III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Sport1, Labdarúgás (élő)

16:00 Felkészülési mérkőzés, Ferencváros - Dinamo Kijev

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 18, 2013, 08:13:25
Sport1, Labdarúgás (élő)

16:00 Felkészülési mérkőzés, Ferencváros - Dinamo Kijev


Megnézzük az arany lábu gyerekeket!  ;)


Galatasaray: szerződtették Didier Drogbát - hivatalos

Az elefántcsontparti labdarúgót másfél évre szerződtette a török klub – derült ki az isztambuli értéktőzsdének elküldött hivatalos jelentésből.

Drogba kétmillió eurót keres a szezon hátralévő részében, míg a következő idényben négymilliót, továbbá meccsenként 15 000 eurós bónuszban is részesül. A szerződésben további egy évre szóló opció is szerepel, érvényesítése esetén Drogba további 2.9 millió eurót keres majd,

A Galatasaray négymillió eurót fizet a támadó korábbi klubjának, a kínai Sanghaj Senhuának.

(Forrás  NSO - Bővebben hamarosan  a Nemzeti Sport oldalán )

Én remélem hogy csak vicc ,bár április 1 még odább van :(

Nem vicc..Drogba,Sneijder,Felipe Melo,Eboué..tuti jönnek nem sokára az ős galata drukkerek akik évek óta nekik drukkolnak.Lassan megveszik majd Cé Ronit is(legalább abba a bajnokságban gólkirály lehetne) :great:

Na, Drogba most alapozza meg a fiának a fiájának a jövőjét.. ;D

A Catania bejelentette csatára Kispestre igazolását

Budapest - Átadták a támadó játékjogát a Honvédnak.

A Catania hivatalos honlapján jelentette be, hogy megtörtént a megegyezés a Grossetóval (ennél a klubnál szerepelt az ősszel kölcsönben a támadó), így minden akadálya elhárult annak. hogy Davide Lanzafame a Budapest Honvédban folytassa pályafutását. Az olasz klub nem közölt további információkat az átigazolásról csak azt, hogy átadták a támadó játékjogát a kispestieknek.


Forrás: nb1.hu

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 30, 2013, 11:02:07
A Catania bejelentette csatára Kispestre igazolását

Budapest - Átadták a támadó játékjogát a Honvédnak.

A Catania hivatalos honlapján jelentette be, hogy megtörtént a megegyezés a Grossetóval (ennél a klubnál szerepelt az ősszel kölcsönben a támadó), így minden akadálya elhárult annak. hogy Davide Lanzafame a Budapest Honvédban folytassa pályafutását. Az olasz klub nem közölt további információkat az átigazolásról csak azt, hogy átadták a támadó játékjogát a kispestieknek.


Forrás: nb1.hu

Már várom Lanzafame első nyilatkozatát: "Mindig is Kispesten akartam játszani..." ;D

Nem egy no name csatár: http://www.transfermarkt.co.uk/en/davide-lanzafame/transfers/spieler_61539.html. Az utóbbi 1-2 évben van nála egy törés, de Torghelle Sanyit szerintem pótolni tudja.



A FIFA elutasította az MLSZ fellebbezését!

Budapest/Zürich - Hivatalosan is készülhetünk a zárt kapus mérkőzésre.

Döntött a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága (FIFA), így most már biztos, hogy a magyar válogatott a következő, Románia elleni hazai világbajnoki selejtezőmérkőzését zárt kapuk mögött köteles lejátszani március 22-én.


Forrás: nb1.hu


Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 04, 2013, 21:24:41
A FIFA elutasította az MLSZ fellebbezését!

Budapest/Zürich - Hivatalosan is készülhetünk a zárt kapus mérkőzésre.

Döntött a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség fegyelmi bizottsága (FIFA), így most már biztos, hogy a magyar válogatott a következő, Románia elleni hazai világbajnoki selejtezőmérkőzését zárt kapuk mögött köteles lejátszani március 22-én.


Forrás: nb1.hu

Ez remek. Mocsok MLSZ! Mocsok Fifa!