Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ÜDv Mindenkinek!

Srácok, valaki közületek nyomja live-ba az arbolást?  Gondolok itt "előbb megrakom az over-t, majd utána az undert, és ha csak áll a játék"-ra ;D

Mert én nézem a bwin kontra ázsiait, de valahogy nem tudok olvasni a "sorok között" :o
Mert azt vettem ugye észre, hogy ha nincs gól akkor csökken az under szinte 3-5 perc alatt a meccs kezdése után, és nem is kicsit..

Szóval Nektek ez hogy jön be?  Mert a korábbi hozzászólásokból tapasztalva valakinek működik, de valakinek meg nem... :bash:

Köszi a segítséget...   Kell másfelé is nézni, mert nagyon szűk a meccs előtti arb. lehetőségek

Illetve, ami még felkeltette a figyelmemet, az a döntetlen vadászat 3/5  4/5 systembe.. Erről tapasztalat?

Ha még valaki olvassa a topicot, és tapasztaltabb, mint én, akkor örülnék egy kis infónak:

Live meccs alatt is előfordulhat, hogy túl magas az odds mondjuk 2.2 az alatta pedig 2.00 és akár e miatt törlik?

Szintén live alatt kétszer ugyanazt a tétet nem szabad megtenni pl. megteszem az egyiket 100 euróval 2.05el, majd a szünetben 2.2-vel szintén 100al.  Szóval ugyanúgy érvényesek az íratlan szabályok live-os fogadásnál, mint live előttinél?

Idézetet írta: katyakos Dátum március 23, 2013, 23:35:26
Ha még valaki olvassa a topicot, és tapasztaltabb, mint én, akkor örülnék egy kis infónak:

Live meccs alatt is előfordulhat, hogy túl magas az odds mondjuk 2.2 az alatta pedig 2.00 és akár e miatt törlik?

Szintén live alatt kétszer ugyanazt a tétet nem szabad megtenni pl. megteszem az egyiket 100 euróval 2.05el, majd a szünetben 2.2-vel szintén 100al.  Szóval ugyanúgy érvényesek az íratlan szabályok live-os fogadásnál, mint live előttinél?

Általánosságban elmondható, hogy az élőben tett arbitrázsra ugyanúgy vonatkoznak az íratlan szabályok, sőt még inkább kell figyelni a hibás oddsokat. Nagyobb valószínűséggel fordul elő ilyen, mint a nem élő fogadásoknál. Valamit elnéz a meccs oddsait adó buki, esetleg a játékvezető döntését túl későn értelmezi, és így a kelleténél tovább marad kint irreális odds. Az erre tett fogadásokat szinte kivétel nélkül törlik. A játékrészek közötti szünetben ezek a kockázati tényezők eltűnnek, vagyis inkább ekkor érdemes arbitrázsra tenni.


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni az általam felmerülő kérdések megválaszolásában.Végigolvastam a fórumot a szemem majdnem kiugrik,beletelt 1 kis időbe!Szép bázist hoztatok össze le a kalappal!  :D
Érvek és ellenérvek is vannak ehhez a fogadási rendszerhez,én eddig más rendszerben fogadtam,és több száz fogadáson vagyok túl,természetesen pár irodával dolgoztam eddig,nem ilyen sokkal amiket itt felsorolva látok.Mert ahhoz nem volt rá igény,mégis hoztak profitot abban a rendszerben.

Ha szeretném kipróbálni 1-2 ezer eurós bankkal ezt a rendszert,hogyan tegyem??

Szétszórjam az irodák között,de melyik irodák között?bónusz vagy nem bónusz?Mi a fogadási limit amiért még nem korlátoznak?Miért korlátoznak?Azt hiszik a magyarnak nagy tét a 100euró?

Mire kell odafigyelni és mi az amitől óvva int minden kedves fogadó aki ebben jártas?

Várom válaszotokat!

Köszönettel


Idézetet írta: onodizs Dátum március 29, 2013, 06:26:01
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni az általam felmerülő kérdések megválaszolásában.Végigolvastam a fórumot a szemem majdnem kiugrik,beletelt 1 kis időbe!Szép bázist hoztatok össze le a kalappal!  :D
Érvek és ellenérvek is vannak ehhez a fogadási rendszerhez,én eddig más rendszerben fogadtam,és több száz fogadáson vagyok túl,természetesen pár irodával dolgoztam eddig,nem ilyen sokkal amiket itt felsorolva látok.Mert ahhoz nem volt rá igény,mégis hoztak profitot abban a rendszerben.

Ha szeretném kipróbálni 1-2 ezer eurós bankkal ezt a rendszert,hogyan tegyem??

Szétszórjam az irodák között,de melyik irodák között?bónusz vagy nem bónusz?Mi a fogadási limit amiért még nem korlátoznak?Miért korlátoznak?Azt hiszik a magyarnak nagy tét a 100euró?

Mire kell odafigyelni és mi az amitől óvva int minden kedves fogadó aki ebben jártas?

Várom válaszotokat!

Köszönettel

A bónuszos (és ajánlott) irodákon mindenképpen menj végig, azokkal lehet gyakorolni és javítja a megtérülést is.  :)
Azoknál szétszórhatod a pénzt és arbolhatsz a bónuszforgatáshoz is. (ekkora tőkével pár hét alatt végezhetsz tucatnyi irodával)
Játszva megismered őket és ha egyik-másik már ezen időszak alatt korlátoz, akkor nincs vele többé gondod.  :)
(azért is fontos minél több irodánál ügyfélnek lenni, mert így van esélyed újratöltési bónuszokat kapni a későbbiekben. Aki meg arbol, annak egy ilyen bónusz garantált hasznot jelent.)

Ebben az időszakban azt is látni fogod, mely, általad használt irodákhoz van sűrűn fogadható arb, ez alapján kialakul, hol érdemes fixen pénzt tartanod. (pl. a bónuszt nem kínáló Pinnacle jó megoldás, ott nem valószínű, hogy korlátoznak és pontosan látod, mennyit tehetsz fel egy eseményre)
A többi között meg ugráltathatod is a pénzed Skrillen keresztül.
Ha nagyon elaprózod a pénzt, akkor a profitod is csökken egy-egy fogadáson.

A tétnagyság elsősorban az iroda tűrőképességétől függ, aztán pedig a te tevékenységed határozza meg, mikor lesz belőlük eleged.  :)


Én csak annyit szeretnék leírni hogy azért szerintem(totál kezdő vagyok arb téren) ha itt korlátozás van egyik irodánál
és már nem él az arb lehetőség, akkor fogod magad mész oszt megteszed a 2. legnagyobb oddsot. Így is buksz pár százalékot de közel sem annyit mintha 9db 1,1-es odds után jön a törvényszerű bukó. mert ekkor elbukted ugye mind a 9X 0,1nyi profitodat plusz a kezdő tétedet, így az irodánál az előny.
Viszont ha arbolsz mondjuk 20db 5% arb után jön egy lekorlátozás és már nem éri meg, de te félig már benne vagy.
Mit tudsz tenni. Csökkented a veszteséget azzal hogy megteszed a második legnagyobb ellen oddsot. Jó ekkor nem nyertél az adott egy fogadással de ezt a veszteséget simán be lehet és kell is kalkulálni.
A két fogadási példa közti különbség a hosszútáv tekintetében eget rengető az utóbbi javára.
Vagy nem ennyire rózsás a helyzet?

Idézetet írta: betörő Dátum március 30, 2013, 13:13:00
Én csak annyit szeretnék leírni hogy azért szerintem(totál kezdő vagyok arb téren) ha itt korlátozás van egyik irodánál
és már nem él az arb lehetőség, akkor fogod magad mész oszt megteszed a 2. legnagyobb oddsot. Így is buksz pár százalékot de közel sem annyit mintha 9db 1,1-es odds után jön a törvényszerű bukó. mert ekkor elbukted ugye mind a 9X 0,1nyi profitodat plusz a kezdő tétedet, így az irodánál az előny.
Viszont ha arbolsz mondjuk 20db 5% arb után jön egy lekorlátozás és már nem éri meg, de te félig már benne vagy.
Mit tudsz tenni. Csökkented a veszteséget azzal hogy megteszed a második legnagyobb ellen oddsot. Jó ekkor nem nyertél az adott egy fogadással de ezt a veszteséget simán be lehet és kell is kalkulálni.
A két fogadási példa közti különbség a hosszútáv tekintetében eget rengető az utóbbi javára.
Vagy nem ennyire rózsás a helyzet?

Jól látod,ez különbözteti meg az arbost a sportfogadótól.
Nem létezik biztos tipp,kivéve ha tudod mi lesz:)
Az igaz,hogy az oddsmozgásból lehet következtetni,de sokszor semmit sem ér,mert egyszerű sportfogadók tolják az adott kimenetelt,és nem valami más dolog történik.Fogod befejezed,és a következő arboddal már vissza is kerested,nem kockáztattál feleslegesen.
Más dolog--lenne egy javaslatom,hogy kicsit felpörögjön a topik,mi lenne ha beszámolnánk egymásnak arról kit melyik iroda mennyi idő alatt limitálta le,illetve mennyi volt az átlagtét,és milyen eseményekre fogadott.Szerintem ez mindenkinek hasznos lesz,annak is ki adja,és annak is ki kapja:)
Szóval akkor kezdeném:Marathonbet 2 hét--150-200-as tétekkel.
BetViktor---már regelni sem merek,max 3 fogadást éltem meg az utóbbi időben,egyáltalán enged még magyarokat?
Nordicbet--kecsegtető bónusz,de normális összeggel már az elején sem engedett fogadni
bwin--2 hónap--150-200-s tétekkel
sportingbet--1 hónap
Coralról nincs infóm,anno még az Eurobeten voltam náluk,van aki használja?Nekem kellene nagyon ismét.
Stan James magyaroknak felejtős.
Nekem a paddy és a boyle sosem húzta sokáig,pedig csak kiemelt mérkőzésekre(csak focira játszom) és 100-nál sosem volt nagyobb tétem.Vélemények?

Ezt még elfelejtettem--UCA bet és Admiralbet,
Valaki tud róluk valamit?

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum március 30, 2013, 23:58:15

Nordicbet--kecsegtető bónusz,de normális összeggel már az elején sem engedett fogadni


Köszi az összefoglalót!
Mivel én főleg a bónuszok forgatásához arbolok, ritkán megyek 50 eurós tét fölé...

Ez a Nordicbet megjegyzés milyen bónuszra vonatkozott?!
Elvileg csak skandinávoknak adnak a kezdőbefizetésre...

Idézetet írta: arbmachtfrei Dátum március 30, 2013, 23:58:15
Jól látod,ez különbözteti meg az arbost a sportfogadótól.
Nem létezik biztos tipp,kivéve ha tudod mi lesz:)
Az igaz,hogy az oddsmozgásból lehet következtetni,de sokszor semmit sem ér,mert egyszerű sportfogadók tolják az adott kimenetelt,és nem valami más dolog történik.Fogod befejezed,és a következő arboddal már vissza is kerested,nem kockáztattál feleslegesen.
Más dolog--lenne egy javaslatom,hogy kicsit felpörögjön a topik,mi lenne ha beszámolnánk egymásnak arról kit melyik iroda mennyi idő alatt limitálta le,illetve mennyi volt az átlagtét,és milyen eseményekre fogadott.Szerintem ez mindenkinek hasznos lesz,annak is ki adja,és annak is ki kapja:)
Szóval akkor kezdeném:Marathonbet 2 hét--150-200-as tétekkel.
BetViktor---már regelni sem merek,max 3 fogadást éltem meg az utóbbi időben,egyáltalán enged még magyarokat?
Nordicbet--kecsegtető bónusz,de normális összeggel már az elején sem engedett fogadni
bwin--2 hónap--150-200-s tétekkel
sportingbet--1 hónap
Coralról nincs infóm,anno még az Eurobeten voltam náluk,van aki használja?Nekem kellene nagyon ismét.
Stan James magyaroknak felejtős.
Nekem a paddy és a boyle sosem húzta sokáig,pedig csak kiemelt mérkőzésekre(csak focira játszom) és 100-nál sosem volt nagyobb tétem.Vélemények?



Most ezek milyen tétek? 50-100-200 Ft,EU,Dollar? Gondolom forint ;D

Én 2 hónapja kezdetem Sure bet-ezni, túl vagyok 300 fogadáson. össztétem max. 40€ (100k Forint kezdő bank)
Mások tanácsára eleinte minimális tétekkel próbálkoztam, majd szépen lassan hétről hétre emeltem.

Ilyen kis tétek mellett a bónuszokkal nagyon megszenvedtem, pl. FortunaWin-hez gyakorlatilag a bankom 70%-át átnyertem, és pénzt nem tudtam kivenni mert nem volt teljesítve a forgatás.

Tudom amatőr hiba volt, de én mindenkinek azt tanácsolom, hogy bónuszforgatáshoz akkora tétekkel álljatok hozzá, hogy hamar teljesíteni tudjátok a forgatási feltételt. ha nem váltottam volna stratégiát, 20€-s irodánkénti tétekkel átbuktam volna mindenem Fortunához.

Jelenleg ezeknél az irodáknál fogadok (leginkább élőben):
Bet365,Marathon,Willhill,Bwin   Limitem még nincs, és egyelőre nekem megfelel amit 40€ eseményenkénti össztéttel össze lehet hozni naponta átlagban.

Idézetet írta: andriska24 Dátum március 31, 2013, 23:17:19
Én 2 hónapja kezdetem Sure bet-ezni, túl vagyok 300 fogadáson. össztétem max. 40€ (100k Forint kezdő bank)
Mások tanácsára eleinte minimális tétekkel próbálkoztam, majd szépen lassan hétről hétre emeltem.

Ilyen kis tétek mellett a bónuszokkal nagyon megszenvedtem, pl. FortunaWin-hez gyakorlatilag a bankom 70%-át átnyertem, és pénzt nem tudtam kivenni mert nem volt teljesítve a forgatás.

Tudom amatőr hiba volt, de én mindenkinek azt tanácsolom, hogy bónuszforgatáshoz akkora tétekkel álljatok hozzá, hogy hamar teljesíteni tudjátok a forgatási feltételt. ha nem váltottam volna stratégiát, 20€-s irodánkénti tétekkel átbuktam volna mindenem Fortunához.

Jelenleg ezeknél az irodáknál fogadok (leginkább élőben):
Bet365,Marathon,Willhill,Bwin   Limitem még nincs, és egyelőre nekem megfelel amit 40€ eseményenkénti össztéttel össze lehet hozni naponta átlagban.

Szerintem meg pont a kisebb téteknél van "egészséges szórás" és sok kis tét esetén nehezebben fordul elő, hogy minden pénzed átbukod oda, ahova nem kéne.

A fortunawin bónuszának forgatása tényleg szívás, mert a 100 000 ft minimum 3-as szorzóval azt jelenti, hogy más irodánál legalább 200 000 ft-ot kell a forgatás alatt felpakolnod.
Ez lehet egyetlen fogadásban is meg 200 db-ban is.
De bármekkora tétet választasz, ez az összeg elméletileg mind át is vándorolhat a fortunára, ha peched van.

Az ilyen irodákat érdemes más, bónuszos irodák ellen forgatni, mert legalább a fortunára átnyert összeggel ki lehet üríteni más számlákat, amivel ugye a forgatás ott már teljesül is.

Üdvözlök mindenkit, még új vagyok az oldalon!  :)
A következő kérdésben szeretném a véleményeteket kérni:
A Bet365-ön szeretnék élő fogadásos surebet-eket kötni, max. 50 € össztéttel, naponta 1-2 alkalommal.
Ha apránként kérek kifizetést és egyúttal be is fizetek valamennyit, szerintetek számíthatok tétkorlátozásra a későbbiekben?

Köszönöm, ha valaki válaszol!  :cya:

Idézetet írta: Geese Dátum április 02, 2013, 15:42:23
Üdvözlök mindenkit, még új vagyok az oldalon!  :)
A következő kérdésben szeretném a véleményeteket kérni:
A Bet365-ön szeretnék élő fogadásos surebet-eket kötni, max. 50 € össztéttel, naponta 1-2 alkalommal.
Ha apránként kérek kifizetést és egyúttal be is fizetek valamennyit, szerintetek számíthatok tétkorlátozásra a későbbiekben?

Köszönöm, ha valaki válaszol!  :cya:

Kérdés, hogy ezek oldalon belüli surebetek vagy másik bukival hozod össze vagy inkább trédek?