Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg ami még érdekes lehet, hogy a MAC Addrest hogy az égbe variálod át, hiszen ha jól tudom, az a hálózati eszköz fizikai címe, vagyis mindíg kell cserélni fizikálisan is a hálózati eszközt, gondolom? ???

Idézetet írta: katyakos Dátum április 07, 2013, 17:56:05
Meg ami még érdekes lehet, hogy a MAC Addrest hogy az égbe variálod át, hiszen ha jól tudom, az a hálózati eszköz fizikai címe, vagyis mindíg kell cserélni fizikálisan is a hálózati eszközt, gondolom? ???

Pl.: Beraksz a gép s a modem közé egy rutert s annak a MAC címét tudod változtatni.

Idézetet írta: issey76 Dátum április 07, 2013, 10:28:41
"Skrillesek sem szeretik ha ugyanolyan IP-ről 3 különböző számlára lépsz be,előfordulhat,hogy kicsit megfingatnak."

Hopsz, itt újat mondtál nekem, én nem tudok ilyenről. Van esetleg valami konkrétumod ezzel kapcsolatban?

Én mondjuk Netellert használok, de simán belépek több számlára egy IPről.
Először kérdeznek a három biztonsági kérdésből egyet, aztán semmi bajuk.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 08, 2013, 10:33:59
Én mondjuk Netellert használok, de simán belépek több számlára egy IPről.
Először kérdeznek a három biztonsági kérdésből egyet, aztán semmi bajuk.

Én is MB-t használok, vannak hűségpontok, hamar korlátlanná tudod tenni a számládat, vagyis annyit utalsz oda-vissza amennyit akarsz, de arra nagyon kell vigyázni, hogy csak 1 számlád legyen, mert ha rájönnek zárják ugye az összeset és többé nem lehet új!!   Korábban belefutottam sajna... :bash:

Azt szeretném kérdezni, hogy a betsson csak annyi korlátot vezet be amit leír a FAQ-ban vagy annál jobban is leveheti ha úgy gondolja? Köszönöm a válaszokat. Tehát minden meccsre fix a max nyerhető  és a heti és a napi nyeremény is meg van szabva tehát ettől nem térnek el?

Tudtok, olyan oldalt ahol be tudom állítani melyik 2-3 iroda érdekel és nekem kikeresi azokat az eseményeket ahol ha megjátszok minden  kimenetelt a különböző irodáknál a legkevesebb veszteségem legyen?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum április 17, 2013, 12:57:32
Tudtok, olyan oldalt ahol be tudom állítani melyik 2-3 iroda érdekel és nekem kikeresi azokat az eseményeket ahol ha megjátszok minden  kimenetelt a különböző irodáknál a legkevesebb veszteségem legyen?
surebet.com
Oddsfinder is ilyen volt, vagyis a negatív arbitrázsokat is mutatta, egy ideje viszont már nem elérhető. De biztos van még jópár ilyen.

Úgy gondolom aki élőben arbolt annak most egy hatalmas veszteséggel kell szembesülnie,a bwin kivonulására gondolok--meccs előtt nem igazán számított de élőben szinte az egyik legjobb iroda volt arbolásra.Nem tudom mi jön még,de egyre komolyabb nehézségekkel kell szembe nézni.

Mostanaban alig van arb az unibethez...a surebet nekem egyet sem mutat ki, s nem tudom forgatni a bonuszt...tud valaki masik arbos oldalt, ami -%-os fogadasokat is mutat, vagy 0%ost?

Idézetet írta: borgosh Dátum április 21, 2013, 11:32:42
Mostanaban alig van arb az unibethez...a surebet nekem egyet sem mutat ki, s nem tudom forgatni a bonuszt...tud valaki masik arbos oldalt, ami -%-os fogadasokat is mutat, vagy 0%ost?

Szerintem ennek technikai oka van, mivel egyáltalán nem mutat Unibet arbokat 1-2 napja, miközben "véletlenül" simán találtam az oddsportal.com-on kettőt a bet365 ellen.

A mínuszosakat még a RebelBetting ingyenes verziója mutatja, azt le kell tölteni a gépedre az oldalukról, bár nem emlékszem, hogy van-e rajta unibet is...
A bmbets.com 0-tól mutat, ha jól állítod be a szűrőt, akkor simán látod a 0-1% közöttieket is.


Idézetet írta: borgosh Dátum április 21, 2013, 14:40:20
bmbets 0.5% -tol :D, megprobalom a rebelt :great:

Ha nem állítasz be határt akkor 0-tól mutatja, csak a felső határt is le kell vinni (vagy rövidebb időszakot nézni), különben nem férnek fel a listára az alacsonyabb profitú arbok.

Van egy dolog, amit nem igazán értek, mégpedig, hogy az irodák miért üldözik az arbosokat. Hiszen a bukik egy meghatározott nyereség százalékkal dolgoznak, tehát attól, hogy az adott fogadásnál tegyük fel az nyer, amelyik egy másik iroda ellenkező kimenetelének oddsával párosítva arbot hoz létre, attól az irodának még ugyanúgy megvan a maga előre kitűzött százalékos nyeresége. A korlátozás végül is érthető, hiszen fenn kell tartaniuk az egyensúlyt, ami ugyebár úgy néz ki, hogy "A" odds x összes tét, B" odds x összes tét, és így tovább, és így tovább. De attól, hogy (tegyük fel az arbot okozó odds nyer), még a többi kimenetel, amik vesztettek, hozzák a kitűzött célt az irodának. Vagy rosszul gondolkodom? Köszönöm, aki tud válaszolni.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum április 24, 2013, 19:09:37
Van egy dolog, amit nem igazán értek, mégpedig, hogy az irodák miért üldözik az arbosokat. Hiszen a bukik egy meghatározott nyereség százalékkal dolgoznak, tehát attól, hogy az adott fogadásnál tegyük fel az nyer, amelyik egy másik iroda ellenkező kimenetelének oddsával párosítva arbot hoz létre, attól az irodának még ugyanúgy megvan a maga előre kitűzött százalékos nyeresége. A korlátozás végül is érthető, hiszen fenn kell tartaniuk az egyensúlyt, ami ugyebár úgy néz ki, hogy "A" odds x összes tét, B" odds x összes tét, és így tovább, és így tovább. De attól, hogy (tegyük fel az arbot okozó odds nyer), még a többi kimenetel, amik vesztettek, hozzák a kitűzött célt az irodának. Vagy rosszul gondolkodom? Köszönöm, aki tud válaszolni.

Ez nem ilyen egyszerű. Gondolj bele ha mindenki arbolna, akkor mindenki nyereséges lenne, magyarán szép lassan kifosztanák az irodákat. Ha te arbolsz akkor biztosan nyersz, az már a véletlenen múlik hogy melyik irodánál. Az iroda pedig nem tűrhet el egy biztosan nyerő fogadót.

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 24, 2013, 19:55:08
Ez nem ilyen egyszerű. Gondolj bele ha mindenki arbolna, akkor mindenki nyereséges lenne, magyarán szép lassan kifosztanák az irodákat. Ha te arbolsz akkor biztosan nyersz, az már a véletlenen múlik hogy melyik irodánál. Az iroda pedig nem tűrhet el egy biztosan nyerő fogadót.

Köszönöm a választ! :ok: A nyereményeket ugyebár a vesztes kimenetelekre tett összegekből fizetik ki, és ezenfelül még marad az irodának is nyeresége, szóval végső soron biztosan nyer az iroda és az arbos is, nem? Továbbmegyek, egy arbnál minden érintett iroda és az arbos is nyer, mindegyik iroda hozza a maga néhány százalékos nyereségét, és az arbos is. Abból a szempontból viszont megértem, hogy nem szeretik a sikeres sportfogadókat, legyen az trade (nem BF és társaira gondolok), surebet, szimpla fogadások, bónuszvadászok stb., hogy ők tudatosak, ami a nyereség kezelését illeti, s tőkét vonhatnak ki, ami nem kedvez a bukiknak. De önmagában attól, hogy arbos oddsot kínálnak, még ugyanolyan mértékű nyereségre tesznek szert, mintha nem lehetne azt párosítani. Ha pedig túl sokan rakják az arbot okozó oddsot, azt úgyis leviszik, tehát az arbos nem okoz veszteséget az irodának azzal, hogy arbol, maximum, ha túl sokat nyer és azt kivonja az irodától. De ez már egy másik indok az "üldözésre".