III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 28, 2012, 19:51:49
1,57-es oddsot kicsit elnézte a bet365 :D


Ez nekem is szemet szűrt  ;D

Amúgy elég érdekes találkozó lehetett. Anno nekem is volt ilyen gól gazdag meccsekben részem ,persze a jó értelemben értve :)

Idézetet írta: Lufu Dátum augusztus 28, 2012, 19:51:49
1,57-es oddsot kicsit elnézte a bet365 :D



Ciochină 9 gólt rúgott... ;D

Maicosuel panenka-penalty FAIL!

Mindig ott vannak a fotósok a kapu mögött a tizenegyespárbajoknál? (A bal szélső tuti olasz :)) Eddig nem vettem észre, de ezt nem engedném.

"Újabb kulcsfigura távozhat az Arsenal csapatából, robin van Perise és Alex Song után ezúttal Theo Walcott csapott az asztalra.


Theo Walcottnak már csak egy éve van hátra jelenlegi szerződéséből, és Robin Van Persie távozásakor maga Arsene Wenger mondta, hogy fogalma sincs arról, másik válogatott sztárja marad-e a klubnál.

"Ha egy játékos nem akar maradni, akkor nem lehet erőltetni" - szólt a mester bölcsessége, és eddig a nyáron így volt ez Van Persie-n kívül Alex Songgal is, aki a Barcelonát választotta.

Wenger már a Sunderland elleni bajnoki előtt elmondta a sajtónak, hogy jelenleg Walcott szerződéshosszabbításán dolgoznak, de a jelek szerint ez csak pénteken fog eldőlni.

A két fél ugyanis eddig nem tudott megegyezni, a játékos pedig azt mondta a klubnak, vagy adják meg, amit követel, vagy hagyják elmenni. Ha az Arsenal az utóbbi mellett dönt, akkor 12 és 15 millió font között lesz Walcott ára.

Potenciális kérő lehet a Manchester City, hiszen Roberto Mancini szélsőt keres Adam Johnson távozása miatt. A másik érdeklődő a Liverpool FC.

Hozzászólás:

Csak h pontos legyen a hír.Walcottnak egy 5 éves szerződést ajánlott az Arsenal, először heti 70 ezer fontos fizetéssel.Ezt Theo ügynöke nem fogadta el, ezért megemelték a fizetését 75 ezer fontra.Az ügynöke viszont kijelentette, h Theo heti 100 ezer fontot hajlandó csak elfogadni új fizetésnek.Walcott nyilatkozta, h szeretne a csapatnál maradni, és nem szívesen igazolna el, de ha nem kapja meg a kért emelést, akkor távozik.Wenger péntek reggelig adott haladékot Walcottnak, h gondolja át a dolgot, mert ha 100 ezer alatt nem érdekli a dolog, akkor máris átigazoló listára teszik."


forras: sporthirado.hu

"Érted Bence!"

Francisco Gallardo nem csak kiváló játékos, hanem nagyszerű ember is, minden követ megmozgatott, hogy egy kis örömet szerezzen Rakaczki Bencének, ezzel is hozzájárulva a gyógyulásához.
Csütörtök este tette ki twitter csatornájára Dani Alves, az FC Barcelona és a brazil válogatott játékosa azt a fotót, amelyen a katalán sztárcsapat kíván jobbulást Rakaczki Bencének. (Csak a tény kedvéért: Dani Alvest 1 371 932 szurkoló követi a twitteren.)


Az ötlet Francisco "Paco" Gallardótól, a DVTK spanyol középpályásától származik, aki látván, hogy Magyarországon minden csapat próbál valamilyen módon segíteni a leukémiával küzdő Rakaczki Bencének, arra gondolt, miért nem próbálja meg ő is bevonni ismerőseit.

Dani Alves Sevillában öt éven keresztül volt a csapattársa és amikor Paco elmesélte neki, mi történt a DVTK fiatal kapusával és felvetette ötletét, egy-két napon belül küldte is a fotót, amin középen az "Érte Bence" felirat olvasható (a d betű lemaradt, de ez semmit nem von le a gesztus értékéből). Eredetileg csak Dani Alvest, Adrianot és Xavit kérte egy közös fotóra, ezért majd kiesett a kezéből a telefon, amikor meglátta, az egész csapat összeállt egy képre.

És a közeljövőben további meglepetések várhatók - árulta el Paco Gallardo, aki alig több mint egyéves magyarországi tartózkodása alatt teljesen beilleszkedett a Diósgyőr-családba, amely igazán akkor mutatja meg erejét, amikor baj van és össze kell fognia játékosnak, szakvezetőnek és szurkolónak.

Del Piero Ausztráliában folytatja

A Juventus legendája, Alessandro Del Piero a Sidney FC elnökének bejelentése szerint az ausztrál klubban folytatja pályafutását. Scott Barlow arról tájékoztatta a nagyközönséget, az olasz világbajnok elfogadta ajánlatukat.

Alessandro Del Piero érkezését Scott Barlow, a Sidney FC elnöke jelentette be a klub honlapján.

– Hatalmas esély és lehetőség az ausztrál futball, illetve a Sidney FC számára, hogy Del Piero elfogadta a klub ajánlatát. Szeretnénk megosztani az átigazolás felett érzett örömünket, és reméljük, hogy maradandó idők következnek majd az életünkben – mondta az elragadtatott elnök.

A napokban szóba került az is, hogy Del Piero Vanczák Vilmos csapattársa lesz a Sionnál, a jelek szerint viszont a támadó inkább egy másik földrészre költözik.

Forrás: pepsifoci.hu

Én csak azt nem értem, hogy egy ekkora focista miért nem vonul vissza a karriere csúcsán attól a csapattól amely védte, ápolta, magasztalta. Miért kell majomkodni Ausztráliában, az araboknál meg Ázsiában?  ???

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 01, 2012, 08:39:22
Én csak azt nem értem, hogy egy ekkora focista miért nem vonul vissza a karriere csúcsán attól a csapattól amely védte, ápolta, magasztalta. Miért kell majomkodni Ausztráliában, az araboknál meg Ázsiában?  ???

Pénz pénz pénz!!!! Elmegy bohockodik 2-3 évet, és mehet nyugdíjba  :D

Én amin lesokkoltam az az, hogy Rivaldo elment egy angolai csapatba játszani...ők mit kínálhattak? Pénzt? egy angolai csapat? Meg miért nem volt jó neki a Sao Paulóban levezetni? érdekes :)

#699 szeptember 01, 2012, 10:03:16, csacsa44
Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 01, 2012, 08:39:22
Én csak azt nem értem, hogy egy ekkora focista miért nem vonul vissza a karriere csúcsán attól a csapattól amely védte, ápolta, magasztalta. Miért kell majomkodni Ausztráliában, az araboknál meg Ázsiában?  ???

Gondolom általában érted a majomkodást, de részben még így sem értelek. Abban értek veled egyet, hogy miért nem attól a csapattól vonul végleg vissza, amely védte, ápolta, magasztalta. Ezt mondjuk meg is lehet fordítani, hogy miért engedi ezt meg az a klub, amiért Del Piero annyit tett, mint más senki.. Raúl mindig eszembe jut ilyenkor, de még említhetnék jó pár játékost / Gattuso mi a rákot majomkodik a Sionban? /. A másik, hogy miért majomkodás az, hogy elmegy Ausztráliába focizni? Pénzt keres, és? Üljön be a nappaliba hokizni? Vagy mit kellene tennie egy levezetését kezdő játékosnak? Menjen az osztrák ötödosztályba?   

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 01, 2012, 09:41:10
Gondolom általában érted a majomkodást, de részben még így sem értelek. Abban értek veled egyet, hogy miért nem attól a csapattól vonul végleg vissza, amely védte, ápolta, magasztalta. Ezt mondjuk meg is lehet fordítani, hogy miért engedi ezt meg az a klub, amiért Del Piero annyit tett, mint más senki.. Raúl mindig eszembe jut ilyenkor, de még említhetnék jó pár játékost / Gattuso mi a rákot majomkodik a Sionban? /. A másik, hogy miért majomkodás az, hogy elmegy Ausztráliába focizni? Pénzt keres, és? Üljön be a nappaliba hokizni? Vagy mit kellene tennie egy levezetését kezdő játékosnak? Menjen az osztrák ötödosztályba?   
Tökéletesen fogalmaztál Csacsa! Teljes mértékben osztom a véleményedet! :cya:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 01, 2012, 09:41:10
Gondolom általában érted a majomkodást, de részben még így sem értelek. Abban értek veled egyet, hogy miért nem attól a csapattól vonul végleg vissza, amely védte, ápolta, magasztalta. Ezt mondjuk meg is lehet fordítani, hogy miért engedi ezt meg az a klub, amiért Del Piero annyit tett, mint más senki.. Raúl mindig eszembe jut ilyenkor, de még említhetnék jó pár játékost / Gattuso mi a rákot majomkodik a Sionban? /. A másik, hogy miért majomkodás az, hogy elmegy Ausztráliába focizni? Pénzt keres, és? Üljön be a nappaliba hokizni? Vagy mit kellene tennie egy levezetését kezdő játékosnak? Menjen az osztrák ötödosztályba?   

Általánosan értettem a "majomkodást", s most ez nem feltétlenül Del Pieroról szól, hanem róla is, s a többi játékosról is, aki ezt a megoldást válassza. Én nem hiszem, hogy pénzhiányban szenvednek ezen játékosok.

Igaz, lehet, hogy ez a klub szégyene, jelen esetben a Juventusé, Raul esetében a Realé, s ugyanígy Inzaghi esetében a Miláné.

Ez olyan mint Schumacher...az is visszavonul, s nem bír az erejével, visszajön bohóckodni....vagy egy másik példa Jordan... :D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 02, 2012, 01:04:24
Én nem hiszem, hogy pénzhiányban szenvednek ezen játékosok.

Nem is arról van szó, hogy ne kerestek voltak eddig eleget, hanem, hogy ha választani kell mondjuk Sydney évi ötmillió és osztrák 5. évi 1 millió közül, akkor te is előbbihez írnál alá, ebben biztos vagyok, hacsak nem ellenkezik a család, stb... ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 02, 2012, 06:19:05
Nem is arról van szó, hogy ne kerestek voltak eddig eleget, hanem, hogy ha választani kell mondjuk Sydney évi ötmillió és osztrák 5. évi 1 millió közül, akkor te is előbbihez írnál alá, ebben biztos vagyok, hacsak nem ellenkezik a család, stb... ;)

Ez mind jó és szép, de 38 éves. Egész életében a Juventus színeiben szerepelt. Miért nem lehet onnan visszavonulni?

Rendeznek egy búcsú meccset, s viszlát.  ???

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 02, 2012, 23:45:00
Ez mind jó és szép, de 38 éves. Egész életében a Juventus színeiben szerepelt. Miért nem lehet onnan visszavonulni?

Ma már nem, mert késő van, de holnap mindenképp megkérdezem tőle! ;D