Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: riverside Dátum december 27, 2012, 07:51:12
Pengés kombi volt, követhető napló. :)
Ja és bocs hogy beleírtam a naplódba, ha gondolod töröld ki nyugodtan.... :cya:

Ne viccelj már! Szerintem az a jó, ha más is kommentel a naplókba nem csak a 'gazda'. Aki pedig másképpen gondolja, annak ott a 'lakat funkció'.

#1126 december 27, 2012, 22:10:25, Latzka
Barneveld R. - Anderson G.
Barneveld  4-0  :ok:

Tét: 5 000    Várható nyeremény: 8 000
Odds: 1,60
[fw]fortunawin[/fw]

#1127 december 28, 2012, 22:57:56, Latzka
Taylor P. - Hamilton A.
Taylor   1,23   5-0  :ok:
Barneveld R. - Whitlock S.
Barneveld   1,57  5-1  :ok:

Tét: 7 250    Várható nyeremény: 13 993
Odds: 1,93
[fw]fortunawin[/fw]

#1128 december 30, 2012, 09:27:42, Latzka
Kenny de Schepper - Arjun Kadhe
Kenny de Schepper  2-0-ra nyer  6-1 6-2  :ok:

Odds: 1,61
bet365


Még 2012 utolsó napjait töltjük, de gyakorlatilag már megkezdődött a 2013-as tenisz szezon. Aucklandban a nők, Brisbaneben mindkét nem, míg  Dohában és Chennaiban a férfiak mérik össze a tudásukat, először a selejtezőkben.
Rögtön az indiai tornát kezdtem el pásztázni, hiszen itt reméltem gyengébb hazai indulókat és igazam is lett. Az egymilliárd feletti India itt sem hazudtolta meg önmagát a nagy számokat tekintve, hiszen a 32 fős kvalimezőnyből 18-an is a hindi ország szülöttei!
Ilyen a lassan 19 éves Arjun Kadhe is. Teljesen ismeretlen játékos, aki az 1231. helyet foglalja el a világranglistán. Az idei évet tekintve 8 győzelem 6 vereség a mérlege, legalábbis az explorer ennyit jegyez. Sikereit nála is gyengébb honfitársai ellen gyűjtögette, ezek nem sokat mondanak. Annál inkább azon 3 veresége, amelyeket már kicsit 'ismertebb' nevek ellen szenvedett el. A Singh, Rungkat, Escoffier trió ellen mindannyiszor 2-0-ás vereséget szenvedett. Nekem ő még egy kis srácnak tűnik, amit jól példáz aranyos facebook borítója, ahol a nagy Rafa Nadallal pózol. (érdemes megnézni a spanyolnál azt a fejet:): https://www.facebook.com/arjun.kadhe?fref=ts)
Holnapi ellenfele pedig az említett triótól is nagyobb név, azért Kenny de Schepper challenger szinten a jobbak közé tartozik. Ezt igazolja, hogy idén két ilyen tornát is behúzott szépen egymás után; előbb Monsban nyert kvaliból feljutva, majd otthon Rennesben. A 203 cm-es játékosnak nem meglepő módon a szervákra épít, ezt kamatoztathatja az indiai játékos ellen, aki minden bizonnyal ilyen ütőerejű játékossal még nem találkozott.
A balkezes franciának vélhetően nem fog nagyobb akadályt jelenteni Kadhe, két szettes sikerére remeknek tűnő oddsot kínál a bet365. A line 1,22 is kimondottan magasnak tűnik, szerintem reggelre esni fog.

#1129 december 29, 2012, 11:18:39, Latzka
Struff J. - Al Saygh A.  (Doha selejtező 1. forduló)
Struff J.  6-0 6-0  :ok:

Odds: 1,08
[fw]fortunawin[/fw]

Komolytalannak tűnhet az odds, pedig még így is rendesen túllőtte a fortuna. A német sikere bet365-nél 1,001-et kóstál és 14,5-es gémhatár van kitéve; itt tényleg az a kérdés nyer-e három gémet a 16 éves katari fiúcska. Szerintem nem.

4 idei jegyzett mérkőzése:

Bouras M.(algériiai 1026.) - Al-Saygh A.           6-0, 6-0       
Donati M. (17éves, 1027.) - Al-Saygh A.            6-0, 6-0       
Al Alawi S.(katari, nincs ranglista helyezése) - Al-Saygh A.           6-3, 6-3       
Los Santos J. (maláj, nincs ranglista helyezése  - Al-Saygh A.      6-1, 6-1

A bicikli is nagyon adja magát, tényleg csak a feladás miatt lehet szopó, amúgy free money.

Szerintem tovább fog tartani a szelvény kiértékelése, mint a meccs :)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 28, 2012, 23:14:11
Kenny de Schepper - Arjun Kadhe
Kenny de Schepper  2-0-ra nyer

Odds: 1,61
bet365


Még 2012 utolsó napjait töltjük, de gyakorlatilag már megkezdődött a 2013-as tenisz szezon. Aucklandban a nők, Brisbaneben mindkét nem, míg  Dohában és Chennaiban a férfiak mérik össze a tudásukat, először a selejtezőkben.
Rögtön az indiai tornát kezdtem el pásztázni, hiszen itt reméltem gyengébb hazai indulókat és igazam is lett. Az egymilliárd feletti India itt sem hazudtolta meg önmagát a nagy számokat tekintve, hiszen a 32 fős kvalimezőnyből 18-an is a hindi ország szülöttei!
Ilyen a lassan 19 éves Arjun Kadhe is. Teljesen ismeretlen játékos, aki az 1231. helyet foglalja el a világranglistán. Az idei évet tekintve 8 győzelem 6 vereség a mérlege, legalábbis az explorer ennyit jegyez. Sikereit nála is gyengébb honfitársai ellen gyűjtögette, ezek nem sokat mondanak. Annál inkább azon 3 veresége, amelyeket már kicsit 'ismertebb' nevek ellen szenvedett el. A Singh, Rungkat, Escoffier trió ellen mindannyiszor 2-0-ás vereséget szenvedett. Nekem ő még egy kis srácnak tűnik, amit jól példáz aranyos facebook borítója, ahol a nagy Rafa Nadallal pózol. (érdemes megnézni a spanyolnál azt a fejet:): https://www.facebook.com/arjun.kadhe?fref=ts)
Holnapi ellenfele pedig az említett triótól is nagyobb név, azért Kenny de Schepper challenger szinten a jobbak közé tartozik. Ezt igazolja, hogy idén két ilyen tornát is behúzott szépen egymás után; előbb Monsban nyert kvaliból feljutva, majd otthon Rennesben. A 203 cm-es játékosnak nem meglepő módon a szervákra épít, ezt kamatoztathatja az indiai játékos ellen, aki minden bizonnyal ilyen ütőerejű játékossal még nem találkozott.
A balkezes franciának vélhetően nem fog nagyobb akadályt jelenteni Kadhe, két szettes sikerére remeknek tűnő oddsot kínál a bet365. A line 1,22 is kimondottan magasnak tűnik, szerintem reggelre esni fog.

Bocsi, hogy bele rondítok a naplódba, de már csak 1.31 2-0 oddsa... Szerintem még Petzshner és belemans 2-0 is jó lehet.:D

#1132 december 29, 2012, 15:42:36, Latzka
Idézetet írta: davixxx Dátum december 29, 2012, 12:24:50
Bocsi, hogy bele rondítok a naplódba, de már csak 1.31 2-0 oddsa... Szerintem még Petzshner és belemans 2-0 is jó lehet.:D

Valóban jó lehet, de mára szerintem sportot váltok.

Sunderland - Tottenham
Tottenham gólt szererz  1,21  1-2  :ok:
Oberhof prolog szabad stílus - Kowalczyk
1-3. hely   1,28   3. hely  :ok:

Tét: 5 000   Várható nyeremény: 7 750
Odds: 1,55
[fw]fortunawin[/fw]

Jó kis írás a főoldalon, a Sunderlandnak pedig nem hiszem, hogy 3. meccsén is érintetlen marad a hálója.

#1133 december 30, 2012, 15:52:34, Latzka
Oberhof klasszikus stílus - Steira
1-10. hely    1,45  5. hely  :ok:
Oberhof klasszikus stílus - Johaug
1-3. hely   1,10   2. hely   :ok:

Tét: 5 000   Várható nyeremény: 8 000
Odds: 1,60
[fw]fortunawin[/fw]

Cesc18 hozta az alapanyagokat, ezt sütöttem ki belőle; reméljük finom lesz :)

#1134 december 31, 2012, 13:04:27, Latzka
Cornet A. - Bobusic B.
Bobusic +5,5 gém   2-6 6-3 6-1 (14-10)  :ok:

Tét: 6 000    Várható nyeremény: 9 440
Odds: 1,60 / 1,52
[fw]fortunawin[/fw]


A Brisbaneben rendezett torna női első körében is találhatunk kedvezőnek tűnő ajánlatot. Még pedig szerintem ilyen lenne a hazai színekben versenyző Bobusic pártolása a francia Cornet ellenében. A kis mókusképű Alizet inkább salakos játékosnak tartom, 2007-ben megnyerte a juniorok Roland Garros versenyét. Utána a 'nagyok' között is egyre előrébb tört, egészen a 11. helyig jutott a világranglistán. Azóta mintha megtört volna, jelenleg a 44. helyen áll, 2012-es szereplése alapján még talán hízelgő is ez az eredmény a számára.
Ellenfele a Belgrádban született, de már ausztrál állampolgárságú Bobusic lesz. Ő 300-on kívül van, viszont játékban; ami az idény kezdetén sokkal fontosabb adat. Először is december közepén kiharcolta a szabadkártyát az AUS Open főtáblájára (Barty, Rodionova és Adamczak legyőzésével) majd itt a brisbane-i torna selejtezőjében tovább menetel. Előbb újra Rodionovát, majd az olasz Knapp-ot, végül a cseh Kristyna Pliskovát takarítottal. Ezek mindegyik jócskán megelőzi őt a ranglistán, így itt most tényleg inkább a formára kell hagyatkoznunk. Az alapján pedig a pazar formában ütögető Bobusic +5,5 gémes hendi határral jó lesz a nagy nyögdécselő, idényét most kezdő Cornet ellenében.

(Először 5 000-rel akartam tenni, nem engedte. Kétszer ment rá 2 000, majd utána levitték 1,52-ra, akkor megint ment rá 2 000; így jön ki a tét és a lehetséges nyeremény)

Sikerekben gazdag boldog új évet kívánok a fórum minden tagjának! :beerchug:


Fortunawin bónusz sikeresen kipörgetve, bő profittal megspékelve, így jól sikerült 2012 utolsó hónapja, reméljük ilyen lesz majd 2013 is  :beerchug:

#1136 január 01, 2013, 20:46:46, Latzka
Val Mustair sprint helyezés - Northug
1-3. hely    1,55    :noway:
W.B.A. - Fulham
3,5 sárga lap felett   2,06    :noway:

Tét: 2 500   Várható nyeremény: 7 975
Odds: 3,19
[fw]fortunawin[/fw]

Northug ment még szólóban 1,60-ért is; a PL meccsen pedig Dean-nél ilyen oddson bepróbálható a 4 sárga lap.

#1137 január 01, 2013, 20:47:22, Latzka
Southampton - Arsenal
Arsenal   1,73   :noway:
Ferrer D. - Brown D.
Brown +7,5 gém  1,30    :ok:

Tét: 5 000   Várható nyeremény: 11 250
Odds: 2,25
[fw]fortunawin[/fw]

Az Arsenal úgy tűnik elkapta a fonalat; Brown pedig szépen jutott fel a kvaliból, ekkora verést nem érzek a levegőben.

#1138 január 03, 2013, 17:39:27, Latzka
Ferrer D. - Lorenzi P.
Lorenzi +6,5 gém  :noway:

Tét: 5 000   Várható nyeremény: 8 550
Odds: 1,71
[fw]fortunawin[/fw]

A mentalitása miatt Ferrer az egyik kedvencem, így nem is szívesen fogadok ellene. Brown ellen döcögött a gépezet, majd Kamke ellen hiába bukta el az első adogatását, simán nyerni tudott. Lorenzi simán jutott tovább az első két körben (Ramos-Vinolas, Rosol), szettenként 3-3 gémre jónak tartom a spanyol ellen.

Egy kis off:

Városunkban fogott valaki puttón egy 8+1-et, ami 10 000-es szorzó, szóval a kis 200 fotyára leesett neki a 2 milla. Ez meghozta a kedvet a játékra, feladtunk egy szelvényt (200 Ft) a párommal. Összejött egy 5+0, ami 2-es szorzó, erre kifizetnek nekünk 800-at. Nem tudtam volna úgy elmenni, hogy meg ne tudjam, hogy ez most miért van, így megkérdeztem a kis csajt. Leellenőrizte, majd elmondta, hogy szokott ilyet csinálni a gép; a ház vendége vagyunk.. Nem semmi ez a Szrt :D