Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#615 szeptember 18, 2011, 12:47:47, Latzka
Honvéd - Újpest
Újpest  3,47  :noway:

Tét:    1 000 Ft           Lehetséges nyeremény:   3 470 Ft

#616 szeptember 18, 2011, 12:48:05, Latzka
Mallorca - Malaga
2,5 gól felett  1,70   :noway:

Grenada - Villareal
x2  1,35   :noway:

Groningen - Excelsior
2,5 gól felett  1,45   :noway:

Tét:    1 000 Ft           Lehetséges nyeremény:   3 330 F

(mikro) Rés a pajzson

A tegnapi "sikeres" tippek után inkább jöjjön az a lehetőség, ami talán megkönnyítheti a 3-as oddsú bónuszforgatást a fortunánál. A lényege az lenne, hogy olyan opcióra fogadunk élőben, ami nagy valószínűséggel már nem fog bekövetkezni. Pénteken sikerült az eddig egyetlen ilyet megcsípni a Stephanek - Ungur Davis Cup meccsen. 2. szett 5-2 30-0 a cseh javára az ő adogatásánál; ekkor kint volt a 9. gém, amit megtettem adogató nyeri 15-re 3,5-ös oddson. 6-2-re befejezte Stepanek, így tét vissza, de a forgatásba beszámították!
A módszer problémája, hogy egyrészt biztosan nem lehet tudni, hogy valóban nem kerül lejátszásra amire fogadunk, a másik pedig, hogy elég fos a fortuna live része. Ha valaki talál valami hasonlót, szóljon bátran! :)

#618 szeptember 21, 2011, 12:47:27, Latzka
A tegnapi freespinen összeszedett 1 euróból sikerült majdnem 11 000 Ft-ot összeszedni, amiből majdnem 6 000-et leutaltam, a maradékkal pedig meghazárdírozom ezt a kombit.

Aberdeen v East Fife
2,5 gól felett  1,40   :ok:

Novara v Inter
2  1,60    :noway:

Leeds v Manchester United
2,5 gól felett  1,45     :ok:

Tét:    5 000 Ft           Lehetséges nyeremény:   16 240 Ft

#619 október 03, 2011, 13:37:12, Latzka
Írország - Olaszország
Írország  1,15   :ok:

Szeged - Kiel
Kiel   1,08   :ok:

Randers - Győr
Győr  1,35   :noway:

Tottenham -Arsenal

2,5 gól felett 1,60   :ok:

Bolton - Chelsea

1,5 gól felett  1,17   :ok:


Odds: 3,14
Tét:    4 272 Ft          Lehetséges nyeremény:   13 416 Ft

És még a pénteki nagy szelvény is él (Oak-féle).

A győri vereség után azért egy kis szépségtapasz összejött kéziben.

#621 október 05, 2011, 09:29:43, Latzka
Steve Darcis vs Conor Niland
Darcis    1,28     6-1 7-6  :ok:


Iroda: Bet365
Tét:    8 750 Ft           Lehetséges nyeremény:   11 250 Ft

Ez egy Monsban azaz Belgiumban rendezett challenger torna. Általában nem szeretek challengerekre fogadni, de ez a meccs nekem nagyon adja magát.

- mindenki a saját hazájában szeretne leginkább próféta lenni (Darcis belga)
- viszonylag jól sikerült időszak áll előtte, 11 napja Izmirben elődöntőzött, amit már volt is ideje kipihenni
- tavaly ezen a tornán döntőzött (ott kikapott Mannarino-tól) most cél (remélem) a győzelem. Eddigi győzteseket elnézve cha szinten ez nem is olyan karalábé verseny: Rochus, Tipsa 2x, Gulbis, Gabashvili, Manna.
- verhető ellenfél az ír srác személyében

- ellene szól, a tavalyi nyertes Mannarino ma rögtön kiesett...

(mikro) Rés a pajzson II.

Kicsivel feljebb már pedzegettem ezt a témát, amiben újabb eredményt értem el. SfScore 1. helyért kaptam 40 euró bet365-re; forgatási feltétel 1x; min. 1,5-ös oddson.

Przysiezny - Mannarino állás: 6-2 6-6 tie-breakben: 6-0 a lengyelnek!!!

Itt már azért tényleg csoda kellene a fordításhoz; viszont lehetett fogadni a 22. gém győztesére! Ment is a tipp jó magas oddson, majd jött az érvénytelenítés. A bónusz megforgatásba pedig ezt a tétet is beszámította; innen pedig már a maradék 2 000 hamar kiforgott.

Jó lenne megtudni, hogy Tipico-n ez mennyire működik, mert akkor azt a 100 eurót könnyen le lehetne rabolni. Ha addig mástól nem tudjuk meg, akkor hamarosan tőlem, mert sikerült ebből a bónuszból 30 000-ig vitézkedni; szóval jön a Tipico számomra is.

#623 október 09, 2011, 08:26:08, Latzka
Germany - Bosnia & Herzegovina
1. gól a 30 percig  1,50   :ok:

X. Malisse - Alejandro Falla
Malisse   1,35      :noway:


Odds: 2,03
Iroda: expekt
Tét:    1 560Ft           Lehetséges nyeremény:   3 166 Ft

A német meccsen többen kivesézték, ha már pedig sok gól várunk, akkor egynek le kell pottyannia az első fél órában. A belga challenger eddig számomra meglepetés nélkül alakul; most Malisse vesz újabb kört hazai pályán.

A németek hozták magukat, most Malissén a sor. A tegnapi bet365-ös leutalás után hagytam rajta 3 000-et, abból próbálok ott építkezni. Főleg a majmos játékból választva a tippeket (Frankfurt, Darcis), all-inekkel eddig egész jól haladtam. Ezzel a kombival meglehetne a 12.

#625 október 09, 2011, 08:24:31, Latzka
D. Goffin - J. Benneteau
2  1,25     4-6 2-6  :ok:
MKB Veszprém KC - Bjerringbro-Silkeborg
1  1,10     32-25  :ok:
Norda Foppapedretti Bergamo - Famila Generali Chieri
1  1,25     3-1  :ok:

Odds: 1,72
Iroda: expekt
Tét:    3 000 Ft           Lehetséges nyeremény:   5 160 Ft


D. Goffin - J. Benneteau
2  1,25     4-6 2-6  :ok:
MKB Veszprém KC - Bjerringbro-Silkeborg
1  1,05     32-25  :ok:

Odds: 1,31
Iroda: betclic
Tét:   6 571 Ft           Lehetséges nyeremény:   8 608 Ft

5.
#626 október 09, 2011, 09:23:36, Latzka
Kiesésem ellenére folytatom a "mánkis" játékot, itt a naplómban; nem hátráltatva ott a javítást.

5.

Goffin v Benneteau 
tipp: Benneteau   

odds: 1,32
iroda: unibet

kezdés: (ma) - 16:00

Jól rászóltam, hogy nincsenek meglepetések a tornán; előbb Malisse-t veri Falla; majd őt Goffin.. Egy vasat sem tettem volna, hogy ő marad bent a legtovább a belgák közül, de szerintem ma ő is elvérzik. A francia 3 szettet tolt Kamke ellen; az első elveszített szett után tudott fordítani. Ha leszarná a tornát, akkor ott simán kieshetett volna, de úgy tűnik tornagyőzelemmel szeretné ünnepelni az 1 hónapos kihagyása utáni visszatérését.


Berankis (2,25 betclic) - Seppi;    Beck (2,72 bwin) - Berlocq

Meglepetéseket inkább ezeken a meccseken várok,  Berankisnak és Becknek is összejöhet a döntős szereplés. Egy kis apróval lehet bepróbálom őket.

#627 október 09, 2011, 18:22:43, Latzka
6.

Tomas Berdych - Marin Cilic
  3-6 6-4 6-1  :ok:
tipp: Berdych 

odds: 1,40
iroda: betclic

kezdés: (ma) - 10:00


A mai szegényes kínálatból ez volt az első gondolatom és nem is találtam olyan meccset, amire le tudnám cserélni. Berdych nagyobb neveken verekedte túl magát, egymás ellen is 2-1 az ő javára. Az "agyhalottság" mindkettőjükre jellemző, így csak szolidabb téttel fogom megjátszani.

#628 október 11, 2011, 10:30:28, Latzka
Goerges/Groenefeld - Bratchikova/Jurak
Bratchikova/Jurak   1-6 7-6 11-9  :noway:

Odds:  3,70
Iroda: Tipico
Tét:   17,25€           Lehetséges nyeremény:  63,83€


A napi tutit keresgéltem, de helyette egy "meglepetésre" akadtam a linzi páros mezőnyben. Gondoltam 1,20-ért jók lesznek a németek, de kicsit jobban a meccs mögé nézve szerintem rájuk tenni nagy hiba. Goerges ugye a legnagyobb név, aki mostanában egyesben sem remekel; párosban pedig általában 1 köröket szokott menni aktuális társával. Groenefeld-del idén egy FED kupa meccsre álltak össze, amit meg is nyertek. Akkor viszont Julia nagyon a toppon volt, akkor nyerte meg a Stuttgarti versenyt és döntőzött Madridban (ez mind salakon ugye). A szőke német a US Open óta nem játszott; formáját tekintve messze lehet a csúcstól. Szóval egyik oldalon két nem a legjobb formában lévő német lány, akiknél a motiváltság is kérdőjeles.
A másik oldalon két ismeretlen név; a horvát Jurak és az orosz Bratchikova. Még az orosz egyéni listás helye elmegy (138), de a horvát kerek 600-as helyezése az szép :) Viszont párosban 78. és 81.-ek, ami nem is olyan rossz. Szeptemberben álltak össze és meg is nyerték azt a két tornát ahol együtt indultak (100 000$-os ITF tourok) és mindössze egy szettet buktak a 8 meccsük alatt. Nagyobb név nem volt az útjukban, de ez akkor sem rossz ajánlólevél. Ez a két verseny salakos volt, így náluk is kérdéses, hogy működnek egy másik borításon.
Ha már ennyit írtam egy karalábé meccsről, remélem nem égetnek be egy megsemmisítő vereséggel; mindenesetre amit élőben profitot összeszedtem azzal bepróbálom őket.

Idézetet írta: Latzka Dátum október 10, 2011, 15:31:40
Goerges/Groenefeld - Bratchikova/Jurak
Bratchikova/Jurak   1-6 7-6 11-9  :noway:


Ha már ennyit írtam egy karalábé meccsről, remélem nem égetnek be egy megsemmisítő vereséggel.

Hmm, 6-1 6-5 "noname"-ék vezetésénél 4-es oddsa volt a németeknek; így ezt a tippet inkább narancssárgának nevezném, mintsem pirosnak. Unibeten tehettem volna is, de sajnos ekkor nem fogadtam vissza. Jött a supertie-break, ahol meg 9-6-nál 3 meccslabdájuk volt (ekkor már mindenhol be volt fagyva a live), de innen sikerült 11-9-re bukniuk...