Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A holnapi német kupa meccsei duplán vannak benne a kínálatban!

US Open 2019 Tippverseny

A világ legjobb játékosai az év utolsó Grand Slam tornáján szerepelnek, a New York-i US Open teniszbajnokságon. Tippelj a mérkőzésekre. A legjobb játékosok nyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Kosárlabda VB 2019 Tippverseny

Tippelj a férfi kosárlabda világbajnokság mérkőzéseire, s zárd a versenyt a legjobbak között. A legsikeresebb játékosok pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint
4.hely: 5 000 Forint
5.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Női Röplabda Eb 2019 Tippverseny

Tippelj a női röplabda Európa-bajnokság mérkőzéseire, s zárd a versenyt a legjobbak között. A legsikeresebb játékosok pénznyereményben részesülnek.

Nyeremények

1.hely: 15 000 Forint
2.hely: 10 000 Forint
3.hely: 5 000 Forint

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Skrilles számlára.


Szerintem ha Djokovics feladta a versenyt akkor a rá leadott tippek nem érvényesek. Pl. TÓDIKA esetében. ( Csak nézegettem az állást s ki mi tett tegnap )

Vagy rosszul tudom ? Mert Salvio esetében is így van. Most megnézem.

Szerintem a hendikepes fogadás sem jó az előző két versenyző esetében hisz bármi lehett volna a meccs illetve a szabályzat nem említi. Nem személyes a dolog csak a fair-play. ;)

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 02, 2019, 08:14:19
Szerintem a hendikepes fogadás sem jó az előző két versenyző esetében hisz bármi lehett volna a meccs illetve a szabályzat nem említi. Nem személyes a dolog csak a fair-play. ;)

Ti kértétek, hogy feladás esetén vegyük figyelembe az addig elért olyan eredményt, amit már semmi nem befolyásol. Stan Wawrinka +1.5 és +2.5 szetthendije pont ez a kategória. Ez egy esetleges 3:2-es veresége estén is realizálódott volna.
Nálam sem személyes dolog, sőt még csak nem is fair-play. Ez itt az oldalon lett valahol megszavazva.
Hidd el nekem is könnyebb volt a feldolgozás, amikor egy feladott meccs esetén nem kellett keresgetnem, hogy mi a tippekből a nyerő, hanem végig "Push"-oltam az összes tippet.

Ha megszavazták ! Akkor ok ! Én nem tudtam róla, én nem szavaztam :)

Viszont ha ilyen van BELE KELL ÍRNI A SZABÁLYZATBA ! ÉS AKKOR AZ A FAIR HA MINDENKI TUD RÓLA ! :bash:

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 02, 2019, 11:22:25
Viszont ha ilyen van BELE KELL ÍRNI A SZABÁLYZATBA ! ÉS AKKOR AZ A FAIR HA MINDENKI TUD RÓLA ! :bash:

Ha kalapálás helyett elolvasnád a szabályzatot, akkor látnád, hogy bele van írva.

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 02, 2019, 11:22:25
Viszont ha ilyen van BELE KELL ÍRNI A SZABÁLYZATBA ! ÉS AKKOR AZ A FAIR HA MINDENKI TUD RÓLA ! :bash:

Tippjáték-Játékszabályzat-10. pont:

"Abban az esetben ha egy játékos feladja a mérkőzést (tenisz)/nem indul a versenyen (Motorsportok), akkor az adott mérkőzésre tett tippeket 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel. Kivétel: tenisznél amennyiben a tipp a feladás előtt egy már lezajlott eseményre (pl. első szettes tipp, s a feladás a második szettben történik) vonatkozik, akkor a tippet kiértékeljük a beküldött nyereményszorzón."

Én úgy gondolom a fair-play szellemének és az ide vonatkozó szabályoknak megfelelően értékeltem ki a tippet.


Én nem szeretek hülyeségeken vitatkozni. De az egyik tipp sem szólt egy megnyert szettről. Tehát nem arra tippelt pl. ki nyeri az első szettet. Lehet, hogy én húgyagyú vagyok és csak nekem nem egyértelmű de a szabályzatból nem ezt olvasom ki. Vitatkozni pedig pláne nem fogok olyanon aminek az eldöntése úgysem az én kompetenciám.

Ugy kell ezt felfogni, hogy ha beten te teszel egy fogadast arra hogy Wawrinka nyer legalabb egy szettet/+2,5es szett handicap(ez ugye ugyanaz) akkor az elso szett utan jovairjak a nyeremenyt, mert mar bekovetkezett a dolog. Ha kozben feladja az ellenfel, nem veszik el ezt a nyeremenyt, csak azok lesznek ervenytelenek amik meg nem következtek be. Pl a nyertes ( teljes meccsen)

Idézetet írta: csungi Dátum szeptember 02, 2019, 14:29:01
Én nem szeretek hülyeségeken vitatkozni. De az egyik tipp sem szólt egy megnyert szettről. Tehát nem arra tippelt pl. ki nyeri az első szettet. Lehet, hogy én húgyagyú vagyok és csak nekem nem egyértelmű de a szabályzatból nem ezt olvasom ki. Vitatkozni pedig pláne nem fogok olyanon aminek az eldöntése úgysem az én kompetenciám.

Ez amit írsz ez egyszerűen szörnyű. Most vagy nem érted, vagy szándékosan nem akarod megérteni a szabálypont általam aláhúzott részét. Te a példaként megemlített szituációt emlegeted itt, pedig az csak egy kiragadott példa.
Most azt magyarázd meg nekem, hogy hogyan nem lehet megérteni azt, hogy egy 3. szettben feladott meccsen már a 2. szett befejezésével kialakult egy olyan eredmény, ami az általam kiértékelt tippeket helyessé tette.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 02, 2019, 14:46:56
Ugy kell ezt felfogni, hogy ha beten te teszel egy fogadast arra hogy Wawrinka nyer legalabb egy szettet/+2,5es szett handicap(ez ugye ugyanaz) akkor az elso szett utan jovairjak a nyeremenyt, mert mar bekovetkezett a dolog. Ha kozben feladja az ellenfel, nem veszik el ezt a nyeremenyt, csak azok lesznek ervenytelenek amik meg nem következtek be. Pl a nyertes ( teljes meccsen)

Köszönöm a kiegészítést MessiÁs!  :beerchug: Ez a dolog lényege.  :ok: