Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: liticarb Dátum május 30, 2012, 20:58:42

Most lehet nagy hülyeséget kérdezek, de ráklikkeltem erre a linkre, meg akartam nézni mit hoz ki. Ez most így akkor nekem is gáz?
Az a link nincs itt a fórumon, az e-mailben volt. Amire klikkeltél max a screenshot volt, azzal semmi gond nincs. Ha a link lett volna, akkor is csak az eredeti cimzettnek okozott volna "megerősitést".

Sziasztok! Pici problém a Mb-vel kapcsolatban. Helyzetjelentés: bereggeltem=OK, hozzáadtam a bankszámlát és a kártyát=OK, lakcím ellenörzés folyamatban, utaltam a kártyámról 2 eurót=OK,most szerettem volna többet rátenni, de ellenörzést kér a kártyámról. Levont 2.04 eurót amit vissza kell igazolnom.Elsőre rosszat írtam, 24 óra múlva újra próbálta, akkorra már megtaláltam a helyes összeget a net-számlán de még is incorrekt volt.Már félek harmadszor is próbálkozni.Ha megint rosszat írok be akkor mi lessz? És most még is hogy töltsem fel a számlám az Mb-en? Segítsen aki tud! Előre is köszi!

Idézetet írta: szabogabi34 Dátum május 31, 2012, 21:55:56
Sziasztok! Pici problém a Mb-vel kapcsolatban. Helyzetjelentés: bereggeltem=OK, hozzáadtam a bankszámlát és a kártyát=OK, lakcím ellenörzés folyamatban, utaltam a kártyámról 2 eurót=OK,most szerettem volna többet rátenni, de ellenörzést kér a kártyámról. Levont 2.04 eurót amit vissza kell igazolnom.Elsőre rosszat írtam, 24 óra múlva újra próbálta, akkorra már megtaláltam a helyes összeget a net-számlán de még is incorrekt volt.Már félek harmadszor is próbálkozni.Ha megint rosszat írok be akkor mi lessz? És most még is hogy töltsem fel a számlám az Mb-en? Segítsen aki tud! Előre is köszi!

Euróban az összeget hogy találtad meg? Megtaláltad forintban, s átszámoltad?

A következő dolog szerintetek miért lehet?

Amikor kártyával be akarok fizetni, alapból fel sem kínálja, hogy már a regisztrált kártyámmal tegyem meg ezt, újat akar velem regisztráltatni, a deposit limitnél pedig 0 eurót ír. De nem mert elhasználtam volna.


    Csekkbefizetés

Könyvelési dátum    Tranzakció
típusa    Összeg    Ellenoldali név
és számlaszám    Közlemény    
2012.05.29.    VÁSÁRLÁS KÁRTYÁVAL    -623    2,04 EUR
0000001386588107 12.05.23.    MB*MONEYBOOKERS.COM 2,050EUR 303,81
00
*B: 1205665516    

    Részletek
     
Elösször a 2.05-öt írtam be,más nap pedig a 2,04EUR-t

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 01, 2012, 09:19:15
Nem járt le a kártya?

az lehet lejárt, de meg lett hosszabbítva a skrillen meg már nem is találom a kártyát bejegyezve...na mindegy.

Ha lejárt, akkor az új lejárati dátummal újra fel kell venned, mert azt automatikusan törölték annak a hónapnak az utolsó napján, amikor lejárt.

Sziasztok!

Pénznemet szeretnék váltani forintról dollárra a Skrilles számlámon. Tudna valaki ebben segíteni? Mivel németes voltam éveim során nem nagyon tudok megfogalmazni egy levelet a supportnak mert ha jól tudom velük kell felvennem a kapcsolatot! Aki segítene írjon már PM-et legyenszíves!


Idézetet írta: mgabesz07 Dátum június 01, 2012, 12:16:38
Ha lejárt, akkor az új lejárati dátummal újra fel kell venned, mert azt automatikusan törölték annak a hónapnak az utolsó napján, amikor lejárt.

Kösz a választ. Ilyen hülyeséget sem hallottam. És akkor megint csináljam meg az ellenőrzést meg minden, hiába ugyanaz a kártya száma mint volt?

Sziasztok,

főleg az OTP webkártyásoktól kérdezném, hogy ti hol találtátok meg azt az összeget euróban, ami a Skrill vett le a kártya verifikálása alatt? A forintban már megvan (824 HUF), de én jobb híján a xe.com jelenlegi HUF/EUR árfolyamával számoltam (2,70) ami nem igazán tetszett neki, most meg várhatok egy napot :/.

Köszi előre is.

#371 június 02, 2012, 16:37:03, szabogabi34
Idézetet írta: athlon Dátum június 02, 2012, 15:50:56
Sziasztok,

főleg az OTP webkártyásoktól kérdezném, hogy ti hol találtátok meg azt az összeget euróban, ami a Skrill vett le a kártya verifikálása alatt? A forintban már megvan (824 HUF), de én jobb híján a xe.com jelenlegi HUF/EUR árfolyamával számoltam (2,70) ami nem igazán tetszett neki, most meg várhatok egy napot :/.

Köszi előre is.
Nézd meg a szabogabi 34 bejegyzését a 25. oldalon. Az a net számlám másolata és nekem ott írta az összeget EUR-ban is bár nem fogadta el. MOst még én is nyomozok hogy ne írjak rosszat 3.-ra

#372 június 02, 2012, 16:45:38, athlon
Idézetet írta: szabogabi34 Dátum június 02, 2012, 16:33:36
  Nézd meg a szabogabi 34 bejegyzését a 25. oldalon. Az a net számlám másolata és nekem ott írta az összeget EUR-ban is bár nem fogadta el. MOst még én is nyomozok hogy ne írjak rosszat 3.-ra

Nekem a webszámlámról nem jelez semmi a csekkbefizetéseknél. :/ A számla részletes adatainál az előjegyzett kártyaforgalmaknál jelez -824 forintot, de euróban sehol nem látom az összeget.

szerk.: bár mondjuk lehet azért van ott, mert banki zárás után csináltam a verifikációt.

Idézetet írta: athlon Dátum június 02, 2012, 16:43:30
Nekem a webszámlámról nem jelez semmi a csekkbefizetéseknél. :/ A számla részletes adatainál az előjegyzett kártyaforgalmaknál jelez -824 forintot, de euróban sehol nem látom az összeget.

szerk.: bár mondjuk lehet azért van ott, mert banki zárás után csináltam a verifikációt.
Én most találtam meg az összeget ,de még nem írtam be nem soká jelentkezem a fejleményekkel. Ja úgy néz ki hogy legalább 3-4 nap telt el az ellenörzés megkezdése után és csak most jelent meg a netszámlámon az összeg. Szerintem várj pár napot, addig ne csinálj semmit.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 02, 2012, 12:37:55
Kösz a választ. Ilyen hülyeséget sem hallottam. És akkor megint csináljam meg az ellenőrzést meg minden, hiába ugyanaz a kártya száma mint volt?
Paypalnél is pont ugyanez az eljárás. Hiába ugyanaz a kártyaszám, CVC/CVV általában más.