Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az irodáknak valószínűleg az a feltűnő, hogy egyszerre megjelenik több tucat fogadó sok ezer euróval ugyanazon a fogadási eseményen.
Ők sem hiszik, hogy egyszerre kaptunk ihletet...

Az oddsportalon sok arbot lehet találni, ha a meccsekre kattintva nézegeted a szorzókat, de a főoldalon lévőek tényleg a legfeltűnőbb kategóriába tartozóak, azokat ugye még azok is megtalálják, akik arbot nem is keresnének soha. 

Idézetet írta: borgosh Dátum május 12, 2013, 12:03:37
Nem hinnem, hogy kommunikalnak...nem adhatjak ki az adataidat...szerzodesjog ved...de ha ranyomulsz noname meccsekre es tobb szaz eurot raraksz...azert egy hulyenek is feltunne...

arra írtam, h használható arbok, hogy nem a járási bajnokságokat keresem hanem a nagyobb ligákat.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 12, 2013, 12:28:17
Az irodáknak valószínűleg az a feltűnő, hogy egyszerre megjelenik több tucat fogadó sok ezer euróval ugyanazon a fogadási eseményen.
Ők sem hiszik, hogy egyszerre kaptunk ihletet...

Az oddsportalon sok arbot lehet találni, ha a meccsekre kattintva nézegeted a szorzókat, de a főoldalon lévőek tényleg a legfeltűnőbb kategóriába tartozóak, azokat ugye még azok is megtalálják, akik arbot nem is keresnének soha.

igen, ez már reálisabb és igazad van. Az oddsportal egyébként használható szerintem is. 28% élő arbokat láttam, bár ahhoz villámnak kéne lenni, hogy ki lehessen használni + a flexiblitás miatt rizikó is nagyobb.

Idézetet írta: borgosh Dátum május 12, 2013, 12:03:37
Nem hinnem, hogy kommunikalnak...nem adhatjak ki az adataidat...szerzodesjog ved...de ha ranyomulsz noname meccsekre es tobb szaz eurot raraksz...azert egy hulyenek is feltunne...

Sajnos tévedsz, igen is kommunikálnak, létezik egy minden iroda által elérhető blacklist, ahova feltöltenek néhány adatot...

Idézetet írta: issey76 Dátum május 12, 2013, 19:48:29
Sajnos tévedsz, igen is kommunikálnak, létezik egy minden iroda által elérhető blacklist, ahova feltöltenek néhány adatot...


Engem akkor sem kapnanak el, ha CIA es FBI ramszalna... szoval engem nem aggaszt ez a kerdes  ;D ;D

Idézetet írta: issey76 Dátum május 12, 2013, 19:48:29
Sajnos tévedsz, igen is kommunikálnak, létezik egy minden iroda által elérhető blacklist, ahova feltöltenek néhány adatot...

Ezt milyen forrásból tudod?
Dolgoztál/dolgozol irodáknak? mert ha nem akkor ez csak találgatás.
Szerintem ilyen fekete listás oldal nincs,akkor ha egy iroda korlátozna akkor pár nap késéssel a többinek is kellene, de ez is csak találgatás  ;D

Egyébként aki ténylegesen új profilt akar magának az könnyen hozzáférhet a mai világba.
(Na jó pár óra keresést beleöltem mire találtam)

(a megoldás címszavakba:tor-deepweb-silkroad vagy/és blackmarket-perfectscan-bitcoin)


Ha erre gondoltál Dopamin, akkor az nem biztos, hogy olyan jó üzlet.

http://kiszamolo.hu/kidurrant-a-bitcoin-lufi/

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 12, 2013, 21:03:49
Ha erre gondoltál Dopamin, akkor az nem biztos, hogy olyan jó üzlet.

http://kiszamolo.hu/kidurrant-a-bitcoin-lufi/


Nem, a bitcoin az csak eszköz (fizetőeszköz) ha valaki úgy gondolja hogy új "profilt" szeretne venni magának.
(ráaadásul UKsat ahol VPN el megtámogatva az irodák nagyobb kezdőbónuszt is adnak)
"Rizsszemre" leírtam hogy én hol találtam ilyen lehetőséget, hogy annyira ne legyen szem előtt, aztán mindenki eldönti hogy neki megéri-e ennyit "vacakolni" vele vagy nem.
Egyébként kedvezőtlen törvényszabályozás után is ez egy jó lehetőség szerintem.

OFF:
Egyébként bitcoinról nekem csak pozitív élményeim vannak, anno 2$ os árfolyamon vettem és igen a legmagasabb 200$ felett volt,mielőtt a lufi kipukkant.(sztem ez várható volt).De azóta eléggé stabilan 100$ felett van az árfolyam.
Én nagy rajongója vagyok egyébként ennek az egész kriptopénzes p2p s decentralizált pénznek, remélem 5-10 éven belül elterjedtebb lesz mint a Paypal, és naívan(?) bízok benne hogy egyszer a "fizikai világban" is népszerű lesz.
A rendszer maga szerintem zseniális.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 12, 2013, 21:03:49
Ha erre gondoltál Dopamin, akkor az nem biztos, hogy olyan jó üzlet.

http://kiszamolo.hu/kidurrant-a-bitcoin-lufi/

Ami ilyen árfolyam ingadozást tud, az csak nagy üzlet lehet!  :)
Mármint valakinek...

Ez külön témát érdemelne...
A visszaváltás is működik a gyakorlatban?!
Ha nő az elfogadóhelyek száma - csökkenni nem nagyon tud, hehe - akkor a bitcoint felértékelődik.
Az a kérdés, hogy pénzzé tehetem-e bármikor az adott árfolyamon a bitcoin-jaimat.

Mert ez jó nyugdíj-előtakarékosságnak tűnik...  :D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 12, 2013, 22:06:59
Ami ilyen árfolyam ingadozást tud, az csak nagy üzlet lehet!  :)
Mármint valakinek...

Ez külön témát érdemelne...
A visszaváltás is működik a gyakorlatban?!
Ha nő az elfogadóhelyek száma - csökkenni nem nagyon tud, hehe - akkor a bitcoint felértékelődik.
Az a kérdés, hogy pénzzé tehetem-e bármikor az adott árfolyamon a bitcoin-jaimat.

Mert ez jó nyugdíj-előtakarékosságnak tűnik...  :D

Vissza tudod váltani váltókon keresztül, ismerősöm a bitcoin.de t használja ő azt mondja 1-2 perc alatt számláján volt a pénz(€).
A legnagyobb váltót (Mtgox.com) nem ajánlom rohadt lassúak( akár 10 nap) és kurva költségesek (10-15%).
Forintba egyelőre nem sok "hivatalos" lehetőség van, talán ezt a projektet tudnám említeni: https://bitcx.biz ami kvázi tőzsdeként működik, megbízásokat tudsz adni hogy milyen árfolyamon vegyen vagy adjon el neked, de a kezdetlegessége és a likviditás hiánya miatt nagy pénzt nem töltenék fel.
Ami működik most itthon: bitcoin fórumon személyes találkozó megbeszélése(BP előny) vagy ha van bizalom akkor banki utalás. (elején vettem is így "valid" emberektől meg adtam is el nemrég; természetesen először banki utalás és utána bitcoinküldés)

Idézetet írta: Dopamin Dátum május 12, 2013, 20:59:23
Ezt milyen forrásból tudod?
Dolgoztál/dolgozol irodáknak? mert ha nem akkor ez csak találgatás.
Szerintem ilyen fekete listás oldal nincs,akkor ha egy iroda korlátozna akkor pár nap késéssel a többinek is kellene, de ez is csak találgatás  ;D

Egyébként aki ténylegesen új profilt akar magának az könnyen hozzáférhet a mai világba.
(Na jó pár óra keresést beleöltem mire találtam)

(a megoldás címszavakba:tor-deepweb-silkroad vagy/és blackmarket-perfectscan-bitcoin)

Nem találgatok,  nagy tapasztalattal rendelkezem, a találgatás legfeljebb nálad lehetséges ez esetben.

Idézetet írta: issey76 Dátum május 12, 2013, 22:43:16
Nem találgatok,  nagy tapasztalattal rendelkezem, a találgatás legfeljebb nálad lehetséges ez esetben.

Ok, lehet hogy igazad van, de honnan tudod biztosra,honnan van tapasztalatod hogy tényleg van ilyen fekete listájuk közösen az irodáknak?
Megértem ha nem akarod elmondani, de szerintem ilyet biztosra csak az tud, aki dolgozott irodáknál, vagy van ismerőse aki ott dolgozik/dolgozott.

Idézetet írta: Dopamin Dátum május 12, 2013, 20:59:23

Egyébként aki ténylegesen új profilt akar magának az könnyen hozzáférhet a mai világba.
(Na jó pár óra keresést beleöltem mire találtam)

(a megoldás címszavakba:tor-deepweb-silkroad vagy/és blackmarket-perfectscan-bitcoin)

Na most már értem, mit akartál írni tegnap.
Tanulság: ne fórumozzak Milan meccs szünetében, egy tapló ghánai miatt felfokozott idegállapotban...

Idézetet írta: Dopamin Dátum május 12, 2013, 22:51:18
Ok, lehet hogy igazad van, de honnan tudod biztosra,honnan van tapasztalatod hogy tényleg van ilyen fekete listájuk közösen az irodáknak?
Megértem ha nem akarod elmondani, de szerintem ilyet biztosra csak az tud, aki dolgozott irodáknál, vagy van ismerőse aki ott dolgozik/dolgozott.

Nem, nem dolgoztam irodánál, de a szükséges jó kapcsolataim megvannak azért:) A lényeg, hogy ezt az állítást a Tonybet nevű iroda menedzsere nyiltan vállalta, nyilván ezzel nem szoktak kérkedni az irodák....

Idézetet írta: issey76 Dátum május 13, 2013, 09:33:56
Nem, nem dolgoztam irodánál, de a szükséges jó kapcsolataim megvannak azért:) A lényeg, hogy ezt az állítást a Tonybet nevű iroda menedzsere nyiltan vállalta, nyilván ezzel nem szoktak kérkedni az irodák....

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Teljesen logikus az irodák részéről ez, szép teljesítmény ha valaki radar alatt tud maradni hosszabb ideig aztán kezd mindent előlről. :ok: