Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még, így Vb előtt a mai ffi teniszkínálatot meglesve, szinte mindenhol az underdogot tenném meg (persze csak ha  livebet is van). Lacko-ra látom a legkevesebb esélyt, hogy győzzön. Kohliról sem gondolom, hogy veri Fedexet, de a 10 oddsból szvsz plusszosan is ki lehet a végére jönni.
Ha gép előtt leszek (nem valószínű) Zverevet és F. Lopezt lehet meg is próbálom. Tegnap ugye Nadal nyöszörgött Istomin ellen, de az ápolásával lehet csak altatott egy kicsit minket/engem... Mivel Bah-nál egy pont után már érvényes a fogadás feladás esetén, így lehet bepróbálom veretni a spanyolt a spanyollal. Ha már lefekszik valakinek, akkor biztosan inkább a honfitársának, mint a kis üzbégnek :drak:

ATP Halle, Fő fogadás:      
        
Becker B. - Zverev M.    11.06.10 13:30    1,45    2,50    
Petzschner P. - Lacko L.    11.06.10 16:00    1,30    3,20    
Federer R. - Kohlschreiber P.    11.06.10 17:45    1,02    10,00    
   
ATP London, Fő fogadás:    
        
Nadal R. - Lopez F.    11.06.10 14:15    1,35    2,90    
Querrey S. - Malisse X.    11.06.10 17:15    1,50    2,35    
Sela D. - Schüttler R.    11.06.10 18:45    1,45    2,50    

Az élet kicsit átírta az elképzeléseimet a Zverev meccs kapcsán, mert a Bet-at-home fordítva kínálja az oddsokat a meccs előtt a live szekcióban, így vettem 30$-ral Beckert 2,70-es oddson. Valószínű érvénytelenítik, de ki tudja...

#497 június 11, 2010, 22:31:24, Latzka
Nyitómeccs:

Dél-Afrika - Mexikó (under/over 4.5) (Hány sárga lap lesz felmutatva a mérkőzés alatt (rendes játékidő)?)   2  1,80

Tét: 40$    Lehetséges nyer.: 72$

Idézetet írta: Latzka Dátum június 11, 2010, 13:46:36
Az élet kicsit átírta az elképzeléseimet a Zverev meccs kapcsán, mert a Bet-at-home fordítva kínálja az oddsokat a meccs előtt a live szekcióban, így vettem 30$-ral Beckert 2,70-es oddson. Valószínű érvénytelenítik, de ki tudja...

hali,

ezzel mi lett?


A második meccs sárga lapjainak köszönhetően újra felém billent a mérleg nyelve a bukik elleni harcban.

Egyenleg: 657,46$

Tegnapi nap egy sima, egy fordított. Az Dél-Korea 1x, Argentína kombi jött; az Anglia - Usa over nem.

Egyenleg: 650$

Nem vagyok nagy híve a tétemelős dolgoknak, de a mai Vb kínálatról rögtön zsozsona módszerei jutottak eszembe.

Lement eddig 5 meccs, kivétel nélkül under végeredménnyel. Ma újabb 3 találkozó, ahol az overek oddsai 2 fölött vannak.

Pl. expekt oddsai:

Algeria - Slovenia  over 2,5   2,45  (BAH odds: 2,35)
Serbia - Ghana over 2,5  2,50   (BAH odds: 2,35)
Germany - Australia over 2,5 2,10  (BAH odds: 1,85)

1., A számomra kedvezőtlenebb oddsok miatt nem játszom meg végül ezt a tétemelős dolgot
2., Semmi garancia, hogy ne 8 underes meccsel nyissanak a csapatok, még ha ez számunka azért elég gáz lenne
3., Pedig ma valahol lesz over...

Én is számolok ma egy overrel, és a németekre tettem le a voksomat! Legalább egy Özil-duplát várok! ;D

Özil kapcsán bennem is felmerült, hogy amennyi gól benne maradt a lábában ellenünk, a vébén tuti be fog találni egyszer-kétszer.

Mivel a sárga lapok kezdenek a mániámmá válni, körbenéztem egy kicsit, hogy mit adnak az irodák a Szlovénia-Algériára, ahova én sokat várok. Találtam is egy surebetet avagy bónuszforgatásra is jó lehetőséget, akinek mindkét irodánál van pénze és valahol függő bónusza.

Ha a BAH korrekt szorzót ad majd és remélhetőleg nem 6,5-es határt, akkor lehet megpakolom az overt.

Hosszú szünet után mukkk. Régen nem írtam, ugyanis a Vb-re való tippeket szinte teljesen beszüntettem (kivéve a döntőt), így fogadás helyett inkább egy kis pókert és kaszinót toltam. (Nekem ez a mundiál nem jött át, de ezzel szerintem nem csak én voltam így)

Összességében:

Befizetés: 125$
Kifizetés:  514$


Most viszont lassan éledezni kezd az európai foci, nekem pedig revansot kell vennem a bet365-ön, így a 15 000 Ft-os kezdő bónusznak másodszor is nekifutok :)

Már a 90 000-es követelményből több, mint a fele meg is van. Eddig szinte csak a hamburgi tornát nyomtam live-ba, íme az első hagyományos szelvény.

Befizetés: 20 000 Ft (+ 15 000 Ft bónusz) ----> Kezdő bank: 35 000 Ft

"Köszönjünk, hogy igényelte 100% bónuszát a bet365  oldalán. Ön sikeresen teljesítette a bónusz megforgatási (rollover) követelményeket. Bónuszát áthelyeztük a kifizethető összegek egyenlegére."

Kár, hogy a bónuszból nem maradt semmi :) Kifizetést kértem és most agyalok, hogy merre és hogyan tovább.
Nem jó nekem, ha erős a live kínálat (unibet, bet365), mert sok hülyeségre is képes vagyok tenni. Ezért kellene expektre váltani, csak attól félek (sőt tuti) hogy ott gyenge a kosár és kézi-kínálat. De akkor hogy játszom meg Pisti és Muffin jó kis tippjeit (mint most)?! Dilemma :laugh:

Néha az élet segít a döntésben, mint most is. Gondolom nem egyedi ez, inkább csak körítés:

"A várakozásnak végre vége... itt az új évad, így a nagyszerű kezdéshez egy exkluzív 100 %-os Kezdőrúgás bónuszt adunk akár 15.000 HUF értékben!"

Szóval jöhet a Bet365 harmadik felvonás, eddig sakkosan szólva 1,5-0,5 az iroda javára. Ideje egyenlíteni :)

Befizetés: 20 000 Ft (+ 15 000 Ft bónusz) ----> Kezdő bank: 35 000 Ft  (again)


Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 04, 2010, 18:19:08
Néha az élet segít a döntésben, mint most is. Gondolom nem egyedi ez, inkább csak körítés:

"A várakozásnak végre vége... itt az új évad, így a nagyszerű kezdéshez egy exkluzív 100 %-os Kezdőrúgás bónuszt adunk akár 15.000 HUF értékben!"

Szóval jöhet a Bet365 harmadik felvonás, eddig sakkosan szólva 1,5-0,5 az iroda javára. Ideje egyenlíteni :)

Befizetés: 20 000 Ft (+ 15 000 Ft bónusz) ----> Kezdő bank: 35 000 Ft  (again)




De rendesek veled nekem csak 25 %-t adnának! lool

A várakozásnak végre vége... itt az új évad, így a nagyszerű kezdéshez egy exkluzív 25 %-os Kezdőrúgás bónuszt adunk akár 15.000 HUF értékben!


Nekem meg 50-et...
Hogy van ez?  ;D