Neteller

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában




Ha egy irodán keresztül próbálnám átjátszani a pénzemet a moneybookers-emre, ti melyik irodát javasolnátok?
(Ahol nem szórakoznak és akár egyből kérhetek kifizetést a befizetett összegből...)

Korábban olvastam, hogy az unibet használható ilyesmire, de amikor bizonytalan az oldal elérhetősége, inkább nem zavarnám őket pár száz euróval...
A bwinnel meg rosszabbul járnék, mert az eurós netellerről forint bwin-re befizetve buknék egyszer a váltáson, majd  ha forint moneybookersre utalnám ki, akkor megint.

A paddy power-en és a william hill-en gondolkozom, mivel ők gyorsan kifizettek korábban.
Azért át kéne nézni az apró betűs részt, van-e a saját pénz megforgatás nélküli kivonására extra költség vagy elvárás.
[/quote]
Nyáron mikor ment a foci akció ,kb 1milliót utaltam az unibetnek netelleren oda-vissza fogadás nélkül ,naponta 50Eft :) Nem szóltak semmit....
A paddy power és a william hill- nem lesz jó ,mert nem lehet variálni a skrill és neteller között ,csak arra fizet amivel befizettél.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 06, 2012, 17:34:42

Nyáron mikor ment a foci akció ,kb 1milliót utaltam az unibetnek netelleren oda-vissza fogadás nélkül ,naponta 50Eft :) Nem szóltak semmit....
A paddy power és a william hill- nem lesz jó ,mert nem lehet variálni a skrill és neteller között ,csak arra fizet amivel befizettél.

Köszi!
Végül én is az Unibet mellett döntöttem, 60e ment be és egy óra múlva már a skrillen is volt...
Az oldal leállásai miatt voltam bizonytalan.

Hja és majdnem 285 ft-ért vették be az eurómat, miközben a bwinnek ma 272 ft-ot ért ugyanez a deviza. (a bwinnél 2500 ft-tal tettem egy próbát)
Írtam is nekik, hogy miért van az, hogy be- és kifizetésnél is szívatnak, illetve hol lehet megnézni, hogy milyen árfolyammal dolgoznak! (a bwinnél csak a tranzakció után derül ki, mi volt az árfolyam, az unibetnél meg már előtte. Biztos véletlenül.)

Olyan nagyképű választ kaptam, hogy ők tőzsdén bejegyzett részvénytársaság (?!) és a bankjuk árfolyamát használják és sajnos további felvilágosítást nem adhatnak, érdeklődjek a bankomnál (!!), ha hülye vagyok a dologhoz.
Válaszomban megemlítettem nekik, hogy pontosan ismerem a bankom, illetve az egyéb pénzügyi szolgáltatóim mai árfolyamát, de ettől még az övéket nem, és nincs is, aki ezt látná kívülről, valamint egy tőzsdei részvénytársaságnak a fokozott átláthatóság a jellemzője, talán nem erre kéne hivatkozni. (bár a részvényesek biztos örülnek, ha a váltáson profitál a bwin)

Segítségképpen megosztottam velük a hazai valuta- és deviza árfolyamokat.
Ők ugye 272-ért váltottak, ennyi volt ma a legalacsonyabb valuta (!) árfolyam (max. 282), a devizák pedig 276-tól kezdődtek. (max. 283)
Mindegy, lehet, hogy később netellerre kérem ki a nyereményeimet, így muszáj volt egyet befizetnem nekik.

Közben a william hillnél a bingóra befizetett 15 eurómból kiszedtem 42-t, ezzel próbáltam ki a kifizetést: 15 csak netellerre mehetett, de a maradék összeget tetszés szerint eloszthattam az eddigi befizetési módjaim között (skrill + neteller) , így végül 27 eurót lényegében átjátszottam skrillre.

Amint regisztráltam lehet használni a számlát, vagy előbb meg kell csinálni az azonosítást?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 09, 2012, 18:41:02
Amint regisztráltam lehet használni a számlát, vagy előbb meg kell csinálni az azonosítást?

Egyből lehet használni!  :beerchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 06, 2012, 01:09:26
Én is a napokban adtam hozzá bankszámlát.
Küldtek 539 ft-ot ellenőrzésként, aminek nagyon örültem, de azért lehetnek ilyen nagylelkűek, meg kifizetésnél 7,5 eurót kérnek el egy utalásért.

Nekem is pont ennyi érkezett ma. El is fogadta, valamint tájékoztatott, hogy ha meg szeretném változtatni a bankszámlámat (meg szeretném, mivel 1-nél többet nem enged regisztrálni, és nekem inkább a másikra lenne szükségem), akkor kattintsak a számla főmenüjében a regisztrált bankszámlám számára. Megtettem, de erre a Net+ kártyákat akarja nekem felajánlani. Írok majd nekik, de hátha itt is tudja valami a megfejtést, aminek örülnék.

Ma fizettem be sokadszor Maestro debit kártyával, és az eddigi ingyenes befizetés ennél a bef. módnál is változott, 1.75% fee.

Akik unibeten szokták átforgatni a Netelleres pénzt Moneybookers-re azoktól kérdezném, hogy a fogadóirodánál szokták hagyni egy kicsit pihenni a pénzt, esetleg fogadnak is egyet-kettőt, vagy egyből le szokták utalni? Köszi a választ!

Idézetet írta: hege1010 Dátum október 30, 2012, 14:52:23
Akik unibeten szokták átforgatni a Netelleres pénzt Moneybookers-re azoktól kérdezném, hogy a fogadóirodánál szokták hagyni egy kicsit pihenni a pénzt, esetleg fogadnak is egyet-kettőt, vagy egyből le szokták utalni? Köszi a választ!

Fogadni nem szoktam ez miatt, de mivel egyszer elutasították az azonnali kiutalási kérelmem (egyszerűen visszakerült a pénz a számlára), inkább várok 2-3 órát.
A másik, hogy nem pontosan ugyanannyit utaltatok ki, mint amennyit befizettem. Van közte 1-200 ft különbség, így igazából nem ugyanaz az összeg megy tovább.   :)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 30, 2012, 15:52:40
Fogadni nem szoktam ez miatt, de mivel egyszer elutasították az azonnali kiutalási kérelmem (egyszerűen visszakerült a pénz a számlára), inkább várok 2-3 órát.
A másik, hogy nem pontosan ugyanannyit utaltatok ki, mint amennyit befizettem. Van közte 1-200 ft különbség, így igazából nem ugyanaz az összeg megy tovább.   :)

Köszi!

Bet365-ről kértem kifizetést Neteller számlára.Próbaképpen,hogy hogyan is működik 10.000huf.
Ebből ha jól értem 1500huf levonásra kerül?Azért az elég húzós.
15%??
Tudtok erről valamit?
Befizetéskor nem volt semmilyen költség.
Köszi a segítséget.

Idézetet írta: climax Dátum november 05, 2012, 20:04:45
Bet365-ről kértem kifizetést Neteller számlára.Próbaképpen,hogy hogyan is működik 10.000huf.
Ebből ha jól értem 1500huf levonásra kerül?Azért az elég húzós.
15%??
Tudtok erről valamit?
Befizetéskor nem volt semmilyen költség.
Köszi a segítséget.

Miért kerülne levonásra?
Nincs semmilyen díja.

Idézetet írta: climax Dátum november 05, 2012, 20:04:45
Bet365-ről kértem kifizetést Neteller számlára.Próbaképpen,hogy hogyan is működik 10.000huf.
Ebből ha jól értem 1500huf levonásra kerül?Azért az elég húzós.
15%??
Tudtok erről valamit?
Befizetéskor nem volt semmilyen költség.
Köszi a segítséget.

A Netellerről indított utalásnak / kifizetésnek van komolyabb költsége, ha mondjuk magyarországi bankszámládra akarod áttolni  a pénzt.

Egyes esetekben 1-2%-ot az irodák is felszámíthatnak, ha netellerre utalnak ki pénzt, de nem ez a jellemző, általában "ingyen" megkapod a fogadóirodától indított összeget.

Köszi a választ!

Hát igen.Félreérthetően fogalmaztam.Szóval a Bet365-ről a Netellerre ingyenes volt,viszont onnan az Otp  számlámra levontak 1500ft-ot.
Mit javasoltok inkább,mert ez így elég ráfizetéses.
Előre is köszi a segítséget.

Netellerék kicsit összezavarodtak ma:
Be akartam fizetni a gamebookersre, erre visszautasították, aztán még egyszer próbáltam, de megint.
Aztán harmadszorra sikerült.
Utána át akartam küldeni egy kis pénzt a barátnőm számlájára, de visszautasították, de másodszorra sikerült.
Mondom csekkolom a netellernél, hogy rendben van-e minden, és látom hogy igen.
Egy fél óra múlva nézem az e-mailjeimet, és tele van teljesített tranzakciós értékesítéssel.
Levonták a három visszautasított összeget is.
Írtam nekik mailt, remélem javítják, mert ráadásul nem is aprópénzről van szó.
De csak elvett már az estémből egy fél órát...

Idézetet írta: climax Dátum november 06, 2012, 12:40:35
Köszi a választ!

Hát igen.Félreérthetően fogalmaztam.Szóval a Bet365-ről a Netellerre ingyenes volt,viszont onnan az Otp  számlámra levontak 1500ft-ot.
Mit javasoltok inkább,mert ez így elég ráfizetéses.
Előre is köszi a segítséget.

Használsz skrillt is?

Onnan jóval alacsonyabb költséggel tudsz pénzt kiutaltatni magadnak.
Megoldás lehet, hogy kártyát csináltatsz és elvásárolod a netelleres egyenlegedet. (persze a forgalmadtól is függ, hogy megéri-e kártyát fenntartani)