Unibet Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


6,4 milliós lovagi kaszinóversenyen indulhatsz az Unibetnél

Játssz az Unibetnél a The Green Knight nyerőgéppel vagy a többi huszonhárom jogosult játék valamelyikével és zsebeld be a téged megillető részt a kaszinóverseny 6,4 millió forintos nyereményalapjából. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Hat nyerőgépen pörgethetsz az új kaszinóversenyen.

Play'n GO Dead Tournament (Kezdődik: 2021.08.27., 13:00 EEST, véget ér: 2021.09.03., 00:59 EEST)
Nyereményalap: 6,000,000 forint


1. hely                  900 000,00 Ft
2. hely                  600 000,00 Ft
3 - 5. hely            300 000,00 Ft
6 - 7. hely            150 000,00 Ft
8 - 10. hely          75 000,00 Ft
11 - 25. hely        45 000,00 Ft

Részvételi feltétel: Megforgatott összeg (minimum 60 Ft, minimum round: 1).

A résztvevő játékokat az Unibet ajánlatának oldalán tekintheted meg.
18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Az Unibet Nyereményesője tízezerszerezheti tétedet

Játssz az Unibet kiválasztott nyerőgépein és vegyél részt a Heti Kaszinóversenyeken, ugyanakkor a Nyereményeső véletlenszerű napi jutalmaiból is részesülhetsz. Ezúttal a fix pénzdíjak helyett hatalmas szorzókkal toldják meg a nyereményeket. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a hat millió forintos Ghost of Dead kaszinóversenyen

Pörgess az új és exkluzív Ghost of Dead nyerőgéppel, kerülj be a top 250 legnagyobb pénzösszeget megforgató játékos közé és részesülj a 6 millió forintos nyereményalapból. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vágj zsebre 1500 forint bónuszt az új Cash or Crash játékkal

Forgass meg az Unibet új Cash or Crash játékán legalább 6500 forintot és 1500 forint értékű bónuszpénz kerülhet számládra. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a 3,5 millió forintos Starburst XXXtreme kaszinóversenyen

Pörgess a Starbust XXXtreme vagy az Unibet többi jogosult nyerőgépein és a kaszinóverseny 3,5 millió forintos nyereményalapjából részesülhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Kaszinó játékon nyertem, viszont az egyenlegen nem jelent meg a nyeremény A nyert játékról elküldtem a képernyőképet az unibet-nek de érdemleges választ nem kaptam /böngésző frissitest javasoltak/

Idézetet írta: Marika néni Dátum szeptember 10, 2021, 16:27:08
Kaszinó játékon nyertem, viszont az egyenlegen nem jelent meg a nyeremény A nyert játékról elküldtem a képernyőképet az unibet-nek de érdemleges választ nem kaptam /böngésző frissitest javasoltak/

Megoszthatod velünk is a képernyőképet. Lehet úgy többet tudunk segíteni.

Nyertes fogadás lett, de a számlaegyenlegemen nem jelent meg a nyeremény Nem tudom, hogy hol lehetne megnézni az egyenlegem változását /mint pl egy folyószámlán/ A képernýőképet csatoltam, azon latszik, hogy nyertes de nem lett kifizetve a két legfelső fogadas  :'(

Délután max wint értem el az egyik Pragmatic gépen. 60ft 5000x

Idézetet írta: Marika néni Dátum szeptember 12, 2021, 20:27:35
Nyertes fogadás lett, de a számlaegyenlegemen nem jelent meg a nyeremény Nem tudom, hogy hol lehetne megnézni az egyenlegem változását /mint pl egy folyószámlán/ A képernýőképet csatoltam, azon latszik, hogy nyertes de nem lett kifizetve a két legfelső fogadas  :'(

@Marika néni

A 87 ezresnél nem úgy van, hogy visszakaptad a tét összegét? Vagy duplázás volt? A tiszta profit a 87 ezer?

Egyébként beszéltünk az irodával, s erről a fotóról nehéz megmondani, hogy mi történhetet. Javaslatuk, hogy még esetleg fuss egy kört az ügyfélszolgálatnál.

Tizenkét nyerőgéppel pörgethetsz az új kaszinóversenyen.

Pragmatic Play (Kezdődik: 2021.09.17., 13:00 EEST, véget ér: 2021.09.24., 00:59 EEST)
Nyereményalap: 6,000,000 forint


1. hely                 900 000,00 Ft
2. hely                 600 000,00 Ft
3 - 5. hely            300 000,00 Ft
6 - 7. hely            150 000,00 Ft
8 - 10. hely          75 000,00 Ft
11 - 25. hely        45 000,00 Ft

Részvételi feltétel: Legnagyobb súlyozott nyeremény 1 egymást követő kör alatt (minimum 60 Ft, minimum round: 1).

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
A résztvevő játékokat az Unibet ajánlatának oldalán tekintheted meg.

Vegyél részt a hat millió forintos Bigger Bass Bonanza kaszinóversenyen

Játssz az új Bigger Bass Bonanza nyerőgéppel vagy az Unibet többi jogosult játékával és akár egyetlen jól eltalált pörgetéssel 960 ezer forintos fődíjat vághatsz zsebre. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt szeptemberben és októberben is az Unibet Élő Kaszinóversenyein

Játssz az Unibet Élő Kaszinójában az ősz kezdeti időszakában és vedd ki részed hetente a 8,7 millió forintos nyereményalapból. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Áztasd el magad az Unibet nyereményesőjében

Játssz az Unibet kiválasztott nyerőgépein és vegyél részt a heti Szerencsés Pörgetés Kaszinóversenyeken, ugyanakkor a Nyereményeső véletlenszerű napi jutalmaiból is részesülhetsz. Akár egyetlen pörgetéssel extra nyereményt zsebelhetsz be. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org