III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"NB II: Saját kocsmát nyitottak a Nyíregyháza szurkolói

Saját kocsmájuk lett a Ness Hungary NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus szurkolóinak. A bevételből a csapat buzdítását fogják finanszírozni.


Az NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza szimpatizánsainak a jövőben lesz hova "kötelezően" betérniük a mérkőzéseket megelőzően és követően. A klub Spartacus 1928 Egyesület névre hallgatói szurkolói csoportjának tagjai ugyanis saját idejüket és pénzüket nem kímélve kocsmát nyitottak az együttes követői számára.

– Régi álmunk vált valóra, hiszen leszámítva a kilencvenes években létező Szpari sörözőt, nem volt a klub szurkolóinak saját törzshelye. Az egyesületet még augusztusban hoztuk létre, és minket is meglepett, mennyire sokan csatlakoztak, és áldozták saját pénzüket és idejüket arra, hogy létrehozzuk ezt a kocsmát. Mivel nonprofit egyesületről van szó, a bevételt szurkolói kellékek vásárlására, drapériák készítésére fordítjuk majd. A klubkocsmában közös programokat is szervezünk. Lesz meccsnézés, hívunk vendégeket, játékosokat, vezetőket, akikkel lehet beszélgetni. Hivatalosan Karácsony után nyílik a pub – mondta Teschmayer Gábor, az egyesület elnöke a nyiregyhazaspartacus.hu-nak.

A megnyitón az NB II-es klub játékosai is vezetői is képviseltették magukat.

– Nagyon megható, hogy ennyien támogatják a csapatot, és szorítanak nekünk, pénzt, energiát nem kímélve. Ez nagyon nagy erőt ad, és a tavaszi rajt előtt elhozom majd ide a labdarúgókat, hogy ők is érezzék át, mit jelent a nyíregyháziaknak a Szpari – mondta Brekk János, a Spartacus klubmenedzsere."



forrás: pepsifoci.hu

"2003 júniusában a csapat Európa-bajnoki selejtezőt játszott San Marinóban, ahová betegség miatt nem tartottam a többiekkel. Az igazság az, hogy semmi bajom nem volt, csupán egy kis lazításra vágytam."
Kabát Péter, az Újpest játékosa önéletrajzi könyvében, amelyből a Bors idéz.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 21, 2012, 20:14:15
"2003 júniusában a csapat Európa-bajnoki selejtezőt játszott San Marinóban, ahová betegség miatt nem tartottam a többiekkel. Az igazság az, hogy semmi bajom nem volt, csupán egy kis lazításra vágytam."
Kabát Péter, az Újpest játékosa önéletrajzi könyvében, amelyből a Bors idéz.

Büszke lehetsz magadra, te hüle kocsog..  :bash:  ;D

Sziasztok !

Nekem meg az az ötletem támadt h miden héten linkelek be ide egy képet (jobb helyet nem találtam a fórumon) ami jellemzi az adott hétvégét vagy adott nap történéseit..

Íme az első heti hír:



http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/mourinho-fejeben-meg-sem-fordult-a-lemondas-2202327


#815 december 26, 2012, 09:43:51, saltanus
Mivel mérkőzések nem igen voltak egy kis átigazolási pletyka:



állítólag januárban ingyen elhagyhatja a klubját.

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4713201/Frank-Lampard-told-to-find-a-new-club-by-Chelsea.html





http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport/football/4713286/David-Villa-a-shock-target-for-Chelsea.html

Rafa 12 m euért venné meg a Barcatól..  de az is lehet, hogy őt (Falcao) veszik meg 50 misért...:





Szerintem a Chealse tuti,hogy fog venni egy csatárt,mert kizártnak tartom egy csatárral végignyomják a szezont,nem hiszem hogy Torres végig birná...

A Realnál is nagy a csend de ott már a szezon elején látszott h kevés a védő (főleg jobb és bal szélső) meglepnének ha nem vennének senkit...

Nektek mi a véleményetek?


Idézetet írta: saltanus Dátum december 26, 2012, 09:37:23

Szerintem a Chealse tuti,hogy fog venni egy csatárt,mert kizártnak tartom egy csatárral végignyomják a szezont,nem hiszem hogy Torres végig birná...

Nektek mi a véleményetek?

Falcaót jobban el tudnám képzelni a Chelsea-ben, Villa egyrészt teljesen formán kívül játszik még a hosszú kihagyása miatt, másrészt ha összekapja magát akkor sem biztos, hogy feküdne neki a PL.

Idézetet írta: rosco Dátum december 26, 2012, 19:10:23
Falcaót jobban el tudnám képzelni a Chelsea-ben, Villa egyrészt teljesen formán kívül játszik még a hosszú kihagyása miatt, másrészt ha összekapja magát akkor sem biztos, hogy feküdne neki a PL.

szerintem ők is jobban eltudják képzelni, csak kérdés kiadnak e és van e annyi zsé.....

Idézetet írta: saltanus Dátum december 26, 2012, 20:38:45
szerintem ők is jobban eltudják képzelni, csak kérdés kiadnak e és van e annyi zsé.....

Ha Abramovic meg akarja szerezni a pénz nem lesz akadály. Annak idején Sevcsenkóért is kifizetett közel 50 millió eurót, Torresért meg majdnem 60-at.


300 milliót ajánlottak Messiért!

A Twitteren terjedő szóbeszéd szerint egy meg nem nevezett orosz klub 250 millió fontot (több mint 300 millió eurót) ajánlott a Barcelonának legnagyobb sztárjáért, a háromszoros aranylabdás argentin Lionel Messiért.

Az összeg azért szólt 250 millió fontról, mert a Barcelona éppen most hosszabbított Lionel Messivel 2018-ig, és ennyiben határozta meg a kivásárlási árát. Márpedig a szabályok szerint ha egy klub ezt az összeget megadja, szabadon tárgyalhat a játékossal.

Idézetet írta: gerry Dátum december 27, 2012, 18:53:54
300 milliót ajánlottak Messiért!

A Twitteren terjedő szóbeszéd szerint egy meg nem nevezett orosz klub 250 millió fontot (több mint 300 millió eurót) ajánlott a Barcelonának legnagyobb sztárjáért, a háromszoros aranylabdás argentin Lionel Messiért.

Az összeg azért szólt 250 millió fontról, mert a Barcelona éppen most hosszabbított Lionel Messivel 2018-ig, és ennyiben határozta meg a kivásárlási árát. Márpedig a szabályok szerint ha egy klub ezt az összeget megadja, szabadon tárgyalhat a játékossal.


most ezt te se gondolod komolyan....
ilyeneket inkább ne....

Idézetet írta: saltanus Dátum december 27, 2012, 20:03:32

most ezt te se gondolod komolyan....
ilyeneket inkább ne....

Nem gondolom komolyan, csak bemásoltam  :) meg egyébként nem is nagyon érdekel, felőlem Messi mehetne Siófofra is focizni  :D

#824 december 27, 2012, 22:00:26, saltanus
Na megvan végre a tegnapi egyik gól leginkább vitatott témája amire leginkább kíváncsi vagyok a véleményetekre ! !





itt tisztán látszik h Cisse lesen áll, egy pillanatra meg is áll a kép.

Jonny Evans Own Goal - Manchester utd vs Newcastle Utd (26/12/2012) ez egy nagyon jó videó és az asszisztens fel is emeli a zászlót és nem is adják meg a gólt, aztán még is., hogy lehetséges ez, milyen szabály van erre? Dean nyilatkozatáról találtatok már valamit?
Nektek mi a véleményetek?