Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Marathonbetet ne szeresse meg senki sem, kifizetést sem kértem még, csak plusszba fordult az egyenlegem, kaptam a limitet  >:(
(ATP tenisz meccsekkel)

Kvikt!
Hogy jut eszedbe ilyen irodába pénzt tenni? >:(SBR-n még a nevét se találtam......
Ladbrokes másodjára vágott ki 3 hónapon belül,nektek mi a tapasztalat?Heritage Sports-on valaki játszott már?BetDSi-n?You Wager-en?Vietbetet ismeri valaki?Bluesq-n esetleg valaki?Paddy és Boyle még mindig kivág 2-3 fogadás után?Starlotton valaki van esetleg?Teljes váltásban gondolkozom,ha valaki ismer ezek közül vagy tud újat mondani,ne fogja vissza magát :)

Idézetet írta: Norbert82 Dátum május 22, 2012, 15:05:27
Mindig az over-rel kezdem a fogadást és utána azonnal megteszem az under-t is. Még ha módosítják az oddsokat, akkor sem várok arra, hogy hátha betalálnak. Olyan volt már, hogy változtak az oddsok és kb 500-1000Ft-ot buktam, de a következő fogadásokkal visszanyertem.

Ha nincs gól akkor az under csökken, ha előbb az overt teszed meg hogyan tudsz mégis arbot csinálni?

Idézetet írta: sleve Dátum május 28, 2012, 19:37:19
Ha nincs gól akkor az under csökken, ha előbb az overt teszed meg hogyan tudsz mégis arbot csinálni?

Surebetet csinál, nem pedig tradel  ;)

Idézetet írta: sleve Dátum május 28, 2012, 19:37:19
Ha nincs gól akkor az under csökken, ha előbb az overt teszed meg hogyan tudsz mégis arbot csinálni?

Több irodánál fogadok.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum május 28, 2012, 19:39:22
Surebetet csinál, nem pedig tradel  ;)

Éppen azért kérdeztem, élőben annyira kiegyensúlyozottak a piacok, hogy ilyet elkapni művészet vagy csak rossz irodákat nézek. :(

Ázsiai iroda nélkül nincs értelme élőben surebetet vadászni,és szerintem elég jó figyelő is kell hozzá.Ázsiaiaknál sok lehet a waiting,danger zone idő,ami minuszt generálhat,ha overrel kezded---bár undert sosem fogadnék előre,mert ha gól van már buktad is a pénzt.Ladbrokeson-n fogadsz egy undert,majd várod az ázsiaiban az overt,hogy mikor telik le a waiting time---elég idegörlő,közben esik egy gól,és már láthatod is,hogy cancelled :bash:
5 dimesről mi a vélemény,nekem nagyon visszaesett a forgalmam náluk,nagyon fürgék(eddig is azok voltak)

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum május 27, 2012, 23:27:19
Kvikt!
Hogy jut eszedbe ilyen irodába pénzt tenni? >:(SBR-n még a nevét se találtam......
Ladbrokes másodjára vágott ki 3 hónapon belül,nektek mi a tapasztalat?Heritage Sports-on valaki játszott már?BetDSi-n?You Wager-en?Vietbetet ismeri valaki?Bluesq-n esetleg valaki?Paddy és Boyle még mindig kivág 2-3 fogadás után?Starlotton valaki van esetleg?Teljes váltásban gondolkozom,ha valaki ismer ezek közül vagy tud újat mondani,ne fogja vissza magát :)

Marathonbet klónja a Panbet! És ajánlom a használatát neked is.....
Ladbrokes tűrőképessége jelentősen romlott, sőt több országból is kivonultak, az új magyar ügyfelek limithatárait pedig csökkentették.
A Herritage-t magyar ügyfelek nem használhatják.
A Betdsi korrekt, sajnos focira alacsony a limit, 250$.Amerikára jó.
You Wagerről kifizetési problémákat hallottam, szerintem hanyagold,bár szeméályes tapasztalatom nincs.
Vietbetről semmi infóm, de a samvot mindenféleképpen használd ha még nem használod.Jut eszembe, ha már ázsiaiak, hogy az IBCbet-hez végre be lehet kerülni!! Sőt, ügynökkel lehet mozgatni a pénzt a Sbobet-Pinnacle-IBCbet között. Ha kell megadom a címét.
Bluesquaren 70 fogadást kötöttem mire kirúgtak, abszolút használható.
Ugyanez a Boylesport és a Paddy,az előbbinél 100! feletti fogadást helyeztem el, a paddynél ma a 42.-et az egyik eb-s meccsre. Csak okosan kell tudni őket használni,már írtam erről...
Starlottoról nincs infóm.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum június 01, 2012, 23:36:29
Ázsiai iroda nélkül nincs értelme élőben surebetet vadászni,és szerintem elég jó figyelő is kell hozzá.Ázsiaiaknál sok lehet a waiting,danger zone idő,ami minuszt generálhat,ha overrel kezded---bár undert sosem fogadnék előre,mert ha gól van már buktad is a pénzt.Ladbrokeson-n fogadsz egy undert,majd várod az ázsiaiban az overt,hogy mikor telik le a waiting time---elég idegörlő,közben esik egy gól,és már láthatod is,hogy cancelled :bash:
5 dimesről mi a vélemény,nekem nagyon visszaesett a forgalmam náluk,nagyon fürgék(eddig is azok voltak)

Teljesen egyetértek. Nekem a live a mérkőzések kezdetekor és a szünetben vált be. Minimális a rizikó.

Idézetet írta: sleve Dátum május 29, 2012, 19:13:36
Éppen azért kérdeztem, élőben annyira kiegyensúlyozottak a piacok, hogy ilyet elkapni művészet vagy csak rossz irodákat nézek. :(

Nem tudom mely irodákat nézed,de a bwin,party tökéletesen elég az ázsiaiakkal szemben.

Idézetet írta: issey76 Dátum június 12, 2012, 18:46:19
Nem tudom mely irodákat nézed,de a bwin,party tökéletesen elég az ázsiaiakkal szemben.

Melyek az ázsiai irodák?

Idézetet írta: hurkabalint Dátum június 12, 2012, 20:16:52
Melyek az ázsiai irodák?
Furcsállom, hogy haladó fogadóként nem tudod ;)
A legnépszerűbbek: 188bet, sbobet-canbet klón,12bet-dafabet-mansion88 klón, IBCbet, illetve a nálunk talán nem annyira ismert samvo,368bet,crown. Természetesen a lista nem teljes,de ők a meghatározók.

Idézetet írta: issey76 Dátum június 12, 2012, 20:54:15
Furcsállom, hogy haladó fogadóként nem tudod ;)
A legnépszerűbbek: 188bet, sbobet-canbet klón,12bet-dafabet-mansion88 klón, IBCbet, illetve a nálunk talán nem annyira ismert samvo,368bet,crown. Természetesen a lista nem teljes,de ők a meghatározók.

Köszi a választ!:) Én még mindig inkább kezdőnek tartom magam mint haladónak, az csak azért van automatikusan a nevemhez írva mert már van egy bizonyos számú hozzászólásom a fórumon. :ok:

Idézetet írta: issey76 Dátum június 12, 2012, 18:39:33
Marathonbet klónja a Panbet! És ajánlom a használatát neked is.....
Ladbrokes tűrőképessége jelentősen romlott, sőt több országból is kivonultak, az új magyar ügyfelek limithatárait pedig csökkentették.
A Herritage-t magyar ügyfelek nem használhatják.
A Betdsi korrekt, sajnos focira alacsony a limit, 250$.Amerikára jó.
You Wagerről kifizetési problémákat hallottam, szerintem hanyagold,bár szeméályes tapasztalatom nincs.
Vietbetről semmi infóm, de a samvot mindenféleképpen használd ha még nem használod.Jut eszembe, ha már ázsiaiak, hogy az IBCbet-hez végre be lehet kerülni!! Sőt, ügynökkel lehet mozgatni a pénzt a Sbobet-Pinnacle-IBCbet között. Ha kell megadom a címét.
Bluesquaren 70 fogadást kötöttem mire kirúgtak, abszolút használható.
Ugyanez a Boylesport és a Paddy,az előbbinél 100! feletti fogadást helyeztem el, a paddynél ma a 42.-et az egyik eb-s meccsre. Csak okosan kell tudni őket használni,már írtam erről...
Starlottoról nincs infóm.

Köszi Issey!Sokat segítettél,mert muszáj megtalálnom a megfelelő másik "oldalamat" a standard irodáim mellé.Vietbet A+-os iroda volt,de beleolvadt az 5dimesbe,az oldala már elérhetetlen.IBC-bet mennyivel jobb esetleg a Sbo-nál,mert a bejelentkező oldala kisértetiesen hasonlít rá,csak érdekes,mert a google-ben is nehéz megtalálni.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum június 13, 2012, 21:50:50
Köszi Issey!Sokat segítettél,mert muszáj megtalálnom a megfelelő másik "oldalamat" a standard irodáim mellé.Vietbet A+-os iroda volt,de beleolvadt az 5dimesbe,az oldala már elérhetetlen.IBC-bet mennyivel jobb esetleg a Sbo-nál,mert a bejelentkező oldala kisértetiesen hasonlít rá,csak érdekes,mert a google-ben is nehéz megtalálni.

Az IBCbet a 12bet-el megegyező oddsokat ad nagyon magas limithatárokkal. Gyakorlatilag pinnacleval azonos vagy még inkább magasabb  szint (limithatárra és oddsra is értendően).