TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Sziasztok.Az hogy lehet hogy kedden bl selejtezők és még sehol nincsenek a tétlapban? Vagy csak Én nem találom?(betfairt,bet365-öt is néztem)

Még nem tudtak megegyezni ki fog nyerni :crazy:

KEDVES JÁTÉKOSUNK!

A fogadási lehetőség technikai okok miatt jelenleg szünetel. Munkatársaink megkezdték a hiba elhárítását, türelmedet köszönjük!

Ez több, mint 12 órája látható náluk.

Árasszuk el dícséretekkel a Szerencsejáték ZRT. facebook oldalát!  ;D

Ha valaki nem tudná kétmillióra emelték az alap szelvényen maximálisan megnyerhető összeget.ú

Az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összege a
jogszabályban előírt mérték, azaz 2 000 000 Ft. Kombinált fogadás esetén az
abban szereplő egységnyi fogadások nyereményösszege külön-külön nem
haladhatja meg az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény
összegét.

Ha ezt tudom még egy meccset hozzácsapok a mixhez.  ;D Köszi az infót.

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 24, 2021, 15:25:13
Ha ezt tudom még egy meccset hozzácsapok a mixhez.  ;D Köszi az infót.

Nem verték nagy dobra a változást. Én is most néztem utána, mivel a lottózóban láttam egy egymilliókétszázezres szelvényt sima kötésben feladva.
Mondom itt valami szabálymódosítás van.

Más is kapott ma bónuszt? 10000 forintot adnak húszezer megjátszásával. Csak a bónusz részletei oldal nem akar működni náluk valamiért.

Labdarúgásra kell fogadni, odds nem számít. Éjfélig érvényes.

Kedves Játékosunk!

Tájékoztatunk, hogy technikai okok miatt egyes események nyereményeinek jóváírása késik. A hiba elhárítását munkatársaink azonnal megkezdték. Megértésedet köszönjük!


Először fogadok itt a hónapban, hát persze, hogy van valami hiba  ;D
Nekem egy reggel 9 óra körül 'zöldülő' live tippet még nem sikerült jóváírni, szóval tényleg késnek a nyeremények jóváírásai.

Aki mondjuk fogadni akar egy 16:00-ás angol meccsre, de mondjuk úgy gondolja, még előtte gyorsan megforgatja a Palace meccsén, az könnyen ráfázhat, mert nem biztos, hogy jóváírják. Szóval mindenki úgy gazdálkodjon az egyenleggel, hogy jussok is, maradjon is  :ok:

Mondjuk jó hír, hogy most legalább a feltöltéssel nincs probléma, már ez is valami

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2021, 11:22:11
Kedves Játékosunk!

Tájékoztatunk, hogy technikai okok miatt egyes események nyereményeinek jóváírása késik. A hiba elhárítását munkatársaink azonnal megkezdték. Megértésedet köszönjük!


Először fogadok itt a hónapban, hát persze, hogy van valami hiba  ;D
Nekem egy reggel 9 óra körül 'zöldülő' live tippet még nem sikerült jóváírni, szóval tényleg késnek a nyeremények jóváírásai.


Aki mondjuk fogadni akar egy 16:00-ás angol meccsre, de mondjuk úgy gondolja, még előtte gyorsan megforgatja a Palace meccsén, az könnyen ráfázhat, mert nem biztos, hogy jóváírják. Szóval mindenki úgy gazdálkodjon az egyenleggel, hogy jussok is, maradjon is  :ok:

Mondjuk jó hír, hogy most legalább a feltöltéssel nincs probléma, már ez is valami


Hónapok óta ez van.. Legrosszabb éjjel.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 11, 2021, 11:22:11
Kedves Játékosunk!

Tájékoztatunk, hogy technikai okok miatt egyes események nyereményeinek jóváírása késik. A hiba elhárítását munkatársaink azonnal megkezdték. Megértésedet köszönjük!


Először fogadok itt a hónapban, hát persze, hogy van valami hiba  ;D
Nekem egy reggel 9 óra körül 'zöldülő' live tippet még nem sikerült jóváírni, szóval tényleg késnek a nyeremények jóváírásai.

Aki mondjuk fogadni akar egy 16:00-ás angol meccsre, de mondjuk úgy gondolja, még előtte gyorsan megforgatja a Palace meccsén, az könnyen ráfázhat, mert nem biztos, hogy jóváírják. Szóval mindenki úgy gazdálkodjon az egyenleggel, hogy jussok is, maradjon is  :ok:

Mondjuk jó hír, hogy most legalább a feltöltéssel nincs probléma, már ez is valami
Nincs itt semmi probléma kérem csak vigyáznak az egyenlegedre,és közben a sajátjukra is... :laugh:

Még mindig baszakodnak... Nyeremény jóváírás alatt.   :bash:

Így akkor ne nyerjen a Hamburg és az Atalanta amit tennék.  :)

Azt hiszem, hogy itt a fórumon a jelzések alapján össze lehetne szedni, hogy hányszor volt velük probléma az évek alatt.
Szép szám jönne ki. Egy nagyobb terjedelmű cikkett is lehetne írni , valamint elküldeni több hírportálnak.

Harmadikán éjféltől megint karbantartás lesz, és ki tudja meddig fog akadozni a rendszer, mint megszokhattuk ilyenkor.
Pont BL napokon kell ez nekik.
Ha valaki BL, EL kombit akar náluk , az jó,ha megteszi már kedden az elképzelést.

Pár hete kaptam egy sms-t, hogy aktualizálljam az adataimat, különben a jövőben nem fogom tudni használni az oldalt. Elfelejtettem az sms-t, és ma be akartam lépni a számlámra, de törölték. Kiderült, hogy 7 napom lett volna az üzenet után...