III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az ilyen fergeteges hírek miatt jó olvasni az nb1.hu-t. Szerettem volna kicsit kommentálni, aktualizálni a hírt, de mivel Milan úgyis moderálná, ezért inkább csak enyhe célzásként kopizom be...

"Egy muzulmán klub nem kíván játszani a homofóbia ellen harcoló Paris Foot Gay (Párizsi Meleg Foci) elnevezésű csapattal a francia szabadidős labdarúgó bajnokságban - adta hírül kedden a France Info hírrádió.
"Elnézést, de az önök csapatának neve és a mi csapatunk gyakorló muszlim meggyőződése miatt nem tudunk játszani önök ellen, mivel meggyőződésünk sokkal fontosabb, mint egy egyszerű meccs, elnézést még egyszer, hogy csak ilyen későn szóltunk" - olvasható abban az emailben, amelyet a bajnokság múlt hétvégre tervezett hivatalos mérkőzése előtti este a muzulmán Créteil Bébel az ellenfélnek elküldött.
Pascal Brethes, a meleg klub elnöke a rádiónak elmondta: "Elég kínos ez a néhány szavas üzenet. Öt éve játszunk a bajnokságban, de még soha nem volt példa hasonló esetre. Elképesztő, hogy ilyen történhet 2009-ben!"
A klubvezető szerint az udvarias hangvételű levél egyszerűen arról szól, hogy a Créteil Bébel nem akar homoszexuálisokkal játszani. Pedig a Paris Foot Gay nem is meleg klub, hanem olyan játékosokból áll - hetero- és homoszexuálisokból egyaránt -, akik az előítéletek és a diszkrimináció ellen harcolnak.
Internetes oldalukon a meleg klub nyilvánosan felszólította a bajnokság szervezőit, a Szabadidős Labdarúgó Liga Bizottságát (CFL), hogy "megfelelő szankciókat" helyezzen kilátásba a muzulmán klub ellen.
A Paris Foot Gay feljelentést is kíván tenni a játékot megtagadó csapat ellen arra emlékeztetve, hogy a homofóbiát ugyanúgy büntetik Franciaországban, mint a rasszizmust.
A Créteil Bébel egyik vezetője ugyanakkor a rádióban is megismételte álláspontját: "Muzulmánként igenis jogom van megtagadni a játékot, mert nem értek egyet a gondolataikkal ... de ha valaki emiatt megsértődött, elnézést kérek".
A bajnokság szervezői közleményben fejezték ki "megdöbbenésüket" a történtek miatt és jelezték: magyarázatot várnak a Créteil Bébeltől. Amennyiben a muzulmán klub nem hajlandó lejátszani a mérkőzést, kizárják a csapatot a bajnokságból."
(MTI)

Egy helyesírási szótárt fel tudok ajánlani a Sportingbet marketingesének.... :P

Nem tanul a Sportingbet.... :crazy2:

Idézetet írta: Gery185 Dátum szeptember 25, 2009, 23:20:04
Jó volt ez a Fradi-Vidi meccs  ;D
Legjobban az tetszett amikor az egyik negro a 16-os vonalánál luftot rúgott, illetve nem is luftot mert kajakra a földbe talált, aztán berepült a bűntetőterületre, de úgy, hogy fehérvári védő hozzá se ért. Majd Bede befújta a szabadrúgást... Ennyit a "magyar" fociról és sajnos a Fradiról is :-\

    De arról,hogy befújta nem a FRADI tehet!Ez nem nagy valami,de a FRADIT bántották már eleget!
    (Kizárás-a sok büntetés és stb ,de ne menjünk ebbe bele! >:(

Holnap lesz egy jo kis meccs, szerintetek ki lesz a továbbjutó?
Lesz Real csoda, vagy marad az égés?

Labdarúgás/Spanyol Kupa 1/16 dőntő (visszavágók) - továbbjutás
Odds:
Real Madrid   Alcorcon    2.00    1.60


#155 november 10, 2009, 15:03:32, Várda64
Nem tudom srácok, de ezzel a meccsel kapcsolatban nekem valami nagyon nem kerek. Úgy nagy általánosságban sokan Reál továbbjutást és gólzáport várnak. Ahhoz viszont én sokallom az oddsokat. A fogadóirodák nem arról híresek, hogy jótékonykodjanak. Mindamellett, hogy én nem játszom ezt a meccset, azért mindenkit óvatosságra intek, mert láttunk mi már karó varjút. Nem biztos, hogy annyira fontos nekik a Spanyol kupa. (ha a múltban nem volt fontos ugye)
Hangsúlyoznám, hogy senkit nem szeretnék lebeszélni semmiről, aki fogadni akar, tegyen a legjobb belátása szerint, de csak: ÓVATOSAN!

Idézetet írta: TiB Dátum november 10, 2009, 15:02:27
Egyetértek Várda, nem fontos a spanyol kupa nekik. De egy over 2,5-et szerintem simán meg lehet játszani.

1.20-1.25-ért? Nem sokat ér...

#157 november 10, 2009, 15:31:11, Várda64
Idézetet írta: TiB Dátum november 10, 2009, 15:02:27
Egyetértek Várda, nem fontos a spanyol kupa nekik. De egy over 2,5-et szerintem simán meg lehet játszani.

Ez is igaz TiB! Csak vetődik fel bennem a kérdés, hogy 1,2-ért érdemes-e? Annyi pénzem sajnos nincs, hogy annak látszatja legyen, ha megtolnám az over2,5-t. Persze akinek van, annak én is ezt tudnám javasolni, mint legbiztosabbnak tűnő tippet. Na, majd este meglátjuk alaptalan volt-e a félelmem vagy sem.
Mert manapság, amikor a sport is ennyire elanyagiasodott, mint amennyire, abszolult elképzelhetőnek tartom, hogy az a négybetűs mezszponzor, (tudod amit lehet látni pár csapat mezén csak most hirtelen ne jut eszembe a nevük  :D), hogy az mondja meg a frankót.


Hopp amíg írtam Szigo meg is erősitette az oddsos részre vonatkozó mondandóm.

akarmilyen meccsrol is legyen szo, azert en egy over 2,5-t 1,12-ert (gamebookers) nem jatszanek meg. de meg 1.2-ert sem.

Idézetet írta: TiB Dátum november 09, 2009, 18:13:58
Idézetet írta: gerry Dátum november 09, 2009, 17:39:32
Holnap lesz egy jo kis meccs, szerintetek ki lesz a továbbjutó?
Lesz Real csoda, vagy marad az égés?

Labdarúgás/Spanyol Kupa 1/16 dőntő (visszavágók) - továbbjutás
Odds:
Real Madrid   Alcorcon    2.00    1.60



Szerintem lesz csoda. Vagy legalábbis megpróbálják, ezért én nem ezt a tippet tenném. Egy 2-es hendi egészen biztosan jön, vagy esetleg egy első félidő 1,5 over, vagy pontos végeredmény első félidőre 2:0 és 1:0.

De kíváncsi lennék én is, hogy mások hogy látják.

szerintem 6-1

#160 november 10, 2009, 18:36:45, ab_aevo
Idézetet írta: TiB Dátum november 10, 2009, 18:04:31
Igazad van ab_aevo, inkább játszál meg egy 4-es oddsért egy teljesen bizonytalan rangadón Manchester győzelmet. Vagy ugyanilyen alapon egy teljesen háromesélyes meccsen DVSC vendég győzelmet. Várda is 1.4 körüli oddsokat játszik  meg naplójában, az sem sokkal több az 1.2-nél. Illetve inkább megjátsza teljesen statisztikai alapon egy svéd jégkorong első harmados döntetlenét 2.5-ért. Egy első harmados jégkorong döntetlennél kevesebb bizonytalan dolog van. Tőlem aztán arra tippeltek amire csak akartok, és biztos csak nekem teljesen nonszensz ez az egész. Most 1.1 körül van az over oddsa, de tegnap nézted volna meg, kicsit más értéket láttál volna. Előre kell gondolkodni ;) Kicsit túltárgyaltuk a dolgot, egyébként hajrá Alcorcón! ;D

na jo hagyjuk inkabb...

ui.: csak annyi, hogy a manchester 4-es oddsert egy 3 eselyes meccsen, eleg ha 4-bol 1x bejon ahhoz hogy penzmnel legyek mig a te over 2,5-od 10bol 9x kell bejojjon ahhoz.

Ha már szóba került ez a meccs, az én tippem: 3 gólos hendi X vagy 2 (tobet). Ha abból indulunk ki, hogy az Alcorcon legalább egyszer betalál (ezt többen is esélyesnek vélik), akkor az 5 Real gól (amivel elmenne ez a tipp) már kicsit soknak tűnik. Így 1,72-re jön ki az említett fogadások "eredő" oddsa. 4 gólos hendit is kínáltak, de kb. fél órája levették.

Komolyan gondoltam arra, hogy brahiból meg kellene játszani ezt az undert, de én nem brahizom, így maradt annyiban.

Ellenben most sokkal jobban izgat az a hír, hogy meghalt Robert Enke a Hannover kapusa. Hétvégén még ő védte csapata kapuját a Hamburg ellen, és sziporkázott. Mi történhetett vele? Még semmi hír nincs róla. Sajnálom, egy jó kapus volt.... RIP :'(

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 10, 2009, 14:59:27
Nem tudom srácok, de ezzel a meccsel kapcsolatban nekem valami nagyon nem kerek. Úgy nagy általánosságban sokan Reál továbbjutást és gólzáport várnak. Ahhoz viszont én sokallom az oddsokat. A fogadóirodák nem arról híresek, hogy jótékonykodjanak. Mindamellett, hogy én nem játszom ezt a meccset, azért mindenkit óvatosságra intek, mert láttunk mi már karó varjút. Nem biztos, hogy annyira fontos nekik a Spanyol kupa. (ha a múltban nem volt fontos ugye)
Hangsúlyoznám, hogy senkit nem szeretnék lebeszélni semmiről, aki fogadni akar, tegyen a legjobb belátása szerint, de csak: ÓVATOSAN!

Real Madrid 1 - 0 Alcorcon!!!!!

Nem kommentálnám mert éppen pókerezek, de ha csak egy ember elgondolkodott a soraimon már megérte leírni!

Idézetet írta: Szigo Dátum november 10, 2009, 22:21:13
Komolyan gondoltam arra, hogy brahiból meg kellene játszani ezt az undert, de én nem brahizom, így maradt annyiban.

Ellenben most sokkal jobban izgat az a hír, hogy meghalt Robert Enke a Hannover kapusa. Hétvégén még ő védte csapata kapuját a Hamburg ellen, és sziporkázott. Mi történhetett vele? Még semmi hír nincs róla. Sajnálom, egy jó kapus volt.... RIP :'(

Játék közben hallgatom a rádiót is. Öngyilkos lett. Vonat elé vetette magát.