Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: trader88 Dátum november 14, 2013, 14:08:19
Basszus tényleg, 878 forint egy kiutalás. Szombaton még akkor baráti alapon kértek tőlem 540-et...

Ez már-már szakítási ok nálam  ;D!

Itt tényleg lassan leépül minden, döglődik a Pannon Puma  :(!
A 878 forintot még ki lehetne bírni, hiszen látszik mezreajed naplójában, hogy egy eygszerű hármas kötés 10 ezer huffal 2-3 ezer forinttal hoz kevesebbet a fosmixen.
Itt a fő gond az átfutási idő, bár ezen meg elvileg segíthet a Skrill kártya.

3 euró majdnem egy hazautalás költsége és ugyanennyi ha 300 eurót akarsz valakinek küldeni akkor is. Brutál sok  :bash:  VIP tag számára is ugyanezek az árak érvényesek?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2013, 14:25:25
3 euró majdnem egy hazautalás költsége és ugyanennyi ha 300 eurót akarsz valakinek küldeni akkor is. Brutál sok  :bash:  VIP tag számára is ugyanezek az árak érvényesek?
Ez a leggecibb, hogy az egymásnak küldés költsége így felment.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2013, 14:25:25
3 euró majdnem egy hazautalás költsége és ugyanennyi ha 300 eurót akarsz valakinek küldeni akkor is. Brutál sok  :bash:  VIP tag számára is ugyanezek az árak érvényesek?
VIP silvertől díjmentes a kivétel https://www.skrill.com/en/vip/benefits/
Egyébként miért vette ki ilyen sok mindenki a pénzét most?Kapuzárási pánik? ;D

Idézetet írta: pukk Dátum november 14, 2013, 15:03:28
VIP silvertől díjmentes a kivétel https://www.skrill.com/en/vip/benefits/
Egyébként miért vette ki ilyen sok mindenki a pénzét most?Kapuzárási pánik? ;D
Ki mondta, hogy aki kivette, az összeset kivette? Jobb kivenni, mint depózni, bár a többség a befele utakat jobban ismeri ;D ;D ;D

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 14, 2013, 14:24:20
A 878 forintot még ki lehetne bírni, hiszen látszik mezreajed naplójában, hogy egy eygszerű hármas kötés 10 ezer huffal 2-3 ezer forinttal hoz kevesebbet a fosmixen.
Itt a fő gond az átfutási idő, bár ezen meg elvileg segíthet a Skrill kártya.

A VIP-eknek mennyibe fáj az átváltás kártyahasználatkor?
Én 5% plusz költséggel számolok (forint skrill, euró kártya, forint költekezés...), azaz ha elköltök 20000 ft-ot, már rosszabbul jártam anyagilag, mint ha hazautaltattam volna...
(persze az, hogy hozzáférhető a pénz az elköltés pillanatáig folyamatosan, az pénzben nehezen mérhető)

Szerintem rá kell állni arra, hogy az irodák utalják magyar bankszámlára a pénzünket, legalább addig, amíg náluk megvan az ingyenes (vagyis időszakonként ingyenes) kiutalási lehetőség.

A skrill meg megmarad az irodák közötti költségmentes pénzmozgatás eszközeként.

Ja egyértelműen jobb irodákon keresztül kivenni.Én is úgy szoktam,csak most nagyobb összeget nem akartam (lehet morognának ha nem forgatom meg)De unibetről is utaltam ki ugyanakkor.Kedden jött email róla mint a skrillnél, szerdán a számlámon volt a pénz,ellentétben a skrillel.

Idézetet írta: Milan Dátum november 14, 2013, 14:10:19
Köze nincs az esetleges blokkoláshoz.

Az egy dolog, hogy sokan közületek a Skrillt egyből a fogadóirodákkal hozzátok kapcsolatba, de ez nem ép így működik.

Mindenek előtt egy elektronikus pénztárcáról beszélünk.

Ilyen módon ki kellene vonuljon a Visa, meg a Mastercard is a magyar piacról.

Gyanítjuk, hogy valamely bankkal nem sikerült megegyezniük, s ezért a változás, de az sem kizárt, hogy új bankszámlával jelentkeznek majd hamarosan.

Most küldtek egy mailt a változásokról, új partner, új számlaszám stb.. A levélben megemlítik, hogy a befizetés minden költségtől mentes. A többi költség emelkedéséről nem szól a fáma, illetve a 6 napig a cybertérben bolyongó pénzekről sem, de hát a szolgáltatás javításának égisze alatt megpróbálják lenyomni a torkunkon a dolgot.

Írtam nekik egy e-mailt, még délután (hogy meddig tart náluk ez a magyar számla mentes időszak), bár az oldallal (Veletek) biztos közlékenyebbek lennének, mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy válaszolnak-e. Amúgy erre az új bankszámlára is forintot lehet utalni, ami talán nem azt jelzi, hogy csak ideiglenes, de ne legyen igazam.

Off: Karácsonyi adományozás nem lesz idén, vagy csak én nem látom? :)

Sziasztok!

Mennyi idő mostanság, ha skrill-ről kiveszem a pénzt a bankszámlámra, már 5 napja várok rá. Régen 2 nap volt. Otp-s vagyok

Idézetet írta: mukusz745 Dátum november 14, 2013, 20:01:36
Sziasztok!

Mennyi idő mostanság, ha skrill-ről kiveszem a pénzt a bankszámlámra, már 5 napja várok rá. Régen 2 nap volt. Otp-s vagyok

Ezen napló 69. oldalán minden kérdésedre választ kapsz, de még a 70. is erről szól!

Én múlt héten hétfőn kértem le, szerda reggel a számlámon volt. Lassabb valamivel mint régebb, azelőtt volt, hogy másnap reggelre jött, de mivel a romániai számla megvan itt még elég gyors. Viszont most nagyon szemezek a Netellerrel, a kártyát is megkaptam tőlük 3!! nap alatt.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 14, 2013, 21:57:45
Én múlt héten hétfőn kértem le, szerda reggel a számlámon volt. Lassabb valamivel mint régebb, azelőtt volt, hogy másnap reggelre jött, de mivel a romániai számla megvan itt még elég gyors. Viszont most nagyon szemezek a Netellerrel, a kártyát is megkaptam tőlük 3!! nap alatt.

Ez a szerda múlt hét szerda volt, vagy ez a hét?


Üdv ma végre megjött a várva várt összeg.