Sport arbitrázs, SureBet - biztos nyereség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Lenne egy gyors kérdésem.
Ha snookerre fogadunk kell valamire különösebben figyelni, gondolom itt nem nagyon szakadnak félbe meccsek, meg a sérülés veszély sem túl nagy :) , döntetlen lehet egy snooker meccs?
H1(-1,5) - H2(+1,5) lehet rakni nyugodtan, ugye !?


Köszönöm és üdv.!



Idézetet írta: BetElek Dátum augusztus 22, 2013, 09:47:22
Sziasztok!

Lenne egy gyors kérdésem.
Ha snookerre fogadunk kell valamire különösebben figyelni, gondolom itt nem nagyon szakadnak félbe meccsek, meg a sérülés veszély sem túl nagy :) , döntetlen lehet egy snooker meccs?
H1(-1,5) - H2(+1,5) lehet rakni nyugodtan, ugye !?


Köszönöm és üdv.!
Két kérdés, hogy ezt melyik figyelő dobta és melyik irodák között jött létre arb?

Idézetet írta: issey76 Dátum augusztus 22, 2013, 10:43:48
Két kérdés, hogy ezt melyik figyelő dobta és melyik irodák között jött létre arb?

Szerintem Marathon és Sbobet, egy holnap délutáni meccs, surebeten van kint tegnap óta kisebb-nagyobb megszakításokkal.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 22, 2013, 10:46:22
Szerintem Marathon és Sbobet, egy holnap délutáni meccs, surebeten van kint tegnap óta kisebb-nagyobb megszakításokkal.
Tiszta.. már vagy 3 hónapja nem használtam surebetet, valóban ott szokott előfordulni. Jól működik most a surebet egyébként?

Illetve csak szólok kezdő arbos kollégánknak, hogy így rövid ideig fogja használni a marathonbetet, ha snooker arbra játszik..

Idézetet írta: issey76 Dátum augusztus 22, 2013, 10:50:51
Tiszta.. már vagy 3 hónapja nem használtam surebetet, valóban ott szokott előfordulni. Jól működik most a surebet egyébként?

Illetve csak szólok kezdő arbos kollégánknak, hogy így rövid ideig fogja használni a marathonbetet, ha snooker arbra játszik..

Voltak gondok vele talán múlt hétvégén, volt, hogy ránézésre se volt arb, közben meg 4-5%-nak írta a főoldalon. Azóta nem találtam rajta különösebb hibát, persze 1-1 mínusz szinte minden napra jut. Összességében azért lehet vele dolgozni.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 22, 2013, 10:59:25
Voltak gondok vele talán múlt hétvégén, volt, hogy ránézésre se volt arb, közben meg 4-5%-nak írta a főoldalon. Azóta nem találtam rajta különösebb hibát, persze 1-1 mínusz szinte minden napra jut. Összességében azért lehet vele dolgozni.

Köszi. Ár-érték arányban talán a legjobb szolgáltató, bár hogy 1 hónapja "beragadtam" a betonvaluenél és nem kell fizetnem a szolgáltatásért, na ennél jobban semmi sem éri meg:)

Nagy tapasztalatom nincs, de szerintem egész jól működik a surbet.com, találok elég arbot és sokszor még megrakni is sikerül :) .

Köszi Issey76 megfogadom a tanácsot, bevallom őszintén ezt a snookert megraktam, de legközelebb már óvatosabb leszek. Marathonon elég csak top foci ligakat rakni? Vagy azért kicsit tágabb a szórás? 


Egyébként megkérdezhetem, hogy ti mekkora összegeket dobtok szét 1-1 meccsre általában, ( persze gondolom amennyit enged)? A későbbiekre gondolva, hogy hogyan számolgassak. Én mostanában 60,70-100 dollárt teszek 1-1 meccsre.

üdv!

Betsson-ról és Coral-ról mi a véleményetek surbet szempontjából? Hozzájuk még nem regeltem, de a kereső alapján lehet nem lenne hülyeség, elég sokszor szerepelnek.

Köszi!

Idézetet írta: BetElek Dátum augusztus 22, 2013, 15:40:00
Nagy tapasztalatom nincs, de szerintem egész jól működik a surbet.com, találok elég arbot és sokszor még megrakni is sikerül :) .

Köszi Issey76 megfogadom a tanácsot, bevallom őszintén ezt a snookert megraktam, de legközelebb már óvatosabb leszek. Marathonon elég csak top foci ligakat rakni? Vagy azért kicsit tágabb a szórás? 


Egyébként megkérdezhetem, hogy ti mekkora összegeket dobtok szét 1-1 meccsre általában, ( persze gondolom amennyit enged)? A későbbiekre gondolva, hogy hogyan számolgassak. Én mostanában 60,70-100 dollárt teszek 1-1 meccsre.

üdv!

Személy szerint én a marathonon csak top bajnokság esélyes kimeneteleire játszom. Sajnos az iroda tűrőképessége rendkívül sokat romlott azóta , amióta figyeli az oddsportal (kb. 1 éve). A tétekről annyit, hogy gond nélkül tudok tenni nagy összegű fogadásokat, ez miatt ne fájjon a fejed, inkább próbálj  radar alatt maradni.. ;)

Idézetet írta: BetElek Dátum augusztus 22, 2013, 15:51:35
Betsson-ról és Coral-ról mi a véleményetek surbet szempontjából? Hozzájuk még nem regeltem, de a kereső alapján lehet nem lenne hülyeség, elég sokszor szerepelnek.

Köszi!

A betsson tűrőképessége nagyon alacsony, lehet arbolni, de csak ha már megfelelően felvezetted a regedet. Coral 1-2 fokkal jobb, de óvatosnak kell lenned.

Köszi Issey, akkor szerintem egyenlőre csak a coralra regisztrálok és velük is csak óvatosan.

a maraton engem is nagy mértékben korlátoz. gyakorlatilag használhatatlan... ki kell hagyni!
még szerencse, hogy vannak más irodák amiket előszeretettel használok :) ilyen pl a sportingbet (hibátlan) vagy a bet 365, william hill. nekem személy szerint ezekkel az irodákkal még nem gyült meg a bajom

mai nap folyamán sikeresen kuka lett 2 fogadó iroda is  >:( A betvictor nem szarozott gyakorlatilag egy emailt nem küldött... szépen ahogy illik kiutalta a lóvét a skrillemre és már be sem tudtam lépni. Ami elég szomoru esemény számomra, hisz elég sok arbit hozott. Szóval most egy kicsit megtört a lendületem, mint ahogy az előző hozzászólásomban irtam a marathon gatya és már a coral is rákapott a korlátozásokra. Kiszurtak a mocskok... :bash:   úgy gondolom kicsit elszáltam a tétekkel, elég nagy lóvéval száltam bele ebbe az egészbe és szeretem ha hoznak is a konyhára a fogadásaim. Jobb lett volna sok kicsit rakni???? Vagy nem iagzán lehet ezt napi szinten játszani???
és még ami gond lehetett, hogy nagyjából megjátszottam mindent amit tudtam vagyis inkább focit, de ott mindent U19, minden szart amit találtam... ez gond???? Milyen tétekkel érdemes, illetve nem feltünő játszani??? Nyilván az alapszabályokat betartottam és azért még mindig van 7 oldalam amin tudok játszani, de mostmár óvatosabbnak kell lennem... szóval ha valakinek van használható tanácsa azt szivesen meghallgatom!előre is köszi!!!