Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Letöltöttem tegnap, de még nem volt időm, csak belenéztem... nem tünik rossznak.

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 20, 2011, 21:32:07
Letöltöttem tegnap, de még nem volt időm, csak belenéztem... nem tünik rossznak.

Mert nem az.
Szerintem az egyik legjobb ilyen progi, ha nem a legjobb.
Az alap dolgok mennek rajta, de hátha valki aki használja tud egy két jó tippet adni.
Amivel még jobb .
:great:

Idézetet írta: benson Dátum július 20, 2011, 21:27:53
Szerintem tedd fel itt a kérdésedet, hátha tudunk válaszolni.

Tapasztalt progihasználók kellenének. :)
Aki nem használja nem tud jó beállításokat és jó tanácsokat adni.
Azért köszi.
:beerchug:

Mindenképp szükséged lesz egy ilyen programra, ha belevágsz.
Nézegesd, hogy amiket ír valósak-e, lehet hogy elő kellene fizetni legalább az 1 hetes próba időszakra.
Gondolkodom a dolgon, de a héten tuti nem lesz rá időm, ha használja itt valaki, reméljük beírja a tapasztalatokat.

Idézetet írta: gomes66 Dátum július 20, 2011, 21:39:19
Mindenképp szükséged lesz egy ilyen programra, ha belevágsz.
Nézegesd, hogy amiket ír valósak-e, lehet hogy elő kellene fizetni legalább az 1 hetes próba időszakra.
Gondolkodom a dolgon, de a héten tuti nem lesz rá időm, ha használja itt valaki, reméljük beírja a tapasztalatokat.

Én már használom.
Ez az első előfizetői hetem.
És nagyon felhasználóbarát stb.
De jó lenne egy pro felhasználó aki megosztja a kis trükköket amire az ember csak idővel jön rá :)

Betdaq - ról tudna valaki valmi infót adni?
Elméletileg ugyanazon az elven működik, mint betfair.
És nem lenne rossz még egy iroda aki  nem korlátoz.
Mennyit von le stb...
Köszi
:beerchug:
:great:

Tud valki valmi jó könyvelő tanácsot adni?
esetleg valmi exel?
Mert irogatni......
Elég ....
:great:

Idézetet írta: friccc Dátum július 21, 2011, 12:43:53
Tud valki valmi jó könyvelő tanácsot adni?
esetleg valmi exel?
Mert irogatni......
Elég ....
:great:

Ezt nézted már?

Idézetet írta: benson Dátum július 21, 2011, 12:51:45
Ezt nézted már?

Néztem de nem jutottam vele előre...
Esetleg ha valki tudna ebben segíteni.
De bármilyen megoldást szívesen meghallgatok.
:great:

Idézetet írta: Sparow Dátum június 23, 2011, 15:00:16
Hogy benson kérdésére is válaszoljak arról gondolom. hogy haladó valaki aknek a "bankja" mondjuk legalább 20000€ ebből eredően tud játszani mondjuk 40 irodában 250-500€-os tétekkel és nem kell mindig kivenni pénzetit ha nyer valahol. Továbbá mondjuk tudja mi az összefonodás VPN és Proxi meg a sportfogadás között. Ennyi dióhéjban.

Szia!
Úgy látom te azért már kened ezt az arb dolgot!
Nekem még nincsennek korlátozásaim,de szerintem hamarosan sor kerül rá.
Azután valóban szükségem lesz egy ip cím generátorra és egy másik accountra.
Ráadásul új Moneybookers is kell,ugyanis a legtöbb iroda lecsekkolja(gondolom nem mondtam újat:)kifizetésnél vagy befizetésnél.
Mivel "csak" 1M ft van bennt,így annyira nem ugrálhatok.
Viszont amit kérdezni szeretnék:
Hallottál már olyat,hogy valaki bukásra játszik,és mégis többel száll ki belőle mintha arbolna?itt nem olyanra gondolok,hogy 15 alkalomból egyszer bejön,hanem egy olyan dologra ami eddig szerintem rengeteg arbos figyelmét elkerülte,pedig itt van a szemünk előtt!ha érdekela nevemmel megegyező frímél címre tudsz írni(minden kisbetű)

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 10:06:19
Szia!
Úgy látom te azért már kened ezt az arb dolgot!
Nekem még nincsennek korlátozásaim,de szerintem hamarosan sor kerül rá.
Azután valóban szükségem lesz egy ip cím generátorra és egy másik accountra.
Ráadásul új Moneybookers is kell,ugyanis a legtöbb iroda lecsekkolja(gondolom nem mondtam újat:)kifizetésnél vagy befizetésnél.
Mivel "csak" 1M ft van bennt,így annyira nem ugrálhatok.
Viszont amit kérdezni szeretnék:
Hallottál már olyat,hogy valaki bukásra játszik,és mégis többel száll ki belőle mintha arbolna?itt nem olyanra gondolok,hogy 15 alkalomból egyszer bejön,hanem egy olyan dologra ami eddig szerintem rengeteg arbos figyelmét elkerülte,pedig itt van a szemünk előtt!ha érdekela nevemmel megegyező frímél címre tudsz írni(minden kisbetű)

Idézetet írta: benson Dátum június 25, 2011, 01:15:46
A fórum arra (is) való, hogy megosszuk a tapasztalatokat.

Szia Benson!
igazad van és meg is fogom osztani amennyiben működik.
mivel ez eddig itt nem tárgyalt dolog,és most van a tesztelése(rendkívül bíztató)addig inkább csak privátban.
A lényeg,hogy nem csak arbitrázsból kereshetsz pénzt,máshogy is lehet fogadni,de nem felejtem szavam,ha működik szólok.
Azért írtam Sparrow kapitánynak mert úgy látom a hozzászólásaiból,hogy ő is ebből él.

Oddsportal 10 perce bekrepált......pont a Rosenborg-Plzen meccset néztem.Stan james-pinnacle x2-1
pedig most kezdtek jönni a jók

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 15:32:32
Oddsportal 10 perce bekrepált......pont a Rosenborg-Plzen meccset néztem.Stan james-pinnacle x2-1
pedig most kezdtek jönni a jók

nincsen hasonló jó oldal?

Idézetet írta: hellasverona Dátum július 27, 2011, 10:06:19
Szia!
Úgy látom te azért már kened ezt az arb dolgot!
Nekem még nincsennek korlátozásaim,de szerintem hamarosan sor kerül rá.
Azután valóban szükségem lesz egy ip cím generátorra és egy másik accountra.
Ráadásul új Moneybookers is kell,ugyanis a legtöbb iroda lecsekkolja(gondolom nem mondtam újat:)kifizetésnél vagy befizetésnél.
Mivel "csak" 1M ft van bennt,így annyira nem ugrálhatok.
Viszont amit kérdezni szeretnék:
Hallottál már olyat,hogy valaki bukásra játszik,és mégis többel száll ki belőle mintha arbolna?itt nem olyanra gondolok,hogy 15 alkalomból egyszer bejön,hanem egy olyan dologra ami eddig szerintem rengeteg arbos figyelmét elkerülte,pedig itt van a szemünk előtt!ha érdekela nevemmel megegyező frímél címre tudsz írni(minden kisbetű)

Olyan dolog nincs  ;)