Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Dinamo Kiev - Braga Európa Liga meccset a legtöbb iroda fordított pályaválasztással írta ki, és így az oddsok is irreálisak. Ha nem törlik a fogadásokat, szép arbitrázst lehet tolni. Az UEFA honlapján a Dinamo Kiev van hazai csapatként megadva.
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/braga-dinamo-kiev-583055/#1X2;2

FTC - Vác   ==>   7,45%

1   1,67   Tobet
X   11     Tippmix
2   4,15   Tippmix


Sziasztok!

Egyre több elég szörnyű eredmény születik mostanában, így úgy gondolom már nagyon nem lehetséges hagyományos módon egy kis pluszt csinálni...
Éppen ezért figyelmemet az arbitrázs felé irányítottam.
Megéri ezzel foglalkozni?

Nézeggettem az arbitrázs kínálatot. Kb 4-5 % profitot lehet elérni eseményenként. Ez mondjuk ha veszünk egy 50 000 Ft-os alaptőkét akkor ez olyan 2000-2500 Ft profit eseményenként. Megéri eseményenként ennyi profitért ezzel foglalkozni? Mennyi ilyen eset fordul elő egy hónapba?
Például az oddsportal mostani arbitrázs kínálatába 10 esemény van április közepéig, ezek közül csak hármat lehetne megjátszani az időpontok átfedése miatt.
Ha 50 000-ről indulok, akkor e 3 esemény megjátszása után kb 57 500-ig jutnék. Egy hónap alatt mondjuk eljutnék 65 000-re. Ez kb 30 % profit. Ez így önmagában nem hangzik rosszul, de ez 50 000 Ft esetében mindössze 15 000 Ft...
Mindig ilyen kevés van ebből a lehetőségből?

Illetve mennyire körülményes ez a dolog?
Tehát gondolok arra, hogy ugye nagyon sok irodához kell beregelni, aztán a bónuszokat lemondani, stb. Akkor az is gond lehet, hogy egy iroda húzza a kifizetést MB-re, akkor lecsúszhatunk egy következő eseményről.

Illetve azt is észrevettem most, hogy ezekre nagyon hamar le kell csapni. Pl. délelőtt még volt egy lehetőség a Southampton - Charlton holnapi mérkőzésére, kb 9 % profittal. Most már észrevették, és mindjárt úgy alakultak az odds-ok, hogy 100 % alatt legyen.

Tehát megéri ezzel foglalkozni? Vagy baromi nagy tőke kell hozzá, hogy megérje? Átlagba hány lehetőséget lehet elcsípni egy hónapba úgy hogy ne fedje át egymást az esemény (ugye mindig all in menne) és ne is csússzak le (mint pl most lecsúsztam volna a jó kis 9 %-ról) a jó lehetőségekről?

Az én meglátásom szerint baromi nagy tőke kell hozzá (1-2M) és érdemes előfizetni egy arb figyelő szoftverre. A 4-5% profit csak egy szép álom, maradjunk a 1-2%-nál. 10-20 irodánál érdemes regelni és nem egy meccsre teszed fel az összes pénzt. Ezek a nagy százalékok nagy bukta veszélyek általában elbaxások a bukik utólag módosítanak rajta és a kicsi haszonból egy mínusz lesz.


Óriási bank, harc az irodák gyorsasága ellen, egész napos készenlétben való lét nem ér ennyit. Meglepetések mindig voltak és lesznek is, csak mert éppen bukó szériában vagy az nem jelenti azt hogy nem fogsz már nyerni. Szerintem napi 1-2 óra időbefektetéssel is lehet már nyereséges tippsterré válni, persze meg kell válogatni a forrásokat, jól felhasználni azokat (elsősorban ismerni), akárcsak a csapatokat, játékosokat,.. stb-stb

Idézetet írta: syl5 Dátum április 04, 2011, 15:44:11
Sziasztok!

Egyre több elég szörnyű eredmény születik mostanában, így úgy gondolom már nagyon nem lehetséges hagyományos módon egy kis pluszt csinálni...
Éppen ezért figyelmemet az arbitrázs felé irányítottam.
Megéri ezzel foglalkozni?

Nézeggettem az arbitrázs kínálatot. Kb 4-5 % profitot lehet elérni eseményenként. Ez mondjuk ha veszünk egy 50 000 Ft-os alaptőkét akkor ez olyan 2000-2500 Ft profit eseményenként. Megéri eseményenként ennyi profitért ezzel foglalkozni? Mennyi ilyen eset fordul elő egy hónapba?
Például az oddsportal mostani arbitrázs kínálatába 10 esemény van április közepéig, ezek közül csak hármat lehetne megjátszani az időpontok átfedése miatt.
Ha 50 000-ről indulok, akkor e 3 esemény megjátszása után kb 57 500-ig jutnék. Egy hónap alatt mondjuk eljutnék 65 000-re. Ez kb 30 % profit. Ez így önmagában nem hangzik rosszul, de ez 50 000 Ft esetében mindössze 15 000 Ft...
Mindig ilyen kevés van ebből a lehetőségből?

Illetve mennyire körülményes ez a dolog?
Tehát gondolok arra, hogy ugye nagyon sok irodához kell beregelni, aztán a bónuszokat lemondani, stb. Akkor az is gond lehet, hogy egy iroda húzza a kifizetést MB-re, akkor lecsúszhatunk egy következő eseményről.

Illetve azt is észrevettem most, hogy ezekre nagyon hamar le kell csapni. Pl. délelőtt még volt egy lehetőség a Southampton - Charlton holnapi mérkőzésére, kb 9 % profittal. Most már észrevették, és mindjárt úgy alakultak az odds-ok, hogy 100 % alatt legyen.

Tehát megéri ezzel foglalkozni? Vagy baromi nagy tőke kell hozzá, hogy megérje? Átlagba hány lehetőséget lehet elcsípni egy hónapba úgy hogy ne fedje át egymást az esemény (ugye mindig all in menne) és ne is csússzak le (mint pl most lecsúsztam volna a jó kis 9 %-ról) a jó lehetőségekről?

Jobb esemènyeknèl kb. 15 perc utàn sem hoz a konyhára az egész már semmit, mert addigra lecsapják akik hamarabb észreveszik, főleg ha az ember oddsportalról informálódik, ami amúgy is késni szokott.
MOndjuk jártam már meg úgy hogy megraktam egy meccset, aztán fél órára rá ír a bwin, hogy törölték. Aztán végül jól jött ki, de ez abszolút a vakszerencsének volt köszönhető.
Van olyan haverom, aki szintén próbálkozott vele, de gyenge nettel.  Aztán a +2-3%ok helyett generálta a minuszokat.

Syl : fél évvel ezelőtt is írtam ebbe a topikba, a véleményemet azóta is fenntartom : Nem éri meg ezzel szarakodni, mert az irodák döntő többsége korlátoz, tehát még ha véletlenül pont te találnál meg egyszer egy évben valami  jó oddsállást, akkor sem tudsz nagyot szakítani, időpocsékolás az egész.

Most komolyan... Van valaki aki ezzel sok pénzt tud keresni, esetleg ismer olyat aki ebből él vagy jól keres vele ? Vagy ez is csak egy szokásos parasztvakítás ?
Megpróbálnám a dolgot, de még 1 olyan hozzászóló se volt aki azt írta hogy ez kurva jól működik és sokat keres vele..... Ha van valaki akinek jól megy ez leírhatná mennyit keres vele, névtelenül itt 1 fórumba.. Ha meg nincs akkor minek agyaskodik ezen itt mindenki ??

Idézetet írta: squadline Dátum április 08, 2011, 21:06:08
Most komolyan... Van valaki aki ezzel sok pénzt tud keresni, esetleg ismer olyat aki ebből él vagy jól keres vele ? Vagy ez is csak egy szokásos parasztvakítás ?
Megpróbálnám a dolgot, de még 1 olyan hozzászóló se volt aki azt írta hogy ez kurva jól működik és sokat keres vele..... Ha van valaki akinek jól megy ez leírhatná mennyit keres vele, névtelenül itt 1 fórumba.. Ha meg nincs akkor minek agyaskodik ezen itt mindenki ??

Lehet keresni valamit vele, de hogy ebből éljél jól, az elég kizárt.
Aztán reszkethetsz, nehogy véletlenül töröljék a fogadást, mert ellőtték a szorzókat, vagy valami.

Amikor egy irodán belül van surebet (nem live!)  :D

Persze azóta már korrigálták a hibájukat, viszont a fogadást nem törölték! Ez korrekt! Sportingbet már rég törölte volna!

Ja,unibetnél előfordul  ::) szeressükazilyet  ;D

Idézetet írta: igalj Dátum április 21, 2011, 10:54:16
Ja,unibetnél előfordul  ::) szeressükazilyet  ;D

bet365 volt, és mára is van egy "akciójuk" (kép csatolva). Úgy látszik, az oddsmestereik mostanában nincsenek a helyzet magaslatán.  :D Vagy egyszerűen csak szűrni akarják a surebetelőket. Szóval nem biztos, hogy megéri lecsapni rá.

Kérdezném a kollégákat, hogy próbálkoztatok-e már middle arbitrázzsal? Ez olyan (többnyire két kimenetelű) arb, ahol akár mindkét oldal bejöhet, vagy pl. az egyik bejön, a másiknál tétvisszatérítés van, így a profit 2 vagy akár 3 számjegyű is lehet!

Pl.
Team1 (-3)  1.90 @ Bookie1
Team2 (+4)  2.25 @ Bookie2

Vagyis ha Team1 három vagy négy ponttal nyer, extrém nagy (50-60% körüli) profitra lehet szert tenni.

Vagy:
under 149  1.90 @ Bookie1
over 147    2.15 @ Bookie2

148 pont esetén mindkét oldal jön, 100% körüli profitot hozva!

Szóval várom az ez irányú tapasztalatokat.