Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Először is kössz szépen arbmachtfrei, hogy megosztod a tapasztalataidat velünk.
Két kérdés merült fel bennem:
1. Kb. mennyi bukinál tartasz pénzt egyszerre? Van-e olyan (és ha van, melyik), ahová rögtön feltöltesz, ha nullázódik vagy nagyon lecsökken az egyenleged?
2. Van-e minimum korlát (%-ban meghatározva) a találatok megjátszására? Magyarul húzol-e egy határt (pl. 0,5%), ami alatt nem játszod meg az arbot, mert túl kicsi a profit?

Szia Benson!
Van határ kb1,5%--az alatt nem teszek,mert csak lekötöm a pénzem feleslegesen---a mb-n lévő tartalék (kb 1000 dollár) az mindig ott van és bevetésre vár.Illetve max 2 napra előre teszek,nem rakom fel például ma a Dortmund-Arsenalra szeptember 13-ra.
16 irodában vagyok,de szerintem az ideális a 20-25 körül lenne.
A Sbobet,Ladbrokes,Pinnacle trión mindig a legtöbb van,és egyből utalok ha gond van.

Köszi!  :ok:
Euróban, dollárban, vagy esetleg valami más pénznemben játszol? Én az euró mellett tettem le a voksom, annak ellenére, hogy nem minden bukinál lehet ezt választani.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum augusztus 30, 2011, 23:58:42
--AH--draw no bet(érdemes a haszonból egy sima döntetlent is bevenni)

Arbmachtfrei!
Ezt kifejtenéd részletesebben? Köszi.

Egyszerű,ha DNB-re fogadsz és döntetlen visszakapod a pénzt.De ha egy szimpla döntetlent még beleveszel akkor biztos a nyereség,és, nem használtad feleslegesen a pénzed,nem volt lekötve--logikusan kevesebb a haszon,de biztos.Átválthatod ázsiai hc-re is,az egyik oldala AH0 a másik DNB.Attól függ melyik szorzó nagyobb.

Akkor még néhány segítség ami jól jöhet:
Milyen bajnokságokat fogadjunk:
Angol 1 és 2 + a 3.ligából a Sheff.Wednesday és United és a Charlton,
Német 1 és 2 kivéve a Paderborn és az Ingolstadt
Spanyol 1 és a 2-ből a Valladolid,Celta,
Olasz 1 és a B-ből a Torino
Francia1 és a B-ből a Nantes,Monaco
Belga--Anderlecht,Genk,Bruges,Standard,Gent,Mechelen,GBA
Holland1
Ausztria-1.osztály
Orosz--A Zenit és a Rubin,az összes moszkvai csapat és az Anzsi
Skandinávia:Rosenborg,Djurgarden,AIK,Bröndby,Kobenhavn,Aalborg,Göteborg,Finneket kerüljük
Románia..Steaua,Rapid,Dinamo,CFR,Otelul,kerüljük a Vasluit
Ukrán:D.Kiev,Sahtar,Met.Harkyv,
Volt jugó:Zvezda,Partizan,Hajduk,Dinamo,Maribor,Olimpija
Cseh:Sparta és Slavia--kerüljük a Pribramot és a Jablonecet
Szlovák:Slovan,kerüljük a Nitrát és a Trencint
Görög--Olympiacos,Pana,Paok,AEK,Aris
Török--Galata,Fener,Trabzon,Besiktas,Bursa
Argentína-1 osztály és a 2-ből a River Plate
Brazil 1 osztály--kerüljük a Cearát
USA-MLS
Chile:Colo-Colo,Universidad,Catolica
Mexikó:Pumas,Chivas,Atlas,
Uru:Penarol,Nacional
Izrael:Maccabi és Hapoel
Portugál:Porto,Benfica,Braga,Sporting,Guimaraes
Skót--Celtic,Rangers,Hearts,Hibs,Aberdeen,Dundee
Dél Afrika--Orlando,Kaiser's Chiefs
Japán--Urawa RD,
Lengyel-Legia,Wisla,Poznan,
Bulgár:Levski,CSKA Sofia

Remélem tudtam segíteni



Bár egyáltalán nem foglalkozom ezzel, de köszi, hogy megosztjátok tapasztalaitok.  :ok:

Arbmachtfrei! Nem gondoltál esetleg arra, hogy a tudásodat átadjad a sportfogadás és az arbolás területén abszolút laikus közönségnek? Szerintem hatalmas bizniszt lehetne ebből csinálni! Egy pár napos tanfolyamért több tízezreket simán le szoktak gombolni egyetlen hallgatóról a képző intézmények, lásd pl. vagyonőrképzés. Úgy gondolom, lenne bőven jelentkező, hiszen a magyar emberek különösen vevők mindenféle "okosságra", ügyeskedésre. :ok: Végül is sok hülye van, aki a piros-fekete duplázós módszert is beveszi meg hogy a rulettezésből meg lehet gazdagodni... ;)

...viszont az arbolással ha nem is lehet meggazdagodni, valóban lehet vele keresni, tehát szó sincs átverésről. ;)

A nyolcadik percben 3-mal vezetni az nem rossz:-)

Sziasztok
Valaki leírná nekem hogy az itt látható ember mikre rak és mennyit mert nekem sehogy nem jön ki, mert jó biztos profitot kínál de nem értem hogy rakta meg őket :S :)
http://guaranteedwin.webeden.co.uk/#/latest-profit-bet/4550105190


A példában a 2/1-es odds az 3.00 odds ugye, a 9/4 az 3.25 odds a 6/4 2.50 odds viszont ha ezt megjátszod akkor vesztesz , tehát ezt tegye meg a cikk írója:-)

Idézetet írta: whitedragon Dátum szeptember 03, 2011, 17:22:42
Sziasztok
Valaki leírná nekem hogy az itt látható ember mikre rak és mennyit mert nekem sehogy nem jön ki, mert jó biztos profitot kínál de nem értem hogy rakta meg őket :S :)
http://guaranteedwin.webeden.co.uk/#/latest-profit-bet/4550105190

Idézetet írta: Sparow Dátum szeptember 04, 2011, 10:01:54
A példában a 2/1-es odds az 3.00 odds ugye, a 9/4 az 3.25 odds a 6/4 2.50 odds viszont ha ezt megjátszod akkor vesztesz , tehát ezt tegye meg a cikk írója:-)

Köszönöm, viszont ő a cikk végén leírja ha ez lesz akkor ennyi meg annyi profit, akkor ez neki hogy jön ki? :S:O

 PONTOSITOK !  Mondjuk a cikket nem olvastam el csak az oddsokat néztem és háromesélyes fogadánál tehát 1x2-nél veszteséges azokkal az oddsokkal. De ha mondjuk a 2.50-es odds az DNB volt akkor nyereséges valóban de az én számításaim szerint 8-9% a profit.

Idézetet írta: whitedragon Dátum szeptember 04, 2011, 10:42:09
Köszönöm, viszont ő a cikk végén leírja ha ez lesz akkor ennyi meg annyi profit, akkor ez neki hogy jön ki? :S:O

  Vagy a másik megoldás, hogy az említett 3 irodánál olyan akció van hogy freebetett kapsz vagy az első vesztés vissza térítését tehát nem a te pénzeddel játszol hanem ajándék pénzel
amit a bookmakertől kaptál. És akkor megint csak nyereséges vagy persze csak ezt csak egyszer lehet elsütni tehát egyszeri alkalom az ilyen nyereség.
De az oldalt átnézve egy sima affiliate site a lényeg, hogy arról az oldaról regelj be.

Idézetet írta: whitedragon Dátum szeptember 04, 2011, 10:42:09
Köszönöm, viszont ő a cikk végén leírja ha ez lesz akkor ennyi meg annyi profit, akkor ez neki hogy jön ki? :S:O