Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nekem nem jött mail, de ami nagyobb gáz:
be akarok lépni a számlámra, írom befelé a felh nevet meg a jelszót, kattintok a bejelentkezésre, aztán nem reagál semmit. Nem is tölt, semmi. Valakinek valami ötlet, mi lehet a probléma? Mondjuk jó rég játszottam ott, egy-két hónap óta tuti nem játszottam ott, de attól még be kéne engedni...

IT help desk ilyenkor azt javasolja hogy töröld a history meg cookie-kat és után nyisd újra a böngészőt, esetleg próbáld másik böngészőben :)

#2252 november 26, 2017, 19:14:15, benedek185
Sziasztok!
Nektek mennyi idő szokott lenni a kifizetés Skrill-re?
20 óra elteltével még mindig függőben van.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 26, 2017, 19:10:14
Sziasztok!
Nektek mennyi idő szokott lenni a kifizetés Skrill-re?
20 óra óta még mindig függőben van.

Szia!
Általában 2-3 nap. Régen 1 munkanapon belüli volt, mióta a Bwin tulajdonában vannak azóta rendesen belassultak.

Idézetet írta: Salvio Dátum november 26, 2017, 19:17:44
Szia!
Általában 2-3 nap. Régen 1 munkanapon belüli volt, mióta a Bwin tulajdonában vannak azóta rendesen belassultak.

Ez komoly? :DDD


Nálam egyik ismert címen sem tölt be az oldal...

Nalam se... Remelem csak valami atmeneti szerverhiba

Idézetet írta: Salvio Dátum november 26, 2017, 19:17:44
Szia!
mióta a Bwin tulajdonában vannak azóta rendesen belassultak.

Csak egy megjegyzés: a Bwin van a Sportingbet (GVC) tulajdonában.  :cya:

Cookie-k törlve, oldal több címen is jön, be is tudok lépni, de aztán nem enged tovább, vagy simán kidob. Ötletek?

Független a cookiek törlésétől, hol bejön az oldal, hol nem.
Van, hogy belépés után akad el, pl. a számla menü már nem jön be.
Ugyanez van a bwinnél is.

nekem is ez volt eddig, de most már bejön minden, kérdés h meddig tart  ;D

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 26, 2017, 19:35:41
Ez komoly? :DDD

Neteller és Skrill számlára nekem átlagban 12-14óra közt szokott lenni. Most egy ideje nem játszottam, ma kértem egy kifizetést és 1órán belül a Neteller számlámon volt a pénz  :o

Idézetet írta: Tinyo Dátum november 28, 2017, 22:04:26
Neteller és Skrill számlára nekem átlagban 12-14óra közt szokott lenni. Most egy ideje nem játszottam, ma kértem egy kifizetést és 1órán belül a Neteller számlámon volt a pénz  :o

Hm.. akkor ennyire változó? Az oldalon 24 órát írnak, valakinek 2-3 nap, neked meg fél nap se.

#2264 november 29, 2017, 15:48:51, Knapp
Idézetet írta: benedek185 Dátum november 28, 2017, 22:53:56
Hm.. akkor ennyire változó? Az oldalon 24 órát írnak, valakinek 2-3 nap, neked meg fél nap se.

Szerintem hétvégén nem nagyon foglalkoznak vele, csak hét közben, "munkaidőben". Lehet, hogy munkanapokon is csak egy vagy két időpontban utalnak,  ömlesztve a bwines kifizetésekkel együtt. Legalábbis nekem volt, hogy hétfőn délután a két iroda lényegében egy időben indította a kiutalást.