Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Latzka! Te szerencse fia vagy! Lehetek a testvéred?  :D
Taníts mester, taníts!

Idézetet írta: szumos Dátum február 11, 2012, 15:39:15
Latzka! Te szerencse fia vagy! Lehetek a testvéred?  :D
Taníts mester, taníts!

Ám legyen ;D Úgy tűnik Rooney a haj mellett kapott egy kis fineszt is, szépen zölddé tette a tippet a 93. percben :)

Idézetet írta: Latzka Dátum február 11, 2012, 16:26:09
Ám legyen ;D Úgy tűnik Rooney a haj mellett kapott egy kis fineszt is, szépen zölddé tette a tippet a 93. percben :)

Pontosítok:
90. perc: szögletek állása: 3-2 MU javára, bíró jelez--->3 perc hosszabbítás.
91. perc: Liverpool szöglet, állás 3-3
92 perc 51 másodperc: Rooney az ellenfél szögletzászlójánál labdát tart.
93 perc 07 másodperc: Rooney szabadrúgást kap mert rugdosták.
93 perc 25 másodperc: a Liverpool védők akadékoskodnak a sorfal távolsága miatt. Nagy nehezen elvégzik a szabadot. Kicsibe oldják meg...
93 perc 30 másodperc: Rooney rápattintja a védőre---> szöglet.  :angel:
Elvégzik kicsibe és a találkozó lefújva...

Úgysem hiszem el, hogy ezt nem zsíroztad le a bíróval!  :D  ;D

#813 február 12, 2012, 08:30:55, Latzka
Na jó nem tagadom, Dowd a zsebben, hozzá képest pedig az egyiptomi Ghead Grisha apró pénz volt ;)

Ghána - Mali
8,5 szöglet felett    4-3  :noway:

Odds: 1,66
Iroda: bet365
Tét:  20 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 33 200 Ft

Komolyra fordítva a szót: döntő többségében a bronz meccsek jók szoktak lenni a nagyobb tornákon; ennek szellemében támadható ez a nem túl magas határ. A csoportmeccsen csak 8-at hoztak össze, de az más tészta volt.


#814 február 13, 2012, 17:36:37, Latzka
Greuther Fürth - SC Paderborn 07
9,5 szöglet felett   5-1  :noway:

Odds: 1,83
Iroda: bet365
Tét:  15 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 27 450 Ft

Érdekesnek tűnik a Bundesliga II. 3. és 4. helyezettjének találkozója; jó formában vannak mindketten, a hazaiak a kupában is vitézkednek még, míg a Paderborn 16 meccse veretlen!

Penge a naplód Latzka! Grat hozzá! Érdekes tippeket adsz. Becuppantom a kedvencek közé!

#816 február 12, 2012, 18:55:51, Latzka
Köszi riverside, igyekszem! :cya:

Chambery - F.C. Barcelona
F.C. Barcelona   1,30  19-30  :ok:
Aston Villa - Manchester City
10 szöglet felett   1,50  5-8  :ok:

Odds: 1,95
Iroda: bet365
Tét: 10 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 19 500 Ft

Kézi tipp a főoldalról, a Villa hazai meccsein egyszer-egyszer volt 9 ill. 10 szöglet, a többi tíz találkozón ettől is több.

#817 február 13, 2012, 12:48:28, Latzka
Zambia - Elefántcsontpart
büntetőlapok száma: 4,5 felett  3 sárga  :noway:

Odds: 2,10
Iroda: bet365
Tét: 9 090 Ft        Lehetséges nyeremény: 19 090 Ft

A feszült hangulatú döntőben szerintem simán lejöhet az 5 lap. Nem számítok sima meccsre, sokáig kitarthat Zambia.

#818 február 13, 2012, 12:48:54, Latzka
Real Madrid - Levante
Real M. 6,5 szöglet felett  14 szöglet  :ok:

Odds: 1,66
Iroda: bet365
Tét: 10 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 16 600 Ft

#819 február 13, 2012, 22:12:18, Latzka
Fortuna Düsseldorf - Eintracht Frankfurt
8,5 szöglet felett    5-2 :P

Odds: 1,80
Iroda: bet365
Tét: 10 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 18 000 Ft

Újabb két Bundesliga II-es topcsapat, újra bepróbálom az overt. (A Fürth - Paderborn meccsen érdekes lett a végeredmény, 5-1 szögletekben és gólokban is a hazaiaknak; nem semmi.)

Bayer Leverkusen - Barcelona
1,5 gól felett  1,18 
Virginie Razzano - O. Jabeur
Razzano  2-0   1,30 
Sporting Braga - Besiktas
9 szöglet felett   1,50 

Odds: 2,30
Iroda: bet365
Tét: 15 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 34 500 Ft

#821 február 16, 2012, 08:45:42, Latzka
Időm nincs sok; a mai célom 6 000-es nyereséget összehozni a két BL meccsen. (Ha ez elmegy, akkor jön az esti rangadó)

1.
Zenit St.Petersburg - Benfica
9,5 szöglet felett     5-2  :noway:

Odds: 1,80
Iroda: bet365
Tét: 7 500 Ft        Lehetséges nyeremény: 13 500 Ft

2.
AC Milan - Arsenal
9,5 szöglet felett   5-6  :ok:

Odds: 1,80
Iroda: bet365
Tét: 16 875 Ft        Lehetséges nyeremény: 30 375 Ft

A terv nehézkesen de sikerült, sőt még a tegnap kapott 3 000 Ft-os hűségbónusszal is megküldtem a 2. tippet. A Zenit meccset a kedvezőtlen pályatalaj miatt hülyeség volt tenni... (sokszor utólag okos az ember)

Ma Ajax - MU és ugye nem a Bl-ben, hanem a 'fantasztikus' Európa Ligában. Bármiféle utánajárás nélkül eléggé eltúlzottnak érzem a hollandok oddsait. Az angoloknak ez nem kupa, meglepne, ha nagyon komolyan állnának hozzá.

Ajax 4,75 ; Ajax vagy döntetlen 2,00 ; Ajax több szöglet 2,87  ???

Egyetértek Latzka! Fergi pihentett majd mindenkit!
Ajax azért még egy második soros Unitedhez is lehet gyenge lesz,de szögletre jók lehetnek!

#824 február 16, 2012, 10:26:37, oakland23
Ha bunda, akkor igen, lehet hazai. De ha nem direkt bundázza a Man U., akor hendivel is vendég. Az Ajax olyan gyenge, hogy azt el sem hiszed. Sokan még azt hiszik, hogy az Ajax még mindig az a cspapt, amely BL-t nyert, stb... De ha megnézed a keretüket, egy olyan játékos nincs benne, amely például egy komolyabb európai csapatba el tudna menni. Ha feltűnik egy-egy ilyen focista, az Ajax egyből eladja. Támadószekcióban ott van az identitászavaros Sulejmani, aki egy önző köcsög, ráadásul nála mindig a csel az első. Ő az Eredivisiben elfocizgat, de nem véletlen, hogy a kutya sem érdeklődik utána. Azért a játékosmegfigyelők nem annyira buták, tudják, hogy vele nagy bakot lőnének. Özbiliz is súlytalan nemzetközi szinten, Bulykint meg nem csípi de Boer, padmelegítőnek jó csak. Amúgy meg lassú mint a sánta kutya, MU védők nem ilyen sebességhez vannak szokva.
Az Ajax középpályáján is vannak bajok. Minden Ajaxos előzetesemben leírom, hogy Eriksen mennyit fejlődött, csak éppen vissza. Tavaly öröm volt nézni, most egy a sok közül. Jansen mentalitása dícséretes, de ennyi. A PLben a legtöbb játékosnak ilyen a mentalitása, ettől nem csinl majd gatyába az MU 'B' sem.
Aztán a legnagyobb kamu az Ajax védelme, vagy annak a helye. Néztem őket az Utrecht ellen, ahol a mocsok gyenge formában lévő Utrecht rúgott kettőt, közük nem volt a meccshez hazai pályán sem. Semmit nem tudtak kezdeni támadásban az Utrechttel. Tologatták jobbról balról, majd vissza, be veszélyt egyáltalán nem jelentettek a kapura. Nincs középcsatár, nincs irányító. Tucatjátékos mind. Hollandiában az MU B bőven bajnok lenne, és az benne a vicc, hogy ez nem vicc. Aztán a Feyenoord elleni meccs volt a csúcs, ahol négyet kaptak. Guidetti szétszedte őket. Az amszterdamiakkal csak három baj van. Nincs csatáruk, nincs középpálya, és nics védelem. De ha már itt tartunk, Vermeer is csinál a kapuban olyanokat, hogy eszem megáll. Márpedig az MU angol csapat, rögzített szituációknál amikor a védők felmennek fejelni, esélytelenek lesznek az Ajaxosok.

Tegyük fel, hogy Fergie 'B' csapatot küld föl. Annál rosszabb a hazaiak helyzete, mert akik lehetőséget kapnak, azok bizonyítani akarnak. Márpedig az MU B sem rossz focistákból áll. Akik ott vannak, azok az Ajaxban bőven kezdők lennének. Sebesség megvan náluk, és ha párosul bizonyítási vággyal, tök esélytelen az Ajax.

Én azt hiszem, az MU nem fog kikapni, sőt egyenesen nyerni fog! Hamarabb kapna ki egy Trabzonsportól, vagy egy nevenincs Plzentől. Azért az Ajax az az Ajax. Még ha gyengék is.

Én vallom, hogy ha nem DIREKT bunda, akkor esélytelen a hazai csapat!

Persze ez csak egy vélemény, de én láttam a hollandokat most három meccsen, igazi szemétdomb. Ezek a PL-ben kiesési gondokkal küzdenének, annyi különbség van a két bajnokság közt.

u.i.: Én még abban sem vagyok biztos, hogy az MU annyira tartalékos lenne este, hisz most néztem, ők hétvégén nem is játszanak meccset, a két EL mérkőzés közt nincs is más találkozó a naptárban.