a Shakhtyor Karagandyval és a Pavlodarral, de a bajnokságban még ígyis a második helyen vannak. Náluk már lehet ismerősökbe botlani ami a játékoskeretet illeti, Foxi Kéthévoama a közép afrikai válogatott középpályás aki a diósgyőrben, újpesten és kecskeméten is játszott pillanatnyilag az Astanát erősíti, Nenad Eric a majd két méteres szerb hálóőr több éven át védett a szerb első ligában, Igor Tigrilas 20szoros moldáv válogatott aki éveken keresztül játszott ukrajnában a Metalistban és Chernomoretsban és a brazil Zelao aki játszott többek között a Corinthiansban, a Saturnban és a Krasnodarban is.

Ezen a meccsen minden az Astana mellett szól, ők javában nyomják a bajnokságot míg a bulgárok még csak a felkélszülési időszakban vannak, annak is a kellős közepén. Kazahsztánba mindig kellemetlen és fárasztó utazni a rossz repülő összeköttetés és a hosszú buszozás miatt és ha még ehhez hozzávesszük hogy a Botev játékosai amúgy is fáradtak az edzőtábor miatt akkor rájövünk hogy itt bizony hazai sikernek kellene születnije. Nem utolsó sorban pedig a játékoskeret. Az összeállításokat böngészve bizony a hazaiaké tűnik erősebbnek, rutinos légiósok akik komolyan meglephetik a vendégeket. Bátrabbaknak ajánlom a sima hazai sikert én azonban egy DNB-el próbálok biztosra menni, mert hogy itt vendég győzelem nem lesz az is biztos.

u.i. : Minél hamarabb meg kell játszani mert komolyan esni kezdett a hazai siker.

Összesitett: +1571 egység

#824 július 05, 2013, 10:37:47, Kagawa
!!!!!!!!!!! Kibaszott Erős Tipp !!!!!!!!!!!!!!!!

Foci - Európa Liga Selejtező

Tromsö (-1,5) - Celje  1  :noway: :noway: :noway:

Bet365 : 1,95 x 300 egység

Az Európa liga selejtezőjének első fordulójában egy igen sima összecsapás várható a norvég Tromsö és a szlovén Celje között.

A szlovén Celje piszkosul nagy gondban van, elfogyott a pénz a klubban, a csőd szélére kerültek, a játékos egy része már el is hagyta a csapatot aki pedig maradt az sztrájkkal fenyegetőzik a fizetések lemaradása miatt. Magyarul megmondva a hátuk közepére nem kívánják ezt a mai meccset. A tavalyi szezont az ötödik helyen fejezték be közel 30 ponttal lemaradva a bajnok Maribor mögött, de mivel bejutottak a szlovén kupa döntőjében (amit a végén elvesztettek) így kiharcolták a jogot az Európa Liga indulásra. Bárcsak  ne sikerült volna mondják most a Celje vezetői akiknek ez a norvégiai kirándulás egy cseppet sem hiányzott az így is hatalmas anyagi problémák miatt. Két napja játszották le az utolsó felkészülési meccsüket aminek az eredménye hűen tükrözi a klubban uralkodó állapotot, a horvát Rijeka vert nekik egy laza nyolcast, 8:0val fejeződött be az a meccs úgy hogy már az 50.perc környékén hét darabot bepakoltak a szlovénok hálójába, de az utolsó 40percre leengedtek, mégse lett volna szép egy 12-13:0ás verést kiosztani a szlovén tesóknak.

A Tromsö házatáján közel sincsennek ekkora problémák, ők javában nyomatják a bajnokságot, versenyformában vannak, igaz a formájukon van mit csiszolni. 9 meccs óta már vereség-győzelem ritmusban játszanak, idegenből képtelenek pontot hozni, otthon képtelenek pontot veszteni. Egy komoly hazai csapatról van szó aki legutóbb áprilisban hullajtott pontot hazai környezetben. A játékoskeretről annyit hogy a támadásban van egy cseh utánpótlás válogattuk Ondrasek, a középpályán a Manchester United nevelés Josh Pritchard aki a Fulhamtól van kölcsönben a norvégoknál a védelemben a rutinos 18szoros finn válogatott Miika Koppinen aki több mint 200 meccset lejátszott már a Tromsöben, nem utolsó sorban ő a csapat kapitánya is.

Mindent összegezve a Celjeben soha nem látott gondok vannak, a csapat széthullóban van, pénz nincs ennek megfelelően motiváció sincs. Egy Rijeka rugott neki lazán nyolc darabot semleges pályán, pedig a horvátok is még csak a felkészülési időszakban vannak. A Tromsö egy ízig vérig hazai csapat, saját stadionjukban piszkosul jók, javában tart náluk a szezon... Mi kell még? Semmi! Vagyis de, pénz hogy megjátszuk ezt a tippet, ugyanis szerintem ez a nap egyik ha nem a legnagyobb fiksze. Házat rá.

Összesitett: +1271 egység  - Úgy is van, jó öreg Európa Liga  :noway: :noway: :noway: