Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Nem tudom mi ez a pánik.Az üzenet nekem is megjelenik,de simán tudok pénzt küldeni és használni a számlát.Nem tudom van e valamilyen határidő,ameddig az azonosítást be kell fejezni.

Jelentem sikerült fizetni a skill kártyámmal. Nem verify oltam újra pedig. A skill számlámról minden gond nélkül tudok ki és be utalni irodákba : unibet, bet365.
Nincs itt semmi pánik; )

#2792 augusztus 11, 2017, 14:11:57, prince62
Hátha segítség, idemásolom, milyen levelet küldtek, miután tegnap "elíméleztem" nekik a személyi és a lakcímkártya mindkét oldalát!

,,Thank you for choosing Skrill.
We have just updated your name in accordance to the document provided.
We have also removed the bank account associated with your Skrill account because of the name change. You can now add it again.
We would like to inform you that Skrill has changed its account verification policies and now requires all members to complete additional identity verification steps.
Please complete the last step of the verification process by going to the orange banner at the top of your Skrill account and follow the link "Verify your account".
Please note we need you to provide the following documents:
Webcam Verification
This step requires you to submit a photo of yourself, holding a piece of government issued identification document next to your face, using the webcam verification tool from your Skrill account home page or using the mobile application.
After completing all the steps above, your account will be enabled and you will be able to fully use our services."

Tehát még mindig szelfiztetni akarnak. 640x480-as kamerát előkotortam a szekrény aljából, alacsony a felbontás, nekik nem felel meg.
A nevem sem változott azóta, amióta először (úgy 4-5 éve) beküldtem nekik ugyanezeket a dokumentumokat.
Mellesleg "óriási pénzforgalmat" bonyolítok náluk, jelenleg is 142 Ft van a számlámon náluk  :laugh:

Egyébként ahogy az előttem szólók írták, biztos még működik, csak kérdés, meddig.

A webcam ellenőrzést nekem is visszadobta 5-6 alkalommal, akkor meguntam, elővettem a telefont, beléptem az app-ba, és 15 másodperc alatt kész volt.

Így van, töltsétek le az appot telefonra. Nekem a régebbi laptopon, majd egy újon se ismerte fel a kamerát, leszedtem az appot megcsináltam és pár perc múlva verified voltam.

#2795 augusztus 11, 2017, 17:26:58, benedek185
Na én is megcsináltam telón ezt az izét, kb. pár perc volt az egész. Email is megjött pár percre rá, hogy minden feltöltött doksit jóváhagytak. Azonban, ha gépen belépek a fiókomba még mindig az a sárga verifikálásos üzenet fogad.... hajam tépem már..  :D :D :D

Szerk.: eltűnt!  ;D

...és a fejetek mellé teszitek a személyit? Vagy a homlokotokra?  :police:

Idézetet írta: prince62 Dátum augusztus 11, 2017, 17:46:13
...és a fejetek mellé teszitek a személyit? Vagy a homlokotokra?  :police:

Nem szükséges odatenni, csak arckép kell majd a végén. Előtte kéri még egy dokumentum pl. személyi igazolvány vagy jogosítvány mindkét oldalának fotóját, amit szintén akkor kell készíteni a kamerával.

#2798 augusztus 13, 2017, 10:53:23, Tomikaa
Ti hogy a francba tudtok belépni a telefon appba? Folyton azt írja ki, hogy

Error
Sorry, something went wrong.  Please try again. Erro: general server error.

Egész nap... Nekem is verifikálni kéne de így nem lehet...


Szerk: megoldva --> App delete & reinstall

3 megapixeles képet készítek, és ez sem jó nekik  :bash: ,,   We could not review your documents"
Kezdem őket utálni.


Nem tudjátok esetleg,hogy van-e valamilyen határidő az új azonosítás befejezésére?Köszi

tudna valaki annyiban segíteni, hogy skrillről "átmozgassak" kb. 90 eurót a paypal számlámra? Magyarul elküldöm neked a te skrilledre, majd kapok tőled paypal-ra ugyanennyit :D Nagy segítség lenne!  :ok:

Ezt úgy szoktuk, hogy a skrill bankkártyát, regisztráljuk a paypal oldalán
:ok:

Sziasztok,
Szerintetek miért nem tudok Skrill-es Mastercard-as kártyával befizetni Unibet-re? (a kártyát aktiváltam, de még sose fizettem vele. Régi lejárt, kaptam egy újat, de azt még sose használtam)
Köszönöm!