Küzdősportok 2024

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Borics Ádám a Bellator 243-on megosztott pontozassal verte ellenfelet!! :great: Egyre kozelebb az a cimmeccs Ádámnak.. :ok:

Nurmagodemov visszavonulasakor elhangzott a pound for pound elso hely. Kivulallo vagyok a temaban, ez mekkora dolog? Heti power ranking, Hall of Fame szint vagy valahol a ketto kozott?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 26, 2020, 19:19:08
Nurmagodemov visszavonulasakor elhangzott a pound for pound elso hely. Kivulallo vagyok a temaban, ez mekkora dolog? Heti power ranking, Hall of Fame szint vagy valahol a ketto kozott?

Igazabol ez mindenidok legjobb harcosainak a rangsora. Nyilvan nehez osszehasonlitani ugy embereket, hogy nem egy korban eltek es nem harcoltak egymassal.. De az ketsegtelen, hogy konnyusulyban az osszes valamire valo kihivojat lefojtotta konnyuszerrel, konkretan egyik meccsen sem volt semmifele ketseg sem. En nem szerettem eddig Khabibot, mert jobban szeretem az allo bunyot, de igazabol nincs kerdes, hogy ő a legjobb.

Fel is kerult az elso helyre Khabib, igy ő sulycsoportoktol fuggetlenul a vilag legjobb mma harcosa. :ok:

#230 október 27, 2020, 15:22:53, TiB
Ami nem fedi a valóságot, de most nagyon eladható sztori.

Utolsó meccsén is elhunyt édesapja kedvenc technikájával nyert, és minden hollywood amit el tudsz képzelni, törött lábbal, vakon harcolt és a többi, ilyenkor jön minden a bulvárgyárból.

#231 október 29, 2020, 14:48:43, SPF Előzetes
Egy fogadási rémálomban csíphet utoljára a legendás Pók

Anderson Silva karrierjének ideje véget érnie. Olvasd tovább


Khabib és felesége az esküvőn. A csaj nem sokat látott a lagziból :D

Amúgy még 3 felesége lehet, ha ki akarja maxolni a vallás adta lehetőségeket.

Borics Ádi ismét hatalmasat bunyózva, győztesen hagyta el az oktagont!! :great:

Jókor jött neki a gong a végén. Azért jobb ha repül az a térd, amúgy közvetlen srác, youtube-on meg facebookon is beszélgettem már vele.

Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2020, 09:02:39
Jókor jött neki a gong a végén. Azért jobb ha repül az a térd, amúgy közvetlen srác, youtube-on meg facebookon is beszélgettem már vele.

Na az biztos.. :D erdekes volt, ahogy a karfeszitesbol kiszabadult az ellenfele es utana folenybe tudott kerulni. De az fix, hogy vegig Ádi volt a dominalobb, megerdemelte az egyhangu gyozelmet. :ok:

UFC 256

Hú de beteg egy gála volt ez.. Kezdve Junior dos Santosék meccsével (ahol azért neccs volt szerintem a TKO-t érő ütés, eléggé tarkóra ment az, de hát nem én vagyok a bíró), aztán ahogy Kevin Holland leverte Souzat... A női meccsek nekem sosem annyira izgalmasak, de itt még elég nagy rombolást okoztak egymásnak a lányok, szóval az se volt rossz...
A co-main eventen sajnálom, hogy nem raktam Oliveirát már a mérlegelés után... Tony nem nézett még ki ilyen rosszul sosem szerintem és konkrétan momentuma nem volt a meccsen, kicsivel 11 perc fölött volt Oliveira földön tartó dominanciája, vagyis kb. a meccs 3/4-ében esélye nem volt El Cucuynak.. Megérdemelten nyert a brazil nagyon, és sok gondja lesz vele a top 5-nek, nagyon beteg egy súlycsoport lett a könnyűsúly.. :D

És utána a fő meccs, pedig talán az év meccse is lehet, míg Dana White szerint a súlycsoport valaha volt legjobbja volt. Hihetetlen volt Moreno is, érdekes egy címmeccsen 25 perc után döntetlent kihirdetni, de ez a meccs tényleg az volt... az 5. menetben ha Moreno kicsit hangsúlyosabb, szerintem elvitte volna az övet, de látszott, hogy nagyon kivette az erejét az elmúlt 4 menet. Mindenesetre maradt a brazilnál az öv, de nagyon érik a re-match (amit Moreno is pedzegetett egyből a meccs utáni interjúban).

Plusz, amiért az év gálája címre nálam pályázik a hajnali event, az az összes meccsen látott kölcsönös tisztelet. A küzdősportok talán legfontosabb momentuma ez, hogy ne egy beképzelt faszként menjünk oda a meccsre (pl. McGregor), hanem igenis hajoljunk meg a másik előtt, stb stb. Ma konkrétan az összes meccsen ezt láthattuk a szereplőktől, ami megsüvegelendő.


Tehén vérét issza, de minek? :D Szegény tehén, a teje már nem elég, a vére kell.

Az influencerséget IQ-hoz kellene kötni.

Idézetet írta: TiB Dátum december 20, 2020, 21:06:21
Tehén vérét issza, de minek? :D Szegény tehén, a teje már nem elég, a vére kell.

Az influencerséget IQ-hoz kellene kötni.

Annyira varom, hogy peppe verje Floyd ezt a bolondot.. ;D