Sportfogadas.org - Interjúk

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon jóra sikeredett az interjú! :ok: Talán az egész fórumról Knapp az akinek az egész fogadásról alkotott szemléletével a legjobban azonosulni tudok.

JOE még mindig viszakozik?
jó az interjú, grat

Köszi az interjút, jó volt olvasni.   :ok:

(A teniszes Knappra tippeltem volna én is mint névválasztás ihletője ;D)

Nagyon jó interjú, háromszor is elolvastam!

Mondjuk ha a válaszok elküldése előtt is megteszem, akkor kevesebb hiba lenne benne.   hehe
Mindenesetre köszönöm a készítőknek, hogy a központozásban ejtett hibáimat is megörökítették az utókornak!   ;D

(Azt meg inkább Karintól kéne megkérdezni, honnan a neve, mivel ő még az akadémián szerválgatott, mikor én már a "brand"-et építettem!   ;D  )

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 19, 2013, 19:39:02
Nagyon jó interjú, háromszor is elolvastam!

Mondjuk ha a válaszok elküldése előtt is megteszem, akkor kevesebb hiba lenne benne.   hehe
Mindenesetre köszönöm a készítőknek, hogy a központozásban ejtett hibáimat is megörökítették az utókornak!   ;D

(Azt meg inkább Karintól kéne megkérdezni, honnan a neve, mivel ő még az akadémián szerválgatott, mikor én már a "brand"-et építettem!   ;D  )

Tényleg szuper anyag!  :ok: hehe  ;D

Fasza az interjú :ok: Ma is tanultam valamit!

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 19, 2013, 23:30:33
A központozásban ejtett hibáid javítására volt egy pont a szerződésben, ami gátolta azok kijavítását érthető, normál magyar nyelvre.
Ezután a marketing kommunikációnk az lett, hogy ez egy tíz(köz)pontos interjú!

A központozás hibákat kijavítani nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem!


Idézetet írta: TiB Dátum október 22, 2013, 12:31:00
Nektek is Szigo a példaképetek?
[davixxx] - Hát persze, mint mindenki másnak is :)
[ncis88] - Még nem. (TiB: Ez felháborító, és elfogadhatatlan!)

Ebben azért volt némi irónia is. ;D


IdézetEgyébként mondjatok egy MB1-es csapatot, ahol nem játszik MTK nevelés! (És a csapat egyik prominensét is személyesen ismerem, innen az EP-ből. A helyes megfejtésekért nem jár semmi, de várom ki találja ki először!)

Újpest ;)

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2013, 13:23:39
"Érdekel, hogy egy Belgiumban élő kék-fehér vérű csoki katona miként fogad, ha blokkolva vannak a fogadóirodák oldalai? Nem tudod hogy születnek az MTK szurkolók?"

Felettébb kedves ember vagyok ;D Lacapi kérdésére, hogy hol nem játszik MTK nevelés, kíváncsi vagyok mi a válasz. Tippelek egyet, Paks? Vagy inkább legyen Kecskemét.

A Paksban Könyves Norbert, a KTE-ben pedig Forró Gyula biztosan MTK nevelés.

Idézetet írta: rosco Dátum november 26, 2013, 13:38:45
A Paksban Könyves Norbert, a KTE-ben pedig Forró Gyula biztosan MTK nevelés.

Könyves az Bácska Mohol nevelés, onnan ment Topolyára majd Magyarországra. Az MTK már egy kész játékost kapott a személyében, 19 évesen ment át az MTK-hoz ha jól tudom.

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 26, 2013, 13:47:36
Könyves az Bácska Mohol nevelés, onnan ment Topolyára majd Magyarországra. Az MTK már egy kész játékost kapott a személyében, 19 évesen ment át az MTK-hoz ha jól tudom.

Akkor mondok másokat a Paksból, akik MTK nevelésből jöttek: Bori Gábor, Simon Attila, Csorba Szabolcs, Kecskés Tamás. :)

#29 november 26, 2013, 14:26:27, rosco
Ha jobban utánanézünk Forró Tótkomlóson, Bori Szombathelyen, Juhász Tápióószecsőn, Kanta Józsi meg Ajkán kezdett el focizni tizenakárhányévesen, a transfermarkt írja első profi klubjuknak az MTK-t. A többieket nem keresgélem ki egyenként.