Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Egy ismerősömnek a bankszámlájára szeretnék pénzt utalni MB-röl. Lehetséges ez, és ha igen , hogyan? Csak a bankszámlaszámát tudom.

Idézetet írta: hierro Dátum július 18, 2012, 12:51:01
Egy ismerősömnek a bankszámlájára szeretnék pénzt utalni MB-röl. Lehetséges ez, és ha igen , hogyan? Csak a bankszámlaszámát tudom.

Szerintem csak a sajátodra utalhatsz...
Ha nyit egy mb számlát (ne a te gépedről tegye!), akkor viszont azonnal áttolhatod neki arra. Aztán majd ő kiutaltatja magának...

A "B" verzió pedig az, hogy a saját bankszámládra kiutaltatod, aztán vagy készpénzben vagy átutalással továbbküldöd neki.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 18, 2012, 12:18:38
Igen, kb 2 hét után kaptam vissza az összeget, chargeback nélkül. Bár nálad azt irják a második levélben, hogy ez egy technikai probléma miatt volt és dolgoznak rajta és az első levelet meg ne vedd figyelembe.

Igen, én is a 2. levélnek hittem, mivel optimista típus vagyok.   ;D
Tegnap (kedden) ismét írtam nekik (pénteki volt a dupla terhelés) és kérdeztem, hogy órák, napok vagy hetek kérdése a jóváírás, mert nekem nem annyira mindegy.
Ma reggel az a válasz jött, hogy a lehetséges legrövidebb időn belül javítják. Na és tényleg, ma visszakaptam a hibásan levont összeget.
Most mondjuk nem Petya volt az ügyeletes, hanem Sarah, így a charme-om jobban érvényesülhetett. hehe

Erről viszont nem jött email, mint a különböző tranzakciókról (bár a kártyásokról egyébként sem szoktam kapni), ezt csak azért mondom, mert hasonló helyzetben érdemes figyelgetni az egyenleget.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 18, 2012, 15:14:56
Igen, én is a 2. levélnek hittem, mivel optimista típus vagyok.   ;D
Tegnap (kedden) ismét írtam nekik (pénteki volt a dupla terhelés) és kérdeztem, hogy órák, napok vagy hetek kérdése a jóváírás, mert nekem nem annyira mindegy.
Ma reggel az a válasz jött, hogy a lehetséges legrövidebb időn belül javítják. Na és tényleg, ma visszakaptam a hibásan levont összeget.
Most mondjuk nem Petya volt az ügyeletes, hanem Sarah, így a charme-om jobban érvényesülhetett. hehe

Erről viszont nem jött email, mint a különböző tranzakciókról (bár a kártyásokról egyébként sem szoktam kapni), ezt csak azért mondom, mert hasonló helyzetben érdemes figyelgetni az egyenleget.

Kiegészítés: késő délután jött még egy email, amelyben tájékoztattak az összeg "visszahelyezéséről".

Sziasztok !

Még kezdő vagyok a témában, ne haragudjatok ha volt már ilyen kérdés :)
Szóval, amennyiben mb-ről kérem a kiutlást saját bankom felé, akkor a leírt 1,8 eurón kívűl van egyéb költségem? Tehát a bank is vesz le valamennyi pénzt? Forintban van a bankos és az mb-s számla is.
Valamint fordítva is ugyanez, ha a banktól utalok át, az ingyenes a mb felé, de a bank levon valamit?
Köszönöm a választ!

Idézetet írta: Max7826 Dátum július 26, 2012, 23:29:52
Sziasztok !

Még kezdő vagyok a témában, ne haragudjatok ha volt már ilyen kérdés :)
Szóval, amennyiben mb-ről kérem a kiutlást saját bankom felé, akkor a leírt 1,8 eurón kívűl van egyéb költségem? Tehát a bank is vesz le valamennyi pénzt? Forintban van a bankos és az mb-s számla is.
Banki oldalról nincs költsége a bejövő forint átutalásoknak. Vagyis 1,8€ a szumma költséged a kiutalással kapcsolatban.

Idézetet írta: Max7826 Dátum július 26, 2012, 23:29:52
Valamint fordítva is ugyanez, ha a banktól utalok át, az ingyenes a mb felé, de a bank levon valamit?
Köszönöm a választ!
Az mb részéről ingyenes, banki oldalról meg erősen bank- és számlacsomag függő. Meg kell nézni a díjszabásukat. Általánosságban elmondható, hogy előnyben részesítik (vagyis olcsóbb, esetleg ingyenes) az elektonikusan indított (netbank) átutalásokat, sőt az ilyenek még gyorsabbak is, mintha bemennél a bankba, és úgy kérnéd az átutalás indítását.

Sziasztok!
Légyszi segítsetek nekem!
Regisztáltam a skrill-re, de nekem az axa banknál van számlám, ami ugye nem engedélyezi a szerencsejátékot...
Így ahhoz, hogy meg tudjam adni a számlámat, azt jelöltem be, hogy nem arra fogom felhasználni.. De az egyik hozzászólásban azt olvastam, hogy akkor nem is fogom tudni feltölteni bwin-re.
Van egy maestro kártyám is más banknál, azt meg sem tudtam adni, meg azt nem is szívesen használnám, mert vállalkozói számla...
Valamint hogy ne legyen egyszerű, van egy OTP-s, de kártyám nincs hozzá, mert lejárt, csak netbank... Pff..
Van valami egyszerű megoldás arra, hogy a Bwin-re be és ki tudjak fizetni? És mindenképp szükség van erre a Skrill számlára? Nem lehet valahogy egyszerűbben? :)
Köszi előre is!

Idézetet írta: szoszidoktor Dátum július 31, 2012, 16:23:17
Sziasztok!
Légyszi segítsetek nekem!
Regisztáltam a skrill-re, de nekem az axa banknál van számlám, ami ugye nem engedélyezi a szerencsejátékot...
Így ahhoz, hogy meg tudjam adni a számlámat, azt jelöltem be, hogy nem arra fogom felhasználni.. De az egyik hozzászólásban azt olvastam, hogy akkor nem is fogom tudni feltölteni bwin-re.
Van egy maestro kártyám is más banknál, azt meg sem tudtam adni, meg azt nem is szívesen használnám, mert vállalkozói számla...
Valamint hogy ne legyen egyszerű, van egy OTP-s, de kártyám nincs hozzá, mert lejárt, csak netbank... Pff..
Van valami egyszerű megoldás arra, hogy a Bwin-re be és ki tudjak fizetni? És mindenképp szükség van erre a Skrill számlára? Nem lehet valahogy egyszerűbben? :)
Köszi előre is!
Nem kell feltétlen Skrill,főleg  ha csak Bwint akarsz használni tök felesleges
Banki átutalással is fel tudsz tölteni Bwinre.
A kártya amúgy se valami nagy biznisz általában van egy pár százalék jutalék befizetésnél.


Idézetet írta: szoszidoktor Dátum július 31, 2012, 16:23:17
Sziasztok!
Légyszi segítsetek nekem!
Regisztáltam a skrill-re, de nekem az axa banknál van számlám, ami ugye nem engedélyezi a szerencsejátékot...
Így ahhoz, hogy meg tudjam adni a számlámat, azt jelöltem be, hogy nem arra fogom felhasználni.. De az egyik hozzászólásban azt olvastam, hogy akkor nem is fogom tudni feltölteni bwin-re.
Van egy maestro kártyám is más banknál, azt meg sem tudtam adni, meg azt nem is szívesen használnám, mert vállalkozói számla...
Valamint hogy ne legyen egyszerű, van egy OTP-s, de kártyám nincs hozzá, mert lejárt, csak netbank... Pff..
Van valami egyszerű megoldás arra, hogy a Bwin-re be és ki tudjak fizetni? És mindenképp szükség van erre a Skrill számlára? Nem lehet valahogy egyszerűbben? :)
Köszi előre is!


Axás ügyfélként időnként ezt úgy játszottam ki, hogy a párom (aki szintén axás) feltöltötte a kártyájával a moneybookers számláját, majd átutalta nekem a pénzt.
Ha valakinek az ismeretségi körödben van régebb óta (!) mb számlája, akkor próbáld vele leboltolni a dolgot.
Csak ezért nem érdemes valakinek mb számlát nyitni, mert gyanús lesz nekik, hogy csak a Visa "no gambling" szabályozását akarjátok kijátszani. (mi is kaptunk figyelmeztetést, mikor 2 perc alatt végignyomtuk az összes tranzakciót... hehe)

Az utalás sem gáz egyébként.
Az Axáról belföldi utalás ingyen van és ugye a moneybookers a magyarországi Commerzbanknál vezeti a forint számláját. Pár órán belül teljesül a tranzakció, innentől csak az a kérdés, hogy mikor írják jóvá az egyenlegeden.

Esetleg ha bp-i vagy, meglesheted személyesen is a Commerzbank V. kerületi fiókják, mert ha van pénztár, akkor közvetlenül is befizethetsz a mb gyűjtőszámlájára. (ennek lehet költsége, de a legtöbb banknál nincsen)

Ma délelőtt kaptam egy emailt erről a címről: [email protected]

Dear ...,

We thank you for choosing Skrill (Moneybookers) as your online payment processor.

Please read this email carefully as it contains instructions on how to complete an identity verification of your digital wallet account.

Moneybookers, as an FSA (Financial Services Authority of the United Kingdom) regulated non-banking financial institution, is expected to collect personally identifiable information as part of its obligation to confirm your identity once you reach a certain turnover in our system. Any information you provide us with during this verification will only be used in accordance with the Data Protection Act of 1998.

Until successful completion of the verification procedure your Skrill (Moneybookers) account will be restricted for outgoing payments.

In order to complete this verification and have the payment restrictions lifted, we hereby kindly ask you to send us a copy of the following documentation:

- a colour copy (scan or a camera image) of both sides of your valid official identification document which must include a picture (for example, identity card, passport or driving licence).

Please Note: Since we are legally required to confirm the details you have registered based on the documents you send, we ask you to provide us with clear and readable copies, in high resolution format. All four corners should be clearly visible and no parts of the document should have been hidden or otherwise altered. This will help us process this necessary verification much more quickly.

Please submit the requested documents to [email protected] or via postal mail to:

Moneybookers Ltd.
Welken House
10-11 Charterhouse Square
London
EC1M 6EH
United Kingdom

Once the documents mentioned above have been received, the review of your account may take up to two business days. Once completed, you will receive an email confirmation that your account has been verified and restrictions lifted.

Please be advised that we are legally obliged to restrict your account and deny all payment services if above mentioned verification is not completed within 21 days of this notification.

We thank you in advance for your cooperation in this matter and look forward to hearing from you soon.

Best Regards,
Skrill (Moneybookers) Verifications

*******************************
Skrill (Moneybookers) Security Reminders

Protect Your Password
Skrill (Moneybookers) and its representatives will NEVER ask you to reveal your password. There are NO EXCEPTIONS to this policy. If anyone asks for your password by phone or by email, or on any website other than moneybookers.com, refuse and immediately report this to [email protected].

Access your account ONLY using the login link on the Moneybookers homepage
Please be advised that Skrill (Moneybookers) and its representatives will NEVER send you an email asking you to provide your login details within a form provided or to click on a hyperlink to access your account! Immediately report any incident to [email protected].

Case Sensitive Login
Please make sure your password is longer than 8 characters and contains at least one number or non-alphabetic character such as '9','-' or '%'. It must also be unique to Moneybookers and should not be used elsewhere. Please remember your password is case-sensitive when re-entering it.
*******************************

Moneybookers Ltd., London, Registered in England and Wales no 4260907.
Registered office: Welken House, 10-11 Charterhouse Square, London, EC1M 6EH, United Kingdom.
Authorised by the Financial Services Authority (FSA) under the Electronic Money Regulations 2011 for the issuing of electronic money.


Azt vettem ki belőle, hogy azonosítás céljából el kell küldenem valamilyen igazolványom mindkét oldalának másolatát a [email protected] email címre.
Az lenne a kérdésem, hogy elég, ha elküldöm a személyim másolatát válasz üzenetben?
Előre is köszi a segítséget!

Salvio:
Igen, elég.
De a skrill azonosítódat azért írd oda!

Sziasztok !. :)
Most csináltam MB számlát.És forintban van. Írja,hogy Balance:0.00HUF de nekem inkább Euróban(€) kéne át lehet állítani ? + Ajánlott ha kérek egy levelet és érvényesítem a lakcímem? + A telefonszámot fontos érvényesíteni? + OTP Master Card-om van arról tudok rá(MB-re) rakni pénzt és le is tudok róla venni az OTP-s az  számlámra ? kb a menet az lenne: OTP Master Card >> Skrill >> Bet365 >> Skrill >> OTP Master Card. Ez lehetséges ? Sok a kérdés bocsánat.De itt mindenki segítőkész! Köszi a válaszokat előre is. ;)

Idézetet írta: Foxy_Fox_8 Dátum szeptember 23, 2012, 13:45:05
Sziasztok !. :)
Most csináltam MB számlát.És forintban van. Írja,hogy Balance:0.00HUF de nekem inkább Euróban(€) kéne át lehet állítani ? + Ajánlott ha kérek egy levelet és érvényesítem a lakcímem? + A telefonszámot fontos érvényesíteni? + OTP Master Card-om van arról tudok rá(MB-re) rakni pénzt és le is tudok róla venni az OTP-s az  számlámra ? kb a menet az lenne: OTP Master Card >> Skrill >> Bet365 >> Skrill >> OTP Master Card. Ez lehetséges ? Sok a kérdés bocsánat.De itt mindenki segítőkész! Köszi a válaszokat előre is. ;)
Ügyfélszolgálatnak kéne írni ha még egyáltalán nem használtad akkor lehet hogy meg lehet változtatni a pénznemet.Vagy egyszerűen bezárod, baloldalon email supportból ki lehet keresni mit kell csinálni.Majd nyitsz egy újat euróban.
Mastercarddal befele megy, kikérni nem lehet sehol rá pénzt.De ott a banki utalás kifele még gyorsabb is mint kártyára
Lakcím érvényesítéssel növeled a limitet amit befizethetsz szer.játék oldalakra vagy simán küldhetsz.Érdemes.Tel szám:mindegy.