Sportingbet - Bónuszprogram

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 01, 2013, 14:02:47
22000??? Én a 4500-as kategória vagyok!  ;D

Igen, hát kicsit bedurvultam júliusban :D Főleg úgy, hogy focira 3497 Ft-ra le vagyok korlátozva, így tenisz fogadásokkal csináltam ekkora forgalmat (mondjuk nem érte meg, mert volt benne bukta bőven  :redchug:...).

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 01, 2013, 15:00:21
Igen, hát kicsit bedurvultam júliusban :D Főleg úgy, hogy focira 3497 Ft-ra le vagyok korlátozva, így tenisz fogadásokkal csináltam ekkora forgalmat (mondjuk nem érte meg, mert volt benne bukta bőven  :redchug:...).

A 3497-es klub tagjainak milyen akciók lesznek augusztusban?   ;D

Én úgy pörgettem ma ki a bónuszt,hogy adott kemény 2 eurót a zombison..Majd fel black jackre,3-nál kivettem..eggyel elkezdtem kipörgetni,majd így tovább....5-nél szálltam ki a végén.Nem sok,de ingyen volt:D

A bónusz pontokat jóváírták már nektek? Nekem még mindig a vasárnapi állást jelzi ki, pedig azóta már jóval több pontom van.  :-\

Szombat óta nem kaptam pontot, de biztos vagyunk még egy páran.

Ahhoz képest, hogy a 3-as szintnél 6250 Ft készpénzt írnak (4-esnél 18.750 Ft), lazán jóváírtak 1 bónuszt... Másnál is ez a helyzet?

#21 szeptember 01, 2013, 18:22:09, Knapp
Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 01, 2013, 18:01:22
Ahhoz képest, hogy a 3-as szintnél 6250 Ft készpénzt írnak (4-esnél 18.750 Ft), lazán jóváírtak 1 bónuszt... Másnál is ez a helyzet?

Talán úgy értik, hogy nem ingyen fogadási tétként (aminek csak a nyereménye tartható meg) adják a bónuszt, hanem az egyenlegeden jelenik meg "Cash"-ként.
Mondjuk ha ekkora forgalmad van náluk, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy kivehető-e egyből...  :)

Na, közben megtaláltam a feltételekben:
Ha a 3. – 4. szintet éri el Cash Bonus, 1x megforgatási követelményű bónuszt kap. Ez sportfogadásra és kaszinóra is felhasználható.

Az 1 es szinthez mi tartozik?Nagyon ritkán játszom itt-de ezt sikerült elérnem...

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 01, 2013, 18:19:46
Talán úgy értik, hogy nem ingyen fogadási tétként (aminek csak a nyereménye tartható meg) adják a bónuszt, hanem az egyenlegeden jelenik meg "Cash"-ként.
Mondjuk ha ekkora forgalmad van náluk, akkor szerintem teljesen mindegy, hogy kivehető-e egyből...  :)

Na, közben megtaláltam a feltételekben:
Ha a 3. – 4. szintet éri el Cash Bonus, 1x megforgatási követelményű bónuszt kap. Ez sportfogadásra és kaszinóra is felhasználható.

Értem én, csak ők eddig olyan jól megkülönböztették az ingyenes fogadási tétet a bónusztól, és itt készpénzt írnak, az ember azt hinné, hogy ez egy 3. kategóriája a pénzbeli juttatásoknak, erre azzal szembesülök, hogy valójában ez is egy bónusz. :)

No nem baj, egyszeres megforgatás az teljesen elfogadható.  :D

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 01, 2013, 18:40:51
Az 1 es szinthez mi tartozik?Nagyon ritkán játszom itt-de ezt sikerült elérnem...

5 euró, azaz 1250 ft ingyen pörgetés.

Bonus Club szint    Ingyenes pörgetés    Idószakok (4 részlet)
1. szint    4-szer havonta kap: 25 ingyenes pörgetést, mindegyik €0,05 értékben (5 nyerővonal €0,01 értékben) - Összesen €5 havonta.    5-9. nap / 10-14. nap / 15-19. nap /20-24. nap


Ezek szerint még ezt a pár eurót is részletekben adják, a feltételek szerint a letölthető kaszinóban lesz felhasználható.

A pontok kiszámításánál az eddigi fix, "250 Ft tét után 1 pont" elvről áttértek a GBP-hez kötött számításra... úgyhogy aki szokta számolgatni, hogy mennyi pontot kéne kapnia 1 adott nap után, és valamiért sehogy nem jött ki ez a szám, akkor az ezért van. :)

Imádlak Sportingbet! Köszönöm a mai 55 centes bónuszt.... -.-

Sziasztok!

Ha valaki azon törné a fejét, hogy de jó lenne Premium Club tagnak lenni a Sportingbetnél, azt hihetné, hogy a honlapon reklámozott feltételeknek kell csak megfelelnie, azaz:

"Hogyan vehet részt?

    Csatlakozzon a Bonus Clubhoz » most
    Érjen el 30.001 Bonus Club pontot a meghíváshoz
    Kapja meg a meghívást a VIP menedzsertől
    Tartsa meg ezt a szintet, hogy a következő hónapban is Premium Club tag maradjon
    A szabályok ugyanazok a további hónapokban"

Nos, ennél azért bonyolultabb a dolog. Miután a pontjaim meghaladták a 30001-et, rákérdeztem a VIP menedzsernél, akitől az alábbi tájékoztatást kaptam:

"A Premium Clubba való bekerülés több tényezőtől függ, pl. 30 ezer pont elérése, játékos aktivitása az utóbbi időben, stb. Valamint a Premium Clubba csak egy korlátozott számú játékos kerülhet be egyszerre, így a bekerülés a többi játékos aktuális teljesítményétől is függ.

Az összes tényező figyelembevételével egyelőre nem tudom Önt meghívni a Premium Clubba. Természetesen írni fogok Önnek, ha ez változik."

Hát szerintem az összes tényező figyelembevételével érdemes megállni 15001 pontnál és zsebre tenni a 75 eurót/USD-t  ;) (amit egyébként jóvá is írtak).

Azért kíváncsi lennék, hogy kishazánkból hányan tudtak eddig az összes tényezőnek megfelelni. Valaki esetleg?  :P


#28 január 06, 2014, 21:47:26, Tigris
Idézetet írta: Hegyi Tóni Dátum január 06, 2014, 12:12:31
Azért kíváncsi lennék, hogy kishazánkból hányan tudtak eddig az összes tényezőnek megfelelni. Valaki esetleg?  :P

Eleve nem hinném, hogy Magyarországról sokan forgattak meg 1 hónap alatt 10.5 millió Ft-ot (kombik nélkül). :)
Te hogy csináltad? Milyen összegekkel fogadtál?  ::)
De azért az durva, hogy a feltételekben az általad elmondottakról 1 szót sem írnak...

Idézetet írta: Tigris Dátum január 06, 2014, 21:31:34
Te hogy csináltad? Milyen összegekkel fogadtál?  ::)

Mondjuk úgy, "unortodox" fogadásokkal  ;) A Sportingot én speciálisan egy-két sportra használom, és nemrég volt egy nagyobb esemény, amire kb. 150 USD-t engedett 2 körüli szorzókra. Ezekből egy nap megtettem húszat-harmincat, kombináció természetesen kizárva. Kényelmesen egyébként úgy 20000 pont jött volna össze, de hajtott a kíváncsiság meg a kihívás, ezért egy kicsit megnyomtam. Na ez az ami nem érte meg a vesződséget. Ezért gondoltam, hogy tájékoztatom a kollégákat (ha lenne ilyen), hogy nem egészen úgy működik a dolog, ahogy reklámozzák.

Ennél konkrétabban nem adnám ki a szakmai titkaimat, de én is csak egy hónapban forgatok ekkorát náluk egy évben. Van úgy, hogy a 2. szintet sem érem el.  :)