III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



#256 május 09, 2010, 22:34:50, Szigo
Már csak a nagy Cé hiányzik, és mehet a ratyiparti ;D Én azt hittem, ezek csak metroszexuálisok, de tévedtem. Igazi homo erectus banda ;D Vajon melyikük a lány? TiB biztos tudja ;D ;D




Idézetet írta: Szigo Dátum május 09, 2010, 22:32:00
Már csak a nagy Cé hiányzik, és mehet a ratyiparti ;D Én azt hittem, ezek csak metroszexuálisok, de tévedtem. Igazi homo erectus banda ;D Vajon melyikük a lány? TiB biztos tudja ;D ;D




Váááhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :bash:

Engem nem lep meg a dolog, bár inkább Xavira és Pedrora gyanakodtam  :P ;D

Most ezek tényleg a fiúkat szeretik ?!  :o

Sztem Ibra a lány és Pique jó keményen megdolgozza... ez megmagyarázná hogy miért nem tud futni a meccseken 2 jó sprintet se a svéd ;D

éééééééééééééértem már miért igyekezett Ibra a Barcelonába!!! Gondolom az Internél nem volt megfelelő "lelki társ"...  ;D
Ilyen ez. A lényeg, hogy most megtalálta. Csak most már meg a foci nem megy...

Bakker! Milyen videókat kerítessz elő!  ;D
Teljesen elbizonytalanodtam... Az új verzióm szerint a szerelmi bánat repítette Barcelonába! Már neki sem volt maradása Milánóba, ahol minden a szerelmére emlékeztette!  :redchug:

Szerdán lábtörés gyanújával kórházba szállították John Terryt - áll a Chelsea közleményében. Az angol válogatott ex-kapitánya a londoniak szerdai edzésén sérült meg.
Amennyiben a tesztek igazolják, hogy Terry lábfejében eltört a csont, úgy a védőnek valószínűleg ki kell hagynia a világbajnokságot.
Terry egyelőre egy speciális rögzítéssel elhagyhatta a kórházat, az azonban biztos, hogy nem játszhat szombaton a Portsmouth elleni FA-kupa fináléban.  :o


Szerdán lábtörés gyanújával kórházba szállították John Terryt - áll a Chelsea közleményében. Az angol válogatott ex-kapitánya a londoniak szerdai edzésén sérült meg.
Amennyiben a tesztek igazolják, hogy Terry lábfejében eltört a csont, úgy a védőnek valószínűleg ki kell hagynia a világbajnokságot.
Terry egyelőre egy speciális rögzítéssel elhagyhatta a kórházat, az azonban biztos, hogy nem játszhat szombaton a Portsmouth elleni FA-kupa fináléban.
:o

Idézetet írta: pityu20412 Dátum május 12, 2010, 22:15:28
Szerdán lábtörés gyanújával kórházba szállították John Terryt - áll a Chelsea közleményében. Az angol válogatott ex-kapitánya a londoniak szerdai edzésén sérült meg.
Amennyiben a tesztek igazolják, hogy Terry lábfejében eltört a csont, úgy a védőnek valószínűleg ki kell hagynia a világbajnokságot.
Terry egyelőre egy speciális rögzítéssel elhagyhatta a kórházat, az azonban biztos, hogy nem játszhat szombaton a Portsmouth elleni FA-kupa fináléban.
:o


Szerintem meg Wayne Bridge megátkozta Terry-t... ;D

újabb hírek szerint az orvosok nem találtak nála törést :)

mit szóltok a vb hiányzókról? pl. Zanetti, Cambiasso, Ronaldinho, Adriano, Pato , Nasri stb.

A Brazil hiányzókkal én tökéletesen egyetértek. Ronaldinho bulihuligán, rég nem az, aki volt. Adriano meg labilis, piál, szív, csajozik. Mondjuk ezekkel így nincs baj, de ha valaki válogatott, akkor már igen. Pato meg kettőt nem rúgott labdába, szerintem fizikailag egy meccset sem bírna végig, nemhogy a sorozatterhelést. Amúgy meg ezek a kutyaütők kinek hiányoznak. A Santos támadósora kell ide, jó kis védelemmel és övék a VB. Neimar a Santosból a következő évek meghatározó játékosa lesz, ha valaki ketté nem töri pipaszár lábait. Amúgy van még egy-két ügyes gyerek a Santosban, mondjuk Robinho... De még mondhatnék 3-4 nevet.

Ami az argentín hiányzókat illeti. Maradona amilyen jó játékos volt, olyan pocsék edző. Vannak ezzel még így egy páran, igaz Lothar...
Zanetti és Cambiasso nálam az elsők közt lett volna, akit behívok. Kíváncs leszek, hogy akik a helyükön lesznek, mit nyújtanak majd. Amúgy Palermo bekerült ??? :D
Ha lehetne fogadni, hogy Maradonát seggberúgják-e a VB után, hát tennék rá egy kis pénzt, hogy IGEN. Szegény Messi mit fog csinálni majd Xavi, Iniesta, és Pedrito nélkül. ... Lesznek itt nagy meglepetések, mégiscsak Afrika ad otthont a tornának...

ezek szerint ugyanarra gondoltunk Zanettin és Cambiasón nagyon meglepődtem, főleg hogy Palermót nevezte annak ellenére hogy van 4 jó formában lévő támadója, Maradona enyhén szólva nem jó edő