Sportingbet be és kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heló mindenkinek
Szeretnék regisztrálni a Sportingbet-re, a gond csak ott kezdődik hogy még nem vagyok 18. 17 múltam, viszont regisztrálásnál a szüleim adatait használnám, tulajdonképpen olyan mintha nekik nyítnék számlát, csak helyettük én fogadnék. Azzal nem vagyok tisztában hogy van e valami olyan részre ennek az egésznek, amikor kéri hogy igazoljam magam? Olyasmire gondolok hogy küldjek képet személyi igazolványról vagy bankkárytámat megterhelik valami összeggel vagy van valami telefonos igazolás vagy hasonló, mert én nem találtam ilyesmit.
"A következő befizetési lehetőségeid vannak:Hitel- vagy bankkártya,Banki átutalás,Moneybookers" Ha a bankkártyámról fizetek be akkor késöbb baj lehet belőle, hogy a bankkártya (OTP Junior) az én nevemen van és nem annak a szülőnek az adataid tartalmazza akivel regisztráltam a Sportingbetre?
"Ha a számládon levő összeget szeretnéd igényelni, akkor a weboldal jobb felső sarkában klikkelj a "Kifizetés"-re.
A következő kifizetési lehetőségek közül választhatsz:Hitel- vagy bankkártya (ingyenes),Banki átutalás ( havi egy alkalommal ingyenes),Moneybookers (ingyenes)"Kifizetésnél lehet belőle valami probléma ha valami adat nem egyezik? Vagyis ha mondjuk az én bankkártyámra kérném a pénzt, de ez a bankkáryta nem annak a nevén van aki a nyitotta a számlát a Sportingbeten? Még az lenne a kérdésem hogy láttam hogy a minimális befizetési összeg: 2.500 Ft., de van valami minimális kifizetési korlát is ami alatt nem küldhetem ki a számlámon lévő pénzt?
légyszives valaki válaszoljon
kösz.

Idézetet írta: rooney88 Dátum augusztus 05, 2009, 17:42:59
Heló mindenkinek
Szeretnék regisztrálni a Sportingbet-re, a gond csak ott kezdődik hogy még nem vagyok 18. 17 múltam, viszont regisztrálásnál a szüleim adatait használnám, tulajdonképpen olyan mintha nekik nyítnék számlát, csak helyettük én fogadnék. Azzal nem vagyok tisztában hogy van e valami olyan részre ennek az egésznek, amikor kéri hogy igazoljam magam? Olyasmire gondolok hogy küldjek képet személyi igazolványról vagy bankkárytámat megterhelik valami összeggel vagy van valami telefonos igazolás vagy hasonló, mert én nem találtam ilyesmit.
"A következő befizetési lehetőségeid vannak:Hitel- vagy bankkártya,Banki átutalás,Moneybookers" Ha a bankkártyámról fizetek be akkor késöbb baj lehet belőle, hogy a bankkártya (OTP Junior) az én nevemen van és nem annak a szülőnek az adataid tartalmazza akivel regisztráltam a Sportingbetre?
"Ha a számládon levő összeget szeretnéd igényelni, akkor a weboldal jobb felső sarkában klikkelj a "Kifizetés"-re.
A következő kifizetési lehetőségek közül választhatsz:Hitel- vagy bankkártya (ingyenes),Banki átutalás ( havi egy alkalommal ingyenes),Moneybookers (ingyenes)"Kifizetésnél lehet belőle valami probléma ha valami adat nem egyezik? Vagyis ha mondjuk az én bankkártyámra kérném a pénzt, de ez a bankkáryta nem annak a nevén van aki a nyitotta a számlát a Sportingbeten? Még az lenne a kérdésem hogy láttam hogy a minimális befizetési összeg: 2.500 Ft., de van valami minimális kifizetési korlát is ami alatt nem küldhetem ki a számlámon lévő pénzt?
légyszives valaki válaszoljon
kösz.

Igen kérnek ellenőrzést legvalószinűbb a személyi másolat de akármilyen más ellenőrzési módot is kérhetnek.
Más kártyájára nem teljesithetsz kifizetést, sőt befizetni sem szabad onnan ha megpróbálod és észreveszik zárolják a számlát.
Van min. kifizetés is, nem tudom mennyi de biztos van, kell írja az oldalon.

Szia
Kösz a gyors választ!Ha jól értettem amit írtál,akkor még befizetni sem tudok más kártyájáról, ha az adatok nem egyeznek a bankkártya tulajdonosának adataival. A gond csak ott kezdődik, hogy megkérdeztem, és a családban csak nekem van OTP kártyám, és a http://hu.sportingbet.com/s/info/payments/pay_hitelvbankkartya.html oldalon pedig azt írják hogy "az alábbi bankok kártyáit nem tudjuk elfogadni: Citibank, K&H Bank, MKB Bank, Takarékbank és Takarékszövetkezetek" Szóval így nem tudom majd feltölteni a számlám mert az egyetlen bankkártya amit elfogadnának az az enyém de én még nem vagyok 18 éves. Szóval akinek nincs megfelőlő bankkártyája az nem is tölthet fel pénzt? Esetleg amivel még érdemes megpróbálkozni az a Banki átutalás (http://hu.sportingbet.com/s/info/payments/pay_bw.html) vagy a MoneyBookers (http://hu.sportingbet.com/s/info/payments/pay_moneybookers.html). Ha jól értelmeztem akkor a Banki átutaláshoz is kell egy megfelelő bankkártya. Esetleg valaki tudna segíteni, hogyan tudnám feltölteni a számlám, mert nincs megfelőlő bankkártyám, és nem tudom milyen módón tudnám feltölteni a számlám.
Másik probléma a kifizetés, mert szintén nem tudom hogy milyen módón igényelhetném a pénzt, ugyanis a "Nyereményigénylést olyan dombornyomott Visa kártyára tudunk teljesíteni, amelyen keresztül legalább egyszer már feltöltötte Sportingbetes számláját." Viszont nem tudom felölteni mert nincs megfelőlő kártyám, így olyan kártyám sincs ami szintén megfelelni a kifizetéshez...

Idézetet írta: rooney88 Dátum augusztus 05, 2009, 19:01:12
Szia
Kösz a gyors választ!Ha jól értettem amit írtál,akkor még befizetni sem tudok más kártyájáról, ha az adatok nem egyeznek a bankkártya tulajdonosának adataival. A gond csak ott kezdődik, hogy megkérdeztem, és a családban csak nekem van OTP kártyám, és a http://hu.sportingbet.com/s/info/payments/pay_hitelvbankkartya.html oldalon pedig azt írják hogy "az alábbi bankok kártyáit nem tudjuk elfogadni: Citibank, K&H Bank, MKB Bank, Takarékbank és Takarékszövetkezetek" Szóval így nem tudom majd feltölteni a számlám mert az egyetlen bankkártya amit elfogadnának az az enyém de én még nem vagyok 18 éves. Szóval akinek nincs megfelőlő bankkártyája az nem is tölthet fel pénzt? Esetleg amivel még érdemes megpróbálkozni az a Banki átutalás (http://hu.sportingbet.com/s/info/payments/pay_bw.html) vagy a MoneyBookers (http://hu.sportingbet.com/s/info/payments/pay_moneybookers.html). Ha jól értelmeztem akkor a Banki átutaláshoz is kell egy megfelelő bankkártya. Esetleg valaki tudna segíteni, hogyan tudnám feltölteni a számlám, mert nincs megfelőlő bankkártyám, és nem tudom milyen módón tudnám feltölteni a számlám.
Másik probléma a kifizetés, mert szintén nem tudom hogy milyen módón igényelhetném a pénzt, ugyanis a "Nyereményigénylést olyan dombornyomott Visa kártyára tudunk teljesíteni, amelyen keresztül legalább egyszer már feltöltötte Sportingbetes számláját." Viszont nem tudom felölteni mert nincs megfelőlő kártyám, így olyan kártyám sincs ami szintén megfelelni a kifizetéshez...

Hát elméletileg befizetni sem tudsz a kártyával gyakorlatban azért be lehet általában , mivel azt annyira nem ellenőrzik mint a kifizetéseket érthető módon. de még akár az is előfordulhat, hogy a kifizetést is teljesitik, de nem érdemes kockáztatni szerintem. legjobb ha vársz amig betöltöd a 18-at és akkor minden simán fog menni. de ha nagyon akarsz fogadni, szüleid nevén, és ők is benne vannak természetesen akkor csinálni egy számlát az ő nevükön, akárcsak egy moneybookerst azt feltölteni az ő kártyájukról és onnan befizetni az irodához.

Szia!
Idézetde ha nagyon akarsz fogadni, szüleid nevén, és ők is benne vannak természetesen akkor csinálni egy számlát az ő nevükön, akárcsak egy moneybookerst azt feltölteni az ő kártyájukról és onnan befizetni az irodához.
Ha a Moneybookers-től utalok a Sportingbetes számlára, akkor ezek szerint az mindegy hogy a Moneybookers-re hogyan töltöttem fel pénzt, a lényeg hogy pénz van rajta amit már utalhatok is a Sportingbetre. Talán ezzel érdemes megpróbálkozni, mert a Moneybookersre tudnék utalni, és most olvastam hogy:"A Moneybookers-nél regisztrált számlájánál és a Sportingbetnél megnyitott számlájánál azonos kell, hogy legyen:a regisztrált név,az e-mailcím,és a választott devizanem." Szóval ha ezek megegyeznek akkor már nem számít hogy hogy utaltam pénzt a Moneybookersre, mert el kell fogadniuk a Sportingbetnél ha az leírt feltételek megegyeznek. Tegyük fel hogy már elmúltam 18 éves, de sajnos nincs megfelelő bankkártyám, olyan amit a Sportingbetnél használni tudnék, akkor talán a Moneybookers-es megoldás jó lenne.
Kösz a választ, ha több időm lesz utána járok és megpróbálkozok majd az utalással a Moneybookerstől.

Helló!
Sportingbetre pénzt feltölteni szoktatok banki átutalással?
És azt, hogyan, mivel a befizetés menüpontnál van egy rakás adat, és nemtudom meiket aggyam meg  :)

Idézetet írta: Hurkafej Dátum szeptember 08, 2009, 15:50:41
Helló!
Sportingbetre pénzt feltölteni szoktatok banki átutalással?
És azt, hogyan, mivel a befizetés menüpontnál van egy rakás adat, és nemtudom meiket aggyam meg  :)

Szia Hurkefej,

Persze, hogy szoktunk. Rámész a befizetés-re.

Ezután felugrik az ablak, ahol kiválaszthatod a befizetési metódust.
Ezek után kiválasztod, hogy "Banki átutalás" és ott megvannak a banki adatok, ahova utalnod kell a pénzt.

Még egy fontos dolog: átutaláskor a megjegyzés mezőbe ne felejtsd el beirni a "Referenciaszámodat"

Értem, de amikor bemegyek a bankba, akkor meik bankszámlaszámot mongyam? Mert van GIRO és IBAN is, meg Swift kód is.
Vagy irjak ki mindent 1 papirra, és ott majd tuggyák ?  :)

Idézetet írta: Hurkafej Dátum szeptember 08, 2009, 16:15:03
Értem, de amikor bemegyek a bankba, akkor meik bankszámlaszámot mongyam? Mert van GIRO és IBAN is, meg Swift kód is.
Vagy irjak ki mindent 1 papirra, és ott majd tuggyák ?  :)

Persze, irj ki mindent. Referenciaszámot se felejtesd.

Okés, köszi a választ!

Még egy kicsit off kérdés: Ha fogadok majd pár dologra, akkor itt egymástól függetlenül mennek a fogadások, nemúgy mint a tippmixen, nem ? :)

Idézetet írta: Hurkafej Dátum szeptember 08, 2009, 16:28:33
Okés, köszi a választ!

Még egy kicsit off kérdés: Ha fogadok majd pár dologra, akkor itt egymástól függetlenül mennek a fogadások, nemúgy mint a tippmixen, nem ? :)

Igen, külön is lehet fogadni egy eseményre...semmi megkötés nélkül.  ;)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 05, 2009, 17:47:08
Idézetet írta: rooney88 Dátum augusztus 05, 2009, 17:42:59
Heló mindenkinek
Szeretnék regisztrálni a Sportingbet-re, a gond csak ott kezdődik hogy még nem vagyok 18. 17 múltam, viszont regisztrálásnál a szüleim adatait használnám, tulajdonképpen olyan mintha nekik nyítnék számlát, csak helyettük én fogadnék. Azzal nem vagyok tisztában hogy van e valami olyan részre ennek az egésznek, amikor kéri hogy igazoljam magam? Olyasmire gondolok hogy küldjek képet személyi igazolványról vagy bankkárytámat megterhelik valami összeggel vagy van valami telefonos igazolás vagy hasonló, mert én nem találtam ilyesmit.
"A következő befizetési lehetőségeid vannak:Hitel- vagy bankkártya,Banki átutalás,Moneybookers" Ha a bankkártyámról fizetek be akkor késöbb baj lehet belőle, hogy a bankkártya (OTP Junior) az én nevemen van és nem annak a szülőnek az adataid tartalmazza akivel regisztráltam a Sportingbetre?
"Ha a számládon levő összeget szeretnéd igényelni, akkor a weboldal jobb felső sarkában klikkelj a "Kifizetés"-re.
A következő kifizetési lehetőségek közül választhatsz:Hitel- vagy bankkártya (ingyenes),Banki átutalás ( havi egy alkalommal ingyenes),Moneybookers (ingyenes)"Kifizetésnél lehet belőle valami probléma ha valami adat nem egyezik? Vagyis ha mondjuk az én bankkártyámra kérném a pénzt, de ez a bankkáryta nem annak a nevén van aki a nyitotta a számlát a Sportingbeten? Még az lenne a kérdésem hogy láttam hogy a minimális befizetési összeg: 2.500 Ft., de van valami minimális kifizetési korlát is ami alatt nem küldhetem ki a számlámon lévő pénzt?
légyszives valaki válaszoljon
kösz.

Igen kérnek ellenőrzést legvalószinűbb a személyi másolat de akármilyen más ellenőrzési módot is kérhetnek.
Más kártyájára nem teljesithetsz kifizetést, sőt befizetni sem szabad onnan ha megpróbálod és észreveszik zárolják a számlát.
Van min. kifizetés is, nem tudom mennyi de biztos van, kell írja az oldalon.
Ez így teljesen nem igaz. Én télen reggeltem, beszéltem is az ügyfélszolgálattal ezzel kapcsolatban, és azt mondták csak akkor kérnek személyit, ha az első befizetés utáni egy hónapban (?) kifizetést akarsz igényelni. Én egy hónap után igényeltem, és megkaptam a pénzt az OTP junior kártyámra.

pedropedrovics, azért ha lehet ne vezessük félre az embereket...akkor végeznek személyi másolat ellenőrzést amikor ők akarnak.

Általában első kifizetéskor mindig szokták kérni, hogy a felhasználók bizonyitsák be identitásukat.

Nekem se kértek még soha, se sb-n, se expekten , de lehet ez az összegtől is függ. Sb-n 40 ezret utaltam ki és pár napon belül jött is banki átutalással :cya: