III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most érkezett a hivatalos döntés: a játékvezető szurkolói rendbontás miatt végleg lefújta a mérkőzést. (18:47:08)

Ezt nem kommentálom.  :noway: A mérkőzés a 69. percben szakadt félbe.....

De...... Szerintem NB.II.-ek vagyunk!!!  :beerchug:

Szép volt Fiúk!  :beerchug: :great: :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 15, 2013, 18:51:32
Most érkezett a hivatalos döntés: a játékvezető szurkolói rendbontás miatt végleg lefújta a mérkőzést. (18:47:08)

Ezt nem kommentálom.  :noway: A mérkőzés a 69. percben szakadt félbe.....

De...... Szerintem NB.II.-ek vagyunk!!!  :beerchug:

Szép volt Fiúk!  :beerchug: :great: :beerchug:
Újabb infó:
A mérkőzés folytatódik!  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 15, 2013, 18:54:44
Újabb infó:
A mérkőzés folytatódik!  ;D ;D ;D

Ki kellett volna menni! :D

#1023 június 15, 2013, 19:13:08, Várda64
102.perc: 0:3!!! :beerchug:


" A szegedi futball megalázása zajlik, miközben az utcán vélhetően hatalmas bunyó lehet, mert mindenki azt nézi, nem a meccset."

Nem bánom én, csak a mi szurkolóinknak ne essen semmi baja!


Gratulálok a feljutáshoz! :great: :beerchug:

#1026 június 15, 2013, 19:27:39, Várda64
110. perc végeredmény: Szeged 2011 – Várda SE 0:3  :great: :great:

Így most már 100%-an kijelenthető: NB.II.-es a Várda SE!  :beerchug:

Na majd erről még beszélgetünk, de a család úgy döntött fájdalomdíjnak, amiért nem tudtam elmenni a meccsre, csinálunk itthon egy kis bográcsozást, így most oda igyekszem.  :)

Köszönöm Mindenkinek a szurkolást! További kellemes hétvégét kívánok!  :beerchug:


Szegediként gratulálok! Megérdemeltétek!

Gratulálok a szép sikerhez Pisti! :beerchug: :beerchug:

Gratulálok a sikerhez Pisti! Jó bográcsozást!  :beerchug:


Minden rosszban van valami jó, "szokták volt mondani", de így igaz. Sajnos erről a hatalmas sikerről lemaradtam, így viszont az egész estémet együtt tölthettem ezzel a gyönyörűséggel, aki nem más, mint fórumunk legfiatalabb tagja Bella2012. Nem mellesleg a kis Unokám.  :) Misikém! Így már tökéletesre sikerült a családi összejövetel, melybe belecsempésztem egy csipet fórumtalálkozót.   ;D ;)




Visszatérve a sportra, utolsó bejegyzésemet írom a III. félidő topicba a Várda SE-vel kapcsolatban. Tegnap úgy döntöttem az egy csoportos NB.II.-be jutással eljutottunk arra a szintre, hogy megérdemli a csapat, hogy egy külön topicot nyissak nekik "Várda SE az NB.II.-ben 2013/14." címmel. Szezonkezdetre ezt meg is csinálom, ha senkinek nincs ellene kifogása. Úgy gondoltam, hogy itt megpróbállak benneteket hitelesen tájékoztatni a csapat házatáján zajló eseményekről. Hátha valaki hasznát veszi majd, hisz tudomásom szerint nagyon sok irodánál fogadható az NB.II. is.

A tegnapi napra visszatérve, én nagyon büszke vagyok a csapatra. Nem hiszem, hogy nekünk kellene szégyenkezni a körítés miatt. Utólag bevallhatom, kicsit féltettem a fiúkat az itthoni mérkőzésen elszalasztott lehetőségek miatt, ez általában megbosszulja magát, de szerencsére most nem így történt.
Szerintem a szegedieknél egyébként óriási baj van(volt) a háttérben. Ezt már az első meccs után éreztem, főleg Jovánczai kiállításánál. Egy tucatszabálytalanság után (félpályánál!!!) addig reklamált, de addig, míg a spori el nem veszítette a türelmét és ki nem állította. Na, gondoltam magamban, ez nem akart játszani a visszavágón. Ez egy olyan szituáció volt ami egy kis kincstári optimizmust adott számomra, mert azért legyünk őszinték, nem mi voltunk ennek a párharcnak az esélyesei. A Szeged2011 kifejezetten jó hazai mutatókkal rendelkezett és a nálunk elért 1:1-el kiváló pozicióban várhatta a visszavágót. Ha egy csapatnál a fejekben és a háttérben minden rendben van, akkor azok ilyen előzmények után simán be is húzzák a mérkőzést.... A többi az Ő dolguk, rendezzék egymás között.

Mi örülünk, ünnepelünk és nagyon büszkék vagyunk a CSAPATunkra! Megcsináltuk a bravúrt, jöhet a megérdemelt pihenés.  :beerchug:

Legközelebb már az új topicban jelentkezem!  :cya:

U.i.: Körbejártam az étert. Leghitelesebben talán a szegedma.hu oldalon olvashattok a tegnapi mérkőzésről.

Sok sikert az NB 2-ben. :great:

A képet elnézve, már tudom az igazi okot ,hogy miért nem mentél meccsre!
:angel: a Kiscsaj!!
És sok sikert az NB.2-ben :cya: