Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 21:40:34
Egyébként foglalkoztál vagy foglalkozol arbitrázzsal? Mennyire vagy jártas ebben a témában?

Az előző hozzászólásom kicsit zagyvára sikeredett (szóismétlés, egybeírás), de nem vettem észre, hogy elküldtem. Elnézést érte.

Nem nagyon vagyok annyira jártas a témában, és bwint is csak példaként írtam, hogy lásd: vannak furcsaságok.

Ezt most nem teljesen értem. A magyar számlámról interneten banki átutalással külföldre utaltam 50 dollárt. Az otp rendszere kérdezte milyen valutában utalja, én az usd-t választottam mivel a netellert is usd alapúra csináltam.

Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 21:54:51
Ezt most nem teljesen értem. A magyar számlámról interneten banki átutalással külföldre utaltam 50 dollárt. Az otp rendszere kérdezte milyen valutában utalja, én az usd-t választottam mivel a netellert is usd alapúra csináltam.
Netellertől kaptál egy számlaszámot.Ez szerintem egy magyar erstés számlaszám.Másold be ide a számlaszámot

Erről a gépről nem tudok fellépni a bankomhoz, de biztos, hogy nem magyar volt. Úgy emlékszem brit, international bank transfer deposit volt.

Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 22:10:15
Erről a gépről nem tudok fellépni a bankomhoz, de biztos, hogy nem magyar volt. Úgy emlékszem brit, international bank transfer deposit volt.
Akkor nem szóltam.

Szóval van valaki, aki komolyabb tapasztalattal rendelkezik sport arbitrázs terén?

Idézetet írta: laszlo29 Dátum november 07, 2012, 23:54:14
Szóval van valaki, aki komolyabb tapasztalattal rendelkezik sport arbitrázs terén?

Szerintem indulásnak olvasd végig ezt a topicot! Ha ez már megvolt, akkor sorry.
Elöljáróban annyit, hogy a Skrill talán szerencsésebb választás lett volna, az alacsonyabb költségek, és a szélesebb körben való elfogadottsága miatt. A Netellert nem ismerem annyira, de talán ezt kevesebb iroda fogadja el.
Az arbitrázs nagyon összetett valami, rengeteg apró kis buktatója van, amiket leginkább a saját kárán tanul meg az ember. Kivülről könnyű pénzszerzésnek tűnhet, azonban nagyon idő- és tőkeigényes. Ha mindkettőből van bőven, és eléggé kitartó vagy, akkor egy jó darabig viszont szépen hozhat a konyhára. A legnehezebb az egészben az, hogy elkerüld a korlátozásokat. Ezt véglegesen csak nagyon kevés bukinál lehet megtenni, a többinél csak idő és ügyesség kérdése az, hogy meddig tudsz radar alatt maradni.
Az indulásnál jó tőkenövelő módszer a kezdőbónuszok bezsebelése.

sziasztok!
olvasgattam a topicot, de elég nagy a csend mostanság, és azóta gondolom sok minden változott...
szóval az érdekelne h érdemes lenne még most is belekezdeni a surebetezésbe?
régebben írták páran, hogy sok oldal szigoritott a dolgokon... ha igen mekkora összeggel kellene minimum? 300-500 euroval tudnék most kezdeni...
tudom ez nem sok és, ezzel 40 fogadóirodánál biztos nem lesz számlám kezdésnek...
ennyi pénzből melyek azok a fogadóirodák amiken gondolkodjak? én a marathonbet, pinnacle, nordicbet-re gondoltam... a "másik" oldalra miket tennétek?
köszi annak aki válaszol! a helyesírási hibákért meg bocsi :D

Idézetet írta: Dani444 Dátum november 08, 2012, 11:43:03
300-500 euroval tudnék most kezdeni...

ennyi pénzből melyek azok a fogadóirodák amiken gondolkodjak? én a marathonbet, pinnacle, nordicbet

Nordicbetet szerintem felejtsd el.A Marathonbet valóban sokszor szerepel,de legtöbbször pár eurónál többet nem fog engedni--ilyen 10-15 euróra gondolj,viszont a kifizetése zseniális..Mondjuk egy 1,55 és egy 3,19-es oddsot elég nehéz lesz kihozni jól,ha az egyik felére csak pár euró mehet--persze lesz ahová több is.Pinnacle valóban kell.A másik,hogy sok helyen nem ingyenes a  kiutalás,váltási veszteséggel is számolj,ha moneybookersed van,valamint arra is,hogy mindkét oldalon kell lenni pénznek.És nem olyan egyszerű mégsem,hogy ami működik 10x az működik 100x is.

arbmachtfrei:

Te űzöd még az arbolást?
Régebben úgy emlékszem azt írtad hogy sikerült ebből megélned, aztán volt egy időszak amikor azt állítottad hogy egyre nehezebb sajnos.
Most hogy látod ezt? Mennyire lehet ebből jól megélni /egyáltalán lehet-e?
Feltéve ha az embernek van egy nagyobb bankja.
Szted még lehetséges?

Persze,hogy csinálom,de egyre nehezebb,azért régebben voltak bizonyos határok amik ha be lettek tartva,működtek az irodák--ma már egy stan james,coral,victor--de sorolhatnám már nem olyanok mint voltak,és a tűrőképesség is csökkent.

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum november 09, 2012, 10:10:51
Persze,hogy csinálom,de egyre nehezebb,azért régebben voltak bizonyos határok amik ha be lettek tartva,működtek az irodák--ma már egy stan james,coral,victor--de sorolhatnám már nem olyanok mint voltak,és a tűrőképesség is csökkent.

A névválasztásod akkor is szenzációs!
Nem is név ez, hanem életérzés...  :)

örülök,hogy tetszik a névválasztás:)

Sziasztok. Tegnap nézegettem az oddsokat, mert gondoltam belevágok megint az arbolásba.
Az a kérdésem, hogy próbáltátok már azt, hogy egy adott surebet szorzóját szétszeditek? Mert én eddig pl. az oddsportalt használtam, és annak a tippjeit. De ott ő pl. megad egy szorzót 3 kimenetellel, és azt én lecsökkentem 2re.
Pl. Megrakom a marathonbetnél a sima 1est, és egy másik irodánál az X2-t, és így a két tipp pont fedné egymást