III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Igazad van Milan ezzel a pénz dobálással kapcsolatban!
Én nem Drogbát akarom védeni hanem ez efy tény, és így van ahogy mondod!
Ennyi erővel egy kg paradicsommal is dobálhatnák a játékost, az más kérdés hogy milyen fegyelem van az angol bajnokságban és láss csodát egy ilyen is megtörtént.
Remélem azt a rohadt szurkolót  élete végéig eltiltják a pálya környékéről is!
Nem tudom hogy esne neki miközben dolgozik dobálnák kövekkel.....
De azért  Drogbának se kellett volna visszadobnia, lehetett volna több esze annál a hülye szurkolónál.

Ennek? Több esze? Csak rá kell nézni, egy ősbunkó!  :icon_confused:

Azért az nem:) mivel nem kerese kevés pénzt:D:D:D
Ha annyira "ősbunkó" lenne akkor nem a chelseaban lenne!

#18 november 19, 2008, 09:08:52, benson
Abramovicsnak meg Scolarinak ugyan mindegy, bunkó-e vagy sem, a lényeg, hogy jól játsszon. Amit meg is tesz (nem mondtam, hogy kutyaütő). A hagyománytisztelő Sir Alex vagy Wenger nem igen tűrné az ilyen viselkedést (előbbi pl. Rooneyt inkább lehozza, ha már füstöl a gyerek feje az idegtől), a "múltnélküli" Chelsenél még elmegy (épp ezért van ott).

Ebben maximálisan igazad van!
Jól látod!Én is így gondolom!
Ez van....
És még azt mondják sokan hogy nem az edzőn múlnak a dolgok!
Hát akkor kin?Kérdem én

Hír: "Nicolas Burdisso, az argentin válogatott védője arról számolt be a Sportitalia televíziós csatornának, hogy Diego Maradona, a nemzeti csapat szövetségi kapitánya José Mourinho szakmai titkairól faggatta. "A mester arról kérdezgetett, hogy Mourinho hogyan vezeti le az edzéseket az Internél – mondta Burdisso. – Maradona nagyra tartja Mourinhót, és szeretné megtudni a tréner néhány szakmai titkát."

Komment: haha, mindig is tudtam, hogy hülyegyerek ez a Maradona. Mit akar Mourinhotól ellesni, amikor akkora a taktikai repertoárja a portugálnak, mint a Csank mesternek. Jöjjön inkább Zaalegerszegre, ott is megtud annyit a fociról, mint ettől a piperkőctől... ;D

Idézetet írta: szigo Dátum november 19, 2008, 10:23:13
Hír: "Nicolas Burdisso, az argentin válogatott védője arról számolt be a Sportitalia televíziós csatornának, hogy Diego Maradona, a nemzeti csapat szövetségi kapitánya José Mourinho szakmai titkairól faggatta. "A mester arról kérdezgetett, hogy Mourinho hogyan vezeti le az edzéseket az Internél – mondta Burdisso. – Maradona nagyra tartja Mourinhót, és szeretné megtudni a tréner néhány szakmai titkát."

Komment: haha, mindig is tudtam, hogy hülyegyerek ez a Maradona. Mit akar Mourinhotól ellesni, amikor akkora a taktikai repertoárja a portugálnak, mint a Csank mesternek. Jöjjön inkább Zaalegerszegre, ott is megtud annyit a fociról, mint ettől a piperkőctől... ;D

Te..ez a Maradona egy nagyszerü focista volt...de valahogy nem láttom őt edzőként.
Ez most valahogy úgy jön ki, mint pár évvel ezelött Hagi Romániában...jól focizott, de edzőként 0...persze a média az feldobta, hogy most ilyen eredmények lessznek, meg olyanok,s a végén nem lett semmi... :D

Én istenítettem Maradonát, mint focistát, dehát ezek szerint a focihoz nem kell nagy ész, ha valakinek ekkora tehetsége van hozzá. Mióta visszavonult, egy épkézláb mondata, megnyilvánulása se volt. Olvastam, hogy belekontárkodott a politika világába is, diktátorokkal parolázott. Inkább maradjon a kaptafánán, reprezentáljon, aztán kuss a neve. Ha hülye valaki, akkor ne okoskodjon, pláne ne a Mourinhotól lessen taktikát.

új hír: "Saját szurkolói verték meg a Sao Paulo-i Palmeiras edzőjét. A brazil válogatott és a Real Madrid egykori trénerét, Wanderlei Luxemburgót azért bántalmazták a huligánok, mert a csapat már nem nyerheti meg a bajnokságot. A támadás óta a rendőrség külön egysége vigyáz a zöld-fehérek tagjaira."

komment: pár edzőt nem ártana itthon is elverni, talán észhez térne, és nem lenne akkor arca a semmire! Inkább képezzék magukat, mint pofáznak...

Idézetet írta: szigo Dátum november 19, 2008, 10:33:49
új hír: "Saját szurkolói verték meg a Sao Paulo-i Palmeiras edzőjét. A brazil válogatott és a Real Madrid egykori trénerét, Wanderlei Luxemburgót azért bántalmazták a huligánok, mert a csapat már nem nyerheti meg a bajnokságot. A támadás óta a rendőrség külön egysége vigyáz a zöld-fehérek tagjaira."

komment: pár edzőt nem ártana itthon is elverni, talán észhez térne, és nem lenne akkor arca a semmire! Inkább képezzék magukat, mint pofáznak...

Amikor a hirt olvastam nekem is ez ugrott be...hogy milyen jó lenne egy pár hazait is tarkón csapni néha...de úgyanez vonatkozik pár játékosra is...:)

Na akkor jöjjön a III: félidő így kora reggel, itt csak annyit jegyeznék fel hogy ha tényleg nem jó Rest of Word elemzésem  akkor majd Milan döntsön annak bírálatáról és annak sorsáról ,ne más döntse el  hogy gyenge ,harmatos esetleg nem összefüggő a tippel  . Ha valami gond van  a személyemmel mert már én azt vélem látni, akkor privátban jelezni,nem a fórumon keresztül mindenki előtt leminősíteni,lejáratni.  (megjegyzem nekem semmi bajom senkivel ,csak sokszor már tudom elviselni a hozzám fűző mondatokat.

Idézetet írta: Seckó Dátum november 28, 2008, 07:01:57
Na akkor jöjjön a III: félidő így kora reggel, itt csak annyit jegyeznék fel hogy ha tényleg nem jó Rest of Word elemzésem  akkor majd Milan döntsön annak bírálatáról és annak sorsáról ,ne más döntse el  hogy gyenge ,harmatos esetleg nem összefüggő a tippel  . Ha valami gond van  a személyemmel mert már én azt vélem látni, akkor privátban jelezni,nem a fórumon keresztül mindenki előtt leminősíteni,lejáratni.  (megjegyzem nekem semmi bajom senkivel ,csak sokszor már tudom elviselni a hozzám fűző mondatokat.

Seckó! Nehogy már a szívedre vedd a kritikát! Te egy "fasza gyerek" vagy! Igaz van egy kis hibád: az MTK szurkolsz, de ezen lehet segíteni!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Idézetet írta: TiB86 Dátum november 28, 2008, 12:08:45
Idézetet írta: Várda64 Dátum november 28, 2008, 09:27:16
Idézetet írta: Seckó Dátum november 28, 2008, 07:01:57
Na akkor jöjjön a III: félidő így kora reggel, itt csak annyit jegyeznék fel hogy ha tényleg nem jó Rest of Word elemzésem  akkor majd Milan döntsön annak bírálatáról és annak sorsáról ,ne más döntse el  hogy gyenge ,harmatos esetleg nem összefüggő a tippel  . Ha valami gond van  a személyemmel mert már én azt vélem látni, akkor privátban jelezni,nem a fórumon keresztül mindenki előtt leminősíteni,lejáratni.  (megjegyzem nekem semmi bajom senkivel ,csak sokszor már tudom elviselni a hozzám fűző mondatokat.

Seckó! Nehogy már a szívedre vedd a kritikát! Te egy "fasza gyerek" vagy! Igaz van egy kis hibád: az MTK szurkolsz, de ezen lehet segíteni!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny:

Kellenek MTK szurkolók is. Egy időben sokat jártam NB1es meccsekre, de egy kezem meg tudom számolni hány darab MTK szurkoló van. Bár itt a fórumon van több is.

Persze, hogy kellenek. Én  poénnak szántam és Seckó szerintem annak is veszi.  :ok: Egyébként a 80'-as években én is rengeteget jártam magyar bajnokikra, (volt, hogy 3-4 meccset is megnéztem egy hétvégén) és épp az MTK pályán mondta nekem egy öreg zsidó bácsi: "Tudod fiam, minden meccsen van egy-két olyan mozzanat, amiért azt mondja az ember ezt érdemes volt megnézni." Azóta eltelt több mint 20 év és azért az egy-két mozzanatért 10-20 meccset is meg kell nézni......

Ronaldinho nagyon magára talált a Milannál! :beerchug:

Szabadrugás gól a Portsmouth ellen! :great:

A Milan az ilyen csapat, aki jókor jó játékost szerződtett.

Ha már MTK   holnap Siófok ellen játszanak a Liga kupában sorsdöntő meccs a hazaiak részéről hiszen ha győznek versenyben maradnak  az esélyeik arra hogy dobogón  végez ennek a csoportban és hogy tovább jussanak innen az egyenes kieséses szakaszban.