Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mostanában kért ki valaki utalással kifizetést?

Üdv
Telefonos feltöltést próbálta már valaki?

Nekem nincs ilyen opció.

Milyen telefonos befizetés? Pedig megörültem, sokszor telós egyenlegről töltöm fel a tippmixprot. (aztán a  számlával kifizetem)

Ezt tényleg jó lenne tudni.


Sziasztok,

Mastercardos feltöltés után a bet365 nem látja elérhetőnek az összeget, hiába történt meg a "szokásos" bitcoin átváltás.
Egy hónapja még működött.
Van erre valami megoldás vagy kell egy VISA kártya?

Köszi.

Probald meg netellerre majd vissza skrillre vagy vki mas skrilljere es vissza.

Nyilvan buksz vele megint, de ezek szerintem mukodnek.

Hasonló problémával küzdök, mint kettővel felettem a 'kolléga'. Másik skrillre átküldve, vissza, euróról forintra váltás, majd úgy küldés. Semmi. (Annyi a különbség, hogy én mástól kaptam a pénzt/nyertem valahol).

Szerintem akkor valami hiba lehet a rendszerben. A masnak atkuldott penzen mar nem lehet ilyen tiltas, elvileg.

Üdv srácok.
Segítsetek ezt nekem értelmezni ma kaptam. Köszi előre is :)

Idézetet írta: guderian066 Dátum augusztus 13, 2020, 20:12:00
Üdv srácok.
Segítsetek ezt nekem értelmezni ma kaptam. Köszi előre is :)

Kapott ilyet mindenki szerintem. Annyi a lényeg, hogy mostantól fizetős lesz a skrill számlák közötti pénzküldés, ha nem vagy verifikált felhasználó.

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 13, 2020, 21:09:52
Kapott ilyet mindenki szerintem. Annyi a lényeg, hogy mostantól fizetős lesz a skrill számlák közötti pénzküldés, ha nem vagy verifikált felhasználó.
vagy úgyis felfoghatjuk, hogy ingyenes lesz, ha verifikált vagy, mert fizetni eddig is kellett...

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 12, 2020, 18:22:24
Probald meg netellerre majd vissza skrillre vagy vki mas skrilljere es vissza.

Nyilvan buksz vele megint, de ezek szerintem mukodnek.

Nem engedi sehova. Azt írja, hogy mastercardos feltöltés, emiatt nem használható "fizetésre" (deposited via mastercard, which can't be used for online payments)
Most a bank tiltotta le a kártya ilyen irányú használatát vagy a skrill?

Idézetet írta: norbikaa Dátum augusztus 17, 2020, 23:11:43
Nem engedi sehova. Azt írja, hogy mastercardos feltöltés, emiatt nem használható "fizetésre" (deposited via mastercard, which can't be used for online payments)
Most a bank tiltotta le a kártya ilyen irányú használatát vagy a skrill?

Ha online fizetésre nem, akkor mire használható?

Idézetet írta: norbikaa Dátum augusztus 17, 2020, 23:11:43
Nem engedi sehova. Azt írja, hogy mastercardos feltöltés, emiatt nem használható "fizetésre" (deposited via mastercard, which can't be used for online payments)
Most a bank tiltotta le a kártya ilyen irányú használatát vagy a skrill?

Mastercardot nem lehet használni a skrillnél, csak visat. Ez van.