SPF "Maradj Talpon" Tippjáték - 109.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


21. tipp
Hockey » Russia » KHL
09 Oct 2017, 18:30

Sp. Moscow - SKA St. Petersburg
tipp: SKA
odds: 1.23
iroda: Unibet



Gratulálok mindkettőtöknek!!! Nagy verseny volt! :beerchug:


Grat nektek! Szép hosszú sorozat!

Jól láttam a statisztikák között, hogy a 21 nyertes sor az holtversenyben a legtöbb?  :great:

Nem holtversenyben, hanem egyedül MarkoPolo a "Leghosszabb sorozat" kitüntető cím birtokosa! Gratulálok és Cpt.Sziklának is, mert nélküle nem lett volna új csúcs!

Idézetet írta: LosGabos Dátum október 09, 2017, 22:05:18
Nem holtversenyben, hanem egyedül MarkoPolo a "Leghosszabb sorozat" kitüntető cím birtokosa! Gratulálok és Cpt.Sziklának is, mert nélküle nem lett volna új csúcs!
wow, ezt nem tudtam. Tényleg szép sorozat és nagy verseny volt, amihez nagy adag szerencse is kell.
Azonban ha jól emlékszem volt aki kétszer egymás után megnyerte, összességében talán ő több tippet hozott sorozatban, de még előttem a következő sorozat :D


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum október 09, 2017, 22:57:03
wow, ezt nem tudtam. Tényleg szép sorozat és nagy verseny volt, amihez nagy adag szerencse is kell.
Azonban ha jól emlékszem volt aki kétszer egymás után megnyerte, összességében talán ő több tippet hozott sorozatban, de még előttem a következő sorozat :D
Az egy versenyen elért leghosszabb sorozat a tiéd. Valóban vannak ennél hosszabbak de azokat több versenyen érték el. Eddig 20 volt a csúcs egy versenyen.

Grat srácok!! Mind a ketten megérdemelnétek a pénzt! :)

Gratulálunk MarkoPolo! Nyereményed 10€ Skrillen keresztül!  :beerchug:

Gratulálok, komoly kis verseny volt!  :D

Gratula,nézni is jó volt,bárcsak képes lennék én is erre! ;D