III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezek kint lévő oddsok, szóval valósak.

1., Nem veszíti el az első 10 meccsét a Fradi

2., Még akkor is lehetne matematikailag bajnok :)

Viszont ha eldőlne hamarabb, akkor szerintem jóváírnák, de ebben nem vagyok biztos.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 05, 2009, 19:40:00
Ezek kint lévő oddsok, szóval valósak.

1., Nem veszíti el az első 10 meccsét a Fradi

2., Még akkor is lehetne matematikailag bajnok :)

Viszont ha eldőlne hamarabb, akkor szerintem jóváírnák, de ebben nem vagyok biztos.

én egyszer tettem gamebookersen év viszonylag elején, h a bayern nem vesziti el 1. helyét és úgy győz 7-es oddsért ott jóváírták amikor már eldőlt, de tavalyi szezonban meg olvastam, hogy nem tudom melyik iroda, már fizette ki az Inter végső győzelmére tett nyeremányeket amikor még volt matematikai esély, h elveszitsék :)

Az a Barcelona volt, nem az Inter! És az expekt kezdte meg a kifizetéseket. Aztán jött Juande Ramos, és a 18 meccses veretlenségi széria! aminek a végére a pontot Xavi négy gólpassza tette!

Idézetet írta: szigo Dátum május 05, 2009, 19:49:01
Az a Barcelona volt, nem az Inter! És az expekt kezdte meg a kifizetéseket. Aztán jött Juande Ramos, és a 18 meccses veretlenségi széria! aminek a végére a pontot Xavi négy gólpassza tette!

Akkor elnézést  :cya:

Nem a legfrisebb hír, viszont most bukkantam rá (talán nem csak nekem új):

Visszavonult egy labdarúgó játékvezető, mert az angol amatőrbajnokságban tréfából lőtt gólja miatt héthetes eltiltással büntették. Brian Savill az Earls Colne Reserves-Wimpole találkozón a vendégek második gólját szerezte. A mérkőzést egyébként a hazaiak nyerték 20-2-re, az egyik gólt azonban a játékvezető szerezte. Ám nem egy véletlenül rápattant labda vágódott a hálóba, hanem egy jól eltalált kapáslövéssel szerezte meg pályafutása első és minden bizonnyal egyetlen találatát a játékvezető. "Nem hittem volna, hogy ekkora felhajtás lesz a dologból -- mondta a "gólszerző" bíró. -- Sajnálom, hogy a fegyelmi bizottság tagjainak nem volt humorérzékük".

Vajon milyen lehetett a gólöröme?  :2funny:

"A Marca mai címlapja meglepő hírt kürtöl világgá: az újság szerint a Manchester City a Real ikonját, Raúlt csábítja. A támadóért 40 millió eurót kínál az angol klub, és négy éves szerződéssel csábítanák a szigetországba a játékost. A lap közben összeállította a szurkolók feketelistját, ha a drukkereken múlna Guti, Van der Vaart, Saviola, Cannavaro, Heinze, Salgado, Faubert, Diarra, Drenthe, Javi Garcia és Dudek nem öltené magára jövőre a királyi gárda szerelését. Könnyen elképzelhető, hogy ezen játékosoktól valóban elköszönnek Madridban." (forrás samsungsport.hu)

Értenek a csapatépítéshez Madridban. Úgy csinálják, mintha a húsleves hozzávalóit vennék meg, de csapatot nem így kell építeni. Saviolával mi a bajuk a szurkolóknak ? Nem is kap bizonyítási lehetőséget. De Dudek sem például, Casillas szent tehén.


"A szerdai BL-összecsapás után a norvég spori hideget-meleget kapott a Chelsea szurkolóitól, sőt, a drukkereket annyira elragadta a hév, hogy kiderítették Ovrebo mail címét, és halálos fenyegetéseket küldtek neki. A rendőrség még a mérkőzés után egy "titkos helyre" menekítette a bírót, majd másnap úgy kellett feltűnés nélkül "kicsempészni" az országból, nehogy megtalálják a dühös drukkerek. A derék sípmester megpróbáltatásai azonban ezzel nem értek véget, mikor hazaért Oslóba, halálos fenyegetések tucatjait találta e-mail fiókjában, ezért rendőri védelmet kért a következő napokra." (forrás samsungsport.hu)

Én a helyében kimennék a jövőheti Rovers elleni Chelsea bajnokira Barca mezre, amire ráíratja a nevét. Nagy buli lenne, neki. ;D

"Harry Redknapp kész teljes alkoholtilalmat elrendelni a Tottenhamnél. A tréner azután döntött így, hogy játékosa, Ledley King a hétvégén ittasan keveredett rendőrségi ügybe. "A következő szezontól tilos lesz az alkoholfogyasztás a csapatnál. Egy focista ne igyon. Tudom, hogy nehéz lesz megállniuk, de ilyen kereset mellett azt hiszem ez elvárható. Ők gyerekek példaképei Angliában. Túl sokan isznak ebben az országban, túl sok az olyan ember, aki boldogtalan, ha nem kapja meg az italát" - nyilatkozta a menedzser."

És Redknapp-et ki fogja ellenőrizni? Csak rá kell nézni, és kapásból 10 év járművezetéstől eltiltás. Többet iszik a faszi, mint a Kezdőkör kocsmában Géza bácsi... ;D
Ja, ő nem példaképe Angliának! ;D

Béla bá rávilágít miért rossz a magyar futball&sport...  :D

http://www.youtube.com/watch?v=PYgjEBIUDRk


A Rayo kapusa hétvégén bevette az Elche kapuját  ::)

http://www.youtube.com/watch?v=WNIxc6-OOJA

"Tanultunk a múltból, és intenzíven azon leszünk, hogy visszaszerezzük a klub presztízsét, amit sosem lett volna szabad elveszíteni. A világ és különösképp Spanyolország legjobb játékosaival fogunk építeni egy csodálatos csapatot, az utánpótlás identitásunk jelképe lesz, és gazdaságilag is listavezetők leszünk. Olyan sportprojektünk van, amelynek köszönhetően minden meccs maga lesz az előadás, ahol tudjuk, ott a zsenialitást fogjuk keresni." - Florentino Perez (forrás: madridista.hu)

Floren visszatért a Realhoz. Egy nyár alatt fog utánpótlást csinálni, és megszerzi a nyáron a világ és Spanyolország legjobb játékosait. Ebből azért lehet arra következtetni, hogy David Villával erősen tárgyal Floren, szerintem Silvát bebukta. Viszont úgy tűnik lemondott C. Ronaldo-ról, és helyette Ribery-Kaka kettőst vette célba, előbbiért 40 millát, utóbbiért 65 millát ajánlott. Pellegrini lesz az edző, bár Blancról is lehet olvasni. Védelem erősítéséről csak úgy Realosan senki nem beszél, kábé senkit nem érdekel :) Azért a védelem megerősítésén is dolgozik Floren, Bruno Alvesért 20 millával szállna harcba.

#101 május 29, 2009, 21:23:50, Titti7
Ez már sok, amit ez a senkiházi megenged magának! Szánalmas ez a figura!  :noway:

http://www.pepsifoci.hu/node/34978

Idézetet írta: Titti7 Dátum május 29, 2009, 21:22:07
Ez már sok, amit ez a senkiházi megenged magának! Szánalmas ez a figura!  :noway:

http://www.pepsifoci.hu/node/34978

Ez egy senkiházi bunkó.   :lehany: kb. ennyit ér ő is és a műsorai, könyvei is. ( a kis "ő" nem helyesírási hiba)  :noway:

Mezey György szerint szarok a magyar edzők..... A magyar edzők szerint szar Mezey György.......

Szerintem mind a két félnek igaza van!

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 04, 2009, 07:12:14
Mezey György szerint szarok a magyar edzők..... A magyar edzők szerint szar Mezey György.......

Szerintem mind a két félnek igaza van!


;D ;D ;D