Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sajnos a türelmetlenségem miatt ennek a freebet-nek oda (a Juve volt a hétvége legszimpibb tippje és persze, hogy 90. perces góllal nyertek is), de legalább meccs után vissza is írta a tétet a Betclic. Idén már nem is fogadok sokat, elvileg már csak pontosan 9-et, hogy mindkét account megkapja az 1 500 Ft-os meghívós bónuszt...


Úgy tűnik Várda szülinapja szerencsét hozott nekem :) Végre odaértem, hogy elkezdjem a bet365-ös mobil-bónuszt és igencsak ütősre sikeredett az 1. nap. Amihez hozzányúltam az be is jött. A legfontosabb az első fogadás volt, mert azt 15 000-rel kellett tenni a maximum bónusz érdekében. A befizetett 16 000 Ft szépen meghízott a nap végére, ezt kellene megforgatni és megtartani... engem ismerve az már nehezebb lesz.

Csak türelmesen Latzka, nem kell ezt kiforgatni 1-2 nap alatt, van rá idő!!! GL!!

Üsd a vasat amíg meleg, jó lenne már,ha azt a hónap fogadója címet újra elhoznánk keletre  ;D

Holnap ilyenkor már bónusz kiforgatva és 100k a számlán!! :beerchug:  GL!

#561 május 24, 2011, 20:17:43, Latzka
Józsi bátyónak van igaza, lassítunk a tempón.

Andreas Beck   v   Jürgen Melzer
34,5 gém felett


Odds: 1,83
Tét: 3 600 Ft   Lehetséges nyeremény: 6 600 Ft


1., A jó Melzer is képes lehet arra, hogy bealudjon egy szettet.

2., Ez most nem egy 100%-os Melzer:

11 May 2011:  Melzer had reportedly spent the last 2 days in bed with back pain. "There is a blockage in the right lumbar area. I spent the last 2 days in bed and could barely walk," said Melzer.
20 May 2011: Melzer is still suffering from back problems and in between training sessions with coach Joakim Nystrom has been having daily therapy from physio Jan Velthuis. "Jurgen has problems with the serve especially but otherwise everything goes well in training,"
22 May 2011: Melzer had a long training session with Sergiy Stakhovsky on Saturday but is still struggling with a back injury. "The tournament will be a struggle," said Melzer.


3. A bwin promócióban való részvétel nem jó ómen az álmoskönyv szerint - said Berdych :D   ------>http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=6833.0

Szolid napnak indult, de aztán felpörgött; sikerült megfognom életem legnagyobb single oddsát :redchug: (általában nem szoktam ilyeneket bepróbálni)  Petkovicnak 2-5 0-15-ról sikerült megfordítania a 2. szettet és mivel akkora lendületben volt,  vissza sem fogadtam. Szépen hozott, de avatarnak azért rusnya szegénykém :D

Idézetet írta: Latzka Dátum május 24, 2011, 21:57:46
Szolid napnak indult, de aztán felpörgött; sikerült megfognom életem legnagyobb single oddsát :redchug: (általában nem szoktam ilyeneket bepróbálni)  Petkovicnak 2-5 0-15-ról sikerült megfordítania a 2. szettet és mivel akkora lendületben volt,  vissza sem fogadtam. Szépen hozott, de avatarnak azért rusnya szegénykém :D

hát van benned kurázsi apám, nem semmi, gratulálok :beerchug: :great:

Szép volt Latzka, de hideg fej!!!  :ok:

Köszi! Csak péntekig kell kihúzni, akkor jön barátnőm és rám kerül a "gyerekzár" :D (jelszócsere és semmi nagyobb tét)


Bravó Latzka! Gratulálok!  :great: :beerchug: :great:

Múltkor olvastam Tőled a chaten, hogy nem nagyon értesz a teniszhez. Most kérdem én, mi lenne ha még értenél is hozzá?  ;D ;D ;)

Gratula! ;) Petkovic meccsben benne volt, hogy visszahozza dupla break hátrányból.

Gyönyörű gyönyörű! Hatalmas Grat Latzka! :great: Csak így tovább, fosszad ki őket! :beerchug: