Bundesliga 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bundesliga 2018/19

Itt lehet beszélgetni a német Bundesliga eseményeiről.  :topbet_125:

#1 augusztus 24, 2018, 22:21:28, ricsi046
Ez hol büntető, amit a bayern kapott? Max a bundásligában, röhej

És még inkább újrarúgatja :D ki ez a bíró uram atyám, tuti Lewandowski gólra tett, vagy hogy büntetőből lesz gól

Elég rossz időzítéssel csúszik be a védő, konkrétan másodpercekkel korábban rossz helyre. :D Ezek szerint ha ráfutsz egy fekvő emberre a pályán, az neked büntető. Lehet csak úgy működik, ha Bayern-mezben vagy ;D


Szalai szépen összehozta a gólt, Messi szokta így szopatni Boatenget :beerchug:

Háttérben Tipico reklám, ezek szerint még működik, nem mi magyarok tartottuk őket életben :D


Magyar focista 1. helyezett a német Bundesliga góllövőlistáján!
Ezt a teljesítményt érdemes díjazni! Szerintem!


És nincs megállás. Jööööön Saaalllaaaii Roland :) :) :) :)

Bundesliga - az első négyben végez a csapat:

Bayern München  1.00
Borussia Dortmund  1.20
RB Leipzig  2.00
Bayer Leverkusen  2.37
Schalke  2.50
Hoffenheim  3.50
Wolfsburg  6.00
Borussia M'gladbach  7.00
Werder Bremen  8.00
Hertha Berlin  8.00

Bővebb kínálat a bet365 fogadóirodánál.

Elemezzünk: Szalaiék megtréfálnák a Dortmundot

Izgalmas mérkőzésre van kilátás, ahol két elvileg különböző taktikára építő csapat kerül szembe egymással, ugyanakkor, ha jobban megvizsgáljuk, rengeteg a hasonlóság köztük. Tovább


eddig is tudtam hogy ez a brych egy bundás hulladék bíró,és most se nagyon rejtette el hogy x-re akarja hozni a meccset
minek nézek tv-ben focit,nem értem,ideje leszokni róla,ebben aztán nagy élvezet van...nem csak a válogatottak meccsei nézhetetlenek, hanem már a klubcsapatok meccsei is, erre még rásegítenek az ilyen faszfej bírók

Én meg azt nem értem, minek a VAR ebben a formában, mint a spanyolban meg a bundesben. Hétvégén néztem a Dortmund meccsét, tán Pulisic lábára tapostak rá a büntetőterületen belül, az elesett, egyértelmű tizi. Vb-n ott a VAR, visszanézik, rászólnak a spori fülére, hogy nézd vissza buzi, visszanézi, befújja. Itt meg semmi. Akkor sokkal tisztább a Premiership. Nincs VAR, és kész. De ha van, és nem használják, az talán még rosszabb, sőt biztos. De a spanyol echte ugyanez, valamelyik Sevilla meccset néztem nemrég, a gyereket felrúgják, a spori teátrálisan széttárja a kezét, hogy semmi, mehet tovább. Persze Banegáék egyből megrohanták, ahogy megállt a játék, de a buzi spori még lappal fenyegette őket, minthogy visszanézte volna. Persze kiderült a visszajátszásból, hogy egyértelmű büntető. Nem tudom már melyik idei meccsük volt és melyik spori, de ott a játékvezető dacból nem használta a videózást, mondván ki a fasza gyerek, meg lehet ezt ítélni videó nélkül is jelszóval. Meg lehet, csak rosszul.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 24, 2018, 09:27:08
Én meg azt nem értem, minek a VAR ebben a formában, mint a spanyolban meg a bundesben. Hétvégén néztem a Dortmund meccsét, tán Pulisic lábára tapostak rá a büntetőterületen belül, az elesett, egyértelmű tizi. Vb-n ott a VAR, visszanézik, rászólnak a spori fülére, hogy nézd vissza buzi, visszanézi, befújja. Itt meg semmi. Akkor sokkal tisztább a Premiership. Nincs VAR, és kész. De ha van, és nem használják, az talán még rosszabb, sőt biztos. De a spanyol echte ugyanez, valamelyik Sevilla meccset néztem nemrég, a gyereket felrúgják, a spori teátrálisan széttárja a kezét, hogy semmi, mehet tovább. Persze Banegáék egyből megrohanták, ahogy megállt a játék, de a buzi spori még lappal fenyegette őket, minthogy visszanézte volna. Persze kiderült a visszajátszásból, hogy egyértelmű büntető. Nem tudom már melyik idei meccsük volt és melyik spori, de ott a játékvezető dacból nem használta a videózást, mondván ki a fasza gyerek, meg lehet ezt ítélni videó nélkül is jelszóval. Meg lehet, csak rosszul.

Nem feltétlenül a játékvezető a hibás. Lehet, hogy a VAR-szobából nem szóltak.

Sallai Roland bekerült a forduló válogatottjába

A Freiburg magyar válogatott labdarúgója bekerült a Bundesliga negyedik fordulójának válogatottjába az ARD televízió sportmagazinjánál.

Olvasd tovább

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 24, 2018, 11:43:20
Nem feltétlenül a játékvezető a hibás. Lehet, hogy a VAR-szobából nem szóltak.

De a baromarcú brych szándékosan befújta 2x is lesnek ami nem is volt az, ahelyett hogy engedné a kétes helyzetet és ha gól van belőle akkor vissza lehet nézni. Kár ezt a szardarabot védeni, X-re fogadott, meg is oldotta.

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 24, 2018, 09:27:08
Én meg azt nem értem, minek a VAR ebben a formában, mint a spanyolban meg a bundesben. Hétvégén néztem a Dortmund meccsét, tán Pulisic lábára tapostak rá a büntetőterületen belül, az elesett, egyértelmű tizi. Vb-n ott a VAR, visszanézik, rászólnak a spori fülére, hogy nézd vissza buzi, visszanézi, befújja. Itt meg semmi. Akkor sokkal tisztább a Premiership. Nincs VAR, és kész. De ha van, és nem használják, az talán még rosszabb, sőt biztos. De a spanyol echte ugyanez, valamelyik Sevilla meccset néztem nemrég, a gyereket felrúgják, a spori teátrálisan széttárja a kezét, hogy semmi, mehet tovább. Persze Banegáék egyből megrohanták, ahogy megállt a játék, de a buzi spori még lappal fenyegette őket, minthogy visszanézte volna. Persze kiderült a visszajátszásból, hogy egyértelmű büntető. Nem tudom már melyik idei meccsük volt és melyik spori, de ott a játékvezető dacból nem használta a videózást, mondván ki a fasza gyerek, meg lehet ezt ítélni videó nélkül is jelszóval. Meg lehet, csak rosszul.

A VAR tényleg mintha megállt volna a fejlődésben, legalábbis nagyobb karrierívet vártam... Nyilvánvalóan nem kell átvenni a major sportágakban látottakat, de szerintem az edző döntse már el (legalábbis legyen beleszólása), hogy mikor kell visszanézni vagy sem. Elkerülve a több órás meccseket, ennek számát maximalizálni kell 3, max. 5 alkalommal, (ennél több vitatott eset úgy sem lesz). Az oakland által többször felhozott büntetőnél maradva, az edző megkérdezi a játékost (1-2 mp, de legyen 5 mp), hogy az volt-e, ha igen akkor ellenőrzést kér, ha nem akkor pedig megy tovább a játék. Negatív példának én a BuLi 2-ben a HSV - Regensburg (0-5, hogy lesz ebből azonnali visszajutás...) meccset hoznám fel, a hamburgi 11-esnél elcsodálkoztam hogy lehetett azt megítélni... Az angol bajnokságban egyébként már tesztelik a VAR-t, ám egyelőre az ellenőrző szobában lévők nincsenek kapcsolatban a bíróval. Spanyol bajnokit mostanában nem láttam, de ott a bírók sokszor eddig sem tudták kézben tartani a meccset, emiatt érthető, hogy most sem mennek ki 3-4 alkalommal visszanézni, esetleg megváltoztatni a döntésüket.

Ennyi sikerélményt ezzel a szutyok ligával, menjek a kva anyjukba