Battle of the Forums 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Battle of the Forums 2011

A Bwin fogadóiroda egy pókerturnét szervez azon fórumok számára melyek sportfogadással, illetve pókerrel foglalkoznak.

A játék nyereményalapja: 40.000$

A mi fórumunk is indulni fog ezen a versenyen, ezért szeretettel meghívunk benneteket a Sportfogadas.org selejtezőturnéra, melyet November 27-én, vasárnap, este 21 órától (GMT+1) rendeznek.

A játékra a buy-in: $5+0.50$

A játékra való bejelentkezéshez a jelszót a későbbiekben fogjuk közölni.

Mit is kell tenned?

1. Jelentkezz be a bwin póker kliensébe felhasználóneved $Username$ megadásával
2. Válaszd ki a lobby-ban a "Tervezett versenyek"-et
3. Keresd meg a listán a "Battle of the Forums" versenyt
4. Regisztrálj jelszavad megadásával (amelyet a fórumban kaptál)
5. Pókerezz és nyerj!

Minden selejtező 5 legjobb játékosa bejut a döntőbe, amelyre 2011. december 4-én 21:00 órától (GMT +1) kerül sor.

További részleteket itt találtok:
http://www.sportfogadas.org/cikk-Battle_of_the_Forums_2011-92.html


Gyertek, s dobjunk össze egy jó kis csapatot!  :beerchug:

Akkor versenyre fel, küzdjünk a közösségért.   :beerchug:
Egy kérdés, a selejtező nevezési díja szét lesz osztva a selejtezőn?

Jó kis megmérettetésnek ígérkezik  :) Én benne vagyok :beerchug:


Szintén, benne vagyok én is! :beerchug:

Ott a helyem nekem is (hacsak addig el nem b@szom a bwinen lévő pénzemet  ;D)

#6 november 08, 2011, 19:47:48, riverside
Keblemre. Bár nem biztos hogy teljes mértékben értem a kiírást, szerintem vannak benne káoszos mondatok. :)

Én is reaktiválom magam!  ;)   :beerchug:

Idézetet írta: gigazo Dátum november 07, 2011, 16:54:53
Akkor versenyre fel, küzdjünk a közösségért.   :beerchug:
Egy kérdés, a selejtező nevezési díja szét lesz osztva a selejtezőn?

Gondolom igen, de erről ha tudok infót, akkor közlöm.

A jelszó valamikor november 21-én érkezik.

Idézetet írta: riverside Dátum november 08, 2011, 19:45:15
Keblemre. Bár nem biztos hogy teljes mértékben értem a kiírást, szerintem vannak benne káoszos mondatok. :)

Lehet gyenge a felfogásom, de ez nekem tök sötét. Most azon az első nov. 27-i tornán csak sportfogadas.org tagok lesznek???

Emlékszünk még, ki nyerte meg a legutóbbi ilyen turnét? ;D

Akkor Szigcsó pajti 13. vagy 14. helyen végzett a döntőben, igen előkelő helyen, tehát ha minden oké, és KisSzigo is úgy akarja, akkor ott leszek, hogy megvédjem a címemet ;D

Egyébként válaszolva a kérdésre, akkor szétosztották a nevezési díjakat, ha jól emlékszem, én 30-40 $ között kaptam az első helyért.

Idézetet írta: Szigo Dátum november 08, 2011, 21:14:28
Emlékszünk még, ki nyerte meg a legutóbbi ilyen turnét? ;D

Akkor Szigcsó pajti 13. vagy 14. helyen végzett a döntőben, igen előkelő helyen, tehát ha minden oké, és KisSzigo is úgy akarja, akkor ott leszek, hogy megvédjem a címemet ;D

Egyébként válaszolva a kérdésre, akkor szétosztották a nevezési díjakat, ha jól emlékszem, én 30-40 $ között kaptam az első helyért.

Nem hiába vagyunk büszkék rád.  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 08, 2011, 21:12:15
Lehet gyenge a felfogásom, de ez nekem tök sötét. Most azon az első nov. 27-i tornán csak sportfogadas.org tagok lesznek???

A Sportfogadas.org-nak lesz külön selejtezőversenye. Ott kell benne lenni a top5-ben, s akkor bennünket képviselsz a decemberi döntőn, ahol a többi fórumok nyertesei is csatlakoznak, s ott a verseny egymás ellen megy.

Én is benne vagyok természetesen :great:
Múltkor bejutottam a döntőbe, viszont ha jól emlékszek  ott egyikünk sem brillírozott. Viszont ami tetszik, hogy itt a döntőben már összeadódnak a pontok és a csapattagok egymásért küzdenek, nem külön-külön vannak értékelve. :)

Idézetet írta: Milan Dátum november 08, 2011, 21:42:42
A Sportfogadas.org-nak lesz külön selejtezőversenye. Ott kell benne lenni a top5-ben, s akkor bennünket képviselsz a decemberi döntőn, ahol a többi fórumok nyertesei is csatlakoznak, s ott a verseny egymás ellen megy.

Igen... illetve ha minimum 51-en indulunk a selejtezőn, akkor már 2 x 5 játékos jut be a Sf.org-ról!