Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem kell aggódni, lehet, hogy csak én vagyok túlontúl rápörögve a dologra. Utánanéztem, utánakérdeztem a cseten, és többünknél is unverified a dolog, szóval ezzel nincs semmi gond.

Meg most néztem meg a kapott e-mailjeimben a kifizetésnél, hogy milyen számlaszámra küldték, és az enyém van megadva. Szóval bízom benne, hogy csak késnek a kifizetéssel, és nem valami hacker köcsög áldozata lettem.

Sziasztok!
Nekem kedden jött a levél hogy elutalták a pénzemet de még én sem kaptam meg. Mondjuk  én nem kaptam kamu levelet sem, de vasárnap kértem a kifizetést és csak kedd délután hagyták jóvá. Szerintem csak belassult a rendszerük vagyis csak remélem...

#1022 november 14, 2013, 11:55:03, benson
A késést én is tapasztalom. Hétfő délután jött a feldolgozásról az email (számlaszám megjelenített számai stimmelnek), azóta is várom a pénzem. Kamu email (vagy olyan nem kamu üzenet, amelyben a számlámmal kapcsolatban tájékoztatnak valamiről) nem jött. A régi felület elérhető még valahol? Most nem találom.  :help:

A késés nem azzal lehet összefüggésben, hogy már nincs magyar bankszámlájuk? Ill. nem tudom, mióta nincs. 1 hónappal ezelőtt még időben (1 munkanap alatt) megérkezett a pénz.

Azért vicces, hogy miközben drasztikusan megemelik a kiutalás és az átutalás költségeit, még a szolgáltatás is sz@rabb lesz...

Vicces, nem vicces, ezen most nem nagyon tudok nevetni. Nem kis összeget várok, legkésőbb holnapig meg kellene érkeznie. Ráadásul VIP tag vagyok, de úgy látszik, ez kifizetésnél kb. semmit nem jelent.

Én hétfőn kértem ki,kedden jött a visszajelző email.Ebben 11xxxxxxxxxxx111 ilyen formában szerepel a számla.Az az éredekes hogy az utolsó három szám nem stimmel teljesen.A Skrillben meg helyesen szerepel.
Egyébként nekem is unverified a bankszámláim.
A fent említett "dear emailcím" levél biztos kamu bár én nem kaptam de régebben kaptam egy rakással.
A régi felület meg megszünt próbáltam belépni, de kiirták hogy megszünt átirányított az újra.
én most éppen gold vip vagyok úgyhogy velem ne szórakozzanak 8)

Én sem kaptam meg a pénzem, szombaton kértem kifizetést, kedden hagyták jóvá, ami már önmagában 1 nap késés a szokásoshoz képest, de most se kaptam semmit. Pedig ha már egy minimálbért összeszerencsétlenkedtem október-novemberben, elvárom, hogy ne itt ússzon el a pénzem. Idénre már be is akartam fejezni a dolgot , csak költeni a pénzt, de úgy tűnik a ebből nélkülözés lesz. :(

Ha valaki pénzt kap, vagy választ, magyarázatot tőlük, pls. írja be!

Nálam ugyanezek a tünetek vannak a saját Skrillen, pedig egy régi számla, minden létező hitelesítéssel.
A múlt héten én kértem haza pénzt, 6 munkanapra ért haza.:-(( (előtte 1 nap volt)
Szinte biztosan azzal van összefüggésben, hogy megszűnt a magyar bankszámlájuk, mondjuk ettől függetlenül is a kurva anyjukat.
A régi felület tegnap még ment, ma már csak az új.

Nemrég(2-3 hete) én is tapasztaltam ezt a lassulást. Vasárnap kértem kifizetést, kedden jött csak a processed email, majd a kifizetés is csak pénteken érkezett meg.

Nehéz elképzelni, hogy miért olyan nehéz fenntartani egy magyarországi bankszámlát, még ha van némi költsége is, nem hiszem, hogy az 540 forint,amivel levámolnak, ne fedezné ezt.Akkor ezek után 6 nap a normális átfutási idő? Vicc...

A legjobb, hogy nincs a Skrillnek alternatívája. Neteller esetleg? Horribilis díjai vannak. Még ezt az Abaqoos-t megnézem, hátha valami használható.

Idézetet írta: trader88 Dátum november 14, 2013, 13:55:40
Nehéz elképzelni, hogy miért olyan nehéz fenntartani egy magyarországi bankszámlát, még ha van némi költsége is, nem hiszem, hogy az 540 forint,amivel levámolnak, ne fedezné ezt.Akkor ezek után 6 nap a normális átfutási idő? Vicc...

A legjobb, hogy nincs a Skrillnek alternatívája. Neteller esetleg? Horribilis díjai vannak. Még ezt az Abaqoos-t megnézem, hátha valami használható.

Az 540 HUF már felment 840 körülire, szóval, eléggé rossz az irány. Lassan minden kivonul Magyarországról, marad a tippmixpro!

Ómíjcsodásteazsúr!  :bash:

Idézetet írta: trader88 Dátum november 14, 2013, 13:55:40
Nehéz elképzelni, hogy miért olyan nehéz fenntartani egy magyarországi bankszámlát, még ha van némi költsége is, nem hiszem, hogy az 540 forint,amivel levámolnak, ne fedezné ezt.Akkor ezek után 6 nap a normális átfutási idő? Vicc...

A legjobb, hogy nincs a Skrillnek alternatívája. Neteller esetleg? Horribilis díjai vannak. Még ezt az Abaqoos-t megnézem, hátha valami használható.
Jön a január, amiatt vonultak ki a magyar számlákkal, nem tudják, mi lesz (gondolom). Sajnos az 540 ruppó már a múlt, most már 800 fölött van egy hazautalás költsége.

Basszus tényleg, 878 forint egy kiutalás. Szombaton még akkor baráti alapon kértek tőlem 540-et...

Ez már-már szakítási ok nálam  ;D!

Itt tényleg lassan leépül minden, döglődik a Pannon Puma  :(!

Köze nincs az esetleges blokkoláshoz.

Az egy dolog, hogy sokan közületek a Skrillt egyből a fogadóirodákkal hozzátok kapcsolatba, de ez nem ép így működik.

Mindenek előtt egy elektronikus pénztárcáról beszélünk.

Ilyen módon ki kellene vonuljon a Visa, meg a Mastercard is a magyar piacról.

Gyanítjuk, hogy valamely bankkal nem sikerült megegyezniük, s ezért a változás, de az sem kizárt, hogy új bankszámlával jelentkeznek majd hamarosan.

Idézetet írta: Milan Dátum november 14, 2013, 14:10:19
Köze nincs az esetleges blokkoláshoz.

Az egy dolog, hogy sokan közületek a Skrillt egyből a fogadóirodákkal hozzátok kapcsolatba, de ez nem ép így működik.

Mindenek előtt egy elektronikus pénztárcáról beszélünk.

Ilyen módon ki kellene vonuljon a Visa, meg a Mastercard is a magyar piacról.

Gyanítjuk, hogy valamely bankkal nem sikerült megegyezniük, s ezért a változás, de az sem kizárt, hogy új bankszámlával jelentkeznek majd hamarosan.
Szerencsére így van, ha én csinálnám a blokkolást, tuti megkúrnám az elektronikus pénztárcákat is. Ezzel együtt, mióta az IMF bedobta az egyszeri 10% adó ötletét a bankbetétekre, azóta én biztos félnék nagyon sok pénzt magyar bankszámlán tartani, gondolom, ez a fő oka a kivonulásnak. Egy ilyen kiemelt forgalmú ügyfélnek nem hiszem, hogy nagyon nehéz lenne megegyezni akármelyik bankkal.