Kagawa tippjei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Helló. Én is hallodtam hogy magyarán mondva kész a Celje, bátorkodtam megjátszani -2,5 a Tromsöt 3,2es odds-ért és over 4,5gólt 4,65-ért :D, meglátjuk mennyire van vagy lesz kiütve a Szlovén csapat. ;)

Idézetet írta: horzol Dátum július 04, 2013, 13:50:50
Helló. Én is hallodtam hogy magyarán mondva kész a Celje, bátorkodtam megjátszani -2,5 a Tromsöt 3,2es odds-ért és over 4,5gólt 4,65-ért :D, meglátjuk mennyire van vagy lesz kiütve a Szlovén csapat. ;)

Szétestek igen ez nem kérdés. Meglátjuk mi lesz a mai meccsen, én is morfondírozok valami extra nagy oddsban.

u.i : Tipp az előző oldalon

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 04, 2013, 14:04:11
Szétestek igen ez nem kérdés. Meglátjuk mi lesz a mai meccsen, én is morfondírozok valami extra nagy oddsban.

u.i : Tipp az előző oldalon

Érdemes valami extrémet bevállalni, legalább némi apróért! ;)

Remélem igazad lesz! Megy rá egy szekér pénz.   :-X

Idézetet írta: csatarid Dátum július 04, 2013, 14:09:36
Remélem igazad lesz! Megy rá egy szekér pénz.   :-X

Nekem mindig igazam van  ;D  ;)

Na de a hülyeséget félretéve, ha nem jön akkor én is a csőd szélére kerülök nem csak a Celje meg a CSKA Sofia.

Jönnie kell!!!

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 04, 2013, 13:36:35
!!!!!!!!!!! Kibaszott Erős Tipp !!!!!!!!!!!!!!!!

Foci - Európa Liga Selejtező

Tromsö (-1,5) - Celje  1

Bet365 : 1,95 x 300 egység

Az Európa liga selejtezőjének első fordulójában egy igen sima összecsapás várható a norvég Tromsö és a szlovén Celje között.

A szlovén Celje piszkosul nagy gondban van, elfogyott a pénz a klubban, a csőd szélére kerültek, a játékos egy része már el is hagyta a csapatot aki pedig maradt az sztrájkkal fenyegetőzik a fizetések lemaradása miatt. Magyarul megmondva a hátuk közepére nem kívánják ezt a mai meccset. A tavalyi szezont az ötödik helyen fejezték be közel 30 ponttal lemaradva a bajnok Maribor mögött, de mivel bejutottak a szlovén kupa döntőjében (amit a végén elvesztettek) így kiharcolták a jogot az Európa Liga indulásra. Bárcsak  ne sikerült volna mondják most a Celje vezetői akiknek ez a norvégiai kirándulás egy cseppet sem hiányzott az így is hatalmas anyagi problémák miatt. Két napja játszották le az utolsó felkészülési meccsüket aminek az eredménye hűen tükrözi a klubban uralkodó állapotot, a horvát Rijeka vert nekik egy laza nyolcast, 8:0val fejeződött be az a meccs úgy hogy már az 50.perc környékén hét darabot bepakoltak a szlovénok hálójába, de az utolsó 40percre leengedtek, mégse lett volna szép egy 12-13:0ás verést kiosztani a szlovén tesóknak.

A Tromsö házatáján közel sincsennek ekkora problémák, ők javában nyomatják a bajnokságot, versenyformában vannak, igaz a formájukon van mit csiszolni. 9 meccs óta már vereség-győzelem ritmusban játszanak, idegenből képtelenek pontot hozni, otthon képtelenek pontot veszteni. Egy komoly hazai csapatról van szó aki legutóbb áprilisban hullajtott pontot hazai környezetben. A játékoskeretről annyit hogy a támadásban van egy cseh utánpótlás válogattuk Ondrasek, a középpályán a Manchester United nevelés Josh Pritchard aki a Fulhamtól van kölcsönben a norvégoknál a védelemben a rutinos 18szoros finn válogatott Miika Koppinen aki több mint 200 meccset lejátszott már a Tromsöben, nem utolsó sorban ő a csapat kapitánya is.

Mindent összegezve a Celjeben soha nem látott gondok vannak, a csapat széthullóban van, pénz nincs ennek megfelelően motiváció sincs. Egy Rijeka rugott neki lazán nyolc darabot semleges pályán, pedig a horvátok is még csak a felkészülési időszakban vannak. A Tromsö egy ízig vérig hazai csapat, saját stadionjukban piszkosul jók, javában tart náluk a szezon... Mi kell még? Semmi! Vagyis de, pénz hogy megjátszuk ezt a tippet, ugyanis szerintem ez a nap egyik ha nem a legnagyobb fiksze. Házat rá.

A Rijeka elleni meccset szerintem felesleges ide venni, mert a Celje II ellen játszottak, és miután ez kiderült a bukmékerek visszafizették a felrakott téteket. De amúgy is, a Rijekát most a Pro Recco volt tulaja pénzeli, így bitang erősek lesznek a következő bajnokságra, top3 a horvát bajnokságban.
A Trömsö legjobb játékosa Saliou Ciss (valószínűleg megveszi a Rosenborg), például nem szerepel a Celje ellen, helyettese Ruben Kristiansen lehet, aki meg sem közelíti Ciss teljesítményét és amúgy is igen rossz formában vannak a hazaiak. Ráadásul itt is financiális gondok vannak, amiket sürgősen, egy héten belül meg kellene oldani, továbbá egyre kevesebb néző látogat ki a Trömsö meccseire.
Szerintem jelen pillanatban csak az szól a norvégok mellett, hogy hazai pályán játszanak és játékban vannak, de amúgy mind a ketten nagy szarban vannak. Persze természetesen ettől függetlenül jó lehet és bejöhet a tipp.
Sok sikert!

Idézetet írta: Tomihmv Dátum július 04, 2013, 15:09:11
A Rijeka elleni meccset szerintem felesleges ide venni, mert a Celje II ellen játszottak, és miután ez kiderült a bukmékerek visszafizették a felrakott téteket. De amúgy is, a Rijekát most a Pro Recco volt tulaja pénzeli, így bitang erősek lesznek a következő bajnokságra, top3 a horvát bajnokságban.
A Trömsö legjobb játékosa Saliou Ciss (valószínűleg megveszi a Rosenborg), például nem szerepel a Celje ellen, helyettese Ruben Kristiansen lehet, aki meg sem közelíti Ciss teljesítményét és amúgy is igen rossz formában vannak a hazaiak. Ráadásul itt is financiális gondok vannak, amiket sürgősen, egy héten belül meg kellene oldani, továbbá egyre kevesebb néző látogat ki a Trömsö meccseire.
Szerintem jelen pillanatban csak az szól a norvégok mellett, hogy hazai pályán játszanak és játékban vannak, de amúgy mind a ketten nagy szarban vannak. Persze természetesen ettől függetlenül jó lehet és bejöhet a tipp.
Sok sikert!

Most szerintem nem lehet Celje I-ről illetve II-ről beszélni, az játszott azon a meccsen aki még hajlandó volt felhúzni a csapat mezét a tartozások ellenére is. Ezért nem irtam egy mondatot se a Celje keretéről mert gyakorlatilag még szlovén mester se tudja hogy ki fog, ki lesz hajlandó játszani a mai meccsen nem hogy én. Viszont ha a megmaradt legerősebb felállás is fut ki ma a pályára akkor is be fognak vacsorázni szerintem. A Tromsö rossz formájával is vitatkoznék, utolsó 5 hazai meccsükön ugyanennyi győzelem 14:2es gólkülönbséggel. Más kérdés hogy idegenben pocsékul megy nekik, de ma otthon játszanak azaz számomra az a mérvadó.

A hazai pálya mellett pedig még kiemelném azt hogy náluk javában megy a bajnokság a Celje pedig még bőven a felkészülési időszakban van. És ez nagyon sokat számít ezt te is tudod. Na de majd meglátjuk mi lesz, nekem lesz rajta egy nagyobb összegem.

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 04, 2013, 13:36:35
!!!!!!!!!!! Kibaszott Erős Tipp !!!!!!!!!!!!!!!!

Foci - Európa Liga Selejtező

Tromsö (-1,5) - Celje  1

Bet365 : 1,95 x 300 egység

Az Európa liga selejtezőjének első fordulójában egy igen sima összecsapás várható a norvég Tromsö és a szlovén Celje között.

A szlovén Celje piszkosul nagy gondban van, elfogyott a pénz a klubban, a csőd szélére kerültek, a játékos egy része már el is hagyta a csapatot aki pedig maradt az sztrájkkal fenyegetőzik a fizetések lemaradása miatt. Magyarul megmondva a hátuk közepére nem kívánják ezt a mai meccset. A tavalyi szezont az ötödik helyen fejezték be közel 30 ponttal lemaradva a bajnok Maribor mögött, de mivel bejutottak a szlovén kupa döntőjében (amit a végén elvesztettek) így kiharcolták a jogot az Európa Liga indulásra. Bárcsak  ne sikerült volna mondják most a Celje vezetői akiknek ez a norvégiai kirándulás egy cseppet sem hiányzott az így is hatalmas anyagi problémák miatt. Két napja játszották le az utolsó felkészülési meccsüket aminek az eredménye hűen tükrözi a klubban uralkodó állapotot, a horvát Rijeka vert nekik egy laza nyolcast, 8:0val fejeződött be az a meccs úgy hogy már az 50.perc környékén hét darabot bepakoltak a szlovénok hálójába, de az utolsó 40percre leengedtek, mégse lett volna szép egy 12-13:0ás verést kiosztani a szlovén tesóknak.

A Tromsö házatáján közel sincsennek ekkora problémák, ők javában nyomatják a bajnokságot, versenyformában vannak, igaz a formájukon van mit csiszolni. 9 meccs óta már vereség-győzelem ritmusban játszanak, idegenből képtelenek pontot hozni, otthon képtelenek pontot veszteni. Egy komoly hazai csapatról van szó aki legutóbb áprilisban hullajtott pontot hazai környezetben. A játékoskeretről annyit hogy a támadásban van egy cseh utánpótlás válogattuk Ondrasek, a középpályán a Manchester United nevelés Josh Pritchard aki a Fulhamtól van kölcsönben a norvégoknál a védelemben a rutinos 18szoros finn válogatott Miika Koppinen aki több mint 200 meccset lejátszott már a Tromsöben, nem utolsó sorban ő a csapat kapitánya is.

Mindent összegezve a Celjeben soha nem látott gondok vannak, a csapat széthullóban van, pénz nincs ennek megfelelően motiváció sincs. Egy Rijeka rugott neki lazán nyolc darabot semleges pályán, pedig a horvátok is még csak a felkészülési időszakban vannak. A Tromsö egy ízig vérig hazai csapat, saját stadionjukban piszkosul jók, javában tart náluk a szezon... Mi kell még? Semmi! Vagyis de, pénz hogy megjátszuk ezt a tippet, ugyanis szerintem ez a nap egyik ha nem a legnagyobb fiksze. Házat rá.

Ez mind szép és jó, de ilyenkor szoktak jönni a meglepi X- ek... De tiszta szívemből kívánom, hogy ne legyen mert én is megpakoltam rendesen. ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 04, 2013, 14:14:35
Nekem mindig igazam van  ;D  ;)

Na de a hülyeséget félretéve, ha nem jön akkor én is a csőd szélére kerülök nem csak a Celje meg a CSKA Sofia.

Jönnie kell!!!

Mostanra már valahol a Margit Híd alján fekszik szegény Kagawa..:( Egyébként meg csöves Tromsö. :noway:

Idézetet írta: davixxx Dátum július 06, 2013, 09:32:00
Mostanra már valahol a Margit Híd alján fekszik szegény Kagawa..:( Egyébként meg csöves Tromsö. :noway:

:)

Kagawanak csak gyenge tippeket kéne játszania, mert az "erős" és a "kibaszott erős" meg a sok "!!!!" tippek nem jönnek.

#835 július 08, 2013, 13:48:11, ab_aevo

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 04, 2013, 14:14:35
Nekem mindig igazam van  ;D  ;)

Na de a hülyeséget félretéve, ha nem jön akkor én is a csőd szélére kerülök nem csak a Celje meg a CSKA Sofia.


Idézetet írta: davixxx Dátum július 06, 2013, 09:32:00
Mostanra már valahol a Margit Híd alján fekszik szegény Kagawa..:( Egyébként meg csöves Tromsö. :noway:

Nem hiszem. Másik témából idézve: "Azon a napon amikor elment a házat rá tippem amivel fárasztasz pár napja már, 1575eurót játszottam be és 2083 jött. Bocs de ez +500euró."
Van aki akkor is nyer amikor veszít.

Bocs uraim a Tromsöért, amatőr hiba volt.... Focira, de főleg európa ligára ennyi pénzt hülyeség tenni, vagyis pontosabban amatőrség.

Szerencse hogy egy reális nap volt az ami a teniszt illeti, ezért nem jöttem ki rosszul abból a fekete csütörtökből, de megfogadom hogy európa liga többet ebben a naplóban nem lesz.

ab_aevo : nem veszem fel a kóstolgatást, se kedvem se időm veszekedni. Nem kötelező látogatni a naplómat, nem is értem miért jársz még ide? Ja és gondolsz amit akarsz, nem szokásom reklámozni hogy mit meg mennyiért játszok, de ha egyes balekok mint pl agassino1 kihozzák belőlem akkor ki-ki csúszik egy adat. Te meg hiszel amit akarsz akarsz  ;)

Pityi : igazad van

davixxx : messze van innen a Margit Híd, egyébként kössz az aggódást megvagyok, csak kicsit sok a dolgom azért nem érek rá naplózni.

#837 július 10, 2013, 20:47:45, Kagawa
Tenisz WTA Budapest

Simona Halep - Bukta Ágnes  Under 16,5  :ok: :ok: :ok:

bwin : 1,75 x 100 egység

Budapesten a délután folyamán két magyar lánynak is szurkolhat a kilátogató közönség, először Babos Tima majd pedig Bukta Ági is pályára lép. Utóbbi játékosunk meccse sajnos nagyon simának igérkezik erről irnák pár szót.

A mindössze 19éves Bukta Ági hatalmas haditettet vitt véghez az első fordulóban a cseh Sandra Zahlavova legyőzésével. Átlépett egy kaput ezzel a győzelemmel, ez volt ugyanis első WTA győzelme a fiatal magyar lánynak. Az első szettben hengerelt Ági a másodikban viszont nagyon sokat rontott amit ellenfele meg is tudott büntetni, sőt a harmadik szettben a meccsért is adogathatott Zahlalova de nem tudott élni a lehetőséggel és egy drámai végjátékban majd 3óra játék után a magyar lány örülhetett. Nem akarok semmit levonni az érdemeiből Áginak, de sokat köszönhet cseh ellenfelének, ugyanis még 7 elvesztett adogató játékkal is sikerült megnyernie a meccset, mivel Zahlalova 9 elszenvedett brékjével még ezt is alul tudta múlni.

Mai ellenfele Simona Halep egy kemény dió. A 21éves román lány már stabil tagja a TOP50nek , pillanatnyilag 30. a WTA rangsorában és biztosak lehetünk benne hogy hamarosan TOP20as játékos lesz belőle. Hatalmas formában van Halep, előző 13 meccséből mindössze egyet vesztett el, olyan ellenfelek legyőzve mint Flipkens, Vinci vagy Suarez Navarro, de idén már számos nagy játékos is fejet hajtott előtte mint például Radwanska, Jankovic, Kuznetsova, Hantuchova vagy Lisicki. Agresszív, harcos kis játékos aki ellen piszkosul nehéz játszani. Minden gyenge labdát támad, labdamenetekben sokat kombinál és nem utolsó sorban ügyeskezű játékosnak számít. Ő az aki nem kegyelmez ellenfeleinek, amikor csak tud brékel és minél hamarabb fejezni akarja a meccset. Az első körben Karatantchevat nyolcszor adogatott ellene, ebből Halep nem kevesebb mint hét bréket csinált. Sajnos valami hasonló vár Bukta Ágira is.

Mindent összegezve egy nagyon sima meccset várok. A két játékost nem lehet összehasonlítani, mondhatjuk úgy is hogy nem egy ligában játszanak. Halep hatalmas fogadó és egy kiváló játékos, Bukta Ági pedig gyenge adogató és még rutintalan egy ilyen meccshez. Nagyon meglepne ha 4nél több játékot tudna nyerni Halep ellen.

Összesitett: +1346 egység

#838 július 10, 2013, 20:48:04, Kagawa
Ami még jó lehet mára (szerintem)

Sock - Hernych  1  - 1,70   :noway: :noway: :noway:

Hlavackova/Hradecka - Barzó/Gálfi  Under16,5 - 1,85  :ok: :ok: :ok:

Összesitett: +1331 egység

#839 július 10, 2013, 22:24:28, Kagawa
Élő fogadás

Errani - Zahlalova 6:3 0:2nél  :ok: :ok: :ok: 6:3 6:2 (Lehetett volna 1,80on is fogni, de nem panaszkodok mert izgalom mentes volt)

Második szett nyertese Errani

Bet365 : 1,57 x 100 egység

Eddig akkor brékelt Errani amikor akart, nagyon messze még a szett vége, bőven van ideje visszajönni. + hazai pálya

Összesitett: +1388 egység