A pénz átkerül a türelmetlenektől a türelmesekhez.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


30.

ÉLŐ TIPP
BARCELONA - ALAVÉS
Félidő/vége: Alavés/Barcelona

1.95

tét: 2.400 Ft
várható nyeremény: 4.685 Ft

A Barcelona toronymagasan vezeti a bajnokságot, veretlenek, otthon is játszanak. Az Alaves 17. helyen áll a bajnokságban. Semmit nem tudok amellett mondani, hogy ne az hazai csapat nyerjen. Az odds azért is ilyen magas, mert 1-0 ra vezet az Alavés a 40. percben tettem meg, de a meccs 90 percig tart... A hazai győzelem mellett fontos az is, hogy az első félidő utolsó 5 percét kibírják a vendégek.

52:30

31.

Most kivételesen egy kettes kötést játszok meg:

ma 22:00
Portugália/ Primera Liga
BELENENSES - BENFICA
Benfica

február 4. 20:45
Olaszország/ Serie A
BENEVENTO - NAPOLI
Napoli


tét: 3.200 Ft
várható nyeremény: 5.173 Ft

BELENENSES
Helyezés: 12. (5-5-9)
Keret értéke: 17 M

BENFICA
Helyezés: 3. (14-4-1)
Keret értéke: 144 M

A Benfica a bajnoki címért küzd, a Belenenses a tabella második felében van. A legutóbbi 8 meccsükön minden alkalommal úgy nyert a Benfica, hogy még gólt sem kapott.

BENEVENTO
Helyezés: 20. (2-1-19)
Keret értéke: 44 M

NAPOLI
Helyezés: 1. (18-3-1)
Keret értéke: 404 M

A Napoli remek formában van, idén megcélozták, hogy megelőzik a Juventust és megnyerik a bajnokságot. Az a csapat nem okozhat gondot nekik akiket ősszel 6-0 ra vertek meg.

57:00

Hosszútávú

Megkockáztatom, hogy bentmarad a Köln. Ezzel a fogadással sokkal kevesebbet bukhatok, mint amennyit nyerhetek rajta. A jó sportfogadó ismérve, hogy nem ijed meg a magas szorzóktól. Tavaly az 5. helyen végzett a Köln, az borítékolható, hogy idén nem fogják ezt a teljesítményt felülmúlni, de szerintem ezzel ők is tisztában voltak már az év elején. Viszont annyira nem tartom őket gyenge csapatnak, hogy kiessenek. Nálam az egyik kieső a Hamburg, ők évről évre éppen-éppen mindig bentmaradnak, de nem tudják ezt a végtelenségig húzni... Igazából a Herthától lefele minden csapat potenciális kiesőjelölt. A Köln 4 pontra van az osztályozós helytől, viszont ami igazán meggyőzött arról, hogy megjátszam ezt a fogadást az hogy nekik van az egyik legjobb formájuk. A Köln kerete a 18 csapatos Bundesligában a 9. legerősebb valamint az is mellettük szól, hogy az őszhöz képest, már nem játszanak sem a hazai sem a nemzetközi kupákban. A sorsolásukban sem rossz az a dolog, hogy Dortmundot most fogadják, amikor a BVB krízisben van, a Bayernt pedig az utolsó előtti fordulóban amikor a bajorok már biztosan bajnokok lesznek. Míg egy Mainzzal, Wolfsburggal, Hamburggal a következő fordulóban játszik a München, és ilyenkor még nem hiszem, hogy nagyon lazára vennék. Azzal zárom amivel kezdtem ezen nem sokat bukhatunk, de a kockázathoz képest sokat nyerhetünk, én a tőkém 4% ával tettem meg, 4 hónap alatt 5 szörösére nehezen sikerülne emelni a pénzemet, viszont 4%-os bukás bármikor benne van.

33.

Lens - Sochaux 0-0 10.00    587--->5.870
Sochaux - Ajaccio GFC 0-0  8.75

Ide olyan meccseket írok amelyeket élőben érdemes megrakni az adott kimenetelre.
Pontosabban ha felugrik az odds, én 1.65-öt tűztem ki célul, például ha a 70. percben is 0-0 valamelyik meccs. Azért váltottam, mert a tervezett profitom megvan, ha nullán mozgok egy ideig sem gáz, most a veszteséget akarom inkább csökkenteni, valamint emellett elkezdem a Sochaux eredményeit 0-0 ra tolni.

1.31. 21:00 Stoke - Watford 0,5+ 1.05[/b]  -1.500 Ft
1.31. 21:00 City - WBA H 1.14
2.04. 20:45 Benevento - Napoli V 1,16

63:30

35.

Február 10. 16:00
WEST HAM - WATFORD
West Ham
2.30


tét: 2.100 Ft
várható nyeremény: 4.825 Ft

Cash outoltam, inkább másra tettem fel a pénzt

A két csapat pozíciója ugyana a tabellán 27-27 pont, a gólkülönbségük is szinte ugyanaz, a West Ham kerete egy kicsit erősebb a transfermarkt szerint. A vendégeket láttam ma játszani, engem nem győztek meg... rosssz formában vannak, telis tele sérültekkel, a Stoke-tól elhoztak egy pontot, de a West Ham ellen ez nem fog sikerülni (remélem). A kalapácsosokat a tabella első felébe vártam/ várom, a Leicester és az Everton mellé. A vendégeket pedig a kiesés elkerüléséért vívott harcba. Ezt a képet adja az 5 és a 10 meccses forma tabella: az 5 meccsesen a WHam 7. még a Watford 19. a 10 meccsesen pedig a WHam 6. még a Watford utolsó. A hazaiaktól Cicharito, Ogbonna, Zabaleta vagy a friss igazolás Joao Mario top csapatokhoz is beférnének. Vendégeknél nem tudnék ilyet mondani. Legutóbb akkor találkoztak amikor David Moyes átvette a csapatot, akkor pont megjátszottam a meccset a West Hamre, ott 2-0 ra nyert a Watford. A vendégeknek egyébként borzalmas az idegenbeli mutatójuk is.

66:15

36.


BENEVENTO - NAPOLI Vendég
LAZIO - GENOA Hazai és 1,5 gól felett

1.99

tét: 3.600 Ft
várható: 7.160 Ft

A második tippemet már egyszer leírtam. A Lazio rendszeresen 2,5 fölé, a Genoa pedig 2,5 alá játszik. Most szerintem a sok gól fog érvényesülni, a Lazion összesen 3 szor nem játszott 2,5 gól fölé, rengeteg gólt rúgnak, de ugyanakkor elmondható, hogy a Genoa idegenben összesen egyszer játszott 2,5 gól felé... Na én ezt úgy fogom most megjátszani, hogy behúzom Lazio győzelemre és 1,5 gól fölé. Mivel ha 2,5 gól felett jön és ez elmenne akkor 2-2 nek kéne lenni minimum, vagy 1-2, 1-3 stb. A Genoában pedig nem látok két gólt. Viszont a Lazioban lehet csak 2 lesz...

67:20

-100 Ft
tenisz, élőben 10.00 oddson, hülyeség volt :bash:

68:00

37.

ARSENAL - EVERTON
1X2
EVERTON

10.00

tét: 300 Ft
várható: 3.000 Ft

keretek értéke:
Arsenal 492 M
Everton 343 M

Ez nem egy tuti tipp, de 10-es odds nagyon jó érte. Az Evertont az irodák szerintem nagyon alulértékelik, ennek az oka az őszi gyenge teljesítményük, de ugye már Big Sam az edző, az Arsenalnal meg egy bizonyos Arséne Wenger. Távozott az egyik világklasszis Alexis Sanchez, helyette jött Aubameyang, de ő betegség miatt valószínűleg kihagyja ezt a meccset. Az Evertonba érkezett Walcott pont az Arsenaltól egyébként. Ő a Leicesternek lőtt 2 góljával jelezte, hogy nem kell még leírni. Szerintem ez a Sigurdsson, Rooney, Walcott hármas bármelyik top csapatban elférne, ellenben az Arsenalnál van egy Özil és egy Lacazette. Az Arsenal mellett a hazai pálya szólhat, meg a statisztika, amit én most ennél a tippemnél, nem veszek figyelembe. Nálam az Arsenal és a Borussia Dortmund is idén (2017-2018 szezonban) az a két csapat, amelyik csak a nevükből élnek és ezért adnak rájuk kicsi oddsokat.

68:30

38.

ÉLŐ
LEICESTER - SWANSEA
LEICESTER

2.40

tét: 3.000 Ft

:bash: :bash: :bash:

39.

HOSSZÚTÁVÚ NAGYTÉTES
ODDSOK: 3.82
TÉT: 6.625 Ft
LEHETSÉGES KIFIZETÉS: 25.328 FT


Ma: ÉLŐ Verona - Roma: ROMA
Ma 20:45 Benevento - Napoli: NAPOLI
Február 6: Paderborn - Bayern München továbbjutó: Bayern
Február 8: Valencia - Barcelona továbbjutó: Barcelona
Február 22: Atletico Madrid - Copenhagen továbbjutó: Atletico Madrid
Február 28: Juventus - Atalanta továbbjutó: Juventus
Március 6: Liverpool - Porto továbbjutó: Liverpool
Március 7: Manchester City - Basel továbbjutó: Manchester City
Március 13: Manchester United - Sevilla továbbjutó: Manchester United

Levédtem: Sevilla jut tovább tét: 2.630, várható: 6.840 Ft

70:00

40.

oddsok: 510.4
tét: 210 Ft

Március 6: PSG - Real Madrid továbbjutó: PSG
Május 13: Chelsea - Tottenham legjobb végső helyezés: CHELSEA
Május 16: Európa Liga győztes: ATLETICO MADRID
Május 20: Inter - Roma legjobb végső helyezés: INTER
Június 18: Tunézia - Anglia: ANGLIA
Június 19: Kolumbia - Japán: KOLUMBIA VAGY DÖNTETLEN
Június 25: Spanyolország - Marokkó: SPANYOLORSZÁG
Június 26: Group Finishing Position: PERU (TOP2)
Június 26: Group Finishing Position IZLAND (TOP2)

71:00

41.

Tettem még egy kötést, ezen is ugyanannyit nyerhetek mint a másikon, ha mindkettő kuka, akkor még marad 9.300 Forintom amit egy 3.50 es eredőre teszek fel ha úgy alakul, azzal bukhatom is az egész tőkét (15.000) vagy kiszállok 6.000 forint bukóval, esetleg olyanra rakom fel amivel a pénzemnél leszek legalább... de ez még a jövő
azért tettem ezt az ötös kötést, mert volt 4 erős tippem ami bukott + itt megjátszottam 5 meccset, ez 9 meccs összesen, ha tartom a 60% találati arányt akkor az 5,4 esemény. Persze lehet hogy becsúszik még egy rossz. Időtávlatokban persze kiegyenlítőtik, lehet hogy nem most majd később, de elképesztően rossz sorozatban vagyok, és így utólag szerintem még a 8% (amit 10 ről vettem le) tét is sok... túlzottan koncentráltan játszok és a kockázatot jobban meg kell osztani... persze így is jobban állok, mint aki a fizetését felteszi egy tutira, vagy aki martingale-ben próbálkozik, ha úgy játszottam volna akkor most kellene 48 ezer forinttal játszanom....
A másik hiba, hogy ha gyorsan ugrok egy lépcsőt (tőke x 1,15) akkor emelem a tétet, ennek a kiküszöbölésére kitaláltam, hogy nagyobb távlatban kellene gondolkodni az eddigi tőke x 1,15 3(hónap) helyett legyen tőke x 1 + (15 x 3 hónap) és ha siker ott azt veszem újra 100%-nak.

MALAGA - ATLETICO
ATLETICO

A Malaga nincs jó formában utolsó helyen állnak a bajnokságban, az Altetico viszont kezd bele lendülni. Nekik ősszel nagyon sok volt a döntetlen és egyetlen egy alkalommal ki is kaptak az Espanyol vendégeként. Nagyon nagy hátrányban vannak az elsőhöz képest, és nagyon nagy az előnyük a második helyezetthez képest, ennek ellenére még nincs itt az ideje bohóckodni, a tök utolsót illik megverni. A Malagánál krízis van, a 90. percben kapott góllal bukták el, a nagyon fontos kiesési rangadót a Las Palmas ellen... Az Atleticónál sajnos van 3 sérült a védelemben, de hát nem a Barcelona az ellenfél.

SASSUOLO - CAGLIARI
SASSUOLO

Ezen a meccsen kicsit gondolkodtam, de aztán rájöttem, hogy nem a meccstől félek hanem a magasabb oddstól. A Sassuolo pocsék formában van, legutóbb 7 gólt kaptak a Juventustól, valamiért ezt most én mégis előnynek érzem mint hátránynak, ugyanis egy olyan csapattól kaptak ki akik ellen alapból sem volt semmi keresnivalójuk, és pont jókor jött nekik ez a kijózanító pofon a Cagliari elleni fontosabb meccs előtt. A Cagliari sem áll olyan jól igaz nekik is sok vereségük van, viszont 1-nél több góllal senkitől sem kaptak az utóbbi 10 meccsen, pedig játszottak a Romával, a Juvéval és a Milannal. Viszont minden meccs más és más, a Sassuolo keretét és csapatát úgy ánblokk egy erősebb gárdának tartom és ez a szereplés inkább egy gyenge formának köszönhető. A Cagliarinak pedig nem élet halál harc ez a meccs, ők is kényelmes pozícióban vannak, azért mert vannak nagyon gyenge csapatok is a ligában. A Sassuolonak pedig itt az ideje nyerni végre.

INTER - BOLOGNA
INTER

Az Internek borzalmas sorozata van 10 tétmeccse nem nyertek. Mikor a Sassuolo ellen kikaptak ott meg is játszottam őket, azóta viszont nem, vártam azt a meccset ahol fordul a szerencse. És szerintem az a Bologna elleni meccs lesz, mégpedig azért mert a Bologna egy középcsapat és sokszor egy kiesőjelölt ellen sokkal nehezebb játszani mert azok foggal körömmel küzdenek, míg egy nagy csapat pedig nagyobb játékerőt képvisel. Az Internél még semmi sincs veszve ők sosem beszéltek a bajnoki címről, hanem az a céluk, hogy a TOP4-ben bentlegyenek, adott hozzá egy jó játékoskeret és egy nagyon jó edző. Az elmúlt 5 meccsen egyébként annyi pontot szereztek mit a Roma 5-5 pont viszont ebből 5 döntetlen, a Romának ez úgy néz ki, hogy 1-2-2. És az Interé sokkal jobban néz ki és lélektanilag is jobb, hogy ők csak 2 alkalommal kaptak ki a ligában míg a Lazio és a Roma 5-5 alkalommal...
Ebből a hármasból nekem ők a legmeggyőzőbbek. A Bologna ellen nyerni fognak.

PSG - REAL MADRID
PSG jut tovább

A Real Madrid egy BL győzteshez képest nagyon rossz eredményeket hoz, viszont a PSG szinte tökéletes szezont fut, komoly téttel bíró meccsen csak a Lyontól és a Strasbourgtól kapott ki, de így is sokkal vezeti a bajnokságot, a BL csoportjukat is simán nyerték.  A keretük is nagyon erős, bár nekem nagyon nem szimpatikus, hogy bárkit leigazolnak akit csak akarnak. Mégis azt mondom, hogy itt simán továbbmegy a PSG. A Real már annyiszor továbbjutott valahogy éppen-éppen vagy az utolsó pillanatban lőttek egy gólt vagy a bíró segített nekik, hogy nem létezik az, hogy most továbbmenjenek a PSG ellen. Nálam egyik csapat sem favorit a BL győzelemre, de a Realra semmi esélyt nem látok, ha nem megy Ronaldónak akkor nem megy a Realnak és Ronaldó úgy néz ki, hogy kiégett... a PSG-nél viszont éhesek a sikerre, főleg a tavalyi barcelonai meccs után.

TOTTENHAM - JUVENTUS
Juventus jut tovább

A Juventus egy sötét ló a BL-ben, valahogy senki sem számol velük aztán mégis ott vannak a végjátékban. A játékoskeretük nekik az egyik legerősebb, de valamiért egy olasz csapatnak nincs akkora "márkája" mint egy spanyolnak vagy angolnak. A Tottenham egy jó csapat, de nincs benne európa legjobb 8 csapatába, a tavalyi BL kiírás sokkal reálisabb képet ad mint az idei: hiába nyerték meg a csoportot, egy ciprusi APOELT, egy szakadék felé tartó vonatban ülő Dortmundot és egy süllyedő hajóban lévő Real Madridot vertek meg. A Tottenham eredményessége nagyban függ Harry Kane góljaitól, a Juve az eredményeit viszont a csapat teljesítményeit köszönheti. Nálam egyébként 2 csapat a favorit a BL győzelemre: a Barcelona és a Juventus. Mindkét csapat nagyon egyben van mint CSAPAT. Az esetleges győzelmük is nagyon jól fizet.


Most egész hétvégén dolgozok, így elemzést nem írok csak a tippet:

Man. City - Leicester
Kétesély
Döntetlen vagy Leicester

3.65
tét: 570 Ft
várható: 2.080 Ft

Angers - Monaco
1X2
Monaco

2.25
tét: 1.700 Ft
várható: 3.825 Ft

76:00