Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nagyon szép teljesítmény Latzka! Gratulálok!  :beerchug:  :ok:

7,5 millió forint megforgatott összeg 1 hónap alatt, jóisten!  :D ;D Ha nagy leszek, majd én is átszokok ezekre a 20-30 000 forintos tétekre a "játékpénzről".  ;D  A viccet félretéve gratz a nyereményedhez, nyaralj belőle egy nagyot!  :ok:

Csatlakozom benikunhoz, gyönyörű teljesítmény, nagy gratula! :beerchug:

Gratulálok, és további sok sikert kívánok!!!!  :beerchug:

Gratulálok! Hasonló szépet (vagy még szebbet) a továbbiakra is :beerchug:

Gratulálok Latzka! Meglátsd a  tavasz önmagában hozza majd a remek folytatást számodra!  :beerchug:


Idézetet írta: Latzka Dátum március 04, 2012, 19:52:42
Rövid februári összegzés: egyértelműen életem legnagyobb profitját hozta.Számokban ez majdnem 0,5M-t jelent.

Hatalmas gratula!! :beerchug:

Gratula Latzka!  :great: A továbbiakban is sok ilyen szépet! :beerchug:

#894 március 05, 2012, 13:57:15, rensenbrink
Idézetet írta: Latzka Dátum március 04, 2012, 19:52:42
Rövid februári összegzés: egyértelműen életem legnagyobb profitját hozta, olyan igazi once in a lifetime-nak tűnik, de ne legyen igazam ;) Számokban ez majdnem 0,5M-t jelent. Ezt nem sose gondoltam volna, mint ahogy azt sem, hogy valaha érinteni fog az, hogy 300 000 a max. egyszeri kiutalási összeg. Jó lenne, ha mindig így menne, de belátom, hogy ez egy irreális pozitív időszak volt, ami sikerült maximálisan kiaknázni. Márciusra nincsen semmi nagyobb cél, pusztán élvezni a fogadást és a tavaszt :)
Nagy gratula, külön szimpatikus, hogy "tudod, hogy hol a helyed a világban", kevesen vannak így ezzel. Ezt arra értem, hogy tisztában vagy vele, hogy akkorákat mákoltál, ami még így utólag is hihetetlen, de jól van ez így, kár, hogy nem lehet tartani hosszútávon ezt a röfögést. 8)
(Néhányat ki is használtam, utólag is köszönet. Könnyű úgy over 2,5 lapot játszani, ha fixen lehet tudni, hogy a 93.percben lesz az ötödik ;D ;D ;D)

Köszönöm szépen srácok! :beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum február 07, 2012, 11:30:21
Bayer Leverkusen v Barcelona
Továbbjut: Barca  1,071
CSKA Moszkva v Real Madrid
Továbbjut: Real Madrid  1,09
Basel v Bayern München
Továbbjut: Bayern München  1,11
Lyon v Apoel Nicosia
Továbbjut: Lyon  1,28

Odds: 1,66
Iroda: bet365
Tét: 50 000 Ft        Lehetséges nyeremény: 83 487 Ft

Amíg ennek a szelvénynek nem dől el a sorsa, addig takarékláng.

#896 március 06, 2012, 21:27:14, Latzka
Benfica - Zenit St.Petersburg
Szögletek száma az 1. félidőben: 4,5 felett    :noway:

Odds: 1,67
Iroda: bwin

#897 március 11, 2012, 18:18:49, Latzka
FC Augsburg - Borussia Dortmund
Szögletek száma: 8,5 felett    2-5  :noway:

Odds: 1,72
Iroda: bet365

A Dortmund utolsó 6 meccsén mindig 9 alatt maradtak a csapatok (még a Hambi ellen volt 13); azért ez furcsa adat; szerintem egy próbát megért ennek a megszakítására játszani.

*Következő fordulóban megy újra*

Remek nosztalgia összeállítás, ahol többek között Simon Tibi gólpasszt ad, Zava gólt fejel és még mennyi szép pillanat! :king_125:

Az elmúlt 20 év legnagyobb magyar klubsikerei

#899 március 16, 2012, 08:48:14, Latzka
Udinese - AZ
Több szöglet: Udinese   4-3  :ok:

Odds: 1,53
Iroda: bet365

Az odavágó eredménye miatt (2-0) az olaszoknak elvileg nyomulni kell, míg a hollandoknak elég lehet a védekezésre fókuszálni. Ha pedig ők mégis betalálnának, azzal minden eldőlne; szóval az ő rohamozásukra nem számítok.