Let's get ready to rumble

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum március 06, 2013, 20:42:17
Paris SG - Valencia
Total Shots on Target:  Over 15,5   :noway:

Odds: 1,80
[ex]expekt[/ex]

Végül mennyi lett?

Idézetet írta: midi Dátum március 06, 2013, 22:40:35
Végül mennyi lett?

7-4. Az UEFA elég furcsán számol, ezért is bíztam benne + ettől azért jobb meccsre számítottam.

Köszönet Oakland23-nak, az ő elemzése ihlette ezt a szelvényt! :beerchug:

#1218 március 08, 2013, 18:54:40, Latzka
Paks - Honvéd
9,5 szöglet felett    6-5  :ok:

Odds: 1,66
bet365

Vasárnap mi lesz majd te jó ég?! :D
Ferencváros Vs. Nyíregyháza

#1219 március 09, 2013, 06:28:18, Latzka
Augsburg - Nürnberg
8 szöglet felett    3-2  :noway:

Odds: 1,61
bet365

Szürke és unalmas meccsnek tűnik; ilyenkor szokott jönni a svédcsavar. Mivel az indokom csak ennyi, így azért a tét is óvatos lesz.

* A gólok azok jöttek, szögletek kevésbé, de a végén egy over 4,5 tippel azért visszajött a tét *

Veic - De Bakker
De Bakker  1,61 
Eger - Videoton
Videoton   1,36
Schalke - Dortmund
8 szöglet felett  1,40

Tét: 10 000    Várható nyeremény: 30 838
Odds: 3,08
bet365

#1221 március 09, 2013, 17:27:34, Latzka
Crystal Palace - Leeds
1. félidő 0,5 gól felett    :ok:

Odds: 1,50
bet365

#1222 március 09, 2013, 20:16:09, Latzka
Veic - De Bakker
De Bakker  1,57     :ok:
Győr - Siófok
8 szöglet felett  1,40    :noway:

Odds: 2,20
bet365

Németeknél nem jött a szögi; a gólokat kellett volna tenni, mint a maradj talponba.. A teniszt továbbra is tartom, vegyítve egy újabb jó kis magyar meccsel :)

* Meg is érdemlem, a kinézett tipp mellé beteszek egy ilyen hülyeséget; jobban járok, ha átmegyek másik irodához.. *

#1223 március 10, 2013, 17:57:52, Latzka
Facundo Bagnis - Thiemo De Bakker
Thiemo De Bakker     7-6 7-6  :noway:

Odds: 1,65
[fw]fortunawin[/fw]

A Santiagoi challenger tornán a mai napon a döntőt rendezik, ahol nem árt mihamarabb megtenni a hollandot, akinek már esni is kezdett az oddsa. 1,72-n is láttam a reggel, nem lepődnék meg ha a kezdésre 1,50-ig is 'leérne'.

A legfőbb érv De Bakker mellett a nagyon magabiztos játéka a tornán; 4 eddigi ellenfelét is 2-0-val ütötte ki. Ehhez még megemlíteném, hogy az adogatójátéka is nagyon egyben van, ellenfelei eddig nem tudták elvenni a szerváját.

A holland 2009-ben robbant be igazán, amikor is nyert 4 ch versenyt (mindet salakon) úgy hogy volt egy 18 meccses veretlenségi szériája is! 2010-ben még Tsongát és Ferrero is legyűrte a szemcsés borításon, de ezután visszaesett a formája, majd sérülések is hátráltatták. A tavalyi évet már újra végig versenyezte és úgy tűnik visszanyerte régi formáját, amit bizonyít 3 újabb ch sikere (említeni sem kell, hogy ezek is salakon voltak). Az idei 1. salakos meccsén pont a mai ellenfelétől kapott ki, de azóta összeállt a játéka; itt a revans ideje.

Az argentin Bagnist láttam tegnap honfitársa Trungelliti ellenében egy borzaszóan kaotikus meccset játszani. Bagnis úgy tűnit simán továbbjut; 6-2 5-4-nél szervált a győzelemért, innen bukta a 2. szettet 7-5-re, majd a 3.-ban is már 2-5-re állt! Ekkor ellenfele esett szét és úgy végül úgy fordított Facundo, hogy egyáltalán nem is játszott jól. Ezeket a megingásokat De Bakker könyörtelenül ki fogja használni és behúzza idei elő versenyét.

#1224 március 10, 2013, 16:56:40, Latzka
Millwall - Blackburn Rovers
döntetlen vagy Blackburn  0-0  :ok:

Odds: 1,60
betclic

11 PL-ben eltöltött év után a Rovers tavaly kiesett az első osztályból és hiába célozták meg az azonnali feljutást, ettől nagyon messze kerültek. A pontokat nézve közelebb állnak a kieséshez, de ezt azért nem tudom elképzelni. Már a harmadik edzőjüket falják az idén, jelenleg Michael Appleton a góré (Steve Kean és Henning Berg után) kérdés ő meddig húzza.
A Milwall is nagyon kutyán szerepel, jelenleg 1 ponttal a Rovers mögött állnak a Championshipben. Sokáig ott voltak a play-off helyek közelében, de nagyon megzuhantak, legutóbbi 8 meccsükön 7 vereség a produktumuk...
A pocsék szereplésük miatt is olyan nagy áldás a két csapat számára, hogy ott lehetnek a FA kupa legjobb 8 csapata között, küzdve az elődöntőért, ahol a MU-Chelsea párosból kapnak majd ellenfelet. Azt gondolhatnánk, hogy ott úgy is elvérezne bármelyikük is, de a FA kupában megtörténhet bármi; lásd Arsenal - Blackburn 0-1 vagy említhetem az Oldham - Pool meccset is :drak:
Bár azonosan szerepelnek a ligában, mégsem gondolom, hogy azonos erősségű lenne a két csapat. Valamiért a Roversnek nem sikerült a 2. ligához az a fajta helyes alkalmazkodás, mint a Newcastlenak, de ettől függetlenül sokkal jobb csapatnak tartom őket a mai ellenfelüknél. Kapujukban Paul Robinson, védelemben Olsson, Givet, középpályán Bentley, Pedersen míg elöl a 20 gólos Jordan Rhodes mind nagyobb nevek, míg a Milwall inkább a csapatszellemben bízhat, mint az egyéni képességekben.
Döntetlen esetén újrajátszás, ami szintén jó a Roversnek; így a nagyobb játékerő miatt és hogy kozmetikázzák a gyenge idényüket az  x2 mellett teszem le a voksom.

Szögleteket és a lapokat egy darabig hanyagolom; ide hiába nem túl 'lapos' Atkinson megpróbálnám a büntetőlapok száma 3,5 felettet 1,83-ért a felfokozott hangulat és a nagy tét miatt.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 10, 2013, 12:17:45
Millwall - Blackburn Rovers
döntetlen vagy Blackburn  0-0  :ok:

Odds: 1,60
betclic

Szögleteket és a lapokat egy darabig hanyagolom; ide hiába nem túl 'lapos' Atkinson megpróbálnám a büntetőlapok száma 3,5 felettet 1,83-ért a felfokozott hangulat és a nagy tét miatt.

A Milwall sokkal jobb volt, de kibekkelte a Rovers. A lapok viszont nagyon simán jöttek, 7 sárga lap lett végül. Shittu pedig egy állat, nehézsúlyú bokszolónak kellett volna mennie :D

Idézetet írta: Latzka Dátum március 10, 2013, 11:19:49
Facundo Bagnis - Thiemo De Bakker
Thiemo De Bakker     7-62 7-63 :noway:

Odds: 1,65
[fw]fortunawin[/fw]

Az argentin sokkal jobban koncentrált, ezt jól mutatja a két tie-break eredménye. A holland jó szervájára rászóltam, rögtön bukta az első két adogatását, majd mégis visszajött a szettbe, de nem tudott élni a lélektani előnyével. A másodikban már neki volt break előnye, nem tudta végigvinni..


#1227 március 12, 2013, 22:16:42, Latzka
Barcelona - Milan
Total Shots on Target:  Over 15   :noway:

Odds: 1,70
[ex]expekt[/ex]

Gondolkodtam rajta, hogy a sima Barcát megpattintom egy nagyobb összeggel, de megláttam ezt a lehetőséget és inkább ezt választottam valamivel mérsékeltebb téten.
A BL-ben a statokat az UEFA oldaláról veszik; és meg kell hagyni elég érdekesen számolnak. Pl. az angol bajnokikon (stat forrás: skysports) 10 körüli határok vannak, míg itt jóval magasabbak szoktak lenni. (15-18)
A furcsa számolásról annyit, hogy a PSG - Valencia meccsen 7-4-et hozott ki az UEFA; míg mondjuk a tényleges kaput eltaláló lövéseket egész korrekten vezető eredmenyek.com 3-3-at írt.. Az egy rossz meccs volt, sokáig csak a kivárásra játszottak és csak gyömöszölték egymást, ahhoz képest 11 egész magas szám.
Itt pedig a 0-2 miatt a Barca nem várhat; menni kell az elejétől fogva; támadni, támadni, támadni. A tömörülő olaszok ellen remélem nem fogják folyamatosan az utolsó passzt keresni, többet fognak lőni a megszokottnál. Plusz hátha nem csak a pályán nyomják majd a katalánokat, hanem az UEFA honlapján is :)

Az UEFA éppen a köcsög. Például a kapufa náluk nem kapura lövés. Az sem kapura lövés, ha megbikázza mondjuk Messi három méterről, de belelép egy Milan védő. Ha nem a kapus védi, nem kapuralövés. Én is néztem ezt a 15-ös határt, de nem rakom. Most, hogy te már behúztad, így olyan mintha én tettem volna. Szurkolok, hogy ne nagyon blokkoljanak lövést, és ne a kapufát faragják a srácok.

Viszont náluk az is az lehet, ami elvileg nagyon nem az; a PSG meccsen elgurult a kapu mellett a labda; frissítem; beleszámították. Ez a 2-0-ás eredmény a tipp szempontjából nagyon jó; + ha még a Milan is összeharácsolna 3-4 lövést, akkor szerintem jönnie kell.