MarkoPolo kalandozásai est.2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyar futball színvonal/közeg...melyiket választanád?

Világszínvonalú magyar futball, nézők nélkül, szinte üres stadionokban
Jelenlegi magyar foci színvonal, viszont minden meccsen telt házzal, hangulatos meccsekkel
#1785 november 28, 2017, 22:55:34, MarkoPolo
foci - Magyar Kupa

Otthon erős a Várda, és eddig a nagyobb ellenfelek ellen masszívan helyt álltak, kevés gólos meccsen. Első félidőt érdemes lehet bepróbálni, talán óvatosan kezd a felcsúti csapat is.

(0-0) alatt 1.0
Várda SE v Puskás Akadémia
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line)) 28/11/2017   Egyik sem   1,900
  ???

Sajnos találtak egy gólt az elsőben, ráadásul ezzel meg is nyerték a meccset, így tét vissza.
0-1

#1786 november 30, 2017, 20:53:58, MarkoPolo
foci - Magyar Kupa

Nincs top formában egyik csapat sem, ráadásul a Sori az utóbbi időben mutatott góltalan játékával, és gyengébb szereplése miatt csúszik hátra a másodosztály tabelláján. Nem jön jókor tehát az erős első Bódog-csapat elleni találkozó. Miskolci oldalon eddig mindig annyit adtak ki a kupameccseken, amit kellett. Legutóbb erre majdnem rá is fáztak. A Sori elleni meccset nagyon komolyan veszik, komoly céljaik vannak a kupában, itt kell most erőt gyűjteni az idei maradék két  bajnokira. Ez minden bizonnyal sikerülni is fog, látok értéket a szorzóban.

Diósgyőri VTK
Soroksár v Diósgyőri VTK
(Játékidő eredménye) 29/11/2017   Egyik sem   1,72
:ok:

Nehezebben, mint gondoltam, de végül szépen hozták a meccset a zord időjárási körülmények között.
1-3

November
A hónap elejétől sajnos nem volt kérdés, hogy negatívban zárok.  Időm is kevesebb volt, és amikor sikerült leülnöm a bet elé, akkor akartam behozni az előzőleg kihagyott tippeket, ez miatt lehet ez a szörnyű win rate. Volt több mérkőzés, amit nem hagytam, és az első félidő, harmad vesztes tippje után folytattam az előző gondolatmenetet, és tippet a következő periódusban is, ahol szintén nem jött a várt eredmény. Ez most több vesztes tippet hozott. Hónap vége felé csökkentettem a tippeket, és ez várható az továbbiakban is, amikor szintén magyar honban folytatom kalandozásaimat.

Picks: 47

won: 15
lost: 27
void: 5
Win rate: 31,91%
Avg odds: 2,06
-------------------
Total bet: 47
Won: 35,28
Profit: -11,72
ROI: -24,94%

#1788 december 09, 2017, 11:31:17, MarkoPolo
NB2: Ha december, akkor tavaszi forduló!

Ceglédi VSE 0,0,-0,5
Szeged 2011 v Ceglédi VSE
(Ázsiai hendikep) 03/12/2017   Egyik sem   2,000
    ???

A Cegléd vezetést szerzett, de után nem tudta megtartani azt. Tét fele vissza.
1-1

#1789 december 28, 2017, 19:47:11, MarkoPolo
NB1: A Fradi vagy a Vidi aludhat nyugodtabb téli álmot?

Ferencvárosi TC -0.5
Vasas SC v Ferencvárosi TC
(Ázsiai hendikep - további piacok) 09/12/2017   Egyik sem   1,775
:ok:

Már a második percben vezetést szerzett a Fradi, és bár voltak helyzetei a Vasasnak, de a hosszabbításban magabiztosan jött a tipp.
0-2


#1790 február 24, 2018, 21:19:33, MarkoPolo
Indul a mennyei tavasz!  :angel:

Első tippre a MK-ban találtam, az Újpest a Paksot fogadja, kiélezett csatát várok. Csatát szó szerint, mezőnyben küzdelmet és azt hogy a Paks rombolja a játékot, a lilák pedig még a kupameccs odavágóján még nem kockáztatnak, nem nyílnak ki, ezért szerintem kevés gól esik. Mint az őszi bajnoki meccsükön, szerintem a 0-0 most is benne van, de a 2,5 gól alatti opcióra is kellemes szorzót ajánlanak!

UTE - Paks
gólok száma 2,5 alatt
@1,95


Havazás miatt sajnos elmaradt, tipp érvénytelenítve.

#1791 február 24, 2018, 21:19:22, MarkoPolo
NB1: Tavaszi nyitány fekete hófelhők árnyékában

Még volt szerencsém elkapni egy magasabb szorzón a Hali ázsiait.

Újpest - Haladás
Haladás +1 AH
@1.75


Jól tartotta magát a Hali, de a második félidő elején bekapott gólra nem tudott válaszolni. Tét vissza.
1-0

#1792 február 24, 2018, 22:09:25, MarkoPolo
NB1: Tavaszi nyitány fekete hófelhők árnyékában

Még talán nem állt annyira össze a kispesti védelem, a Fradi 2-3 gólt be tud rámolni, és akkor jól kihasználom az unibet promót is.

Ferencváros - Budapest Honvéd FC
Ferencváros nyer
@1.57


Voltak fordulópontok.. vezetést is szereztek majd 3-2 után volt kispesti tizi is ... de végül több lett mint 2-3!
5-2

#1793 február 27, 2018, 06:49:54, MarkoPolo
NB2: Kezdésnek gólok

Nyíregyháza - Gyirmót
gólok 2,5 fölött
@1.80


1-1

#1794 február 27, 2018, 23:44:33, MarkoPolo
Magyar Kupa

Hasonló hirtelen felindulásból mint pár sorral följebb...

UTE - Paks
gólok száma 2,5 alatt
@1,95


2-0

#1795 március 03, 2018, 19:24:51, MarkoPolo
NB1

A Haladás hazatért a saját stadionjába, és biztos vagyok benne, hogy nagyon motiváltan lépnek pályára. A gyep megfelelő minőségű lesz, jó játék alakulhat ki, mert a Vasas is játszani szeretne. Vannak belső problémák a fővárosiaknál, de ennek ellenére nyílt meccsre számítok, és talán az over is jó tipp lehet, de a kimenetet tekintve a plusz a hazai oldalon van most.

Haladás - Vasas
Haladás DNB
@1.75


3-0

#1796 március 03, 2018, 19:26:17, MarkoPolo
NB1

A sok fiatal és hazai nevelésű játékossal rendelkező Loki látogat az idősebb idegenlégiósokkal rendelkező felcsúti akadémia csapatához.
A vendégek nem esnek majd neki a hazaiaknak, ezt jelzi hogy a Vác ellen jól működő bal oldalról Barnát csak a kispadra jelölte Herczeg, és így Ferenczi húzódik vissza a bal védő pozícióba. Hazaiaknál sok kiégett züllött vendégmunkás érkezett, akik még nem összeszokottak. Nem várok sok gólt az elsőben, de gól nélkülin sem lepődnék meg.

Felcsút - DVSC
Első félidő gólok 1 alatt
@1.95


0-0

#1797 március 06, 2018, 20:37:31, MarkoPolo
Magyar Kupa

Az első meccsen szerzett két gólos előny tudatában utaznak a lilák Paksra.
Az Újpest védelmében bajok voltak hétvégén, aminek nem volt semmi előjele. Bár két hete a Halinak voltak helyzetei a Szuszában, de a kupacsata első fordulójában is érintetlen maradt a kapujuk. Voltak hangok akik a Matyóktól kapott 3 gól egyik bünbakjának a fiatal, Pávkovicsot mondták. Valószínűleg a kupameccsen visszatér helyette Pauljevics a védelem közepére és stabilabbak lesznek.
A kétgólos előny tudatában átadhatják a területet a paksi támadásoknak és kontrázhatnak.
Hazai oldalon sok a sérült (Bertus, Haraszti, Kulcsár, Simon András, Szakály.) így kérdés hogy lesz-e elég átütőerő, hogy ledolgozzák a hátrányukat. Úgy gondolom, hogy nem, és a vendégek pedig nem a gólszerzésre törekednek, így csúnya meccsre, kevés helyzetre, és kevés gólra számítok.
A kínált odds az underre is nagyon baráti (úgy gondolom 1.8 körül lenne reális).
*update: sajnos csak most vettem észre az első félidő under1 (1,97) lehetőséget, ami jobban tetszik.

Paks - UTE
gólok száma 2,5 alatt
@2,03


0-2 (0-0)

#1798 március 07, 2018, 20:44:23, MarkoPolo
Magyar Kupa

*update: napközben telefonról tettem, és véletlen 2,5-öt írtam ide 3,5 helyet, azonban a szorzó megfelelő volt.
Azt gondoltam, hogy a hazaiak ha vezetést is szereznek, nem törik magukat, hogy kitömjék a vendégeket. A Siófoknak pedig az nb2-ben van elég baja, és egy minimális kieséssel meg is elégednek.


Kispest - Siófok
gólok száma 3,5 alatt
@2.025


2-1

#1799 március 10, 2018, 20:13:38, MarkoPolo
NB1: Értékes felcsúti szorzók

Paks - Felcsút
gólok száma 2,5 alatt
@1.85


3-1