Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum január 04, 2013, 14:59:44
Egy kis off:

Városunkban fogott valaki puttón egy 8+1-et, ami 10 000-es szorzó, szóval a kis 200 fotyára leesett neki a 2 milla. Ez meghozta a kedvet a játékra, feladtunk egy szelvényt (200 Ft) a párommal. Összejött egy 5+0, ami 2-es szorzó, erre kifizetnek nekünk 800-at. Nem tudtam volna úgy elmenni, hogy meg ne tudjam, hogy ez most miért van, így megkérdeztem a kis csajt. Leellenőrizte, majd elmondta, hogy szokott ilyet csinálni a gép; a ház vendége vagyunk.. Nem semmi ez a Szrt :D

ma tényleg volt valami gebasz náluk :D  --> http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602752_450214198373343_948200083_n.jpg

Idézetet írta: szomferi Dátum január 05, 2013, 00:15:16
ma tényleg volt valami gebasz náluk :D  --> http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/602752_450214198373343_948200083_n.jpg
:o
Na ez kemény!:D
Mondjuk most látom, hogy rendes játékidőben X lett utána meg hosszabbításban nyert a Znojmo tehát nem lett nyerő :-\

#1142 január 06, 2013, 19:39:50, Latzka
Mansfield - Liverpool
Sturridge gólt szerez   :ok:

Odds: 1,72
bet365

Elvileg ez a csapat fog kezdeni: Liverpool: Jones, Wisdom, Carragher, Coates, Robinson, Allen, Lucas, Shelvey, Suso, Downing, Sturridge

Az újonc Sturridgetól gólos bemutatkozást várok (mint Demba Ba), amire Suarez hiányában jó esély mutatkozik. Fontos lenne a jó bemutatkozás a számára; a várhatóan több rúgott gólból minimum egy az övé lesz.

Nem kevés szerencse (Suarez gól) kellett, hogy ne kelljen megismételni a meccset, le a kalappal a Mansfield Town előtt :ok: A tipp viszont nagyon hamar lejött.



Idézetet írta: Latzka Dátum január 06, 2013, 19:47:15
Nem kevés szerencse (Suarez gól) kellett, hogy ne kelljen megismételni a meccset, le a kalappal a Mansfield Town előtt :ok: A tipp viszont nagyon hamar lejött.



jó igazolás Suarez mellé, de pont most kapta el a fonalat Sterling is, de mostmár biztos sokáig fog padozni a kölök :-\

#1146 január 26, 2013, 08:19:48, Latzka
Capital One Cup Winner
Chelsea    :noway:

Odds: 1,51
betfair

Ez a tipp csak ajánlat, sajnos ahol most van pénzem (sportinget, expekt) ott nem tudom tenni. (Pár órája bet365-ön még 1,50 volt, már csak 1,44. Ennyiért talán már nem kellene, de a betfaires 1,51-ért még éppen jó lenne)
A Chelsea ma játssza az elődöntő odavágóját a Swansea ellen. Mivel már ilyen fázisba ért ez a kupa + elbukták a klubvébét, így ezt már nem lehet nem komolyan venni. Akár ma el is dőlhet a továbbjutás, de ha mégis csak mondjuk döntetlen lenne, akkor is képesnek tartanám őket az idegenbeli sikerre is.
Tegnap a másik ágon a meglepetéscsapat Bradford (negyedosztályú) 3-1-re legyőzte a gyengus Aston Villát, így itt lehet bármi. De jusson be bármelyik csapat is a döntőbe, ott nem lesz esélye a Chelsea ellenében. Döntő 02.24-én a Wembleyben, szóval ez inkább csak egy semi long-term tipp.

A Chelseanek úgy tűnik lefőtt a kávé, de mivel ez Anglia, így még nem pirosítok.

Tegnap először rendeltem a Liverpool store-ból (délelőtt 10-kor) és a DHL honlapján nyomon lehet követni, hogy merre jár a szállítmány. (ha minden igaz már Budapesten) Egy cseppet már izgatott vagyok, remélem vasárnap már ezekben nézhetem a MU elleni meccset :D

Hogy befejezzem a történetet, tegnap kb. 13-00-kor megjött a szállítmány! :) Ez azt jelenti, hogy 26 órával az utalást követve eljutott az ország keleti felébe az áru, úgy hogy errefelé óriási havazás volt. A méretezésről: mostanában túl jó formát mutatok, jó pár kilót felszedtem. Fénykoromban olyan L/XL környékén voltam a magyar termékeket tekintve, most pedig direkt XL-eseket (egyik póló XXL) rendeltem, hogy majd az motiválja a fogyásomat, hogy jobban álljanak ezek a cuccok :) Erre az XXL-es még rám is nagy, az XL-esek meg pont jók. Szóval szerintem eggyel kisebb méretet kell rendelni az ittenihez képest, legalábbis nekem ez jött le.

#1149 január 26, 2013, 16:06:22, Latzka
Mathieu - Berrer
Berrer  2-6 0-1 (Mathieu feladta)

Odds: 2,25
bwin


Németországi challenger torna elődöntője. A heilbronni versenyre jellemző, hogy szinte mindig jut német a döntőbe (és általában nyer is); erre most is jó esély van, hiszen Berrer és Struff is elődöntős. Berrer már kétszer nyerte meg ezt a tornát (2007, 2010); három 2-0-ás sikerével most is jó úton jár. Eddigi áldozatai Teixeira, Marchenko illetve Bemelmans voltak.
A francia Mátyiő nagyobb név, ha elkerülik a sérülések és fejben jobb lenne, akkor többre vihette volna. Rögösebb úton jutott a legjobb négybe, Gulbist és Dancevicet is csak döntőszett tie-breakkel verte. Utóbbi meccset láttam, tb 5-4-nél két adogatással szerválhatott a kanadai, de jött előbb egy kettőshiba, majd behúzta a francia. Mátyiő nem játszott jól, nálam inkább a motiváltabb német az esélyes. Már tegnap este megtettem 1,98-ért; erre ma már 2,25-ön adják; hmm... hogy 1,55-ért nem tenném a franciát az biztos.

Idézetet írta: Latzka Dátum január 26, 2013, 08:36:29
Mathieu - Berrer
Berrer  2-6 0-1 (Mathieu feladta)

Odds: 2,25
bwin

Szerencsére bwinnél tettem, így nem ment 'kárba' a tipp :)

#1151 január 30, 2013, 22:08:13, Latzka
Togo - Tunézia
több szöglet: Tunézia  4-7  :ok:

Odds: 1,61
bet365

- Döntetlennel Togo jutna tovább, tehát Tunéziának nyomnia kellene
- Togo egy Adebayorra épülő kontracsapat és amíg jó nekik az eredmény, addig rajta kívül más nem fog túl gyakran előre merészkedni
- Algéria - Togo szögi arány 18-2!
- érdekesség, hogy az elefántokat mindkét csapat felülmúlta a sarokrúgásokat tekintve
- a meccs előtti szöglet fogadás legnagyobb ellensége a tunéziai gól, de a 180 perc alatti 1 gól nem azt predesztinálja, hogy ez majd könnyen menne

Mekkora mocskos bunda streammel a bet365-ön -->  Skanderbeu - Mattersburg

Be is szoptam :hanyas:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2013, 19:45:49
Mekkora mocskos bunda streammel a bet365-ön -->  Skanderbeu - Mattersburg

Be is szoptam :hanyas:

Mért mi volt?  :)

60. perc felé elkezdtem nézni és rögtön furcsálltam a kínált oddsokat az underekre. Az addigi 2 gól és a tötyögés a pályán nem indokolta a gólfesztivált.



És folyamatosan ugráltak az oddsok és ahogy telt az idő nem csökkent, hanem néha nőtt az under oddsa! Bwinen már ekkor fagyasztva volt a meccs.

85. perc szöglet, pont ekkor készült ez a kép:



Gól, majd hihetetlen hajtásba kezdenek az osztrákok, amihez az azt hiszem albánok csak asszisztálnak. Egy távoli lövés, mellé; erre az albán kapus siet a labdáért!!! Kicsit később fog egy ótvar lassú guruló lövést és nem kirúgja, nem kiadja szélre, hanem középre dobja, ahol az osztrákok megszerzik, újabb fos lövés, amiből szögletet csinál a kapus. Kis szögi, senki nem zavarja a beadót, középen eltűnik az összes védő és befejelik a mattersburgiak :D

Nem hittem a szememnek így az under 2,5-et és 3,5-et megettem; szerencsére a 4,5-et már nem tudták elcsalni. Persze ne fogadjon az ember barátságos meccsre + azt hittem a stream riasztja a bundát, de tévedtem :D